See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

bbencz

Újonc
2023. 07. 05.
7
0
17
V4 karakter
Smith Jacskon
LV karakter
-
V2 karakter
-
Sziasztok! Mi számít
bányás átverésnek?
1.) Ha esetleg a bánya eladásakor, bérbeadásakor valami más mint amit a vevő/bérlő tud?

2.) Ha nem, vagy nem megfelelően fizetem ki az alkalmazottat?

3.) Ha több csille árát kérem el mint amit munkásként megcsináltam?

Ezek a kérdések merültek fel bennem, nekem nem egyértelmű a szabályzatnak ez a része.

Előre is köszönöm a segítségeket!
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
882
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Szia!

1) Ha te 500 ezer dollárért hírdeted, de a hírdetéstől eltérően 1 milliót kérsz az hirdetéssel való átverés

2)
Te előlegbe kifizetsz a munkásnak X összeget, de a munkás nem csinál semmit, csak a pénz kellett neki, de fordítva is igaz ahogy leírtad. Ez bányászattal való átverés.

3) Erre nem szeretnék hülyeséget írni, szerintem ez még nem szabálytalan.

Remélem tudtam segíteni.:)

Pacsi!

Drift
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
345
1 052
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Sziasztok! Mi számít
bányás átverésnek?
1.) Ha esetleg a bánya eladásakor, bérbeadásakor valami más mint amit a vevő/bérlő tud?

2.) Ha nem, vagy nem megfelelően fizetem ki az alkalmazottat?

3.) Ha több csille árát kérem el mint amit munkásként megcsináltam?

Ezek a kérdések merültek fel bennem, nekem nem egyértelmű a szabályzatnak ez a része.

Előre is köszönöm a segítségeket!

Heó,
bányával, fényezőműhellyel, farmmal semmilyen formában nem lehet átverni, hazudni a másiknak.

1.: Bányát úgy tudod eladni, ha visszamondod a bérlésedet, akkor pedig törlődik belőle minden. Ha bérbe akarod adni és pl azt mondod van benne vonat, közben pedig nincs, az átverésnek számít.

2.: Ha az alkalmazottakat nem fizeted ki az előre megbeszéltek alapján, az átverésnek számít.

3.: Ha több csillét vagy több órát számolsz el, mint amennyit teljesítettél, átverésnek számít. A napokban voltak is ilyen panaszkönyvek, amik jogosra lettek ítélve.


Itt nincsenek kibúvók és kiskapuk. Becsületesen kell hozzáállni, mert nagyon szigorúan van véve és büntetve.
 

bbencz

Újonc
2023. 07. 05.
7
0
17
V4 karakter
Smith Jacskon
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia!

1) Ha te 500 ezer dollárért hírdeted, de a hírdetéstől eltérően 1 milliót kérsz az hirdetéssel való átverés

2)
Te előlegbe kifizetsz a munkásnak X összeget, de a munkás nem csinál semmit, csak a pénz kellett neki, de fordítva is igaz ahogy leírtad. Ez bányászattal való átverés.

3) Erre nem szeretnék hülyeséget írni, szerintem ez még nem szabálytalan.

Remélem tudtam segíteni.:)

Pacsi!

Drift
Köszi, a 3. Szerintem is ic ügy.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
345
1 052
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Köszi, a 3. Szerintem is ic ügy.

Pedig nem az. A munkáltatótól kérsz pénzt azért, amit nem végeztél el.

Ez a PK illik rá a legjobban. Igaz, itt az illető nagyon pofátlan volt.. de ha a fizetett három órából másfelet dolgozott volna, akkor is ugyan ez lenne a PK végkimenetele.
 
  • Tetszik
Reactions: bbencz

bbencz

Újonc
2023. 07. 05.
7
0
17
V4 karakter
Smith Jacskon
LV karakter
-
V2 karakter
-
Pedig nem az. A munkáltatótól kérsz pénzt azért, amit nem végeztél el.

Ez a PK illik rá a legjobban. Igaz, itt az illető nagyon pofátlan volt.. de ha a fizetett három órából másfelet dolgozott volna, akkor is ugyan ez lenne a PK végkimenetele.
Nálam az történt hogy 28 csillét csináltam meg, de 30 árát akartam kérni. (35k/csille áron dolgoztam) és kitiltottak. Ősz végén kaphatok unnbant, de az nagyon sok idő, és szeretnék játszani. Ez a 70 000$ nem nagy pénz a szerveren, ennyiből a passatomat nem szerelik meg. Tegnap reggel történt. Köszönöm a segítséget
 

bbencz

Újonc
2023. 07. 05.
7
0
17
V4 karakter
Smith Jacskon
LV karakter
-
V2 karakter
-
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! | 40 büntetőpont. - Kian
Pedig nem az. A munkáltatótól kérsz pénzt azért, amit nem végeztél el.

Ez a PK illik rá a legjobban. Igaz, itt az illető nagyon pofátlan volt.. de ha a fizetett három órából másfelet dolgozott volna, akkor is ugyan ez lenne a PK végkimenetele.
Szerintem a 980 000 dollárnál “ellopott” 70 000 dollár nem sok.
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
882
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Szia!

Frakciót pályázni lehet amikor nyitva van a pályázási lehetőség.
 

Avanger

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
137
31
28
V4 karakter
Avanger R Ross
Nálam az történt hogy 28 csillét csináltam meg, de 30 árát akartam kérni. (35k/csille áron dolgoztam) és kitiltottak. Ősz végén kaphatok unnbant, de az nagyon sok idő, és szeretnék játszani. Ez a 70 000$ nem nagy pénz a szerveren, ennyiből a passatomat nem szerelik meg. Tegnap reggel történt. Köszönöm a segítséget
Itt nem a 70.000$-ról van szó hanem az átverésről, te sem örülnél annak ha valakit kifizetnél x időre és az a személy nem tenné meg azt amiért pénzt adtál neki, ezen gondolkodj el.
 

MatyiB

Újonc
2019. 03. 17.
3
0
V4 karakter
Angelo Bruno
LV karakter
Nathan P Green
Sziasztok,

Az lenne a kérdés hogy lehetséges-e 1 accountot 2 gépről használni, tehát 1 acchoz 2 serialt társítani?
Ha igen mi a menete?

Köszi
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
345
1 052
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Sziasztok,

Az lenne a kérdés hogy lehetséges-e 1 accountot 2 gépről használni, tehát 1 acchoz 2 serialt társítani?
Ha igen mi a menete?

Köszi
Heó
Lehet, de folyamatosan serial váltási kérelmet kell benyújtanod az éppen aktuális gépről.
Szóval olyan nincs, hogy egyszerre két serialon van az account.
 
  • Tetszik
Reactions: MatyiB

MatyiB

Újonc
2019. 03. 17.
3
0
V4 karakter
Angelo Bruno
LV karakter
Nathan P Green
Heó
Lehet, de folyamatosan serial váltási kérelmet kell benyújtanod az éppen aktuális gépről.
Szóval olyan nincs, hogy egyszerre két serialon van az account.
Köszönöm, de mivel ez napi szinten kéne akkor inkább dobom, viszont az lehetséges-e hogy V4 és LV acc külön serialon van?
 

Browniee

Nyomják meg a piros gombot és nyugodjanak békében
Támogató
2019. 09. 18.
603
902
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Cavanagh
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Köszönöm, de mivel ez napi szinten kéne akkor inkább dobom, viszont az lehetséges-e hogy V4 és LV acc külön serialon van?
Természetesen, mivel két különböző szerverről beszélünk.
 
  • Tetszik
Reactions: MatyiB

Csiki576

Újonc
2024. 07. 08.
2
3
V4 karakter
Adam Winslow
LV karakter
11
Sziasztok,

az volna a kérdésem mi a serial váltás menete, pár hetente 1-2 napra másik gépen lennék, hogyan tudnám megoldani hogy ilyenkor tudjak játszani.
Előre is köszönöm.
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
882
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok,

az volna a kérdésem mi a serial váltás menete, pár hetente 1-2 napra másik gépen lennék, hogyan tudnám megoldani hogy ilyenkor tudjak játszani.
Előre is köszönöm.
Szia!

Ucp-én jelentkezz be az adataiddal itt, utána a profilom résznél ( jobb felső sarok) ott van hogy serial váltás. Leírod az indokot, beküldöd és az emaileden keresztül megerősíted!

 

Attila_2002

Újonc
2024. 07. 15.
9
0
V4 karakter
Kai Burns
Sziasztok!
Egyik pillanatról a másikra nem akar elindulni a játék, gta sa elindulásával nincs gond, See MTA launchert elinditom, játék indítása és semmi nem történik..
előre is köszi a helpet.