See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Helló. 09.20.-án lesz. ( Tehát ma 23:59:59 másodperc után. )
 
  • Imádom
Reactions: zerolul

knokx

Újonc
2021. 09. 17.
20
13
V4 karakter
Marcus Keneway
V2 karakter
Antonio Bluestack
Sziasztok ! Mercedes Sprinter handling , végsebeségre max 170km/h kell tudjon ? 6venom 1verseny és összkerekes. Youtube videokban többet tud.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia

A téli handling és a hó kivételekor visszafogták a sebességét, mivel sokan ész nélkül száguldoztak vele.

Ha a sebesség a fontos, hátsókerék-meghajtással lassabban gyorsul, de magasabb a végsebesség. Vagy 30-al megy többet körülbelül, ha jól tudom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: makszi

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Szia.
A venomos sprinter (4 v. 6) végsebessége 170km/h. Régebben (amikor bejött a sprinter.) 239 vagy 249km/h volt a végsebessége. Ezt csökkebtették, így már nem olyan ajánlatos használni farmozásra.
RP-hez tökéletes!
 

knokx

Újonc
2021. 09. 17.
20
13
V4 karakter
Marcus Keneway
V2 karakter
Antonio Bluestack
Sziasztok! Farmozásra mit ajánlanátok kocsi ügyben? Jelenleg Mercedes sprinter 6venom 1versenyesen.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Szia, ha minél gyorsabbat szeretnél, de mégis megfizethetőt akkor egy BMW 760-at tudnék ajánlani. ( Futó nélkül a 4v6 venomosnak 260-280 a végsebessége. )

Ez körülbelül 2-3 millió dollárig terjed.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Nandi820

Újonc
2021. 10. 21.
2
0
V4 karakter
Nandi820
engem banoltak (már egy éve) és most szeretnék játszani de viszont nem tudom hogy mit csináljak (azt tudtam hogy valamit ts en csak nincs ts em és ne is értek hozzá) valaki tudna segiteni???
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
engem banoltak (már egy éve) és most szeretnék játszani de viszont nem tudom hogy mit csináljak (azt tudtam hogy valamit ts en csak nincs ts em és ne is értek hozzá) valaki tudna segiteni???
Szia!
Tudod, pontosan mikor, milyen indokkal, milyen időtartamra, illetve kitől kaptad a bant? Ha nem, UCP-re be tudsz jelentkezni? Ott meg tudod nézni.
Ha sikerült, nyiss ide (https:confused:/forum.see-game.com/forums/szerver-unban-kerelmek.48/) egy kérelmet a megfelelő minta használatával.
 
  • Tetszik
Reactions: Ranzer és leviiiii
2019. 01. 16.
11
4
V4 karakter
Pablo Adolfito
LV karakter
Nikolas Carver
V2 karakter
Dave Wentz
Hello. Vásároltam tegnap ingatlant. Hogy tudom bejelenteni? Illetve milyen gyakran kell azt bejelenteni? Vannak határidők vagy mindig megvan határozva egy dátum ameddig bekell jelenteni vagy mindig bejelentem és onnantól él a bejelentés x ideig? Köszi előre is a választ
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia!
A városháza első emeletén, egy irodában van Ingatlanos Dezső NPC, kurzor módban jobb klikkel rákattintva néhány száz dollárért bejelenti.
Minden páratlan hónap 19. napján, 23:59-ig kell bejelenteni. Ha lejárt a bejelentésed, azaz kevesebb, mint 2 hónap van belőle hátra, (a határidő után automatikusan), a chatben jelzi a játék, a következő bejelentési határidőig bármikor bejelenthető, de érdemes nem az utolsó pillanatra hagyni. Ugyanis ha nem jelented be a bejelentési időpontig, visszavonhatatlanul elveszik.
Ha játekostól vetted, lehet, be van jelentve, ha nem jelzi ki az IC chat, de érdemes ellenőrizni.
 
  • Tetszik
Reactions: Ranzer és dxminik

FR0314

Barangoló
2021. 01. 09.
75
100
V4 karakter
Ray Jones
LV karakter
Ray Jones
V2 karakter
Jonas Rajmond
Hali, editelhető interiorba lehet széfet venni? Azt ami 2000PP és ténylegesen használható?
Előre is köszi a választ
 
  • Tetszik
Reactions: makszi és Ranzer

Váradi

Barangoló
Támogató
2020. 06. 16.
90
254
19
eger :D
V4 karakter
Uzoma_Madu
LV karakter
Tevoris glenn
Valaki nem tudja hogy kell célkeresztet beállítani ami custom?
 

vRyTeXx

Újonc
2019. 07. 27.
12
3
V4 karakter
Dean Vazqeuz
Sziasztok ! Most kaptam unbant és mikor fel szerettem volna menni akkor azt írta ki, hogy nem ehhez a géphez van rendelve az account. Egy teljes gép váltáson vagyok túl ezért is kérem a segítségeteket !
 

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia! Lépj be UCP-re a felhasználóneveddel és jelszavaddal ( https://see-game.com ), majd jobb felül menj rá a serial váltási kérelemre. Indokhoz írd be, hogy teljesen új géped van és nem enged be, stb. Ezt utána erősítsd meg emailben és 48 órán belül egy adminisztrátor elbírálja a kérelmed, ezután majd betudsz lépni a szerverre.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: marcy. és Ranzer

Váradi

Barangoló
Támogató
2020. 06. 16.
90
254
19
eger :D
V4 karakter
Uzoma_Madu
LV karakter
Tevoris glenn
Valaki nem tudja, hogy másik bankkártyával kinél lehet ppzni? Mivel oldalon csak otp-vel enged és nekem k&h-s a kártyám, akkor hol/kinél tudnék ppzni?