See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Szia! Attól függ hogy kinek írod. Borisz ritkábban fogadja, az adminok szerintem viszonylag sűrűbben, átlagosan pár nap.
 
  • Imádom
Reactions: minglz16

StreeTBoY681

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 01. 05.
228
267
Nyíregyháza
V4 karakter
Carlo Berezov
LV karakter
Carlo Berezov
V2 karakter
x
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy egy unban kérelem felülvizsgálata, elfogadása/elutasítása mennyi időt vesz igénybe? Vagyis körülbelül mennyit kell várni, hogy fejlemények legyenek?

Köszi szépen a válaszokat! :)
Várj türelemmel és el fogják bírnálni . Van dolguk az adminoknak nem is kevés . Hidd el ahogy lesz idő érkezni fog rá válasz.
 
  • Imádom
Reactions: minglz16

minglz16

Újonc
2023. 01. 15.
11
31
21
V2 karakter
Tristan King
Várj türelemmel és el fogják bírnálni . Van dolguk az adminoknak nem is kevés . Hidd el ahogy lesz idő érkezni fog rá válasz.
Szia! Attól függ hogy kinek írod. Borisz ritkábban fogadja, az adminok szerintem viszonylag sűrűbben, átlagosan pár nap.
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ srácok, további szép estét!
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
417
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Szia, láthatod kb az időket azoknál amik bírálásra kerülnek, egyébként hogyha jelenleg tevékenykedő admintól kapod, akkor biztos gyorsabb, mint FA-t várni. Nekik is rengeteg dolguk van; PK,UB közbe IG szóval nem kell őket félteni. Abba biztos lehetsz sorra jutsz és valami választ úgy is kapsz. A kedves moderátor team folyamat helyezi őket, úgyhogy egyre feljebb fogsz ott is kerülni ezáltal láthatóbb leszel.
 
  • Imádom
Reactions: minglz16

Szabiih

Újonc
2022. 09. 20.
1
1
Helloka valaki tudna segiteni.Az lenne a problema hogy hiába valtok új jelszót mert a régit ugye elfelejtettem hiába irom át másikra mikor a szerverre irnám be azt irja helytelen pedig mindent betüről pontosan írok be.
 
  • Tetszik
Reactions: kysa.

LordS

Újonc
2023. 05. 07.
12
4
V4 karakter
Edward Athor
Hali. Az lenne a kérdésem hogy lehet tudni mikor lessz S.G.H tgf?
 

Keli.

winner.
2021. 08. 21.
135
824
19
V4 karakter
Flavien Amir
Cső, Februárban volt, ha lesz akkor tudni fogsz róla.
 

Tominger

Újonc
2023. 06. 13.
1
0
V4 karakter
Andy Hutcherson
V2 karakter
Thomas Hutcherson
Sziasztok. V4 launch után felmentem és 4fps felé a játék nem megy, még a launcherbe (ahol csatlakozni kell) sem. Nem tudom mi lehet a baj, haveromnak semmi baj, rendesen fut és nincs annyival jobb gépe mint nekem. 16 giga ramom van, egy i5-8600k-m és egy 1060-om.
 

Bencv22

Újonc
2019. 03. 25.
14
7
V4 karakter
Mike Joseph
Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy 7%-nál megakad a járművek betöltésénél és utána nem csinál semmit. Valaki tudna esetleg segíteni?
 

knokx

Újonc
2021. 09. 17.
20
13
V4 karakter
Marcus Keneway
V2 karakter
Antonio Bluestack
Sziasztok! Menyi lett most az alap adó 1db kocsira? Ha bent ál garázsban. És ha kint van ?
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
417
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Ha kint van nekem 300$, ez egy Range Rover nemtudom hogy vannak-e kategóriák de szerintem mindegyik, és úgy tudom ha garázsba van akkor adómentes.
 

Jam

</>
2023. 06. 14.
68
207
24
matejambor.com
V4 karakter
Walter Berenson
Helló, rég játszottam és lenne egy kérdésem a Reefer kapcsán. Lehet még hajóval cuccokat keresni? Láttam, hogy van fém kereső, de kíváncsi vagyok, hogy a hajós keresés még bent van-e. Köszi.
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
246
556
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Hi, auto szereltetesenek a költséget ki tudom szamolni, meg tudom tippelni durván? Mondjuk egy felfüggesztés, elem kar, motor alkatrész árakat, vagy csak onmagaban a költség nagyságát valami alapján meg lehet mondani? G wagon, 63gt, mclaren, r8, hasonló szuperautok érdekelnének elsosorban, de egy f10, e46, buick, evo szereletetesi árára is kiváncsi lennek! 🙂 (azt tudom h régen nagyjából be lehetett lőni hogy mennyit hagysz a szerelonel az auto autokeres árából viszonyítva) köszi szépen!!
 

LordS

Újonc
2023. 05. 07.
12
4
V4 karakter
Edward Athor
Szaisztok! KB mennyi idő amíg elfogadják a serial váltási kárelmemet?
 

Jam

</>
2023. 06. 14.
68
207
24
matejambor.com
V4 karakter
Walter Berenson
Hali, megpróbálhatsz felkeresni egy Admint DC-n, vagy TS-en. Nekem bevált a legutóbb. Egyébként átlagosan nem tudom, hogy kb. mennyi idő.
 

r4yze

Újonc
2022. 03. 16.
60
116
V4 karakter
Matteo Petrov
LV karakter
Nil Ramirez
Csaosztok, nonscripteknel mi a feltetel topik nyitashoz?