See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

r4yze

Újonc
2022. 03. 16.
60
116
V4 karakter
Matteo Petrov
LV karakter
Nil Ramirez
windows kepernyo beallitasok es rakd at 100% 125%rol
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi12

misty

ugymond kiraly
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 03.
61
108
V4 karakter
jayden.s.doherty
Sziasztok, játékon belül a felbontást 1920x1080-ra állítottam, majd mire újra visszaléptem a képernyőm egy részére már nemtudom lehúzni a kurzort.
Kép: Ettől jobban se oldalra, se lefele nemtudom a kurzort húzni, elég idegesítő.
Valami megoldást esetleg tudtok javasolni?
Szia! Nyisd meg a fájlkezelőt, és keresd ki azt a meghajtót ahova telepítetted a SeeMTA-t.
(Alap esetben): C:\SeeMTA\mta\config
Ezen a mappán belül találsz egy "coreconfig.xml" fájlt, az alábbi dolgot kell megkeresned benne.
"<process_dpi_aware>0</process_dpi_aware>"
0
-ás értéket, állítsd át 1-re, és tökéletesen működni fog.
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Szia! Nyisd meg a fájlkezelőt, és keresd ki azt a meghajtót ahova telepítetted a SeeMTA-t.
(Alap esetben): C:\SeeMTA\mta\config
Ezen a mappán belül találsz egy "coreconfig.xml" fájlt, az alábbi dolgot kell megkeresned benne.
"<process_dpi_aware>0</process_dpi_aware>"
0
-ás értéket, állítsd át 1-re, és tökéletesen működni fog.
Köszi szépen, hibátlan 👌
 
  • Imádom
Reactions: misty

Tsabesz

Újonc
2019. 04. 14.
42
25
20
V4 karakter
Pᴀᴜʟ D Bᴀʀʀᴇʀᴀ
Szia, a spam mappában nézd meg, de lehet hogy rossz emailt adtál meg.
Néztem a spam mappát is és nincs ott. Továbbá az e-mail-t automatikus kitöltéssel adtam meg, szóval semmi esély rá, hogy helytelen lenne. Csak ugye le ellenőrizi sem tudom mert az e-mail eleje ki van csillagozva és amugy minden egyéb az oldallal kapcsolatos e-mailt megkapok.
 

arzen

Makin' money, it feels so good
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
1 235
10 417
20
V4 karakter
Xavier Tran
Néztem a spam mappát is és nincs ott. Továbbá az e-mail-t automatikus kitöltéssel adtam meg, szóval semmi esély rá, hogy helytelen lenne. Csak ugye le ellenőrizi sem tudom mert az e-mail eleje ki van csillagozva és amugy minden egyéb az oldallal kapcsolatos e-mailt megkapok.
Írj egy emailt a supportnak ezzel kapcsolatban.
support@see-game.com
 
  • Imádom
Reactions: Tsabesz
2020. 11. 18.
10
0
V4 karakter
Philip Castillo
Sziasztok. A discord-ról valószínűleg ki lettem bannolva amikor feltörték a fiókomat. Ebben szeretnék segítséget kérni hogy fel lehet-e oldalni és újra be tudjak lépni a SeeMTA discord csatornájára. Előre is köszönöm a segítséget.
 

misty

ugymond kiraly
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 03.
61
108
V4 karakter
jayden.s.doherty
Sziasztok. A discord-ról valószínűleg ki lettem bannolva amikor feltörték a fiókomat. Ebben szeretnék segítséget kérni hogy fel lehet-e oldalni és újra be tudjak lépni a SeeMTA discord csatornájára. Előre is köszönöm a segítséget.
Csáó, Discord Moderátort kell felkeresned itt fórumon.
 
2020. 11. 18.
10
0
V4 karakter
Philip Castillo
Csáó, Discord Moderátort kell felkeresned itt fórumon.
És ha nem tudom hogy ki volt? Mert amikor csatlakoznék csak annyit ír hogy nem sikerült :/
 
2020. 11. 18.
10
0
V4 karakter
Philip Castillo
Ezen felül pedig sehogy sem tudom elindítani a játékot. Megvettem Steam-en a definitive kiadást (más hiányában) és nem akarja elfogadni a SeeGame launcher... :/ Esetleg honnan tudnám beszerezni a régi sa-t hogy működjön a launcher-el?
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
612
330
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Ezen felül pedig sehogy sem tudom elindítani a játékot. Megvettem Steam-en a definitive kiadást (más hiányában) és nem akarja elfogadni a SeeGame launcher... :/ Esetleg honnan tudnám beszerezni a régi sa-t hogy működjön a launcher-el?
Szia!

Ha még aktuális keress fel privátba és küldök neked linket GTA SA-hoz.
 

Shamal1230

Újonc
2019. 04. 14.
5
0
V4 karakter
Damian Wiggins
LV karakter
Damian Wiggings
Sziasztok! Egy másik gépre szerettem volna telepíteni a SeeMTA-t, azonban a launcher a következő hibaüzenetet dobja:
Ha törlöm a fájlt, akkor újratelepíti és újra ez a hiba. Két GTA verziót is próbáltam, egyik se jó. Mi lehet a hiba? Előre is köszi!
 

Shamal1230

Újonc
2019. 04. 14.
5
0
V4 karakter
Damian Wiggins
LV karakter
Damian Wiggings
Sziasztok! Egy másik gépre szerettem volna telepíteni a SeeMTA-t, azonban a launcher a következő hibaüzenetet dobja:
Ha törlöm a fájlt, akkor újratelepíti és újra ez a hiba. Két GTA verziót is próbáltam, egyik se jó. Mi lehet a hiba? Előre is köszi!
Megpróbáltam nem a GTA mappába tenni a See-t és úgy megoldódott.