See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

huszkal

Újonc
2021. 04. 26.
9
0
V4 karakter
Shohei Yokota
V2 karakter
Shohei Yokota
Szia!
SeeMTA V4-re próbálok csatlakozni, már elindul a launcher, de mikor rányomok a csatlakozásra azt kapom, hogy nem tud csatlakozni a szerverre.
Tudnátok segíteni? itt a screenshot
 

Dave00x

Újonc
2019. 01. 10.
3
0
27
V4 karakter
Dave_V_Snowden
Sziasztok.

Felmerült bennem egy olyan kérdés hogy ha eltörik a jobb lábam és nemtudom használni a gázt azt autóban, tempomattal attól lehet közlekedni(irl ugye sok autóban úgy van hogy azt külön gombbal akár a kormányon lehet kapcsolni illetve növelni vagy csökkenteni a sebességet) vagy esetleg ez bugkihasznalas? IG már egyszer kérdeztem akkor az utóbbit mondta az egyik segítő de nem érzem korrekt válasznak azért kérdezem meg itt is.
 
2022. 01. 29.
51
45
V4 karakter
Edward Peterson
LV karakter
Edward Peterson
V2 karakter
Shamuell Edward
Sziasztok hány fps-em lenne a szerveren kb?
16gb ram ddr 4
Nvidia GTX 1650
I5- 11320H
 

keWovsdawrld

Újonc
2019. 03. 13.
31
15
20
V4 karakter
Udo Schwarz
LV karakter
Dwyer Oakwood
Sziasztok!
Problémám a GYIK-ben is benne van és hernyo is alkotott topicot de nem találtam rá megoldást:
Ugyanúgy a moddolt gta:sa problémám lenne

Nekem a gta sa steames. Rengetegszer töröltem és újratelepítettem.
Amikor probalok see szeróra fellépni az új klienssel létrehoz egy ujabb gta sa exét meg egy proxy sa exet és aztán a log mappa őket jelzi moddoltnak.

Erre valaki tud valami megoldást? Válaszokat előre is köszi.
 

Jani

Támogató
2019. 04. 05.
41
113
jani.hu
V4 karakter
Luna Kieran 🌒
Sziasztok!
Problémám a GYIK-ben is benne van és hernyo is alkotott topicot de nem találtam rá megoldást:
Ugyanúgy a moddolt gta:sa problémám lenne

Nekem a gta sa steames. Rengetegszer töröltem és újratelepítettem.
Amikor probalok see szeróra fellépni az új klienssel létrehoz egy ujabb gta sa exét meg egy proxy sa exet és aztán a log mappa őket jelzi moddoltnak.

Erre valaki tud valami megoldást? Válaszokat előre is köszi.
Hali! Ha jól tudom az MTA-nak GTA SA 1.0 kell, steamen viszont nem ez a verzió elérhető. A megoldás az az hogy letöltesz valahonnan egy 1.0 gta_sa.exe-t. Ha nem sikerülne dobj egy pü-t.
 

S4mple

Újonc
2019. 12. 07.
8
3
LV karakter
Marcell Collins
Sziasztok! Ha lenne a tesómnak is egy accountja a szerveren meg nekem is de 2 külön gépen és egyik sincs bannolva az ugye nem számít multiaccountnak?
 

Dave00x

Újonc
2019. 01. 10.
3
0
27
V4 karakter
Dave_V_Snowden
Sziasztok.

Felmerült bennem egy olyan kérdés hogy ha eltörik a jobb lábam és nemtudom használni a gázt azt autóban, tempomattal attól lehet közlekedni(irl ugye sok autóban úgy van hogy azt külön gombbal akár a kormányon lehet kapcsolni illetve növelni vagy csökkenteni a sebességet) vagy esetleg ez bugkihasznalas? IG már egyszer kérdeztem akkor az utóbbit mondta az egyik segítő de nem érzem korrekt válasznak azért kérdezem meg itt is.
Erre esetleg valaki tud nekem választ adni?
 

Ricsike101

Zöldfülű
2021. 02. 11.
159
101
Erdély
V4 karakter
Edgar Shaw
LV karakter
Edgar Winchester
Sziasztok! Valaki kérem segítsen. A szerveren a maximális FPSem 25-30. De 500 playernél és fölötte 12-23. Valami tippet vagy tanácsot kérnék az FPSem növelése érdekében. Ha kell költök a gépemre de csak minimálisan. Ha valakit érdekel, hogy milyen gépem van az jelezze nyúgodtan.
 

NighT001

Újonc
2023. 02. 01.
6
1
V4 karakter
Carlo Svjatoslav
LV karakter
Carlo Dibre
V2 karakter
Carlo Street
dc0a83e3508d2e7254402870f7c9615e.png


Kérdésed, problémád, gondod van? Kérdezz tőlünk, mi segítünk!

Aki nem S.G.H. tag, legyen szíves mellőzni a segítségnyújtást a helytelen válaszok elkerülése érdekében! Köszönjük!
Valamilyen hibát ir ha elinditom a klienst:
Hiba [CL03]
Nem tudott elindulni a SeeMTA!
Support lehetőség itt: support@see-game.com
[Registry key not writable]
 

Kuvasz96

Újonc
2019. 12. 08.
20
20
V4 karakter
James Mayers ✅
LV karakter
❌
V2 karakter
James_Nastasic ✅
resizd a gépedet vagy telepítsd újra a launchert, nekem ez oldotta meg.

Hali. Nekem ugyan ez a probléma.
Rendszergazdaként indítom, legalább 60x újra raktam a Launcher-t mindent megpróbáltam de nem jó nekem se.
Wind 11-re frissítettem a gépemet, az lenne a gond?
Nem mappából indítom, és a SeeLithium-nál van gond.
 
  • Tetszik
Reactions: misty

misty

ugymond kiraly
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 03.
55
102
V4 karakter
jayden.s.doherty
Hali. Nekem ugyan ez a probléma.
Rendszergazdaként indítom, legalább 60x újra raktam a Launcher-t mindent megpróbáltam de nem jó nekem se.
Wind 11-re frissítettem a gépemet, az lenne a gond?
Nem mappából indítom, és a SeeLithium-nál van gond.
Hali, ha van valami noname vírusirtó a gépeden, akkor azt állítsd le.
 
  • Imádom
Reactions: harsanyi

popszmoke

Újonc
2023. 11. 15.
4
2
V4 karakter
Lost O Brian
Sziasztok !


Ez egy MTA Log kérdés lenne, igazából az a helyzet hogy nekem 08.19 óta nem csinálja a logokat, az volt az utolsó napi logom, ezt hogy tudnám megoldani , orvosolni ? köszönöm szépen a válaszokat, Kellemes ünnepeket !!

 

atyreek

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
270
737
25
V4 karakter
Dardan Bushi
Heló, szia! SeeLaunchert próbáltál újra telepíteni? Mindent kitörölni, és frissen felrakni? Nem találkoztam sajnos ilyen hibával, szóval csak próbálkozni tudunk.