San Fierro feltámasztása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
446
5 225
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
A kórház az egy nagy kérdőjel, hogy lenne megoldva?
Ugyan úgy ahogy most. Interiorban megoldható, főleg a berendezhető intivel. RP-n kívül semmihez nem szükséges a kórházban lenned, tehát ha bevisznek egy 7x7be ami kórháznak van berendezve, ugye úgy le tudja RPzni a mentős a dolgokat. Nincs tudtommal olyan system, ami igényelné azt hogy adott pozíción kellene lenned. Az előtte lévő dolog meg egy plusz NPC, ami elé leraknak egy gyógytós checkpointot. Meg egy garázs CP-t, duty helyet.

Nem szakadna ketté a frakció, épp nekik segítene. Mert akit mondjuk be kell szállítani RP szerint a kórházba, azt San Fierroba is el tudnák látni, hogy utána menjen a dolgára, ezzel saját maguknak és a játékosoknak is időt spórolva.
 

Karakan

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
88
109
V4 karakter
Trey Miles
LV karakter
Harold Cartson
autoberlo otletet nem tamogatom, van taxi.
Ennek semmi értelme. Egyrészt, ahogy alattad is írták, lsben is van mégis bérlő. Aki autót bérel, az álatalában nem csak egy útra kölcsönzi ki. De ezt csak nem kell magyarázni, röviden ugyan az az értelme, mint irl. Mind a kettőnek meg van a szerepe. Szerintem fain lenne, ha SF-be is lehetne bérelni kocsit is, meg futót is.
 

pdf

Újonc
2021. 10. 16.
16
17
Pécs
V4 karakter
yasar.korun
LV karakter
ivan.pos
V2 karakter
mylo.minneth
Az utánfutó bérlőt, illetve a kórházat csak is támogatni tudom, talán a VH is érdemelne egy esélyt.
 
  • Tetszik
Reactions: Rey

Rey

relentless
2020. 03. 16.
430
1 654
V4 karakter
Richard Reyes
Ennek semmi értelme. Egyrészt, ahogy alattad is írták, lsben is van mégis bérlő. Aki autót bérel, az álatalában nem csak egy útra kölcsönzi ki. De ezt csak nem kell magyarázni, röviden ugyan az az értelme, mint irl. Mind a kettőnek meg van a szerepe. Szerintem fain lenne, ha SF-be is lehetne bérelni kocsit is, meg futót is.
Ahogy mondod.
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Az utánfutó bérlőt, illetve a kórházat csak is támogatni tudom, talán a VH is érdemelne egy esélyt.
Talán egy önálló önkormányzat sem ártana, ezáltal a rendezvény szervezések, ingatlan igénylések stb... is szeparálódna. Sőt, amit már a NAV is többször kérvényezett, SF területén láthassa el teljes mértékben - ne csak részlegesen - a rendvédelmi feladatokat (hívások, sebességmérés stb...), ha már egyszer nincs a rendőrségnek SF-i kirendeltsége. Ha ez az út nem járható, akkor viszont ajánlanék egy SF-i rendőrséget a NAV mellé. Akár lehetnének egy épületben is, ez már csak kivitelezés kérdése. Oké, hogy V3-on így van megoldva, de V4-nél szerintem ezt már orvosolni kellene, mert ez így abszurdum, hogy van egy nagyváros relatíve sok lakossal, de nincs rendőrség ahelyett bizonyos értelemben a NAV látja el a Rendőrség feladatait, de azt is csak korlátozva... Javaslom legyen vagy így, vagy úgy.
 

Rey

relentless
2020. 03. 16.
430
1 654
V4 karakter
Richard Reyes
Talán egy önálló önkormányzat sem ártana, ezáltal a rendezvény szervezések, ingatlan igénylések stb... is szeparálódna. Sőt, amit már a NAV is többször kérvényezett, SF területén láthassa el teljes mértékben - ne csak részlegesen - a rendvédelmi feladatokat (hívások, sebességmérés stb...), ha már egyszer nincs a rendőrségnek SF-i kirendeltsége. Ha ez az út nem járható, akkor viszont ajánlanék egy SF-i rendőrséget a NAV mellé. Akár lehetnének egy épületben is, ez már csak kivitelezés kérdése. Oké, hogy V3-on így van megoldva, de V4-nél szerintem ezt már orvosolni kellene, mert ez így abszurdum, hogy van egy nagyváros relatíve sok lakossal, de nincs rendőrség ahelyett bizonyos értelemben a NAV látja el a Rendőrség feladatait, de azt is csak korlátozva... Javaslom legyen vagy így, vagy úgy.
Ez az SF-i rendőrség dolog valóban jól jönne, jól ki is fejtetted, hogy miért.
 

Plsvszky

Újonc
Támogató
2019. 02. 06.
11
24
21
V4 karakter
Samuel Antonio de Corleone
LV karakter
Samuel Hernandez
V2 karakter
❌
A városházát nem támogatom. Nem járkálsz olyan gyakran vh-ba, hogy SF-ben is legyen egy.
Munkát nem váltogatsz naponta, kezdőként sem. Szintúgy a papírok (személyi, jogsi stb-stb) ezek sem járnak le hamar, így bőven elég, hogyha LS-ben van egy központ. Fölösleges.

A kórházat támogatom. Valóban sok olyan eset van, amikor vmi miatt SF-ben ér a halál és nem kellemes (főleg ha egyedül játszol, vagy kezdő vagy) visszajutni LS-be.
Lehet itt arra fogni, hogy van taxi, de talán ez egy egyszerűbb megoldás lenne, nem beszélve arról, hogy megnövelné az RP szituációkat.
A való életben sem egy kórházban fordultál meg valószínűleg.
A kivitelezés lenne érdekes, ugyanis halál után vagy te választod ki, hogy hova szeretnél éledni (ami számomra kicsit furcsa) vagy szabni egy határt, hogy bizonyos helyeken melyik kórház van közelebb, és e-szerint.

Autóbérlés -iskola -kereskedés teljesen fölösleges. Ezek is olyan dolgok, amiket nem használsz minden nap, maximum egyszer vagy kétszer, többrészt kezdőként.
Tekintve, hogy a kereskedést és az iskolát is szinte az új játékosok használják, bőven jól funkcionánál egyfajta "fővárosként" erre LS.
Nem kellenek ezek SF-be.

Az utánfutóbérlőt szintén nem támogatom. Igaza van @Briaan-nek.
 

palmangels.

Zöldfülű
2022. 01. 17.
207
799
Budapest
V4 karakter
guner renda
Egyedül a kórházat támogatom, a többi teljesen fölösleges lenne. Egyébként utóbbi időben elkezdett életre kelni sf főleg a fix and driveon látszik, amikor kifele áll a sor.
 
  • Tetszik
Reactions: Distle

Pashenko

𝓽𝓮𝓬𝓱𝓷𝓸 𝓲𝓼 𝓷𝓸𝓽 𝓬𝓻𝓲𝓶𝓮
2019. 03. 25.
138
600
V4 karakter
Tommy Arkin
LV karakter
Yuri Pashenko
V2 karakter
-
Egyedül a kórházat támogatom, a többi teljesen fölösleges lenne. Egyébként utóbbi időben elkezdett életre kelni sf főleg a fix and driveon látszik, amikor kifele áll a sor.
Persze, mert már rájöttek az emberek hogy LS túlzsúfolt, közlekedni egyszerűen lehetetlen és reménykednek abban hogy V4-ben kerül be oda is valami,ezért vásárolnak egyre többen házat is ott, + az sem utolsó szempont hogy nem jönnek belém ott minden kanyarban, sokkal jobbak az utak is - illetve az fps is jóval kedvezőbb. :D
 

Rey

relentless
2020. 03. 16.
430
1 654
V4 karakter
Richard Reyes
Persze, mert már rájöttek az emberek hogy LS túlzsúfolt, közlekedni egyszerűen lehetetlen és reménykednek abban hogy V4-ben kerül be oda is valami,ezért vásárolnak egyre többen házat is ott, + az sem utolsó szempont hogy nem jönnek belém ott minden kanyarban, sokkal jobbak az utak is - illetve az fps is jóval kedvezőbb. :D
Tulajdonképpen ezért lenne hasznos, ha raknának dolgokat SF-be is, oda is több ember járna, a mostaninál is több, de nem annyi, hogy ne legyen FPS, ezzel együtt LS is tűrhetőbbé válna, jobban eloszlanának a játékosok a mapon.
 

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
158
242
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Persze, mert már rájöttek az emberek hogy LS túlzsúfolt, közlekedni egyszerűen lehetetlen és reménykednek abban hogy V4-ben kerül be oda is valami,ezért vásárolnak egyre többen házat is ott, + az sem utolsó szempont hogy nem jönnek belém ott minden kanyarban, sokkal jobbak az utak is - illetve az fps is jóval kedvezőbb. :D
Inkább előbb kerüljön be. Ne várjuk meg a V4-et.
 

Legacy

Zöldfülű
Támogató
2020. 04. 26.
161
599
21
V4 karakter
Nico Walker
LV karakter
Bobby McBride
V2 karakter
Ryan Evans
Azok után, hogy már decemberre is be volt jelentve a v4 érkezése én nem lepődnék meg ha még a nyáron sem jönne be.
Hát most azon dolgoznak fb poszt szerint hogy a nyáron még meglegyen, szóval biztos hogy nem lesz a nyáron V4. Majd egyszer valamikor ősszel vagy télen..
 
  • Tetszik
Reactions: LeslieG

StreeTBoY681

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 01. 05.
228
267
Nyíregyháza
V4 karakter
Carlo Berezov
LV karakter
Carlo Berezov
V2 karakter
x
Most már szerintem mindenki kitudja várni azt a két hetet, amíg bekerül a v4.
2 hetet ? szerintem ezt te se gondoltad komolyan . Szerinted azért kaptunk egy nyár indító frissítést mert 2 hét múlva érkezik a v4 ? szerintem jó ha az éven sikerül össze hozni .
 
  • Tetszik
Reactions: sassy és Legacy

Zaziazállat

Barangoló
2021. 01. 17.
81
381
Etelköz vármegye
V4 karakter
Timo Pihlaja
LV karakter
Arthur Calabrese
V2 karakter
Marco De Lorenzo
2 hetet ? szerintem ezt te se gondoltad komolyan . Szerinted azért kaptunk egy nyár indító frissítést mert 2 hét múlva érkezik a v4 ? szerintem jó ha az éven sikerül össze hozni .
Neked ez a véleményed, nekem meg más. Nekem az a véleményem, hogy nem hiába hoznak be olyan updatet aminek egy egész nagy része a v4-re épül.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.