See Game Helpdesk - KÉRDEZZ ITT-

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Sziasztok! Valaki megtudná mondani, hogy tudom e az MTA-t futtatni Macbookon? Azt tudom, hogy ha teszek rá egy windows akkor minden további nélkül, de nincs még erre hivatalos vagy nem hivatalos megoldás macOS alatt?
 

Szcslrnc

Újonc
2022. 01. 27.
1
0
V4 karakter
Travis William
Helló az lenne a kérdésem hogy az f¹¹ és társai billentyűkről hogy lehetne átállitani más bilentyűre? A választ előre is köszönöm.
 
2021. 11. 25.
2
2
V4 karakter
Miguel Jackson
Sziasztok!

Azt szeretnem kerdezni, hogy ugyebar vettem egy uj alaplapot.
Megprobalok bejelentkezni de azt irja ki a jatek hogy ez a fiok nem ehhez a gephez van csatolva.
Ilyenkor mit tudok csainalni, hogy lehet megjavitani?
Valaszokat elore is koszonom
 

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Szia.
Elméletileg merevlemez cserénél jön elő a probléma, de lehetséges, hogy alaplapnál is. (Ha szükséges kifejtem, hogy miért.)
Menj fel a https://see-game.com weboldalra, és jelentkezz be a szerveren lévő felhasználód adataival, és jobb felül ott lesz, hogy serial váltási kérelem. Arra rá kell kattintanod, és megindokolni, hogy miért kérsz serial váltást. Végül e-mailen meg kell erősíteni, utána meg csak várni, és figyelni az e-mailod, hogy mikor kapsz egy olyan értesítést, hogy elfogadták, vagy elutasították.
 

Dabe

⁉️
2021. 06. 27.
92
180
22
Gyöngyös
V4 karakter
nael_moreau
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy a közeljövőben vissza várható esettleg a customchat? Amennyiben nem, van rá valami alternativa, hogy nagyobb legyen a chat?
Előre is köszi a segítséget!
 

agoston

yvl
2020. 09. 15.
453
3 704
V4 karakter
Vivienne Holloway
unknown.png

itt tudod, a méretezéssel.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
És ha így nagyobbra veszem a chatet attól még ugyanúgy gördíthető a page gombokkal?
 

dacoxd

Újonc
2019. 11. 09.
25
37
V4 karakter
murat.reier
LV karakter
larid.keller
Hellobello mindenkinek. Valamilyen oknál fogva full bugos a fényezőműhely nálam. Az autóknak nincsenek meg az elemeik, illetve, ha feléjük nézek felére esik az fps-em. Az autók egyébéknt valami ilyesmi módon néznek ki: https://imgur.com/a/r4FogVY MTA restart, és újratelepítés sem segített. :/
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hellobello mindenkinek. Valamilyen oknál fogva full bugos a fényezőműhely nálam. Az autóknak nincsenek meg az elemeik, illetve, ha feléjük nézek felére esik az fps-em. Az autók egyébéknt valami ilyesmi módon néznek ki: https://imgur.com/a/r4FogVY MTA restart, és újratelepítés sem segített. :confused:
Korábban működött már jól ugyanezen a gépen vagy már első körben rossz volt?
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Igen én is azt hittem hogy Ő pont beleesett abba az 1-2 kártyás témába, de ha korábban már működött neki akkor ez nem lehetséges.
Esetleg egy driver uninstallert megpróbálhatsz
 
  • Tetszik
Reactions: Wonder

dacoxd

Újonc
2019. 11. 09.
25
37
V4 karakter
murat.reier
LV karakter
larid.keller
Szia. Nem volt még ilyen problémám de ebben a topicban valaki ír egy lehetséges megoldást.
Eddig is ezek voltak beállítva, amit írnak a topicban.
Igen én is azt hittem hogy Ő pont beleesett abba az 1-2 kártyás témába, de ha korábban már működött neki akkor ez nem lehetséges.
Esetleg egy driver uninstallert megpróbálhatsz
A driverekkel megpróbálkozhatok, egyébként azokról a bizonyos kártyákról van infó?
 
  • Tetszik
Reactions: Wonder

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Én nem találtam topicot amiben esetleg valaki gyűjtené az ilyen problémával rendelkező kártyákat. Annyit tudunk hogy AMD részen maradt egy pár amit sajnos nem tudtak megcsinálni.
Esetleg a korábban csatolt topicban görgethetsz fentébb hogy valaki írta-e a te kártyádat, mert ha másnak is van vele gondja akkor a hiba nem a te készülékedben van.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: dacoxd és makszi

Slabika1

Újonc
2022. 02. 01.
20
10
V4 karakter
Ryden Rick
LV karakter
Sean Dave
V2 karakter
Ryden Ricky
helló,a festőműhelyhez valami alkalmazás hogy jóbban lehesen látni mit kell festeni vagy valami tipp?
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Szia. Én is kérdeztem már erről korábban pár profit.
Ami nekem bejött az az egyéni beállítás monitoron belül, kontraszt fényerő stb. Ezeket ha állítod akkor nyerhetsz vele valamennyit, de nem sokat.
Pontosan nem tudom megmondani neked mi fog bejönni de nekem az alacsonyabb fényerő magasabb kontraszt és a fehér egyensúly vagy zöld vagy lila irányába legalább 5 egység (ettől a fehér elmegy valamelyik szín irányába)