~ See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT! ~

AVamo

Barangoló
2019. 01. 23.
106
36
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a szerveren megtalálható autóknak a handlingjeit hol találom meg?
 
T

TheCody

Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy a szerveren megtalálhatóak-e olyan járművek amik 500kg-os csomagtartó teherbírással rendelkeznek, és ha igen akkor melyik járművek ezek?
Hali, én csak 100Kg-os tudok, nem nagyon van a szerveren 500KG-os csomagtartó.
 

Jackson wille

Újonc
2020. 08. 11.
3
2
helló régen játszottam már a seemta v2 vel és elfelejtettem a felhasználó nevem és a jelszavam tudna valaki segíteni meg köszönném
 

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
helló régen játszottam már a seemta v2 vel és elfelejtettem a felhasználó nevem és a jelszavam tudna valaki segíteni meg köszönném
Szia, ilyen esetben ha elfelejtetted a felhasználói adataidat TS3-on keress fel egy adminisztrátort.
 
  • Hűha
Reactions: coreyyo

Jackson wille

Újonc
2020. 08. 11.
3
2
Szia, ilyen esetben ha elfelejtetted a felhasználói adataidat TS3-on keress fel egy adminisztrátort.
helló próbáltam és senki nem tud segíteni mert ott mondták (ts3) hogy mai napon próbáljak meg beszélni az egyik adminnal de nem volt fent és aztán kaptam a tanácsot hogy a seemta FB oldalára írjak ott visza irányítottak a ts3-ra aztán írtam a tulajdonosnak ő is az FB oldalra írányított és most megint itt vagyok
serial key : 705ECBB5F3891686D13845E24C1D1342
a hozzá tartozó email cimemet sem tudom már olyan rég játszottam
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Írtál FB oldalnak ? Ha írtál , várj türelemmel. Menj fel ts-re ( ts2.see-game.com ) és ha Szuper vagy Főadmin tart fogadót akkor menj be a várójába , addig pedig ha nincs kivel társalognod menj be AFK-szobába mert úgy is kiírják ha fogadót tartanak , valamint ők valószínűleg tudnak majd neked segíteni!
 
  • Tetszik
Reactions: Pexy

Jackson wille

Újonc
2020. 08. 11.
3
2
Írtál FB oldalnak ? Ha írtál , várj türelemmel. Menj fel ts-re ( ts2.see-game.com ) és ha Szuper vagy Főadmin tart fogadót akkor menj be a várójába , addig pedig ha nincs kivel társalognod menj be AFK-szobába mert úgy is kiírják ha fogadót tartanak , valamint ők valószínűleg tudnak majd neked segíteni!
Már sikerült de köszi a helpet?
 
  • Tetszik
Reactions: Pexy és Buba

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
Noshát heó!Nekem lenne egy olyan problémám hogy bármit csinálok 31 fps-re droppolgatok folyamatosan probáltam már Az mta-t és a GTA-t is ujrarakni,de ugyan az a téma....
 
  • Vicces
Reactions: alexhun2 és cikmar
2020. 11. 24.
4
1
20
Kunhegyes
V4 karakter
Takahasi Ryouske
Regisztráltam egy fiókot és nem tudom addig használni még a régi nincsen lecsatlakoztatva az eszközömről a régi.
A gond az, hogy a régi fiókomról már semmit sem tudok sajnos és nem tudom,hogyan lehetne lecsatlakoztatni.
ebben kérnék valami segítséget˛/tippet.............
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Heló heló!
Annyit szeretnék kérdezni, hogy hova kell témát nyitni, ha jármű mod ötletet szeretnék mutatni a Milánnak, ahol eltudja bírálni? Mert az ötletek topicba azt írta, hogy rossz topic. Köszönöm a választ előre is!
 

Stormy

Újonc
2020. 08. 22.
4
1
LV karakter
Oman Ward
Sziasztok! az a gondom hogy még nagyon régen csináltam egy accountot v2-re és szeretném újrakezdeni de már elfelejtettem a felhasználó nevem és a jelszavam.Ilyenkor mi a teendő?
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Tsen keress fel egy admint a serialoddal, abból meg fogja tudni mondani a felhasználóneved. Ezután menj fel UCP-re, ott kattints az Elfelejtett jelszó gombra. Ott be tudod írni a felhasználoneved illetve az email címedet. Az elküldést követően fogsz kapni egy emailt, mely egy linket fog tartalmazni. Arra kattints rá és írj be egy tetszőleges jelszót. Ha megvan, akkor már fogod tudni a felhasználóneved illetve a jelszavadat. Új karakter kezdésére a legjobb tudomásom szerint nincs lehetőség.
 

Stormy

Újonc
2020. 08. 22.
4
1
LV karakter
Oman Ward
köszi :)
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Figyelmeztetést osztottam, figyelj oda rá, olvasd át a szabályzatot. @Bazsi
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: VladV2

Stormy

Újonc
2020. 08. 22.
4
1
LV karakter
Oman Ward
sziasztok megint én vagyok.Ezek most lehet hülye kérdések lesznek,de mi a ts3 szervernek a neve? és a serialomat hol látom?
 
T

TheCody

Hali ts2.see-game.com

A serial: Belépsz MTA-ba és f8 billentyűt lenyomod és beirod, hogy serial és kifogja dobni.
 
  • Tetszik
Reactions: VladV2