See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

MSC60

Újonc
2020. 07. 03.
4
4
V4 karakter
Kenderesi Laszlo
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
Sajnos van egy elég nagy problémám amiben szeretném segitségeteket kérni.Az volt hogy megvettem a GTA San Andreas-t és utána leszedtem az MTA-t és utána regisztráltam és bejelentkeztem beléptem a játékba és hiába pipáltam ki hogy jegyezze meg a jelszavamat és a felhasználo nevemet nem jegyezte meg és mire kiléptem és visszaléptem üre mezök fogadtak engem és nem tudtam bejelentkezni hiába probáltam mert nem tudtam,probáltam megint regisztrálni de azt irta hogy ehez a géphez már van társitva account és még ujrakezdenise tudtam!In game nevem Kerekes Sanyi hozzá társitott email cim carmysummer223@gmail.com. Válaszokat elöre is köszönöm! :)
 

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Fáradj fel a TeamSpeak3 szerverre(ts.see-game.com) és bármelyik admint felkeresve ezzel a problémával nagyon szívesen fog neked segíteni.
 
  • Tetszik
Reactions: Ricco

Ricco

Ex GameAdmin [5]
2019. 09. 10.
645
2 160
22
V4 karakter
alonzo.ricco 🌵
LV karakter
nariah.stokes 🔱
@MSC60 Szia. Szívesen segítek neked ez ügyben, keress fel teamspeaken. ?
 

gerilxrd

Barangoló
Támogató
2019. 06. 20.
76
62
Nyíregyháza
V4 karakter
Xavier R Szega
LV karakter
Kai Hulderich
V2 karakter
Andrew R Szega
Sziasztok. Lenne egy olyan bugom hogy Seemta V3-an hogy fellépek nincsenek animációk GTA 5-s hogy fent vagy az egekbe és amikor menne lejjebb a karakteremhez, és tudnék játszani ez az animáció nincs nekem. Utána mikor nem volt animáció egy 10 percre rá töltődik be az előttem lévő dolgok, van vagy 15 FPS-em 200 playernél alig tudok vele menni. Eddig 200 playernél meg volt a 25-30-35 fps is, de most még annyi sincs. MTA újratelepítés volt, minden-t próbáltam de semmire nem jutottam. Szeretnék egy kis segítséget hogy mi lehet vele a gond, mert szeretnék rajta játszani, csak 10fps-el elég nehéz bármit is csinálni, a 30 fps helyett. Köszönöm hogy elolvastad/elolvastátok. Köszönöm a segítséget előre is.
 

gerilxrd

Barangoló
Támogató
2019. 06. 20.
76
62
Nyíregyháza
V4 karakter
Xavier R Szega
LV karakter
Kai Hulderich
V2 karakter
Andrew R Szega
Rendszergazdaként indítod a játékot?
Jelenleg nem szoktam rendszergazdában indítani, de megpróbálom úgy is hogy milyen. ( eddig nem volt baj ) UI: nem oldódott meg.
 
Utoljára szerkesztve:

RPlayer0224

Újonc
2020. 02. 24.
4
3
V4 karakter
William Jasen Walker
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyen teszem-e fel a kérdésemet, de leírom :/
Ma újra elkezdtem játszani a szerveren és miután felléptem nagy kérdés nehezen visszanavigáltam magam a régi házamhoz és garázsomhoz. Utána kb 30 percen keresztül gondolkodtam, hogy miért nem bírom kinyitni, ha nálam van a kulcs, már mindent nyomtam amikor behoztam a menüt a Home-al (rájöttem, hogy ilyen is volt csak elfelejtettem :'D ) és láttam, hogy írja, hogy nincs ingatlanom, de mind az 55 millió meg a 12 autó megvan még. A házak azért tüntek el mert nem inaktív voltam vagy valami bug történt vagy én vagyok a hülye? Illetve mivel ott most már másnak a háza van így gondolom esélytelen, hogy visszakapjam mert nem fogják elvenni a szegény flótástól. Viszont a kocsikkal mi lett? Mert azok meg a garázsban voltak. Az most az új tulajnál van? Vagy mi lett velük? Ebben szeretnék segítséget kérni! Köszönöm!
 
  • Tetszik
Reactions: mimosa

mimosa

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 03. 08.
699
755
LV karakter
emrik.beito
Helló! A házad azért tünt el mert nem jepentetted be, és valaki le igényelte helyetted. Az autóid adminnal letudod getelteni, az valószínűleg másik dimenzióban pihen.
 

RPlayer0224

Újonc
2020. 02. 24.
4
3
V4 karakter
William Jasen Walker
Ohh, bejelentés, tényleg régen is volt valami ilyesmi, jönnek vissza az emlékek :D
Az a kocsi dimenziós izé nekem kínai.. amíg szerzek egy másik házat meg garázst addig maradhatnak ott a kocsik vagy törölve lesznek ha valami másik dimenzióban vagy hol vannak úgy, hogy én közben játszok?
 

mimosa

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 03. 08.
699
755
LV karakter
emrik.beito
Úgy tudom elmondani, hogy interiorban, aminek nincsen cpje, ezáltal nemtudod te kihozni, csak admin tudja getelni, a kocsijaid nem törlődnek, ha nincs rájuk szükséged ott maradhatnak.
 
  • Tetszik
Reactions: RPlayer0224

RPlayer0224

Újonc
2020. 02. 24.
4
3
V4 karakter
William Jasen Walker
Na az jó! Most addig nem kellenek amíg nincs hely nekik, mert egy autóm állt a ház előtt, de lerobbant az évek alatt, aztán azt is egy óra volt míg megszereltettem, bele is fáradtam a sok rohangálasba mára. Köszi szépen a segítséget! Elkezdem felhozni az emlékeket aztán holnap keresek egy új helyet magamnak. ;)
Áldásom rád!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Ricco és mimosa

lory

Újonc
2020. 08. 27.
3
0
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
-
Hello egy kerdesed lenne hogy tudnek mas accountot csinalni a seeMTA v3-on mivel a regit elfelejteetem a Felhasznalo nevemet is es nem tudom sehogyse visszaszerezni,valaki tudna segiteni?
 

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 826
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
menj fel teamspeakre vagy forumon keress fel egy admint és segiteni fog neked, uj account-ot nem regisztralhatsz.
 
  • Tetszik
Reactions: Dzsuzi és Cadey

Roland16

Újonc
Támogató
2019. 12. 29.
14
2
V4 karakter
Jeffry Roland
Sziasztok 2 gondom van , el felejtetem a felhasználó nevem de a jelszót tudom , iletve gépet cseréltem és nem tudom hol lehet sériált váltani pontosaban hol lehet?
 

Justin

toolame
Very Important Person
2019. 01. 10.
16 313
17 405
25
Blackburn / Pécs
V4 karakter
Justin_Kearney
A felhasználónevedet egy admin elmondja ts-en. Serialt pedig ucpn tudsz váltani. (ip: ts.see-game.com) Nyugodtan keress fel egy admint és segít ezekben.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Roland16

Újonc
Támogató
2019. 12. 29.
14
2
V4 karakter
Jeffry Roland
A felhasználónevedet egy admin elmondja ts-en. Serialt pedig ucpn tudsz váltani. (ip: ts.see-game.com) Nyugodtan keress fel egy admint és segít ezekben.
És itt most nem tudok egy admint találni meg 1-2 óráig nem vagyok otthon adig meg szeretném oldani
 

Marci642

Újonc
2019. 04. 23.
25
7
18
Tolna megye
V4 karakter
Damon Andrews
LV karakter
Andy John
Sziasztok! Az egyik haverommal szeretnék játszani a szerveren de nála a regisztrációnál semmi szöveg nem jelenik meg (azt sem látja mit ír be pl. névnek). Van erre valami megoldás?
 

Skysis

Újonc
2019. 01. 17.
46
19
Győr City
V4 karakter
Szergej Puskin
LV karakter
Roger Michael
V2 karakter
NINCS
[/B][/FONT][/SIZE]
Sziasztok! Az egyik haverommal szeretnék játszani a szerveren de nála a regisztrációnál semmi szöveg nem jelenik meg (azt sem látja mit ír be pl. névnek). Van erre valami megoldás?

Szia próbáljátok meg azt, hogy megnyitjátok az MTA SA mappáját és azután MODS, DEATHMATCH, RESOURCES és az abban lévő fájlokat törölje ki hátha az segít! Ezzel törli a fájlokat amiket letölt csatlakozásnál!
 
  • Tetszik
Reactions: Marci642