See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Jimmy4771

Újonc
2020. 04. 27.
1
1
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy azt írja a játék, hogy már van regisztrált fiókom mikor még nem játszottam, és emiatt nem tudok regisztrálni. Ilyenkor mi a teendő?
 
  • Tetszik
Reactions: Botond67

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
161
245
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Hello! Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet megnövelni a Mta-nak néhány ablakának,szövegének a méretét. Ide tartozik: Maga a menü ablakai, Console, Ooc chat. Ezek mind elég kicsi méretben jelennek meg nekem. A felbontás miatt van ez valószínűleg, 2560x1600. De Seemta-n belül a HUD alapból jó volt, Ic chatet, azt meg tudtam állítani és tökéletes. Így is elvagyok, de azért jó ha normális lenne a többi is.
Köszönöm előre is!?
 
  • Tetszik
Reactions: Botond67

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Szia. A chatet a Beállítások -> Felület -> Elrendezésnél tudod beállítani.
A konzolt előhozod (F8-al) és a szélére ráviszed a kurzort (egeret), lenyomva tartod a bal klikket és addig húzod lefele és oldalra, amíg szimpatikus neked.

Remélem tudtam segíteni.
 
  • Tetszik
Reactions: Botond67

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
161
245
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Sajnos az elrendezésnél csak IC chatet lehet állítani, ami ugyebár sikerült is. Konzolnak meg sajnos csak az ablak nagyságát lehet úgy módosítani. De azért köszi!
 
  • Tetszik
Reactions: Botond67

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
A többi dolgot nem tudod állítani tudtommal, nincsen mit.
 
  • Tetszik
Reactions: Botond67

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
161
245
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Megvan a megoldás 1440x900x32 felbontásra kell állítani, ez a másik felbontás ahol teljes a kép és éles még mindig illetve a lényeg, minden normális méretű. MacBook-ot használok figyelmébe ajánlom.
Köszönöm az eddigi válaszokat!
 
  • Tetszik
Reactions: Botond67 és Ranzer

Koiii

Barangoló
Támogató
2022. 04. 08.
111
55
Veszprém
ig.koiii.hu
V4 karakter
Meier Sofie
Hello , annyi lenne a problémám hogy semmi infót nem ment el a telefonom, Hud-om (kiraktam az időt de relognál eltűnik ugyan ez a telefonnál.)
 
  • Tetszik
Reactions: Botond67

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Rendesen relogolsz, miután megcsinálod a hudot, vagy pedig kifagysz? Csak mert ha kifagysz elvesznek a beállítások.
 
  • Tetszik
Reactions: Botond67 és Matus

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Szia. Azt javaslom, hogy a sas_hud-ot töröld ki a letöltött kliens oldali fájlokból.
Jobb klikkelj az MTA parancsikonra, fájl helyének megnyitása -> mods -> deathmatch -> resources -> kikeresed a sas_hud-ot és kitörlöd.
df2YuEr.png


Fontos, hogy ezt a műveletet úgy fogod tudni csak megejteni, hogy az MTA-d be van zárva.
Azt is fontos elmondanom, hogy ha a telefonszámok le vannak mentve neked a telefonba, akkor azokat írd ki, vagy jegyezd fel valahova mert el fog veszni.
Ha megvagy ezekkel a lépésekkel, indítsd el az MTA-t és csatlakozz fel a SeeMTA v3 szerverére. Automatikusan letöltődik a hiányzó script fájl (ezesetben a sas_hud.)

Remélem tudtam segíteni, ha valami problémád lenne akkor keress itt, vagy privát üzenetben.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hali! Megtudná mondani valaki, hogy email cím változtatás esetén a régi email fiókomba bekell tudnom lépni?
Csak mert ha igen akkor előbb még próbálkozok
 

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Hali! Megtudná mondani valaki, hogy email cím változtatás esetén a régi email fiókomba bekell tudnom lépni?
Csak mert ha igen akkor előbb még próbálkozok
Szia. Pontos információval nem tudok szolgálni, de ha a fórumos e-mailt változtatod, akkor feltételezem, hogy egy megerősítő mailt kapsz a régi e-mailedre.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hali! Egy új kérdésem lenne ismét
Régen volt egy topic ami leírta hogyan lehet egy parancsikon segítségével egyből a szerverre csatlakozni, ez a módszer működik még?
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 547
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia!
A régi formájában biztosan nem, ugyanis a connect szerverre (ösvény) kell kapcsolódni, arra pedig tudtommal még nem készült ilyen megoldás.
 
  • Tetszik
Reactions: Benz

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Hali! Egy új kérdésem lenne ismét
Régen volt egy topic ami leírta hogyan lehet egy parancsikon segítségével egyből a szerverre csatlakozni, ez a módszer működik még?
Szia. Lehetséges. :)
Másold ki a connect szerver ipjét, parancsikon létrehozása, beilleszted és le okézod. Arra a parancsikonra kell mindig nyomni és akkor átdob a főszerverre.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Igen ezt a régi topicban meg is találtam, kimásolom meg is csinálom futtatom rendszergazdaként és belép az MTA főmenübe és nem történik semmi, ezért gondoltam hogy elavult már a dolog és van rá valami új
 

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Igen ezt a régi topicban meg is találtam, kimásolom meg is csinálom futtatom rendszergazdaként és belép az MTA főmenübe és nem történik semmi, ezért gondoltam hogy elavult már a dolog és van rá valami új
Délután meglesem neked.
 
  • Tetszik
Reactions: Benz