IC szankciók csökkentése/törlése

mentalist

Újonc
2024. 09. 15.
1
5
V4 karakter
Dejan Velimir
Véleményem szerint a bírságok áraival addig nincsen semmi probléma ameddig valaki saját maga szórakozására nem "tart le" egy helyet. Pl. van egy motoros rendőr aki majdnem egész nap Blueberrynél van és várja, hogy az ember átmenjek mind a kettő stop táblán. Mivel ez szerintem a merő rosszindulat. Nevet egyébként direkt nem írok. Magam sem a legális részt erősítem, viszont mint a téma létrehozója is leírja, elég nagy számokkal van dobálózva. 300 perc, több idő mint ha valaki súlyos nonrp-t követne el. Itt szerintem három opció állná meg a helyét. Az első X szorzóval menne az ic jail, második mindenre kötelező az óvadék, harmadik csekk lenne osztva jail helyett is (ez lehet sok embernek nem fog tetszeni, de még ez az az út ami a rendvédelemnek is és a polgárnak is jó, pl 1000$ / 1 perc.
 

iambarnee

vissza kettő, padló...
2022. 10. 06.
117
293
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
meredek abba belegondolni, hogy azzal, hogy nem jelentesz adót a BEZÁRT céged után(nem sikerült még rájönni, hogy ez hol logikus) beraknak csak úgy 240 perc jailbe, hozzávetve ahoz, hogy mekkora hibát kell véteni OOC egy ilyen szankcióhoz eléggé kiábrándító, úgy hogy konkrétan semmit nem csináltál miatta és még azt sem lehet ráhúzni, hogy iLleGáLbA tE vÁlLaLtAd EzT mAgAdNaK. és hát még óvadék sincs, így igazából nem tudom hol van ez balaceba, csak ameddig szabad kéz van adva a leaderek és a döntéshozók számára, hogy tudják szopatni a mezei playert olyan szintig ameddig nem szégyellik addig nincs is miért törtetni. nekem pont volt időm leülni, mert mellette játszodtam mást, de akinek van 1-1.5 órája játszani egy nap, nem hiszem annyira szeretne 4-5 napig ülni egy ic jailt azért, amit meg se tett, mert minden érve a másik félnek maga ellen beszél, dE eZ íGy MűKöDiK nEm KeLl LoGiKuSaN nÉzNi A dOlGoKaT. ez, hogy offline is teljen a dolog telejesen rendben van, vagy akár az is, hogy szorzóval teljen.
 
  • Tetszik
Reactions: csakegyjatekos

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
145
289
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-
Egy dolog kell ide semmi más: offline is lehessen tölteni a jailt. (Nem, nem lassú szorzóval, real time)
Teljesen egyetértek,

IC jailnél teljen az idő akkor is, ha nem vagyunk a szerveren (nyilván AJ-nál nem)! Így ha mondjuk este kapunk egy 300 perces IC jailt akkor már másnap játszhatunk is, és nem vagyunk odakötelezve a gép elé, hogy 20 percenként 2 percig mozogjunk egy apró cellában. Magyarul: nem leszünk idegbetegek miatta, csak kis pihit kapunk arra az időre. :D Így szerintem el lehetne még attól is tekinteni, hogy egy PG lesz 120 perc, addig egy IC bűncselekmény 300. Ráadásul akinek csak napi 1-2 órát enged meg az ideje játszani, annak is tök jó megoldás ez, amíg melóban van addig letelik az IC jailje. Ezzel a megoldással biztosan nem menne el az emberek kedve a szervertől//az illegálozástól.

Mást nem is változtatnék jelenlegi gondolatmenetem szerint, úgy gondolom hogy nem telne túl nagy munkába ez, hogy megvalósuljon. (mint pl. külön fegyház RP, scriptek, stb.)

Fegyház script szerintem azért sem lenne jó, mert az elején mindenki kíváncsi lenne rá hogy milyen, ezért direkt követne el IC bűnt és lecsukatná magát a zsarukkal. Majd ez előbb utóbb OOC problémákhoz vezetne.

A 300 perc pedig igen, elég elrettentő erő attól, hogy hülyeséget csináljunk. DE! nem csak arra lehet 300 percet kapni, hogy rendőrre lövünk, hanem pl. ha valaki drogfarmozik, fegyverekkel kereskedik, RP kereteiben megver valakit, ugyanúgy súlyos büntetést kapunk. Ezért lenne jó ez az ötlet szerintem. Nem kellene babrálni a perceket, átírni a BTK-t, csak ezt az egy dolgot megcsinálni.