See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Ricco

Ex GameAdmin [5]
2019. 09. 10.
645
2 160
22
V4 karakter
alonzo.ricco 🌵
LV karakter
nariah.stokes 🔱
Szia.
Jelszavadat nem tudjuk megadni neked.
- Felhasználónév és Email cím kombinációval tudsz kérni a regisztrált megnevezett email címedre jelszó emlékeztetőt.
 

Error32

Újonc
2019. 11. 22.
2
0
V4 karakter
Ede Carl
LV karakter
Zugovnyi Jack
Sziasztok!
Korábban (kb. 1 éve) voltam fent a szerveren, de mostanra már nem tudom a bejelentkezési adataim. Csináltam új jelszót is (a "https://see-game.com" oldalon), de úgy tűnik a felhasználó nevemet tudom rosszul.
Valahogy meg tudnánk oldani ezt a problémát? Az se gond ha újra kell kezdenem.
Kapcsolat felvételért, kérlek (jelölj be és) írj rám Discordon. (Error32#6454)

Előre is köszönöm! :)
Ui: Kerestem a discord szerver linkjét, hogy ott kérjek segítséget, de sehol sem találtam.

Edit: Látom, hogy bal oldalt van a karakter nevem (most már), de továbbra sem tudok bejelentkezni valamiért. :/
 
Utoljára szerkesztve:

kyle.

💋
2019. 01. 10.
2 436
8 980
21
V4 karakter
Ayla Yavuz
LV karakter
Layne Welch
Szia, hogyha a felhasználói adatodat felejtetted el, a serialoddal együtt keress fel egy Admint TeamSpeak3-on (ts.see-game.com). Menj be a várójába, elküldöd neki a serialod (MTA-n belül megnyomod az F8-at és beírod, hogy serial és amit ott kihoz, elküldöd neki) és segíteni fog.
Szervernek pedig Discordja nincsen.
 

Error32

Újonc
2019. 11. 22.
2
0
V4 karakter
Ede Carl
LV karakter
Zugovnyi Jack
Hmm.. pedig úgy emlékeztem hogy van, és valamikor voltam is fent..
Mindenesetre, köszönöm a segítséget! :)
 

Tony Forest

Újonc
2021. 02. 06.
3
6
V4 karakter
Tony Forest
LV karakter
Tony Forest
V2 karakter
Tony Forest
Sziasztok! Esetleg lenne valaki közületek, aki rámírna privátban és segítene nekem jó pár kérdésem megválaszolásában? Előre is köszönöm!
 

Roy Hardwell

Barangoló
2019. 01. 10.
86
119
V4 karakter
Roy Hardwell
LV karakter
Yadean Mathis
Sziasztok,olyan kérdésem lenne,hogy valamilyen úton módon át lehet bindelni a nitrót az N betüről másikra?
 

ghostie9

Újonc
2019. 10. 02.
10
12
V4 karakter
Anthony Santorelli
Sziasztok!
Régen játszottam a szerveren, viszont azóta újratelepítettem a gépemet, és akartam játszani de sajnos nem nagyon jött össze, mert amikor be akarok lépni, akkor ezt írja.
Ki lettél rúgva a játékból (SD #16 021 A) This server has detected missing anti-cheat components. Try restarting MTA.
Az MTA-t meg a San Andreast többször is újraraktam, vírusírtót is volt, hogy letöröltem de semmi.
A gép újrarakáson kívűl tud valaki valami megoldást?
Előre is köszi!
 

Justin

toolame
Very Important Person
2019. 01. 10.
16 313
17 405
25
Blackburn / Pécs
V4 karakter
Justin_Kearney
Sziasztok,olyan kérdésem lenne,hogy valamilyen úton módon át lehet bindelni a nitrót az N betüről másikra?
Legjobb tudomásom szerint nem.
Sziasztok!
Régen játszottam a szerveren, viszont azóta újratelepítettem a gépemet, és akartam játszani de sajnos nem nagyon jött össze, mert amikor be akarok lépni, akkor ezt írja.
Ki lettél rúgva a játékból (SD #16 021 A) This server has detected missing anti-cheat components. Try restarting MTA.
Az MTA-t meg a San Andreast többször is újraraktam, vírusírtót is volt, hogy letöröltem de semmi.
A gép újrarakáson kívűl tud valaki valami megoldást?
Előre is köszi!
Semmi más nem megy a gépeden az MTA-n kívül?
 

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Sziasztok!
Régen játszottam a szerveren, viszont azóta újratelepítettem a gépemet, és akartam játszani de sajnos nem nagyon jött össze, mert amikor be akarok lépni, akkor ezt írja.
Ki lettél rúgva a játékból (SD #16 021 A) This server has detected missing anti-cheat components. Try restarting MTA.
Az MTA-t meg a San Andreast többször is újraraktam, vírusírtót is volt, hogy letöröltem de semmi.
A gép újrarakáson kívűl tud valaki valami megoldást?
Előre is köszi!
Csáó!
Vírusírtóval futtass le egy teljes keresést vírusok után.

Ha befejeződött, utána indítsd újra a géped és úgy próbálj meg fellépni a szerverre, ha még mindig nem enged fel a szerverre, akkor a következőt próbáld meg:
CMD-t indítsd el rendszergazdagént, majd írdd be, hogy:
sfc /scannow

Ha ez nem működik, akkor a következőt próbáld meg beírni CMD-be:
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
majd ezután ezt írdd be újra:
sfc /scannow

Remélem tudtam segíteni.
innen (katt ide!) néztem utána a hibakódnak.
Edit:
Bármi egyéb kérdésed van, keress fel engem privát üzenet formájában.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: vigar

hurka434

Újonc
2021. 03. 23.
1
0
V4 karakter
Ander Kevin
Hali! Nekem volt egy hurka434 felhasználónévvel és Ander Kevin in-game névvel ellátott fiókom, de azt írja, hogy ilyen nem létezik. Kitörlődött volna az egész?
 

Vince.

Újonc
Támogató
2020. 04. 12.
62
141
V4 karakter
Lucan Gonzalez
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy milyen linket lehet ide beszúrni, hogy a kép megjelenjen és ne kelljen linket használni hozzászólásnál, Aláírásnal és egyébb helyken. A választ előre is köszönöm!
 

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks
Szia, képcímet kell kimásolnod, megnyomod a CTRL + P-t és beilleszted oda a linket.
 
  • Tetszik
Reactions: Kistojas

Lynx

ᛒᛖᛏᛏᛖᚱ ᛏᛟ ᚠᛁᚷᚺᛏ ᚨᚾᛞ ᚠᚨᛚᛚ ᚦᚨᚾ ᛏᛟ ᛚᛁᚢᛖ ᚹᛁᚦᛟᚢᛏ ᚺᛟᛈᛖ
2019. 01. 10.
236
653
V4 karakter
𝓐𝓲𝔂𝓼𝓱𝓪 𝓦𝓲𝓵𝓮𝔂
Sziasztok! Több ember is kérdeztem a problémával kapcsolatban de nemigen találtam megoldást. Volt nemrégiben egy gép illetve MTA újratelepítésem. Azóta nem működnek a rádiók a játékban, se az autókban, de a Hi-Fi-t semmi rádiót nem hallok, ha más kocsijában szól akkor sem. Mondhatni igazi áldás hogy nem kell a cigányzenét hallgatnom mert valaki bömbölteti himnuszod, de én néha azért egymagamba bekapcsolnék valamit. Itt vannak az audiobeállításaim, a Windows hangkeverőben minden maxon van.
image.png