See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

BALAGE

the future ★
2020. 06. 30.
182
454
LV karakter
BEAU MILLER.
V2 karakter
RILEY WARD.
Hello egy kerdesed lenne hogy tudnek mas accountot csinalni a seeMTA v3-on mivel a regit elfelejteetem a Felhasznalo nevemet is es nem tudom sehogyse visszaszerezni,valaki tudna segiteni?
Szia, ez ügyben egy admint kell felkeresned Teamspeaken. (ts.see-game.com) Új accountot tilos létrehozni bármilyen módon. Serialt pedig UCP-re bejelentkezve tudsz váltani, ha megtudtad a felhasználónevedet.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: adrakee és PENCZ

frogg

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 19.
352
377
V4 karakter
luiten.niels
LV karakter
bendik.eskildsen
V2 karakter
orlov.jan
Hali.

Egy problémával fordulnék ide, nem különösebben see-vel hanem inkább mta-val kapcsolatban.
Durván 1 hónapja kezdte el ezt az egészet a kliens,hogy belépek és random elkezd olyan szinten szaggatni / laggolni,mintha 10fpsem lenne közben van 60. Nem túlságosan értem ezt mivel gépresi után ha egyből az mta-t nyitom meg és nem indítok el más programot (pl:ts) akkor szépen fut , ahogy kell.. MTA+GTA:SA teljesen letörölve és felrakva, eredeti a gta. Teljes windows újratelepítést meg nem akarok, ha valaki tud segíteni akkor azt megköszönöm.
 

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks
Szia, rendszergazdaként indítod a játékot?
 
  • Tetszik
Reactions: Butch

frogg

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 19.
352
377
V4 karakter
luiten.niels
LV karakter
bendik.eskildsen
V2 karakter
orlov.jan
Hali, ugyan az a vége sajnos.
 
  • Szomorú
Reactions: dzsoi

frogg

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 19.
352
377
V4 karakter
luiten.niels
LV karakter
bendik.eskildsen
V2 karakter
orlov.jan
Hali, köszi a válaszokat, sikerült megszüntetni ezt a laggot. Egy régebbi verziót felraktam, nightly frissítésre kapcsoltam. Lehet az új update(k) nem tetszettek neki.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és davidkar

zolcsu

Újonc
2019. 02. 13.
6
1
26
V4 karakter
Nikita Kozak
LV karakter
Nikita Kozak
Sziasztok! Ha PP-t szeretnék vásárolni és külföldön élek az hogy oldható meg?
 

Isti98HUN

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
141
128
25
Erdély
LV karakter
Jack Dickison
heló , már rég voltam a szerveren és nem fizetem az ingatlanos Dezsőnél , eltünt a garazsam. Most meg kell vegyem ujra a garazsat?
 

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks
Szia, akkor azt már valószínűleg lerakatta más. Nem látok rá sok esélyt, hogy visszatudnád szerezni, főleg hogyha olyan helyen volt akkor biztos, hogy más már leigényelte.
 

Isti98HUN

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
141
128
25
Erdély
LV karakter
Jack Dickison
Szia, akkor azt már valószínűleg lerakatta más. Nem látok rá sok esélyt, hogy visszatudnád szerezni, főleg hogyha olyan helyen volt akkor biztos, hogy más már leigényelte.

hogy is mondjam , SF-ben volt de most nem láttok ott ikont ugy hogy nincs lerakatva más. Ha újra akarom rakatni meg kell vegyem újra? megint meg kell igényeljem?
 

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks
Igen, igényeld le viszont ugyanúgy fizetned kell érte.
 

frogg

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 19.
352
377
V4 karakter
luiten.niels
LV karakter
bendik.eskildsen
V2 karakter
orlov.jan
Átkerültek egy másik dimenzióba, admin visszageteli neked őket.
 

Ziad

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 11. 03.
293
125
21
Hőgyész
steamcommunity.com
V4 karakter
👔Denzel Graham👔
LV karakter
💸Samuel Brian💸
V2 karakter
⚫
Sziasztok egy ilyen kérdésem lenne hogy miért van az hogy i5-8400 meg gtx1060 6gb-vel 10 fölé nem megy az fpsm pedig már minden próbáltam már a gépemet is újra raktam?
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 074
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Szia! Az MTA-nak különleges gépigénye van. Mivel leginkább a processzor számít, és azon belül is az egy magra jutó teljesítmény, mivel csak egy magot használ.
 

adamkucson

Újonc
2019. 07. 20.
1
0
V4 karakter
Gerard Marshall
Hali
Új gépem lett és nem tudok belépni mert azt mondja hogy az account nem ehez a géphez tartozik. Ezt meg lehet oldani?
 

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks
Szia, természetesen meglehet. Itt bejelentkezel, majd kérsz egy serial váltást amit megkell erősítened emailban is. Ha ezeket megcsináltad, megvárod amíg elfogadja egy admin és mehetsz is majd fel.

Szabályzat válasza:
4.) A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni!
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
Ennek értelmében pedig adok 12 órát, hogy feltűntesd a jelenlegi IG nevedet a profilodon.
 
  • Tetszik
Reactions: milu

Haider93

Újonc
2020. 11. 19.
1
0
VoK0rJX.png


Kérdésed, problémád, gondod van? Kérdezz tőlünk, mi segítünk!

Aki nem S.G.H. tag, mellőzze a segítségnyújtást a helytelen válaszok elkerülése érdekében!
Hali. A TS szobához nem tudok csatlakozni. ts.see-game.hu - elméletileg ez lenne a szoba. De sehogy nem engedi. Válaszokat előre is köszönöm.
Hibaüzenet: Could not resolve the hostname.