See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Dagobert

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
221
1 230
V4 karakter
Robert Winston
V2 karakter
Robert Winston
Úgy tudom, hogy csak nálam. Igen minden videónál. ?
 

nOthing

Pötyögtető
2019. 01. 17.
456
1 269
Piliscsaba
V4 karakter
Christopher Friedhofen
Mivel azt mondtad, hogy mindent újra telepítettél, ezért annyit tudok ajánlani hogy főadminnal próbáld meg újra tetetni a TV-t! Több ötletem nincs. Remélem tudtam segíteni.
 

rasel82

Újonc
2019. 04. 10.
23
10
V4 karakter
Matteo Gracho
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
Nekem ezt a TV-s bugot, egy reconnect megoldotta hála isten :D
 

SteamCss

Újonc
2019. 09. 24.
2
0
V4 karakter
SteamCss
Sziasztok! Nekem az lenne a bajom,hogy a netes felületen a megadott fióknévvel és jelszóval be tudok lépni viszont a játékban nem nagyon szeretné elfogadni nagyon a bejelentkezési adataimat valami tipp esetleg?A választ előre is köszönöm!
 

nOthing

Pötyögtető
2019. 01. 17.
456
1 269
Piliscsaba
V4 karakter
Christopher Friedhofen
Szia! Kérlek ellenőrizd hogy a fórum felhasználó neved egyezik e a bejelentkező neveddel! Ha ez megtörtént, akkor esetleg nem ütöttél el valamit a billentyűzeten? Caps lock be volt kapcsolva mikor be írtad a jelszót vagy a felhasználó nevet? Kis és nagy betükre figyeltél?
 

SteamCss

Újonc
2019. 09. 24.
2
0
V4 karakter
SteamCss
Ellenőriztem,Többször is megprobáltam bár belépni,Kis betűvel nagy betűvel is megprobáltam beirni,Az összes kombinációt kiprobáltam,de sehogy se akar beengedni!
uncseh válasza:
Nem idézzük a fölöttünk lévő hozzászólást. Büntetőpontot nem kaptál most.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

uncseh

soundcloud.com/uncseh
2019. 01. 10.
730
2 449
V4 karakter
jákovics róbert
LV karakter
connor west
Bocsi hogy így közbe szólok, de @SteamCss...

1) Állíts be egy In Game nevet: V3 karakter résznél.
2) Netes felület alatt see-game.com *-ot vagy https://forum.see-game.com -ot érted?
-- Ha a fórumot, akkor egyértelműen nincs egymáshoz köze a kettőnek. (UCP-vel van összekötve a szerver)
3) Olvasd át a fórum szabályzatot.
-- Nem idézheted a fölötted lévő hozzászólást. (Idézés = Válasz - ne nyomj a válaszra ha írsz hozzászólást!)
 
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
Sziasztok!Vettem egy masik gepet mert a régin mar 15 fps felett nem igen sikerult tartozkodnom.Ezzel a configgal lehet eselyem a v3-on kicsit jobb fpsre?Pont most kertem serial valtast,remelem jo lessz (y)
AMD Athlon II X4 651 Quad-Core Processor 3000 MHz
Ram 16,0GB DDR3
Grafika 4096MB ATI Radeon RX 560 Series
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Szia, ezzel mar persze de igazabol azt nézd, hogy 1 magra milyen teljesitményt nyújt a processzorod és akkor magadnak is megtudod állapitani de nekem i7700-am van es olyan 40 fps kb de palominoba meg 50-60 ?
 
  • Tetszik
Reactions: Korpas Bendeguz

Nyikhajlo

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
283
853
Kiskunhalas
V4 karakter
Aleksander_Mikhailov
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
hali!
Van amikor letabolok a játékból vissza már nem tudok tabolni
pár kriksz kraksz kínai jellel jelzi a bal felső sarokban, hogy egy ablakban fut a játék de megjeleníteni nem tudja.
A játékot ig tudom irányítani csak a képet nem dobja fel.
Találkozott valaki már ilyennel?
 

nOthing

Pötyögtető
2019. 01. 17.
456
1 269
Piliscsaba
V4 karakter
Christopher Friedhofen
Szia! Ezt betöltő képernyőnél tapasztaltad vagy játékon belül is ez szokott lenni? Illetve sokszor csinálja?
 
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
Annak en is ha megmaradna de leesik az akar 5-7 fpsre is,ott gondolom csak azert volt mert egyhelyben voltam.A regi gepem azert erosebb volt a procit nezve,viszont korlatozva voltam 4 gb memoriara az alaplap miatt,ebbe azert van 16 gb.
A legfurabb az benne hogy pont a seemta miatt ujitottam be masik gepet es csak utana kapcsoltam hogy bizony a proci lenne fontos (y)