See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Goge

Fórum Császár
2019. 01. 12.
1 698
3 252
V4 karakter
Gordiano Sparaco
LV karakter
George Gamble
Szia, ha tudod az emailedet akkor az UCP-n van a bejelentkezés alatt egy olyan lehetőség, hogy elfelejtett jelszó.
 
  • Tetszik
Reactions: tarcseh

ateeesz

Újonc
2019. 04. 14.
13
9
24
V4 karakter
James Miles
Sziasztok!
InGame kérdés kissé, de erre adminsegéd sem tudott stabil választ adni. Ha igényelek, majd azt követően lerakásra kerül egy lakókocsi, utána tudok e, és maximum hány nm-es szerkeszthető interiort lehet kérni (kérvényezni forumon természetesen $-ért) bele?
(elnézést ha kissé érthetetlenül fogalmaztam, de ezt nem tudom pontosabban leirni.)
Válaszotokat előre is köszönöm: ateeesz
 

Goge

Fórum Császár
2019. 01. 12.
1 698
3 252
V4 karakter
Gordiano Sparaco
LV karakter
George Gamble
Szia, a lakókocsinak nem szerkeszthető 2x2-es interiorja van. 250.000 dollárba kerül, és főadmintól tudsz kérni. Örülök ha tudtam segíteni.
 
  • Tetszik
Reactions: tarcseh

ateeesz

Újonc
2019. 04. 14.
13
9
24
V4 karakter
James Miles
Szia, a lakókocsinak nem szerkeszthető 2x2-es interiorja van. 250.000 dollárba kerül, és főadmintól tudsz kérni. Örülök ha tudtam segíteni.
De az alap interior megléte után kerhetek szerkeszthető interiort bele?

Aaron válasza:
A közvetlen elötted lévő hozzászólásának az idézrse tilos. Osztom a figyut.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 414
V4 karakter
Kano_Bokinni
Ha jól tudom 2*2 es egyedileg berendezhetőt lehet bele igényelni 400.000$-ért. Habár ebben már nem vagyok biztos, mindenesetre régen lehetett.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Dozer0331

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
395
124
Gyál
V4 karakter
Davis Morrow
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit tudtok javasolni Neon bugg ellen? Értem ezalatt hogy csomó relog után sem látom az autó alatt a neoncsővet és ez egy igazoltatás során hátráltat, mivel nem tudom megmondani hogy tényleg van-e rajta neon.
 

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 414
V4 karakter
Kano_Bokinni
Szia! A neonbugg sokaknál előszokott fordulni, köztük nállam is és megoldást még nem találtam rá. Hogyha viszont arra vagy kíváncsi rendőri igazoltatásnál hogy van-e az autóban neon akkor nyisd meg a HOME-ot es görgess le a járművekhez azon belül a szóban forgó autódra. Ott a felszereltségnél fogsz találni egy NEON: feliratot éd ott meg tudod nézni, hogy van-e az autóban neon.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Alfi

Az igazságból elveszett az i.
2019. 05. 08.
253
2 028
25
Gencsapáti/Győr
V4 karakter
Djoko Atlija 🇷🇸
LV karakter
John Red Hamilton
Sziasztok, sok topicban kerestem, de sehol nem találtam választ a kérdésemre.

Van-e jelenleg a játékban Paintjob a Nissan GTR-re? A birtokomban van egy, amire megvan véve az 1-es Paintjob, de nem látok különbséget. Szóval ebből arra következtetek, hogy nincsen, csak úgymond "elővásárolni" lehet. Ha tényleg nincs bent, akkor olyan kérdésem lenne, van-e tervben? Nézegettem GTA SA modokat, és egyből találtam pár "skint" rá, szóval lehetséges, hogy befog kerülni valamiféle egyszer? A választ előre is köszönöm szépen. További szép estét.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 414
V4 karakter
Kano_Bokinni
Szeva. A jelenlegi Nissan GTR a BMW M6-ra lett átmodolva. Régen az M6-osnak volt pár paintjobja így aki anno rárakta arra a kocsira annak az uj updatelt kocsiján is rajta maradt a PJ, viszont GTR-re nincsen kidolgozva 1 sem. Szóval jelenleg a GTR PJ-je semmit sem ér.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és Alfi

Cellux

Újonc
2019. 06. 07.
5
0
V4 karakter
Mike Erick
VoK0rJX.png


Kérdésed, problémád, gondod van? Kérdezz tőlünk, mi segítünk!

Aki nem S.G.H. tag, mellőzze a segítségnyújtást a helytelen válaszok elkerülése érdekében!
Na csááá lenne egy tipikus betyáros kérdésem hogy 3.10ghz processzor 8gb ram unbute operációs rendszerrel rendelkező gép elbírnáe a csodálatos szervereteket és nem jelentkezne az a problematika hogy akadozni fog nekem a 20-30 fps is elég én úgy nőttem fel
 

Cellux

Újonc
2019. 06. 07.
5
0
V4 karakter
Mike Erick
Na csááá lenne egy tipikus betyáros kérdésem hogy 3.10ghz processzor 8gb ram unbute operációs rendszerrel rendelkező gép elbírnáe a csodálatos szervereteket és nem jelentkezne az a problematika hogy akadozni fog nekem a 20-30 fps is elég én úgy nőttem fel
Ubuntu operációs rendszer xsak az is olyan betyáros hogy képtelenség megjegyezni
 

Cellux

Újonc
2019. 06. 07.
5
0
V4 karakter
Mike Erick
Na hali szeretném kérdezni hogy egy 3.10ghz processzor 8gb ram Ubuntu op rendszerrel fut-e a szerver elég a 30fps is ha azon múlik csak annyit remélem elbír választ előre is köszönöm

MARTONKA válasza:
Tilos a tripla hsz és a közvetlen idézés!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ayxh

Újonc
2019. 06. 01.
1
0
Hali nem tudom a jelszavam se a feel hasznalonevem kinek kell ezesetben irnom hogy visszaszerezzem?
 

Blaise.

ExGameAdmin 5
2019. 01. 10.
407
220
Debrecen
V4 karakter
Blaise_F_Curry
Szia, ha egyiket sem tudod, akkor írj a hivatalos facebook oldalnak.
Írd meg nekik a serialod (csatlakozz fel a szerverre, nyomj egy F8-at és írd be, hogy "serial") és segíteni fognak.
 

Zareen77

Barangoló
2019. 01. 10.
132
58
V4 karakter
Zareen Floyd
LV karakter
-
V2 karakter
Zareen Floyd
nem tudok beléni ucp-be pedig mindent jól megadtam valaki tudna segíteni?
 

MedveV2

Barangoló
2019. 03. 10.
82
33
Berettyóújfalu
V4 karakter
Dr Tailor Baldey
LV karakter
Alexander F Campbell
V2 karakter
Dr Lily Allice
Halaó! Kaphatnék esetleg egy Támogatói rangot? A másik fórumon is volt csak ugyebár az rossz lett...
 

tibike1

Újonc
2019. 06. 02.
2
5
V4 karakter
tibike0
LV karakter
tibikevok
V2 karakter
tibike11
Hello nem tudom min a felhasználónevem és a jelszóm.a játékban!Tudtok segíteni?(már irtam FB-n De nem tudom hel kell a.játékban felhasználót és jelszótváltoztatni)