See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Amper

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 15.
264
180
15
Felvidék
V4 karakter
🇮🇱Symeon Segalowitch🇮🇱
LV karakter
🇮🇹Ampelio Fanucci🇮🇹
V2 karakter
Robert Afton
Heló, ha protectezek egy kocsit, majd a csomiba rakom a kulcsot, miver közös kocsi haverokkal, de ha valaki kiveszi azt, az IC ügy, vagy Admin Ügy?
 

Scrypsy1122

Újonc
2024. 03. 19.
7
4
V4 karakter
Jason mcendry
LV karakter
Carlos G Diego
szia véletlen rossz fiokkal léptem fel forumra nem figyeltem a nevem és rossz fiokkal leptem fel és kaptam muuaaytol egy bant multi accountra na de nekem csak egy darab seemta fiokom van véletlen generaltam mert azt hittem nincs see game fiokom és kaptam egy bant a szerverrol szeretnék unbant ha lehet csak nem tudom ki másolni a témát amit be kuldott borisz szoval aki tud kerem segitsen
 

Smokeeee

Újonc
2021. 10. 04.
60
6
V4 karakter
Theodor Ortega
LV karakter
Blake Jessamyn
V2 karakter
Nincs
Mire való a vas anyag a szerveren?
 
2024. 04. 28.
2
0
V4 karakter
Michel Trevor
LV karakter
Michel Trevor
V2 karakter
Michel Trevor
hello , amikor elindítom a launchert és rá nyomok hogy seemta indítása akkor hibakódot ír ki esetleg tudna segíteni?
 

kobesz13

Újonc
2024. 04. 28.
3
3
V4 karakter
Harry Woodstock
Sziasztok, a V3-as Reeferrel való ládagyűjtés már nincs a játékban?Vagy ha igen, hogyan működik?
 
  • Tetszik
Reactions: arzen

arzen

Makin' money, it feels so good
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
1 231
10 399
20
V4 karakter
Xavier Tran
Sziasztok, hogyan tudom pl. taxisra felmatricázni az autómat?
Szia, itt mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban:
 

Alexandru1977

Újonc
2020. 04. 16.
10
20
V4 karakter
Maxime Salvatore
LV karakter
Anthony Bridge
V2 karakter
Sebastian Campbell
Halihó.Olyan problémával fordulnék felétek,hogy letoltom a sa-t,a launchert elindítom letölti ott magában a dolgokat,és mikor feldobja a kis ablakot a képernyő közepére,hogy seemta betoltése,...na az után nem történik semmi,eltűnik a kis ablak középről és nem csinál azután semmit,mit tudok tenni?
 

kriszp

Újonc
2023. 02. 04.
16
18
V4 karakter
Joshua Nellson
LV karakter
Joshua Nellson
Sziasztok!

Nem tudok belépni See discordra (link nem jó nekem). 1x felvoltam törve de azt megoldottam. Dc: KrisztiánP#5494 esetleg ha ki vagyok onnan tiltva azt tudjuk orvosolni?
 

r4yze

Újonc
2022. 03. 16.
60
116
V4 karakter
Matteo Petrov
LV karakter
Nil Ramirez
Sziasztok egy garázshoz lehet 2 kulcsot kérni, hogy?
 

Dini

no mercy
SzerverAdmin
v4
2021. 09. 04.
653
1 535
V4 karakter
finley.horton
Sziasztok!

Nem tudok belépni See discordra (link nem jó nekem). 1x felvoltam törve de azt megoldottam. Dc: KrisztiánP#5494 esetleg ha ki vagyok onnan tiltva azt tudjuk orvosolni?
Ilyen nevű felhasználón nincs kitiltás.
 

mandes

Újonc
2022. 08. 25.
23
7
Sopron
V4 karakter
Michael Mandes
LV karakter
Michael Mandes
V2 karakter
❌
Sziasztok.

Annó feltörték nekem is a Discordom és amolyan vírus jellegű üzenetet küldtek minden szerverre ahol bent voltam, így jogosan kitiltottak a SeeMTA szerveréről sajnos. Kihez tudnék fordulni unban végett? Köszi és szép napot nektek :)
Discord nevem:mandes
 

arzen

Makin' money, it feels so good
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
1 231
10 399
20
V4 karakter
Xavier Tran
Sziasztok.

Annó feltörték nekem is a Discordom és amolyan vírus jellegű üzenetet küldtek minden szerverre ahol bent voltam, így jogosan kitiltottak a SeeMTA szerveréről sajnos. Kihez tudnék fordulni unban végett? Köszi és szép napot nektek :)
Discord nevem:mandes
Szia, próbálj meg felkeresni egy discord moderátort ezzel kapcsolatban itt találod a teljes listát: link.
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Sziasztok, játékon belül a felbontást 1920x1080-ra állítottam, majd mire újra visszaléptem a képernyőm egy részére már nemtudom lehúzni a kurzort.
Kép: Ettől jobban se oldalra, se lefele nemtudom a kurzort húzni, elég idegesítő.
Valami megoldást esetleg tudtok javasolni?