See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Az érdekes, hát egy éve használom ezt a GTA SA-t, és nekem megfelelően működik.
 

Ricsike101

Zöldfülű
2021. 02. 11.
159
101
Erdély
V4 karakter
Edgar Shaw
LV karakter
Edgar Winchester
Egyébbként nem bírtam bemásolni a See v3-as filet. Extractolni sem ment.
 

Spatulka

Újonc
Támogató
2019. 07. 23.
69
212
17
Veresegyház
www.youtube.com
V4 karakter
Dr. John Spatula
Akkor én is beszállok a GTA:SA letöltési link háborúba.

https://mega.nz/file/9fgAwZrZ#TsdO98yPqnrkdUgpevNuZ5nKx-Fr40H2WR6O-BRQucM

Miután leszedted az ISO-t, ha olyan a Windowsod jobb klikkben tudod virtuális lemezként csatolni, ha nem, akkor van rá millió segéd program. Miután csatoltad az ISO-t virtuális lemezként, megkeresed benne a setup.exe -t, és azzal tudod telepíteni.

Remélem ez már tud segíteni.
 

GGerii

Újonc
2020. 05. 06.
62
22
V4 karakter
Zayne Bright
Sziasztok egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Ha a gépemen újra raktam a windowst és szeretnék serialt váltani, de a serial váltási kérelmem el lett utasítva olyan indokkal hogy valami email megerősítés kell, de az az email amin regisztráltam már nincs meg (tudom az emailt hogy mivel regisztráltam de nem tudok bejelentkezni) akkor mit lehet tenni? Vagy lehet tenni valamit? Előre is köszönöm a válaszokat!
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Sziasztok egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Ha a gépemen újra raktam a windowst és szeretnék serialt váltani, de a serial váltási kérelmem el lett utasítva olyan indokkal hogy valami email megerősítés kell, de az az email amin regisztráltam már nincs meg (tudom az emailt hogy mivel regisztráltam de nem tudok bejelentkezni) akkor mit lehet tenni? Vagy lehet tenni valamit? Előre is köszönöm a válaszokat!
Szia! Írj privát üzenetet a Seemta V3 Facebook oldalának, ők tudnak segíteni ebben.
 
  • Tetszik
Reactions: Ranzer

Woods

Újonc
Támogató
2019. 02. 27.
21
6
25
V4 karakter
Ryan_N_Hylissen
Sziasztok!
Hosszú idő után szeretnék ismét játszani a szerveren viszont van egy kis gondom. Fórumokon és egyéb weboldalakon semmit nem találtam ami segitett volna, hátha itt van valaki aki okosabb mint én.

Szóval:
Felmegyek, login, betölt. Kocsikázgatok tegyük fel 20percet, majd lefagy az egész játék és nem csinál semmit. Crash log nincs, hiba nincs, szimplán lefagy. Feladatkezelőben a CPU használat ingadozott, 5-10% között, ez úgy gondolom normális. Viszont ami nem, az az hogy egy idő után megakad a memória használat 32xxMB-on, és ez a lefagyás után se le se fel nem mozdul. Gondolom ennyit tud használni az MTA maximum, nem néztem utána.
Ami érdekesség még, hogy leafkoltam plázánál ~1 órára és semmi probléma nem volt. Épp ezért arra gondolok, hogy megtelik a használható memória a sok mászkálástól és meghal az egész.
Amiket próbáltam:
- MTA és GTA újra telepitése
- MTA Nightly verzió
- Más videó beállitások
- Driverek újratelepitése / frissitése
- Hardver problémák kizárása végett átraktam SSD-ről HDD-re a játékot, nem változtatott a dolgon. ( Ez is egy teljesen friss GTA és MTA telepités volt )

Leszögezném, hogy a Streaming Memory maxon van.
Játszom más nem RP szerveren, ahol szintén relativ sok cucc van amit bekell tölteni és leszedni ott is fenn áll ez a probléma.
Van egy másik ahol nincs gond, viszont az lényegesebben kevesebb helyet is foglal.

Erről a kaputelefonról játszom:

CPU: Ryzen 7 3800X @ 4.2GHz
RAM: 2x16GB 3200MHz G.Skill Trident bánat tudja pontosan a nevét
GPU: Asus ROG Strix 3070Ti 8GB

Monitort csak azért irom ide, mivel 1440p felbontású, és alapjáraton a kilóméter óra egyébként bugol /reset- vagy /bughud után is. Lejjebb állitva 1080p-re működik, de mint irtam kipróbáltam, ugy is lefagy a játék.
MSI Optix G273QF - 2560x1440
Mivel Full Screen-re van állitva a játék igy a 165hz-es refresh rate nem hinném hogy bezavar neki ami az asztalon van, hisz ilyenkor a játék szabja meg magának ezt a számot.

Szóval ha esetleg van valakinek megoldása ne tartsa magába, szeretnék visszatérni 100%-osan :)
 

Fótsirk

Pötyögtető
2019. 08. 10.
406
1 336
LV karakter
Sarbjeet Farswell
Sziasztok!
Hosszú idő után szeretnék ismét játszani a szerveren viszont van egy kis gondom. Fórumokon és egyéb weboldalakon semmit nem találtam ami segitett volna, hátha itt van valaki aki okosabb mint én.

Szóval:
Felmegyek, login, betölt. Kocsikázgatok tegyük fel 20percet, majd lefagy az egész játék és nem csinál semmit. Crash log nincs, hiba nincs, szimplán lefagy. Feladatkezelőben a CPU használat ingadozott, 5-10% között, ez úgy gondolom normális. Viszont ami nem, az az hogy egy idő után megakad a memória használat 32xxMB-on, és ez a lefagyás után se le se fel nem mozdul. Gondolom ennyit tud használni az MTA maximum, nem néztem utána.
Ami érdekesség még, hogy leafkoltam plázánál ~1 órára és semmi probléma nem volt. Épp ezért arra gondolok, hogy megtelik a használható memória a sok mászkálástól és meghal az egész.
Amiket próbáltam:
- MTA és GTA újra telepitése
- MTA Nightly verzió
- Más videó beállitások
- Driverek újratelepitése / frissitése
- Hardver problémák kizárása végett átraktam SSD-ről HDD-re a játékot, nem változtatott a dolgon. ( Ez is egy teljesen friss GTA és MTA telepités volt )

Leszögezném, hogy a Streaming Memory maxon van.
Játszom más nem RP szerveren, ahol szintén relativ sok cucc van amit bekell tölteni és leszedni ott is fenn áll ez a probléma.
Van egy másik ahol nincs gond, viszont az lényegesebben kevesebb helyet is foglal.

Erről a kaputelefonról játszom:

CPU: Ryzen 7 3800X @ 4.2GHz
RAM: 2x16GB 3200MHz G.Skill Trident bánat tudja pontosan a nevét
GPU: Asus ROG Strix 3070Ti 8GB

Monitort csak azért irom ide, mivel 1440p felbontású, és alapjáraton a kilóméter óra egyébként bugol /reset- vagy /bughud után is. Lejjebb állitva 1080p-re működik, de mint irtam kipróbáltam, ugy is lefagy a játék.
MSI Optix G273QF - 2560x1440
Mivel Full Screen-re van állitva a játék igy a 165hz-es refresh rate nem hinném hogy bezavar neki ami az asztalon van, hisz ilyenkor a játék szabja meg magának ezt a számot.

Szóval ha esetleg van valakinek megoldása ne tartsa magába, szeretnék visszatérni 100%-osan :)
Szia.
Amióta bejött az MTA frissítés nagyjából a komolyabb géppel rendelkezők 90%-ának ez a problémája.
Sajnos minden update-nál valami elcsesződik, tehát ameddig nem kerül kijavításra addig sajnos ezzel együtt kell élni.
Kicsit jobban beleásod magad a fórumba, akkor van pár topic már erről, ott a windows is szóvá került, ez le van neked frissítve?
 
  • Tetszik
Reactions: Ranzer

Woods

Újonc
Támogató
2019. 02. 27.
21
6
25
V4 karakter
Ryan_N_Hylissen
Jaja tegnap vagy előtte lett frissitve, de van valami új még "nem kötelező" update holnap kipróbálom vele. Edit: Nem nyert :/
Nagyon itt nem nézelődtem csak áttekertem 1-2 oldalt szóval nem tudtam hogy ez is csak egy második poszt lett... Bocsi.
 
Utoljára szerkesztve:

TARIK

Újonc
2021. 02. 18.
47
135
19
V4 karakter
Johnny Campbell
LV karakter
Ray Burnett
Sziasztok, egy egyszerű kérdésem lenne ingatlan igényléssel kapcsolatban. Lehet olyat, hogy egy héten igénylek egy garázst illetve egy házat is? Az igénylésekre vonatkozó szabályzat erre nem tért ki kellően.
 

Pupsy

Újonc
2021. 08. 08.
5
7
V4 karakter
Jake R Bright
LV karakter
Jake R Bright
Sziasztok!
Farmom bérleti joga lejárt aznap mikor nem voltam otthon... Gondoltam arra hogy meghosszabbítsam mielőtt elmentem internetközelből, de kiírta hogy 24 órával a lejárat előtt tudom csak meghosszabbítani, amit nem tudtam kivitelezni ugyebár. (szombaton lett kibérelve, péntek este, és ma [vasárnap délután] tudtam feljönni). A farmomba még ott vannak az állatok, és velük a beléjükfektett pénzem ugyebár :D Mit tegyek ilyenkor?
Képek a farmról, ahogy nem tudok vele semmit sem kezdeni
 
Utoljára szerkesztve:

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Szia, ha a home-ba nem írja a farmot, hogy a 'neveden' van, kibérelve akkor az másé már.
Lehet, hogy ugyan olyan állatokat vitt rá.
Ha nincs jogod használni az eszközöket, akkor másé a farm.
 

Ricsike101

Zöldfülű
2021. 02. 11.
159
101
Erdély
V4 karakter
Edgar Shaw
LV karakter
Edgar Winchester
Akkor én is beszállok a GTA:SA letöltési link háborúba.

https://mega.nz/file/9fgAwZrZ#TsdO98yPqnrkdUgpevNuZ5nKx-Fr40H2WR6O-BRQucM

Miután leszedted az ISO-t, ha olyan a Windowsod jobb klikkben tudod virtuális lemezként csatolni, ha nem, akkor van rá millió segéd program. Miután csatoltad az ISO-t virtuális lemezként, megkeresed benne a setup.exe -t, és azzal tudod telepíteni.

Remélem ez már tud segíteni.
Megpróbáltam de így sem működik. Esetleg más valami?
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia, ha tudod valamilyen elérhetőségét annak, akinek kiadod, írj neki. Ha nem tudsz felmenni, mire lejár a farm, egyezzetek meg egy kártérítésben (ha megértő, az is lehet, hogy elengedi neked). Attól függetlenül, hogy nem tehetsz róla, sajnos az ember felelős az ő oldalán bekövetkező vis major helyzetekért.
Ha nem tudod elérni az illetőt vagy nem kapsz választ tőle, keress fel egy Adminisztrátort az ügyben itt fórumon, vagy TeamSpeaken (ts.see-game.com).
Korrekt hozzáállással természetesen nem kapsz semmiféle szankicót, nem kell aggódnod. :)