~ See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT! ~

alfonzwyne

Írnok deák
2021. 12. 18.
644
941
Las Vegas
LV karakter
alfonzwyne
V2 karakter
alfonzwyne
cső, indítsd újra az mta-t sokszor, esetleg gépresi. nekem is írt valami ehhez hasonlót, valami anticheates dolog, resizgettem folyamatosan az mta-t, utána pedig felengedett. Vagy próbáld meg azt, hogy elkezdesz felcsatlakozni egy másik MTA-s szerverre, lelépsz, MTA resi majd utána a seeV2.
 

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Helóka! Azóta se oldódott meg sajnos, nem tudok felmenni a szerverre. Nem tudom mikor van ingatlan bejelentés, de remélem nem bukom el emiatt. Sajnos egyik ötlet sem segített :/
 

Supsed

Zöldfülű
Támogató
2021. 07. 13.
166
197
18
LV karakter
Cyrus G Quintana
V2 karakter
👑Cyrus G Cortez
Helló, Auto Clicker, vagy aktív VPN van a gépeden? mert nem igen szereti az MTA az ilyes fajta programokat.
 

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Helcsó! Nincs, de egyébként azóta megoldódott. Innen is köszi @saca !
 
  • Imádom
Reactions: saca

Papy

Újonc
2019. 11. 08.
2
1
Sziasztok.annyi lenne csupán a gond,hogy elfelejtettem az ID és a jelszavamat sőt az email címem is megszünt.Hogyan lehetne ujra regisztrálni. V2-V4-LV. köszönöm a segítséget.
 

alfonzwyne

Írnok deák
2021. 12. 18.
644
941
Las Vegas
LV karakter
alfonzwyne
V2 karakter
alfonzwyne
Sziasztok.annyi lenne csupán a gond,hogy elfelejtettem az ID és a jelszavamat sőt az email címem is megszünt.Hogyan lehetne ujra regisztrálni. V2-V4-LV. köszönöm a segítséget.
Szia, facebook oldalnak írj elveszett account esetén, újat semmiképp ne regisztrálj.
 
  • Tetszik
Reactions: superduck

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
710
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
mi van a játékkal mostanában? hogy 3 a napi max játékos?
 
  • Tetszik
Reactions: duplauzi

Gulu

Újonc
2024. 05. 30.
2
0
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Jhonny Salvatore
hali. Frakcióba csak fórumon tudok jelentkezni? ((most kezdtem el a szervert és nem tudom hogy esetleg csak itt lehet jelentkezni vagy ig is))?
 

Zsolooo

Újonc
2023. 09. 11.
5
0
Székesfehérvár
Szia, küldök neked egy fb linket ha nem találtad meg. https://www.facebook.com/seerpgmtav2
Már irtam tegnap a messengeren. Remélem jól csináltam😄

Alax válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.

2.) A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva.
↳ (Pl: Ha V2 részlegbe akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karakterneved feltüntetni.)
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy globális moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor: