See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Deluxo

Újonc
2022. 02. 21.
1
0
V4 karakter
Mark Joshua
LV karakter
James Noah
V2 karakter
Henry Archer
Hali. Csináltattam egy serial váltást viszont amikor a szerveren próbálok bejelentkezni, azt írja hogy ez a fiók egy másik serialhoz van csatolva. UCP-n azt írja hogy serial sincs csatolva a fiókhoz.
 

PZs

Újonc
2023. 08. 17.
4
0
V4 karakter
Nicholas Freeman
Szép estét/Napot a minap leakartam tölteni a seemta-t, a GTA leszedtem megfelelő helyre raktam ahol nincs ékezet, ezt követően a launchert is leszedtem és ahogy elakarom inditani tölt és utána nem add be semmit - gépújrainditás volt nem segített.
 

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 538
9 630
20
V4 karakter
Killian Burns
Szép estét/Napot a minap leakartam tölteni a seemta-t, a GTA leszedtem megfelelő helyre raktam ahol nincs ékezet, ezt követően a launchert is leszedtem és ahogy elakarom inditani tölt és utána nem add be semmit - gépújrainditás volt nem segített.
Légyszíves, valahova töltsd fel a képet, hogy hova telepítetted fel a GTA-t, vagy írd le.
 
  • Menő
Reactions: Tonyy.

Jiimmy

Újonc
2021. 08. 06.
26
18
V4 karakter
Dolph_F_Gates
LV karakter
Denaro_Brasco
Üdv. 1366x768-as felbontáson szeretnék játszani, mennyi az esélye, hogy elfut a game?
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia.
Ez a teljes konfigurációdtól (processzor, RAM, GPU, operációs rendszer) függ, nem a felbontáson múlik.
 

Negan.

noone.
2023. 06. 20.
351
1 055
V4 karakter
Negan Nease
Üdv. 1366x768-as felbontáson szeretnék játszani, mennyi az esélye, hogy elfut a game?

032b42f1e3e719f36ee4091765f92002.png
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Elméletileg 800x600-as felbontáson is lehetne játszani, hisz azt is engedi beállítani a kliens :D
Szóval kicsit fura, hogy 1600x900 a minimum rendszerkövetelmény (nekem is kisebb a felbontás, mégis problémamentesen fut a See).
 
  • Tetszik
Reactions: morty. és Kian

Jiimmy

Újonc
2021. 08. 06.
26
18
V4 karakter
Dolph_F_Gates
LV karakter
Denaro_Brasco
Elméletileg 800x600-as felbontáson is lehetne játszani, hisz azt is engedi beállítani a kliens :D
Szóval kicsit fura, hogy 1600x900 a minimum rendszerkövetelmény (nekem is kisebb a felbontás, mégis problémamentesen fut a See).
Nekem is elfut a see, igaz kicsit fura méretarányokkal, de elfut problémamentesen.
 

DubiLoL

Újonc
2019. 01. 10.
8
1
V4 karakter
Frederico Ricci
LV karakter
Kevin Jordan
V2 karakter
Kevin Spilner
Heló sziasztok.
Olyan problémám lenne hogy kértem serial váltást meg is kaptam majd nem tudok belépni mivel azt írja ki ingame hogy "ez a fiók másik számítógéphez tartozik".
Fórumon pedig hiába próbálok meg serial-t váltani ott azt írja hogy nincs megadott serial code-om.
Esetleg valaki tudna nekem valami okosat mondani hogy mit és hogyan kellene csinálnom?
Előre is köszi skacok!
 
  • Imádom
Reactions: Ölembé

magysrpolice

Újonc
2023. 08. 03.
7
1
V4 karakter
Ivan-Dikson
Sziasztok annyi lenne a kérdésem hogy az egyik admin azt mondta keressem fel a supportot mert engem bannolt fun név váltás miatt és az nem én voltam mert fel törték az email cimem és mindenhol funoltak ás nem tudom hol talélom a supporott
 

kriszp

Újonc
2023. 02. 04.
16
18
V4 karakter
Joshua Nellson
LV karakter
Joshua Nellson
Sziasztok. Discordon a See szerveren kaptam egy 24 órás felfüggesztést. Megtudhatom ennek okát ?
Legjobb tudásom szerint nem csináltam semmi olyan dolgot ami miatt ezt kaptam. Ha jogosan kaptam állok elébe, csak annak okát tudni szeretném. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

Dc nevem: KrisztiánP#5494
 

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
648
837
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden

NotHorcsog

Zöldfülű
Támogató
2021. 05. 11.
159
116
V4 karakter
Kendal Trafford
LV karakter
Freddie Reyes
Heló-sziasztok! Hogy-hogy nem lehetséges felhasználónevet váltani amivel belépek a szerverre? Már írtam emailt supportnak, és válaszoltak hogy nem lehetséges. Arra vagyok kíváncsi, hogy miért nem. Gyakorlatilag mindent lehet változtatni ezen kívül.
 

Saros

Újonc
2022. 06. 11.
18
5
V4 karakter
Goldman Jack
Hali. Vásároltam egy garázst ami már be van jelentve az ingatlanosnál. Az lenne a kérdésem milyen időnként kell bejelenteni illetve honnan tudom ha lejárna? Köszönöm
 

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
648
837
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
Szia, minden páratlan hónap huszadikáig kell bejelenteni az ingatlanokat. Tehát a következő bejelentést november 20-ig kell megtenni.
 

pupkin

Újonc
2021. 01. 22.
19
26
V4 karakter
Martin T Antonio
Hali

A seemta launcherben rányomok az indításra, kicsit tölt, majd bezáródik a launcher, viszont az MTA nem indul el. Valaki tudja esetleg mi lehet a probléma?



(A SeeLithium ellenőrzése feliratnál záródik be, nem tudom ez számít-e valamit)
 
Utoljára szerkesztve:

ne ed meg garfen

Aktív fórumozó
2022. 04. 04.
295
372
16
pécs city
V4 karakter
ulf.skoog
LV karakter
gijsje.nijkerke
Hali

A seemta launcherben rányomok az indításra, kicsit tölt, majd bezáródik a launcher, viszont az MTA nem indul el. Valaki tudja esetleg mi lehet a probléma?



(A SeeLithium ellenőrzése feliratnál záródik be, nem tudom ez számít-e valamit)
resizd a gépedet vagy telepítsd újra a launchert, nekem ez oldotta meg.