See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 826
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Tök mindegy tudtommal , hogy rockstaros-e vagy sem.
De tölts le egy crackeltet , aztán próbáld ki azzal.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Chop

Újonc
2019. 03. 10.
17
20
V4 karakter
Minguzzi Mirco
LV karakter
Roycee Francis
Linket tudna valaki küldeni légyszives?
 

delta babe

Aktív fórumozó
2020. 01. 02.
233
868
V4 karakter
Wanda Ming
LV karakter
Masa Millam
Én őszintén sajnállak, mert annál nincs rosszabb, ha az fps miatt nem élvezhető a játék, az meg mellesleg szar érzés, hogy nemrég vetted a géped és fel vagy készülve, hogy tök jó lesz és nem olyan lett. A See-t inkább a proci zabálja, szóval ha be tudsz abból újítani, bár tudom, hogy ez fura egyből az új gép után, de nem csak a See, de más játékok is jobban futnak egy jobb procival.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Chop

Újonc
2019. 03. 10.
17
20
V4 karakter
Minguzzi Mirco
LV karakter
Roycee Francis
Persze , nyilván jobban menne egy új procival , de az , hogy 10 fpsnel ne legyen több...
Azért ez vicc szerintem...
 

delta babe

Aktív fórumozó
2020. 01. 02.
233
868
V4 karakter
Wanda Ming
LV karakter
Masa Millam
Igen, úgy tűnik, de a Kérdések topicban rengetegszer vesézik ki ezt az FPS témát, és igen, neked is, amit nem csodálok, mert nekem is elsőre úgytűnt, hogy egy ilyen "régi" játéknak egy pár moddal 30-40 FPS-nek bőven kéne lennie. Nos valaki írta, hogy vegyék ki a feles mappolásokat, amibe van igazság, de a sok frakció miatt a mappolástt muszáj megejteni sajnos.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 826
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Nekem i3-6100-am van , ami egyáltalán nem erős.
Ezzel a procival volt 20-30 fps ( néhány helyen ha isten megáldta , 40 fps )
Videók alapján tied még gyengébb is mint ez , szóval , lehet , hogy új gép , de kéne neki majd a jövőben egy proci váltás.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

delta babe

Aktív fórumozó
2020. 01. 02.
233
868
V4 karakter
Wanda Ming
LV karakter
Masa Millam
Teljesen igazad van, nekem egy i5-4470-esem van talán és nekem is a 25 FPS fix megvan általában, tehát nem laggolom szarrá magamat, tehát azért azzal már lehet élvezni a játékot. Szóval egy akár olyan mint nekem, vagy egy akár olyan, mint @makaveLi -nek, bár én azt ajánlanám, hogy ha nem csak 5-10 FPS növekedést szeretnél elérni, akkor egy kicsit több pénzráfordítással egy elég jó procit tudsz venni, amivel akár 10 feletti + FPS-t is tapasztalhatsz.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 826
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
Ha egy Intel procit szeretnél ahhoz viszont kelleni fog egy új alaplap , ami hát valjuk be , azért sokkal költségesebb , mintha csak egy uj procit vennél.
Beirod google-be az alaplapod tipusát , majd megnézed milyen procik jók bele.
Utána nézel a procikról pár youtube videót , melyik milyen meg ilyenek.
Edit. : Asszem a gta:sa 1 magot zabál a prociból vagy hogy is van , szóval olyan processzort válassz , aminek a legjobb az 1 magos teljesitménye.
 

szolvonv3

Újonc
2019. 10. 09.
5
8
Sziasztok!
Mit kell tennem, hogy beléphessek a fiókomba? Új gépet vettem, de nem tudok belépni v3 -ra mert az " Account nem ehhez a géphez van társítva"
 

Küzm.zol.

Újonc
2019. 12. 10.
13
5
V4 karakter
Justin R Dawe
Hali újra lett telepítve a gépem,vissza tudok jelentkezni a régi fiókomba?Ha igen akkor,hogyan?