See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

gana95

Újonc
2019. 01. 29.
6
11
V4 karakter
Denis Montana
Sziasztok. Hova és mit kell tennem multiacc elkerülés miatt? mivel eladtam a vinyom és a srác játszik a saját accjával. de hogy ne legyen neki keresztbe téve ezért szeretnék irni valamit hogy ez el legyen kerülve. Válaszokat előre is köszönöm
 

Gabika

Újonc
2019. 12. 25.
2
1
V4 karakter
Gabriel K Wesley
Sziasztok!
egy nagyon régi Veterán vagyok, aki 2015-2016 környékén kezdett SEEmtazni, volt egy Sas NETWORK szerveretek,azzal mi történt? valami szervertermetek felgyulladt valami olyasmit halottam de azért rákérdezek,
Üdvözlettel,
 
  • Tetszik
Reactions: Padawan180

magyartej

Újonc
2022. 12. 30.
1
1
V4 karakter
Antonio Brendon
LV karakter
Ricky Josh
hello ! nekem van egy olyan problémám hogy a launcher egyszerüen nem akar elindulni . már nagyából mindent próbáltan a windows ujratöltésén kívül .
 
  • Tetszik
Reactions: FR0314

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 935
22 498
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Sziasztok!
egy nagyon régi Veterán vagyok, aki 2015-2016 környékén kezdett SEEmtazni, volt egy Sas NETWORK szerveretek,azzal mi történt? valami szervertermetek felgyulladt valami olyasmit halottam de azért rákérdezek,
Üdvözlettel,
Részben nem volt rá akkora igény sem,nagyon változó volt a playerszám és a végén sajnos nem volt affinitás arra,hogy tovább működjön
 
  • Tetszik
Reactions: Anti.

miraglia00

Újonc
2019. 11. 12.
2
1
V4 karakter
Burno Mendez
LV karakter
Bruno Fuentes
Sziasztok. Elég rég játszottam, és kértem egy serial váltást, de nem jött e-mail a megerősítéshez. Régebbi serial váltásaim voltak, azokról van e-mal, azonban tegnap amit kértem arról nem jött semmi. Van lehetőség egy teljes e-mail váltásra? Hátha az megoldaná. Előre köszönöm a segíséget.
 

Paper

besten.
2020. 01. 24.
381
940
Vienna
V4 karakter
Liam.Friedhofen
Sziasztok. Elég rég játszottam, és kértem egy serial váltást, de nem jött e-mail a megerősítéshez. Régebbi serial váltásaim voltak, azokról van e-mal, azonban tegnap amit kértem arról nem jött semmi. Van lehetőség egy teljes e-mail váltásra? Hátha az megoldaná. Előre köszönöm a segíséget.
Facebook Supportnak írj E-mail-el kapcsolatban
 

aPapo3

Barangoló
2021. 04. 27.
95
43
V4 karakter
Watterson Jackson
Sziasztok!

A gond az lenne, hogy egy névreszóló smaragd csomagot rossz id-re tettem fel, és ha jól értelmezem ehhez a tulajra van szükség, hogy megoldjuk a problémát. Szóval a kérdés az, hogy hol tudom legkönnyebben elérni a tulajt?
 

NewBiEE

Újonc
2019. 01. 17.
4
2
V4 karakter
Kyosuke R Daisuke
Kedvs SGH Tag!
Olyan problémám lenne, hogy én még jóóóóó régen játszottam a szerveren. Sajnos mostanra a jelszavam elfelejtettem a belépéshez. A nagyobb probléma ott kezdődik, hogy sajnos amivel 1000 éve be regisztráltam e-mail már nem igazán férek hozzá ezáltal ugye nem tudok jelszó módosítást kérvényezni UCP-n (a sikeres jelsó módosítás igányes kis zöld felugró ablakot megkapom hogy eéküldték, de sajnos nem tudom megnézni az e-mailt). A hozzáférés viszaszerzése folyamatban van de ne mtudom sikerül-e. Szóval olyan kérdésem lenne, hogy kihez tudnék ezzel a problémával fordulni. Lehet rossz helyen érdeklődöm, ez esetben elnézést szeretnék kérni, de nem találtam erre alkalmasabb fórum/ egyéb lehetőséget.
Segítségüket előre is köszönöm.
 
  • Tetszik
Reactions: FR0314

David_Kerry

Újonc
2019. 01. 14.
11
12
V4 karakter
David_Kerry
LV karakter
David_Kerry
Sziasztok!
Egyik napról a másikra elromlott a gépemen a net. Vagy én nem tudom.. Olyan furán műkõdik most. Facebookot, googlet, telexet, stb betölti, azonban rengeteg oldalt (pl a seegame oldalát se) nem tölt be, azt írja hogy az oldal nem elérhető. Ezzel együtt az internetre hivatkozva a Steam sem indul el, és a Launcher sem.
Tegnap még semmi baja nem volt. Routert ki-be kapcsolgattam, kábeleket kihúzgáltam, de nem oldotta meg a problémát.
Szerintetek merre induljak el hibakeresésben?
 

Sheedxr

Shinee✨
2019. 02. 12.
126
233
20
New York🍷
V4 karakter
ceyhun mirak
LV karakter
nana ilyin
V2 karakter
lola harvey
Sziasztok!
Egyik napról a másikra elromlott a gépemen a net. Vagy én nem tudom.. Olyan furán műkõdik most. Facebookot, googlet, telexet, stb betölti, azonban rengeteg oldalt (pl a seegame oldalát se) nem tölt be, azt írja hogy az oldal nem elérhető. Ezzel együtt az internetre hivatkozva a Steam sem indul el, és a Launcher sem.
Tegnap még semmi baja nem volt. Routert ki-be kapcsolgattam, kábeleket kihúzgáltam, de nem oldotta meg a problémát.
Szerintetek merre induljak el hibakeresésben?
Szia, szolgáltató felől nem érkezett bármi információ? Szolgáltatói Ügyfélszolgálatnál érdeklődtél már esetleg?
 
  • Tetszik
Reactions: FR0314

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Sziasztok!

Valaki, aki kifejezetten képben van a jelenlegi szabályozással kapcsolatban (lehetőség szerint nagyobb szintű adminisztrátor), le tudja írni részletesen, hogy mi minősül és mi nem minősül indokolatlan menekülésnek? Nyilvánvalóan nem a nem szeretnék csekket kapni, nincs nálam semmi, meg az 1 db nézőke a csomagtartóban típusú esetekre gondolok, hanem arra, amikor nyomós indokkal van nálad a karakteren nem látható illegális tárgy (kiskaliber, kábítószer). Tekintve, ahogy a bannokból és panaszkönyvekből látom, több változás is történt mostanában, és számomra kicsit átláthatatlan lett a szabályozás. (ui: nem azért, mert különösen érintene engem, de szeretnék tisztában lenni az aktuális szabályozással)
 

Fellner

See City Közlekedési Központ - ExFőleader
2021. 11. 06.
303
246
Seregélyes
V4 karakter
Azad Ahmet
LV karakter
Pietro Marchetti
Halihó!
Nem fogom sokáig nyújtani a dolgokat, feltőrtek dc-n, a fiók szétspammelt minden szervert. A fiókot visszaszereztem, teljesen az én irányításom alatt áll, de viszont kibannoltak See dc-ről. Nem tudnátok feloldani a fiókom?
Helló.
Sajnos nem tudjuk, próbáld felvenni a kapcsolatot egy discord moderátorral.

Itt a moderátorok listája:

Sziasztok!

Valaki, aki kifejezetten képben van a jelenlegi szabályozással kapcsolatban (lehetőség szerint nagyobb szintű adminisztrátor), le tudja írni részletesen, hogy mi minősül és mi nem minősül indokolatlan menekülésnek? Nyilvánvalóan nem a nem szeretnék csekket kapni, nincs nálam semmi, meg az 1 db nézőke a csomagtartóban típusú esetekre gondolok, hanem arra, amikor nyomós indokkal van nálad a karakteren nem látható illegális tárgy (kiskaliber, kábítószer). Tekintve, ahogy a bannokból és panaszkönyvekből látom, több változás is történt mostanában, és számomra kicsit átláthatatlan lett a szabályozás. (ui: nem azért, mert különösen érintene engem, de szeretnék tisztában lenni az aktuális szabályozással)
Szia.
Ha nem látható illegális tárgy van nálad és az igazoltatást végző rendvédelmi frakciótagok megmotoznának akkor jogodban áll menekülni. Ellenkező esetben nem.

Felmerül a kérdés, mikor motoznak és honnan tudom ezt?
Fokozott ellenőrzés esetén, ezt govolni is szokták illetve a rendőrség alfórumban topic keretein belül is jelzik ezt. Illetve egyéb szélsőséges esetekben, de ennek tudatában fogsz állni.
 

minglz16

Újonc
2023. 01. 15.
11
31
21
V2 karakter
Tristan King
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy egy unban kérelem felülvizsgálata, elfogadása/elutasítása mennyi időt vesz igénybe? Vagyis körülbelül mennyit kell várni, hogy fejlemények legyenek?

Köszi szépen a válaszokat! :)