See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
881
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Ezt a videót az egyik játékos küldte el nekem privátba egy hónappal ezelött. A jelek szerint neked is ilyen problémád van @Attila_2002 : A játékosnak így oldódott meg a probléma:



Ennél jobbat jelenleg én sem tudok mondani, @Aiden. urma kollégával holnap ezt meg fogjuk nézni, mert úgy látom nem ez az egyelen ilyen gond. A fentebbi megoldásnak minősült.
 

Attila_2002

Újonc
2024. 07. 15.
9
0
V4 karakter
Kai Burns
Ezt a videót az egyik játékos küldte el nekem privátba egy hónappal ezelött. A jelek szerint neked is ilyen problémád van @Attila_2002 : A játékosnak így oldódott meg a probléma:



Ennél jobbat jelenleg én sem tudok mondani, @Aiden. urma kollégával holnap ezt meg fogjuk nézni, mert úgy látom nem ez az egyelen ilyen gond. A fentebbi megoldásnak minősült.
megpróbálom újra rakni.
 

Original Boni

Újonc
2019. 01. 15.
25
31
V4 karakter
Isaac Sean
LV karakter
Isaac Sean
B opció, hogy próbáld rendszergazdaként futtatni hátha. Legtöbbször az elérési út és a jogosultságok ellenőrzése "összeveszik".
Esetleg megnézném, hogy a GTA SA fájljait tartalmazó mappára és a SEEMTA mappájára van e megfelelő jogod. Nekem gyanús és érthetetlen miért kéne a gépet újratenni miatta.
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
881
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
B opció, hogy próbáld rendszergazdaként futtatni hátha. Legtöbbször az elérési út és a jogosultságok ellenőrzése "összeveszik".
Esetleg megnézném, hogy a GTA SA fájljait tartalmazó mappára és a SEEMTA mappájára van e megfelelő jogod. Nekem gyanús és érthetetlen miért kéne a gépet újratenni miatta.
A legelső játékos aki ilyen gonddal keresett meg 1 hónapja, neki is ezt a megoldást javasoltam neki:
Sajnos az üzenetetváltások alapján nem derült ki, hogy a játékos kipróbálta volna ezt a lehetőséget. Rá fogok kérdezni a srácnál.

Nekem gyanús és érthetetlen miért kéne a gépet újratenni miatta.
Engem is zavar, én se értem, de mivel ez a második ilyen gond, mindenképpen utána fogok járni ennek!
 

Corey

Újonc
2019. 10. 04.
20
24
V4 karakter
Corey R Averay
LV karakter
Corey Averay
Sziasztok! Most szeretnék újra elkezdeni játszani, nekem új dolog a Launcher, és egy érthetlen próblémával állok szemben.Tapasztalt már valaki olyat,hogy miután elindította See-t a Launcherrel, eltünik a Launcher ablaka, és kidob egy kis képet hogy "SeeMTA indítása...", majd ez is eltűnik és onnantól se kép, se hang? Nem csinál semmit, hiába várok pár percet, nem indul el, mintha megsem próbálná nyitni. Valaki tud valami ötletet, hogy mit tudok ezzel kezdeni? PC-m paraméterei ajánlott gépigény felett vannak, rendszergazdaként nyitom meg a Launchert, és semmi. :(
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
881
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok! Most szeretnék újra elkezdeni játszani, nekem új dolog a Launcher, és egy érthetlen próblémával állok szemben.Tapasztalt már valaki olyat,hogy miután elindította See-t a Launcherrel, eltünik a Launcher ablaka, és kidob egy kis képet hogy "SeeMTA indítása...", majd ez is eltűnik és onnantól se kép, se hang? Nem csinál semmit, hiába várok pár percet, nem indul el, mintha megsem próbálná nyitni. Valaki tud valami ötletet, hogy mit tudok ezzel kezdeni? PC-m paraméterei ajánlott gépigény felett vannak, rendszergazdaként nyitom meg a Launchert, és semmi. :(
Szia!

Próbáld megnézni hogy a GTA Sa alapod ( tehát az alap játék) elindul. Ha nem, keress fel privátba és küldök egy másik GTA San Andreas alapot.
 

Zsebee

Újonc
2023. 06. 19.
13
11
Seecity
V4 karakter
Zsebe D Kardesini
LV karakter
Davis Mark
Sziasztok olyan problémám van hogy le tabozom és vissza tabozok akkor nagyon lassan tabozodik vissza a játék erre valakinek valami megoldás ?
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
289
658
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Sziasztok olyan problémám van hogy le tabozom és vissza tabozok akkor nagyon lassan tabozodik vissza a játék erre valakinek valami megoldás ?
Fullscreenbol tedd az keret nélküli ablakba a játékot. Illetve nekem pl ha böngészőre tabozok ki vagy vissza az lassabb szokott lenni mint ha a dc vagy spoti miatt tennem.
 

Tarajos

Zöldfülű
See Game Helpdesk
LV
2019. 08. 10.
189
355
Vásárosnamény/Országház
V4 karakter
leobert aelfhun
LV karakter
leo groen
V2 karakter
x-x
Sziasztok olyan problémám van hogy le tabozom és vissza tabozok akkor nagyon lassan tabozodik vissza a játék erre valakinek valami megoldás ?
Szia! Az ablakosba tétel sem rossz megoldás, de viszont van egy kiskapu ami ezeket megoldja.
Pl: én sokat crasheltem játék alatt ha taboztam, ennyit állítottam be a see launcher beállításán.


jBXmRHf.png

Lehet másoknak nem jó, viszont nekem eddig az összes GTA SA témával működött. (sima gta sa, mta és a see launcher)
 

kevinsivinger

Újonc
2023. 07. 07.
27
5
V4 karakter
James John Smith
Mit tudok tenni akkor ha egy pk-re nem kaptam a megszabott határidőn belül választ? I mean hogy ezért kap e valami szankciót a szervezet vagy bármi?
 

ne ed meg garfen

Aktív fórumozó
2022. 04. 04.
295
372
16
pécs city
V4 karakter
ulf.skoog
LV karakter
gijsje.nijkerke
Mit tudok tenni akkor ha egy pk-re nem kaptam a megszabott határidőn belül választ? I mean hogy ezért kap e valami szankciót a szervezet vagy bármi?
Ahogy látom a hozzászólásaidat, te nem írtál se játékos PK-t, se admin PK-t egy felülvizsgálati kérelmet tettél közzé.
Próbáld meg felkeresni az illetékest aki ezzel foglalkozik én azt tudom mondani neked.
 

Riob

Újonc
2024. 09. 06.
1
0
V4 karakter
Khasu Khadirov
Sziasztok! Szeretném az UCP-hez tartozó E-mail címet módosítani, hiszen elég régi és nem valós. Nem tudjátok esetleg, hogy kihez tudnék fordulni? Pacsi.
 

Radir.

Újonc
2021. 01. 31.
52
297
Purgatórium
V4 karakter
Kian Carver
LV karakter
Darrell Brooks
Sziasztok! A launcherem újabban elkezdte dobálni a modolt gta üzenetet, de legalább 20-szor újratelepítettem a játékot eredeti fájlokkal, nem működött. Megpróbáltam ezt párszor a launcherrel is, de azzal sem mentem sokra. Ugyanezzel a gta-val használtam nagyjából másfél évig és nem nagyon értem mi okozhatja. ( A hibakód E2x27135 ha ad bármit. )
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
881
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok! A launcherem újabban elkezdte dobálni a modolt gta üzenetet, de legalább 20-szor újratelepítettem a játékot eredeti fájlokkal, nem működött. Megpróbáltam ezt párszor a launcherrel is, de azzal sem mentem sokra. Ugyanezzel a gta-val használtam nagyjából másfél évig és nem nagyon értem mi okozhatja. ( A hibakód E2x27135 ha ad bármit. )
Szia!

Bár nem vagyok SGH tag úgy vélem ebbe tudok segíteni. Két opciót tudok neked felajánlani.

1. Amennyiben ez többszöri hiba nálad, és ahogy említetted játszottál már avval az alappal... akkor keresd fel a supportot a hibakóddal.
2. Nekem van egy GTA alapom ( én is avval játszom, illetve már sokm játékosnak is elküldtem) amivel ki lehetne küszöbölni szerintem ezt a gondot.

Nyilvános nem oszthatok meg ilyen linket, de ha fórumon vagy discordon (mbencelevente néven talász meg dc-én) rám írsz, szívesen segítek ebben neked. :)