~ See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT! ~

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne ha elfelejtettem a v2es jelszavamat és felhasználónevemet akkor lehet valami emlékeztetőt kérni róla fórumon?
- Elfelejtett jelszó - A v2.see-game.com oldalon lehetőséged van új jelszót igényelni.
Felhasználónévért pedig keresd fel a Facebook oldalt és illeszd be nekik az Account ID-det.
 

Kőváriii

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 27.
154
117
Bora-Bora
V4 karakter
Lars B Hallstein
LV karakter
Lion Keenway
V2 karakter
Layla Scarlett
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne ha elfelejtettem a v2es jelszavamat és felhasználónevemet akkor lehet valami emlékeztetőt kérni róla fórumon?
FA/SA
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Figyelmeztetést osztottam, legközelebb figyelj oda! @Carter
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Nekem olyan kérdésem van, hogy ha nem tetszik a szerveren megtalálható fegyverek kinézete akkor azt helyettesíthetem más fegyvercsomaggal, pl ami nekem tetszik? Mert nem találtam rá szabályzati pontot, hogy nem lehet modolni fegyvert.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Nekem olyan kérdésem van, hogy ha nem tetszik a szerveren megtalálható fegyverek kinézete akkor azt helyettesíthetem más fegyvercsomaggal, pl ami nekem tetszik? Mert nem találtam rá szabályzati pontot, hogy nem lehet modolni fegyvert.
Szerintem tök nyugodtan változtathatod a kliens oldali megjelenést. Én anno a GUIkat editeltem.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és dr3X

Petya_scr

Újonc
2021. 09. 03.
1
0
V2 karakter
Benjamin Matthew
Csáó! Nekem az lenne a kérdésem/panaszom hogy sajnos bármikor felmegyek a szerverre a térkép teljesen fekete csak a cp-ket jelöli, először újra raktam a z MTA-t de utána se oldódott meg a problémám, ezek után megkérdeztem egy admin segédet aki teljesen jól elmagyarázta, hogy keresem meg a program files-ban a v2_radar fáljt és azt töröljem ki ez meg is történt de mikor vissza mentem a szerverre ugyan ebbe a problémába ütköztem. Tegnap eset kinómban már az San Andreas-t is újra telepítettem de így se működik. Emiatt kéne sűrgős segítség mert így élvezhetetlen az RP.
 
Utoljára szerkesztve:

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Csáó! Nekem az lenne a kérdésem/panaszom hogy sajnos bármikor felmegyek a szerverre a térkép teljesen fekete csak a cp-ket jelöli, először újra raktam a z MTA-t de utána se oldódott meg a problémám, ezek után megkérdeztem egy admin segédet aki teljesen jól elmagyarázta, hogy keresem meg a program files-ban a v2_radar fáljt és azt töröljem ki ez meg is történt de mikor vissza mentem a szerverre ugyan ebbe a problémába ütköztem. Tegnap eset kinómban már az San Andreas-t is újra telepítettem de így se működik. Emiatt kéne sűrgős segítség mert így élvezhetetlen az RP.
Szia! Resetmap segít?

Edit: Esetleg töröld az összes v2 fájlt, hátha segít.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hali, mai nap folyamán felszeretnék menni a szerverre, és egy ilyen hiba miatt folyamat kidob. Próbáltam mta resit, gép resit, újratelepítést, semmi sem segített eddig.
https://prnt.sc/20sub60
 

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
Hali, mai nap folyamán felszeretnék menni a szerverre, és egy ilyen hiba miatt folyamat kidob. Próbáltam mta resit, gép resit, újratelepítést, semmi sem segített eddig.
https://prnt.sc/20sub60

Szia! Az MTA pontos leírása szerint:

"Detects presence of trainer. This is the most common AC code for attempted cheating, mostly with cheats designed for MTA.
Note: disabling this code is unlikely to produce expected results, in accordance with what is mentioned in the "DISCLAIMER" part."


Szóval valószínűleg valamilyen csalóprogramot talált a gépeden. Jobban teszed, ha letörlöd, mert így nem fog felengedni. Bár ahogy írja, ha tényleg csalni próbáltál, akkor többet nem enged fel, szóval reméljük a legjobbat, és azt hogy nem csaltál. Sok sikert!

UI.: Itt egy link a továbbiakhoz: https://wiki.multitheftauto.com/wiki/Anti-cheat_guide
 

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
@MateBR
Szia.
Nyisd meg az MTA-t. (Nem kell fellépni sehova)
Nyomd meg az F8-at madj írd be oda, hogy:
serial
Kidob egy olyan szöveget:
Te serialod: (ide írja ki a serialod)
Betűkből és számokból álló kis kódsort.
Ezt kimásolod onnan. (Egérrel kijelölöd majd ctrl+c)
Felmész a SeeMTA V2 Facebook oldalra, ott pedig leírod a problémád pontosan megfogalmazva, majd a végén beilleszted a serial számodat ctrl+v-vel és elküldöd az üzenetet.
48 órán belül (de előbb szoktak válaszolni) választ is kapsz kérdésedre.
Remélem tudsztam segíteni.
Szép napot neked. ?
 

D4rren

Újonc
Támogató
2022. 01. 10.
24
14
LV karakter
Isaac R Darren
V2 karakter
Darren Everman
Szép napot! Ha én a V3 szerveréről ki vagyok tiltva, viszont a V2-ről nem voltam bannolva, illetve egy darab adminjailem van, van esélyem az S.G.H jelentkezésre, vagy szerezzek unbant azokról a platformokról is?
Választ előre is köszönöm!
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szép napot! Ha én a V3 szerveréről ki vagyok tiltva, viszont a V2-ről nem voltam bannolva, illetve egy darab adminjailem van, van esélyem az S.G.H jelentkezésre, vagy szerezzek unbant azokról a platformokról is?
Választ előre is köszönöm!

Szia, ha teljesíted az itteni SGH alap követelményeket, akkor attól függ hogy milyen indokkal vagy a másik szerverről kitiltva, ezt egyedileg bíráljuk.
 

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
710
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
Sziasztok, 2017 óta játszok és még mindig nem tisztázódott bennem az a kérdés, hogy ha menekülök akkor rendvédelem lőhet-e a kerekemre.
A szerverszabályzat tiltja a fegyvertelen célpontra való lövést (éles fegyverrel). A kerékre lövés akkor kivételnek számít?
A választ előre is köszönöm.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Amennyiben az üldözés már viszonylag hosszú ideje tart, és a rendvédelem részéről spike is használatra került (sikertelenül, de célzottan), akkor ha a megfelelő felszólítások után sem áll félre az illető, akkor a kerékre (kizárólag a kerékre) engedélyezett a lövés ahogy eddig is.
 

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
710
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
Amennyiben az üldözés már viszonylag hosszú ideje tart, és a rendvédelem részéről spike is használatra került (sikertelenül, de célzottan), akkor ha a megfelelő felszólítások után sem áll félre az illető, akkor a kerékre (kizárólag a kerékre) engedélyezett a lövés ahogy eddig is.
Világos, köszönöm a felvilágosítást. Legyen szép estéd!
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Goblin Tasi

Újonc
2020. 11. 21.
3
0
V2 karakter
Ryan Rodriguez
Szép estét sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy elég sokat dolgozom és van a szerveren több ingatlanom is. A következő ingatlan bejelentés időpontját meg lehet érdeklődni?
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szia, 2 havonta kell bejelenteni, konkrét időpontot pedig nem tudunk adni, mert mindenkinek egyedi a saját korábbi bejelentése szerint.
 
  • Tetszik
Reactions: Goblin Tasi

Ray Jhonson

Újonc
2022. 09. 27.
1
0
V2 karakter
Ray Jhonson
Hello az lenne a problámám hogy el felejtettem a jelszóm és a felhasználó nevem a szerveren ebben kéne nekem segítség.Köszönöm.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres