See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

TajtosG

Újonc
2022. 03. 23.
25
8
V4 karakter
Jacob Jerry
LV karakter
SKott Brodway
Hali a fegyveremet fórumon kell bejelenteni vagy ingame?valaki tudna segíteni légyszives?
 

gana95

Újonc
2019. 01. 29.
6
11
V4 karakter
Denis Montana
Sziasztok. Elég rég játszottam már a szerveren.. Következő dologban szeretnék segítséget kérni: Hogyan tudok bejelentkezni a forumba illetve ip-címem is változott ezáltal hogy tudom váltosztatni?! Köszönöm a vállaszt.
 

Fűrész

Újonc
2019. 01. 26.
12
2
Szeged
V4 karakter
Stephenson Castillo
LV karakter
Ryan J Williams
Sziasztok!
Új gépem van, és szeretnék serial váltást kérni. Hol tudok ilyet intézni?
 

BloodPump

Újonc
2022. 11. 27.
10
7
V4 karakter
Quandell Burton
LV karakter
Amado Carillo Fonseca
Sziasztok!
Szeretnék újra játszani, azonban elfelejtettem a felhasználónevemet!
Megtennétek hogy megadjátok?
a serialom: A24CA08962CF4431F7A91B207E82E494
 

Allison

Újonc
2020. 07. 11.
4
0
Izland
V4 karakter
Dean Austine
Hello, van egy olyan kérdésem hogy ,huuu hát több mint 2 éve hogy voltam utoljára bejelentkezve a játékba elfelejtettem a felhasználónevem nah meg a jelszót is ide be tudtam lépni viszont itt nem jövök rá hogy hol tudnám megnézni a régi felhasználom és jelszóm mert teljesen más az egész látom még már nem MTA-n keresztül lehet belépni kérlek help me ...:)
 

ZSABI

Sebességmámor🏎️
2019. 07. 25.
757
629
Veszprèm
V4 karakter
Kye_Cartier
Szia, a felhasználó nevedet a Facebook support tudja neked megmondani.
Illetve az MTAban már a v3-v3lv nincs bent, hanem egy külön kliensre került amit a see-game.com-ról tudsz letölteni.
 

syntze

Újonc
2022. 12. 04.
2
0
Hali. Azt írja a V3 hogy már van ehhez a serialhoz csatlakopztatva fiókom, pedig nincs. Ezen a gépen, itt ahol élek, egyszer sem léptem be v3-ra. Viszont ennek hála, regisztrálni nem enged a játék.
 

RJMND

Barangoló
Támogató
2021. 07. 18.
87
113
New York
V4 karakter
Aurora Norman
LV karakter
Marshall Wattson
Script nélküli szervezetet bárki nyithat?
 

Carla Banks

Újonc
2019. 01. 12.
23
0
V4 karakter
Carla Banks
Sziasztok. Rákeresek, hogy see... és kidobja mindet, de viszont a V3, és a V3 LV az lakatolva van, szerverjelszót kér, V2-re viszont be tudok csatlakozni. A választ előlre is közönöm!
 

FR0314

Barangoló
2021. 01. 09.
75
100
V4 karakter
Ray Jones
LV karakter
Ray Jones
V2 karakter
Jonas Rajmond
Sziasztok. Rákeresek, hogy see... és kidobja mindet, de viszont a V3, és a V3 LV az lakatolva van, szerverjelszót kér, V2-re viszont be tudok csatlakozni. A választ előlre is közönöm!
Hali, új launcherük lett.
videó
 

jenoazacs

Újonc
2022. 12. 09.
1
0
V4 karakter
Xerius Aaron
Sziasztok!
Nem játszottam kb.3-4 éve most gondoltam elkezdeném újra
Próbáltam belépni de nem enged be a régi accommal :(
Létezhet hogya törölve lett?
nem tudok belépni ucp-be se sehova csak annyit ir hogy nem találhato felhasználó
Újat sem enged regisztrálni mert elvileg van már ezen a gépen regisztrálva de az szinte lehetetlen mert erre most töltöttem le
Esetleg tudnátok segiteni?
Előre is köszönöm! Xerius Aaron
 

Adamski

Barangoló
Támogató
2019. 11. 18.
109
75
25
Fehérvárcsurgó
V4 karakter
Max Mcfloyd
LV karakter
Justin Faraday
Sziasztok!
Nem játszottam kb.3-4 éve most gondoltam elkezdeném újra
Próbáltam belépni de nem enged be a régi accommal :(
Létezhet hogya törölve lett?
nem tudok belépni ucp-be se sehova csak annyit ir hogy nem találhato felhasználó
Újat sem enged regisztrálni mert elvileg van már ezen a gépen regisztrálva de az szinte lehetetlen mert erre most töltöttem le
Esetleg tudnátok segiteni?
Előre is köszönöm! Xerius Aaron
Szia. Nem lehet,hogy csak rosszul emlékszel a felhasználódra? Szerintem próbáld felkeresni a facebook oldalt, ott szerintem tudnak ebben segiteni.
 

idontknow43

Újonc
2022. 12. 12.
1
0
V4 karakter
Marlon Briggs
Csao. Tegnap még játszottam a see-vel csak újra kellett telepítenem a gépem más okokból. Na most újra leszedtem meg már újra is telepítettem mert ki crashel akárhányszor megpróbálok belépni. Esetlegn em tudnátok segíteni hogy ez mitől van?

crash információ
version= 1.5.9-custom.0.000
time= mon dec 12 19:45:49 2022
Module = c:/seemta/mta/libcef.dll
code= 0x80000003
offset+ 0x01BFF8F1

EAX= (ilyen számsorok)
EDI= (számsorok)
CS = (számsorok)
 

David_Kerry

Újonc
2019. 01. 14.
11
12
V4 karakter
David_Kerry
LV karakter
David_Kerry
Sziasztok!
Tegnap (életemben először) kipróbáltam ezt a fényezős dolgot, viszont szerintem nálam nem az igazi :D Végigvittem 2 autót, ráment több órám, viszont az alapozás, és a fényezés munkafázist hiába csináltam meg 100%-ra, mindkettő egy csillagos lett, nyilván ezzel a műhelyem értékelését lerontva.
Kérdésem az, hogy van erről valamiféle tutorial videó, hogy hogyan lehet 5 csillagosra megfújni egy kocsit? :D
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
390
974
V4 karakter
Dane Rees
LV karakter
Patrycja Grzelak
Szia, hivatalos nincs, de sokan csináltak már "tutorialt". Egyébként most lett könnyítve rajta.