See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Hali. Ezzel kapcsolatban keress fel egy adminisztrátort TeamSpeaken, és Ő fog tudni segíteni.
 
  • Tetszik
Reactions: Butch

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Hali, SSC-t nem tudnak visszaadni, illetve nem vállalnak felelősséget az elbugolásáért tudtommal, így sajnos ez elveszett.
 

Jason Marx

Újonc
2019. 07. 16.
2
2
V4 karakter
Jason Marx
Sziasztok srácok segítség kellene. Szerveren belül mindennek van hangja, kivéve a lépéseimnek, illetve a járműveknek nincs bennük ülve. Motorhangra gondolok. Fékcsikorgás, venom turbó hang, minden van....Összes hang beállítás fel van húzva, mindennek van hangja csak ezeknek nincs. Ha nem adminisztrátorként indítom a játékot akkor nincs probléma.... de ugye a crashelés miatt adminisztrátorként kell, és ettől kezdve, lép ez érvénybe.
 

nOthing

Pötyögtető
2019. 01. 17.
456
1 269
Piliscsaba
V4 karakter
Christopher Friedhofen
Sziasztok srácok segítség kellene. Szerveren belül mindennek van hangja, kivéve a lépéseimnek, illetve a járműveknek nincs bennük ülve. Motorhangra gondolok. Fékcsikorgás, venom turbó hang, minden van....Összes hang beállítás fel van húzva, mindennek van hangja csak ezeknek nincs. Ha nem adminisztrátorként indítom a játékot akkor nincs probléma.... de ugye a crashelés miatt adminisztrátorként kell, és ettől kezdve, lép ez érvénybe.
Szia! Tedd újra az egész MTA-t, és működni fog. Nekem is volt ilyen problémám, és más nagyon nem segített.
 
  • Tetszik
Reactions: Jason Marx

Yato

Újonc
2019. 05. 05.
11
3
V4 karakter
Tomas Wrick
Sziasztok jelenkeznék adminak de nem tudom holl kell aki tudja segitene mert egy másik szeron voltam admin és szeretnék a v3 mon is mert összintén meg mondva vissza sirom
 
  • Szomorú
Reactions: Butch és MUNKAS

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Szia. Ha tudod a felhasználóneved akkor kérj jelszó emlékeztetőt, ha azt sem tudod, akkor keress fel egy adminisztrátort és Ő fog tudni segíteni neked.
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
UCP bejelentkezésre kattints, és ott lesz alul hogy elfelejtett jelszó, ott tudsz kérni emlékeztetőt.
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Hali. Profiladatok törlésével a supportnak írj, és Ők majd törlik vagy nem, esettől függ. Ha 1 évnél régebbi jailek még látszanak az UCP-den, szintén csak a support fog tudni segíteni, de előtte szerintem ellenőrizd le ugyanis ilyet még nem hallottam csak hogy mindenkinek eltűnt.
Tudtommal serial és névváltások nem törlődnek és nem is törlik őket.
 

Bold

Újonc
2019. 01. 27.
14
2
V4 karakter
Durad Borisov
LV karakter
Borbely G Brendon
V2 karakter
Trevis David
CSA az m5 ömből állandóan kibuggol az összkerék, minden logolásnál újra bekell rakatni .
mit tegyek ?
azt írja hogy összkerék van benne pedig biztos hogy első kerekes
https://imgur.com/a/6ow4eA6
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Hali, főadminhoz vagy szuperadminhoz írj topicot és Ő fog segíteni neked.
 

Mgplay

Újonc
2019. 08. 13.
3
31
V4 karakter
Cseke Mark
Hello az lene a kérdésem hogy meg tudnátok adni.a telefon resource-t vagy hasonló müködő modot mert inditottam kis othoni szervert és szeretném feldobni meg menö lenne azal beszdlni csak egy alap verziot hivas sajat szam hirdetes enyit lehet róla szó??
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Hali, maga a script és minden eleme szerintem csak a fejlesztőknek van meg, akik nem hinném hogy kiadnák ezt bárkinek is.
 

DaveS2164

Újonc
2019. 01. 11.
29
12
V4 karakter
Dave Howard
LV karakter
Dave Howard
Helló. Vettem egy laptopot és van rajta egy bannolt kari. Az előző tulaj nem tud serial váltást kérni mert nem engedi neki az UCP. Lehet vele valamit kezdeni?
 

Dagobert

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
221
1 230
V4 karakter
Robert Winston
V2 karakter
Robert Winston
Helló
A TV be van bugolva nálam, és mikor egy videót el akarunk indítani, akkor csak fehér lesz a tv, viszont nem tölti be a videót. GTA SA, MTA, mod újra le lett töltve.