~ See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT! ~

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Szia!

Tudsz igényelni SModerátortól, ITT.
A mintát IDE kattintva éred el, emellett még VIP szobát is, persze ha szeretnél.
 
  • Tetszik
Reactions: MaxiV2

Rigoo

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
61
15
V4 karakter
Igor Jaraslaw
LV karakter
Alexander Kalashnikow
V2 karakter
Sergej Kuznyecov
Hali lenne egy érdekes kérdésem random vezetem és felvilant kb nevem résznél egy 3x3 cm es farm logo és hogy ez mi volt vagy miért?
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Hali. - Mi az a farm logó? Tudnál róla adni egy pontosabb leírást? (Hátha tudok segíteni.)
 

Vir07gil

Újonc
2020. 10. 19.
32
21
V4 karakter
Ayden Brock
LV karakter
Xaverius Osborne
szia/sziasztok, lenne egy olyan problémám hogy elfelejtettem a bejelentkezési adataimat, és az emailt amire csináltam az accountot az törölve lett, nem tudom milyen okból kifolyólag de sajnos törölve lett. A segítséget előre is köszönöm
 

Fleen

Újonc
2021. 01. 24.
42
66
V4 karakter
Killian Schreier
Sziasztok! Én már elég régen voltam fent V2-n, és elfelejtettem a felhasználónevem. Esetleg ebben kitől tudok segítséget kérni?
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Hali. Vagy fórumon vagy TS-en fel keresel egy admint(GA 1 is lehet), át dobod a serialodat és abból meg tudja adni neked a dolgokat tudtommal.
Helyesbítek, korábban ez tényleg így működött.

-Sajna már nem adhatunk ki adatokat serial/email cím alapján.

@Marcho Vedd fel a kapcsolatot Facebook Supporttal!
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és Kiko12

GaTyiRaTyiHUN

Újonc
2019. 12. 10.
6
2
V4 karakter
Joshua Davies
LV karakter
Joshua Davies
V2 karakter
Connor Johnson
Heló,az lenne a kérdésem hogy mit tudok tenni azesetben ha beírom az account adataim és azt írja ki hogy ,,Ez az account nem a te számítógépedhez van társítva." viszont ha rámegyek hogy regisztráció akkor pedig azt írja ki hogy ehhez a géphez már van account társítva. (biztos hogy azok az adataim mert UCP-be be tudtam lépni vele)
 

Kőváriii

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 27.
154
117
Bora-Bora
V4 karakter
Lars B Hallstein
LV karakter
Lion Keenway
V2 karakter
Layla Scarlett
Helló-helló. Kérdésem a következő lenne, hogy mekkora a letöltési sebesség igénye a v2-nek? Mert 110mb/s-em van legtöbbször, de van amikor 130. A lényeg, hogy 100+ fölött van, de így is kifagyok néha, vagy esetleg laggolok és így üldözni sem lehet, meg játszani sem. Vagy valami tipp az orvoslására?
 

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Helló-helló. Kérdésem a következő lenne, hogy mekkora a letöltési sebesség igénye a v2-nek? Mert 110mb/s-em van legtöbbször, de van amikor 130. A lényeg, hogy 100+ fölött van, de így is kifagyok néha, vagy esetleg laggolok és így üldözni sem lehet, meg játszani sem. Vagy valami tipp az orvoslására?
Szia, legnagyobb valószínűséggel nem az interneteddel lesz a baj, hanem sokkal inkább vagy szerveroldali probléma (V3-on és LV-n is egyaránt előfordult nagyon sok crash még fél/1 évvel ezelőtt, kérdéses hogy itt is fennáll-e ez a probléma) vagy számítógéped hardvere nem a legerősebb.
Esetleg próbáld meg lefrissíteni a videókártya drivereket, hátha az a gondja az MTA-nak.
(ha 8 GB ram-od van, akkor, de csak akkor!) Próbáld meg felhúzni a streaming memóriát teljesen (beállítások - > haladó, és ott lesz)
Ha libcef.dll crash kóddal crash-elsz ki, akkor feltételezéseim szerint szerveroldali lesz a probléma, de ezt csak developer tudja megerősíteni, hogy javítva-e lett ez a probléma itt vagy sem.

Nagyon mást nem tudok [még], kevés információ az, amit leírtál.
Remélem tudtam segíteni.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Kőváriii

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 27.
154
117
Bora-Bora
V4 karakter
Lars B Hallstein
LV karakter
Lion Keenway
V2 karakter
Layla Scarlett
Szia, legnagyobb valószínűséggel nem az interneteddel lesz a baj, hanem sokkal inkább vagy szerveroldali probléma (V3-on és LV-n is egyaránt előfordult nagyon sok crash még fél/1 évvel ezelőtt, kérdéses hogy itt is fennáll-e ez a probléma) vagy számítógéped hardvere nem a legerősebb.
Esetleg próbáld meg lefrissíteni a videókártya drivereket, hátha az a gondja az MTA-nak.
(ha 8 GB ram-od van, akkor, de csak akkor!) Próbáld meg felhúzni a streaming memóriát teljesen (beállítások - > haladó, és ott lesz)
Ha libcef.dll crash kóddal crash-elsz ki, akkor feltételezéseim szerint szerveroldali lesz a probléma, de ezt csak developer tudja megerősíteni, hogy javítva-e lett ez a probléma itt vagy sem.

Nagyon mást nem tudok [még], kevés információ az, amit leírtál.
Remélem tudtam segíteni.
1050TI, 8gb ddr4 ram, i5 10400F. Driver a legfrissebb. De általálban network trutymó szokott lenni, és csak az MTA főmenübe dob ki.
 
  • Tetszik
Reactions: voiceofaveteran

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
1050TI, 8gb ddr4 ram, i5 10400F. Driver a legfrissebb. De általálban network trutymó szokott lenni, és csak az MTA főmenübe dob ki.
Hm, érdekes eléggé, kifogytam az ötletekből, hogy mi lehet a probléma megoldása. Talán még: ha nem tetted meg, akkor telepítsd újra az mta-t, hátha. @DREFT neked bármi ötleted a probléma megoldására, szerveroldali a probléma vagy a srácnál van a gond?
 

gamerkecske07

Újonc
2019. 04. 13.
5
2
V4 karakter
Andrew Hughes
V2 karakter
Andrew Hughes
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne ha elfelejtettem a v2es jelszavamat és felhasználónevemet akkor lehet valami emlékeztetőt kérni róla fórumon?
 

gamerkecske07

Újonc
2019. 04. 13.
5
2
V4 karakter
Andrew Hughes
V2 karakter
Andrew Hughes
Jelszó emlékeztetőt e-mailben kell kérned, felhasználóneved meg tudom mondani ha adsz egy serialt esetleg e-mailt.
Sziasztok nekem is lenne egy ilyen gondom.Tudtok segíteni?
4.) A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni.
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort! @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor: