See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 074
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Igen, megeshet, hogy tőlem kérdezted, és elírtam. Bocsánat, késő volt, rosszul tudtam. ts.see-game.com a helyes IP.
 
  • Szomorú
Reactions: Vince

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks
Szia, UCP-n tudod megváltoztatni a jelszavad.
 
  • Tetszik
Reactions: Vince

AdamWheeler

Újonc
2020. 12. 19.
1
0
Sziasztok!
Egy elég nagy problémával fordulok hozzátok! Nagyon régen játszottam a See MTA szerveren viszont az a karakterem teljesen elszegényedett meg azt se tudom hol hagytam abba. Semmi komoly RP-je nem volt soha mert évekkel ezelőtt csináltam és komolytalanul álltam hozzá. Most akartam belépni újra esetleg ha lehetséges új profillal azonben az teljesen sikertelen ugyanis a régi profilomból semmi adatra nem emlékszem illetve azt a hibaüzenetet kapom, hogy ehez a géphez már tartozik egy profil így azonban nem tudok újat se létrehozni! Valaki tudna segíteni abban hogy új profilt hozhassak létre? :) Köszönöm előre is :)
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 074
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Szia! Írj a facebook oldalnak a jelszó végett, serial alapján pedig bármelyik adminisztrátor megtudja mondani a nevedet, ha felkeresel minket TS-en.
 

mimosa

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 03. 08.
699
755
LV karakter
emrik.beito
Sziasztok! Csatlakozás közben kapok egy hibakódot, amivel ledob a rendszer, nemtudok rájönni mi az, valaki tudna segíteni?
K0cXKA0

 

mimosa

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 03. 08.
699
755
LV karakter
emrik.beito
Ismételten kérdeznék egyet, eddig próbáltam szerveren is, de adminok sem tudtak rá válaszolni, a jelszavam egy elég régi, és nem túl biztonságos dolog, szeretném megváltoztatni, bár mikor elküldöm UCP-n a jelszó váltási kérelmet, jobb alsó sarokban a "jelenleg inaktív" válasz üzenet ugrik fel.
 

boti

。・:*:・゚’
2019. 01. 10.
1 214
8 069
V4 karakter
Frido Mare
LV karakter
Tomas Lama
@domiiruss hogyha azóta sem sikerült megoldani, akkor írj a facebook oldalnak és ott segíteni fognak megoldani.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Kiwi

Újonc
Támogató
2020. 08. 17.
21
3
Eger
V4 karakter
David Butler
LV karakter
David Butler
Helló, VIP/támogató rangot hol tudok igényelni, ha már támogatta?
 

Titee

Looking for something, temeravtena!
Támogató
2019. 01. 10.
150
380
23
Szigetszentmiklós
www.instagram.com
V4 karakter
Rauf Klicsko
LV karakter
Rauf Klicsko
V2 karakter
Rauf Klicsko
Sziasztok, erről a Milkás tehénről mit lehet tudni? ? Ritka, hogy olyat adjon?
Mar ott is milkás, ahol megveszed?
El lehet adni a csokiját amit ad?