See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

popszmoke

Újonc
2023. 11. 15.
4
2
V4 karakter
Lost O Brian
Heló, szia! SeeLaunchert próbáltál újra telepíteni? Mindent kitörölni, és frissen felrakni? Nem találkoztam sajnos ilyen hibával, szóval csak próbálkozni tudunk.
Meg fogom próbálni, egyenlőre semmit nem csinálgattam hátha valakinek volt ilyen problémája és megvan a megoldása, de akkor majd megpróbálom mindenképpen !
 
  • Tetszik
Reactions: atyreek

harcappy

Újonc
2020. 11. 03.
8
4
20
V4 karakter
John W Wattson
LV karakter
Sergio Barrows
Sziasztok amivel regisztráltam e-mail az már nem létezik esetleg van valami megoldás e-mail cím változtatására?
 

Ethan

Írnok deák
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 09.
556
548
V4 karakter
Ethan Walker
LV karakter
Kai Marsden
Szia, keresd fel a supportot (support@see-game.com) ott biztos tudnak neked segíteni.
 
  • Tetszik
Reactions: mandes és sajtos

bajtekbence

Újonc
2019. 04. 26.
1
0
POMÁZ CITY
Sziasztok!
Azzal a kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni hogy most jó pár év kihagyás után felmennék játszani viszont az accountomra azt írja hogy fel van függesztve, ezzel kapcsolatban kihez tudok fordulni? Az oké hogy egy adminjail is van rajtam de az mondjuk arra is csak az érdekes hogy nem vagyok egy személy a Babcival.

Előre is köszi a választ.
 
P

Pissta2004

Sziasztok, fent all nekem egy bonyolult helyzet, van egy adott gep, amin jatszva volt v4. Meg akarom vasarolni ezt a gepet egyik baratomtol, ujra akarom rakni, de uj karaktert akarok kezdeni. Ilyenkor mi a teendo, illetve ez multi accountnak szamit-e?
 

misty

ugymond kiraly
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 03.
55
102
V4 karakter
jayden.s.doherty
Sziasztok, fent all nekem egy bonyolult helyzet, van egy adott gep, amin jatszva volt v4. Meg akarom vasarolni ezt a gepet egyik baratomtol, ujra akarom rakni, de uj karaktert akarok kezdeni. Ilyenkor mi a teendo, illetve ez multi accountnak szamit-e?
Cső, nem lehet új karaktert létrehozni. Ahogy megtörtént a vásárlás, írsz supportnak hogy változtasson serialt a régi fiókra, utána egyből abba visszatudsz lépni.
 
P

Pissta2004

Cső, nem lehet új karaktert létrehozni. Ahogy megtörtént a vásárlás, írsz supportnak hogy változtasson serialt a régi fiókra, utána egyből abba visszatudsz lépni.
Arra a karakterre gondolsz, amit az elozo tulaj hozott letre a gepen? Mert ahoz nem tudom a kodokat
 

bigBoy11

Újonc
2024. 02. 02.
2
0
V4 karakter
Peter grifferson
LV karakter
Peter grifferson
V2 karakter
Peter grifferson
jó estét E0x1 hibakódot ír a játék tudnál setgíteni?
 

BGNRMilan19

Újonc
2024. 02. 06.
2
0
V4 karakter
Garcia Milan
Szia olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom átállítani a játék beállításokban, hogy a játék az ne az integrált videókártyámat használja, hanem az erősebbet, az a baj így kevés az FPS-em játék közben. Köszi a segítséget!
 

babenyac

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2021. 06. 11.
754
255
Szerbia, Óbecse
V4 karakter
aage kaas
LV karakter
Strahinja Jagodic
V2 karakter
Layla Mendes
heló, heti hány percet kell teljesiteni sgh/admin ként?
 

Chrissz10

Újonc
2022. 12. 01.
12
18
LV karakter
Michael Castro
Sziasztok szeretném meg kérdezni hogy azon gondolkodom hogy nyitnák saját magán taxit több autóval és hát munkással na úgye ha én lelépek akkor az autó automatikus el tűnik tehát gondolom frakciót kellene nyitni milyen módon tudom ezt megoldani akár vásárlás opcióval is köszönöm
 

Lac

Pletykafészek
2021. 02. 14.
994
560
V4 karakter
Keith Nash
LV karakter
Matteo M Wright
Sziasztok szeretném meg kérdezni hogy azon gondolkodom hogy nyitnák saját magán taxit több autóval és hát munkással na úgye ha én lelépek akkor az autó automatikus el tűnik tehát gondolom frakciót kellene nyitni milyen módon tudom ezt megoldani akár vásárlás opcióval is köszönöm
Szia, van lehetőség protectet venni az autóra, amennyiben beszállsz az autóba és beírod, hogy /protect, kiad minden információt. Ha ezt megveszed, értelemszerűen fent marad a szerveren az autód.
 
  • Hűha
Reactions: Leviii810