~ See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT! ~

Borosss

Újonc
2019. 10. 27.
41
3
V2 karakter
Ricky Rogers
Sziasztok Számtalanszor próbáltam új jelszót kérni,mindig átírtam,de beengedi nem engedett azzal amire módosítottam a jelszót. UCP nélkül meg nem tudok serialt se kérni tudnátok segíteni? Az emailem boros.vv@gmail.com
 

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Szép napot uraim. Az SGH meghalgatási időpontok téma nem lesz újra nyítva? Így nem lehet időpontot írni.
 

Kuvasz96

Újonc
2019. 12. 08.
20
20
V4 karakter
James Mayers ✅
LV karakter
❌
V2 karakter
James_Nastasic ✅
Sziasztok kedves fórumozók!
Lenne egy olyan problémám, hogy van egy 2016os accountom a szerverre, olyan karakterrel amin már vannak cuccaim, és PP-t is vásároltam.
Szoktak lenni hosszú kihagyásaim, nem mindig játszok folytonosan, és idők közben mindíg van gépújításom.
Körülbelül három hónapja elterveztem hogy újra elkezdek See-zni de én a régi V2-őt választom. Csak idő közben elfelejtettem az adataimat.. Én bolond beregisztráltam egy új accountot, és rá egy fél órára UCP-n betudtam lépni arra az elfeledett Accountra.
ÍGy gyorsan írtam is egy serialváltási kérelmet, amit el is utasítottak. Nagy nehezen tudtam tárgyalni egy adminnal TS-en hogy miért lehet ez, és említette hogy azért, mert van egy Account már regisztrálva a serialomra. Hiába írok én regényeket a Facebook oldalnak, folyamatosan a TS-en lógok hogy nagyobb admin segítségét tudjam kérni, mint hiába.
Most erre mi lehet a megoldás akkor hogy újra tudjak játszani a régi Accountommal, hogy ne keljen minden vagyonomat újról megszerezzem, és hogy végre elfogadják a serialváltási kérelmemet?
Ha van olyan illetékes aki ezt olvassa, azt kérem segítsen nekem ebben, köszönöm.
Már több mint három hónapja szenvedek azért hogy tudjak újra játszani a karakteremmel.
Felhasználónevem: James_Nastasic
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Szia menj fel egy SA-hoz és beszélt meg vele Teamspeak 3 szerveren mindig van fogadó óra úgy hogy igen,de látom nincs V2 karakter írva a profilot alá, írt oda a karakteret mert ezért a globális Moderátorok figyelmeztetnek.
 

Kuvasz96

Újonc
2019. 12. 08.
20
20
V4 karakter
James Mayers ✅
LV karakter
❌
V2 karakter
James_Nastasic ✅
Rendben, akkor gangelek még párat TS-en. ?
 
  • Tetszik
Reactions: Joshua

Clauer

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
87
39
24
Kecskemét
V4 karakter
Filippo D Barraks
V2 karakter
Filippo D Barraks
Hali hali. Olyan kérdésem lenne, hogy a Fegyverengedély milyen fegyverekre szól, illetve mennyi tölténnyel?
 

Nafti

Zöldfülű
2019. 02. 10.
150
70
25
LV karakter
Caden Larson
Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy a szerveren megtalálhatóak-e olyan járművek amik 500kg-os csomagtartó teherbírással rendelkeznek, és ha igen akkor melyik járművek ezek?