See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Bézy

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
305
249
36
Maribor
V4 karakter
Victor Soprano
LV karakter
-
V2 karakter
-
Helló nem lehet autókat igényelni illetve fórumon a nonscriptes frakiknál tudsz csinállni de ajánlom figyelmedbe az ehhez tartozó szabályok átolvasását...
Illetve lehetséges hq létesítése te pl veszel egy ingatlant és stb.
Navnál kell bejelenteni a dolgot...illetve tüzvédelmi engedély s szükséges!
Bármi kérdésed van nyugottan kérdezz szívesen segítenek szerintem!
 
  • Tetszik
Reactions: trpk és wcologne

Fótsirk

Pötyögtető
2019. 08. 10.
406
1 336
LV karakter
Sarbjeet Farswell
Sziasztok!
Valaki esetleg nem tudja, hogy a felfele nyíl amivel a motoron például “buggoltatni” tudsz átlehet bindelni mondjuk egy mouse 4-re? Ha valaki tudja akkor megköszönném a segítségét.
 

Ranell.

Újonc
2021. 07. 08.
25
19
LV karakter
quasean.gloves
Cső, valaki tudna adni privátban egy san andreas download linket? A problémám az, hogy amikor az mta fut, proxy_sa-t futtat, és így nem érzékeli a geforce experience.
 

Ricsike101

Zöldfülű
2021. 02. 11.
159
101
Erdély
V4 karakter
Edgar Shaw
LV karakter
Edgar Winchester
Hali! Mikor lépnék fel a szerverre akkor folyamatosan CD20 hibával kidob a szerverről. https://imgur.com/a/e60IHYs Valaki tud segíteni? A San Andreas ebben a pillanatban lett újrarakva, az MTA kliens is.
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
827
4 085
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Hali! Mikor lépnék fel a szerverre akkor folyamatosan CD20 hibával kidob a szerverről. https://imgur.com/a/e60IHYs Valaki tud segíteni? A San Andreas ebben a pillanatban lett újrarakva, az MTA kliens is.
Hali. Van mikor a San Andreas hibásan töltődik le. Ez lehet az, hogy egy skint nem tölt le vagy a te pl-at. Helyedben újra telepítenem a San Andreast, ha meg nem jó, akkor más letoltesi helyet javaslok.
 

Ricsike101

Zöldfülű
2021. 02. 11.
159
101
Erdély
V4 karakter
Edgar Shaw
LV karakter
Edgar Winchester
Hát én az egyik barátom san andreasát töltöttem le Pen Driveról. Újratelepítem holnap aztán meglátom , hogy működik e. Boccs a késői válaszért.
 
  • Tetszik
Reactions: Bézy

Alfonso

Újonc
2021. 07. 14.
24
26
V4 karakter
Hector Quintero
Sziasztok srácok. Lehet hogy teljesen buta kérdést teszek fel teljesen rossz helyen, de szerettem volna a telepem köré egy kis keritést felhúzni és egy gate-t.. A válasz a seemta teamtől az volt nagyjából hogy nincs rá esély sem, a jövőben sem lesz "lehetséges" ez. Mégis látom hogy itt ott lekerülnek a gate-ek egyes helyeken. Csak annyi lenne a kérdésem, hogy ehhez valami speciális dolog kell mint pl: Cég vagy frakció? Gondoltam megkérdezem itt.
 

sugaaarm

Zöldfülű
Támogató
2019. 05. 11.
180
357
V4 karakter
zane bompensiero
Szia, azért vannak egyes helyeken gate-ek és egyéb mappolások mert azok általában frakció területek esetenként magánbirtokok. Civilként illetve cégként se lehetséges mappolást kérni, persze vannak kivételek mint például a magánbirtok.
 

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Szia!
Civileknek, illetve IC cégeknek nem raknak le gate-t.
Ha jól tudom, magánbirtok esetén kérhetsz mellé gate-t.