San Fierro feltámasztása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Ajánlani tudnám azt is, hogy lehetne egy utánfutó kiváltó hely is SF-ben, mivel a fél világot bejárja az ember, hogy elmenjen érte Los Santosba.
 
  • Tetszik
Reactions: Rey

TARIK

Újonc
2021. 02. 18.
47
135
19
V4 karakter
Johnny Campbell
LV karakter
Ray Burnett
Ajánlani tudnám azt is, hogy lehetne egy utánfutó kiváltó hely is SF-ben, mivel a fél világot bejárja az ember, hogy elmenjen érte Los Santosba.
Ettől nem lenne több játékos SF-ben. Ez csak a farmozást tenné egyszerűbbé.
 

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
556
1 715
V4 karakter
Rey_Kuznetsov
Ettől nem lenne több játékos SF-ben. Ez csak a farmozást tenné egyszerűbbé.
Teljesen igazad van, de el kell ismerni, hogy fontos lenne SF-be egy utánfutóbérlő.
Vicc kategória, hogy SF-ből a map másik sarkába el kell menni azért az istenverte utánfutóért.
Többen is kifejtették már a hozzászólásokban ennek fontosságát, velük és veled is egyet tudok érteni.
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 075
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Várjuk meg a V4-et, ha már elvileg kb. két hónap múlva jön. Ez a San Fierro feltámasztása már évek óta téma, de utánfutó bérlőt, meg piacot nem tennék már csak azért sem SF-be, nem véletlenül foglal helyet Los Santosban, miközben a farm és a festőműhely is a határon túlon van.
 

devil557

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
657
26
V4 karakter
Zion_Santana
LV karakter
Miles_M_Russel
V2 karakter
Chiara_Lucia
Szerintem SF jól van úgy ahogy van legalább nincs tele rakva mindennel!
Csak nézd meg LS be mi van alig töltenek be a dolgok kevés az FPS ha SF-be is leraknának mindent ugyan az lenne
a helyzet. Jó ez így ahogy van legalább csendesebb ez a városrész és akinek gyengébb gépe van az is tudja élvezni a játékot a város ezen részén.
 
  • Tetszik
Reactions: Morgan Richard

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
346
1 054
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Még fénykoromban, amikor elkezdtem a szerveren játszani, egy fáradt laptopról, LS-be be sem tudtam menni, a lagg miatt. Kb 10 fps-el tudtam gazdálkodni. SF-ben éltem az életem. Mindez még V1-ben volt, amikor jóval kevesebben játszottak a szerveren és jóval kevesebb mod volt.
Szóval lehet, hogy ha SF jobban fellendülne, sokak számára ellehetetlenedne a játék.
 

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
556
1 715
V4 karakter
Rey_Kuznetsov
Tulajdonképpen az utóbbi három hozzászólással is egyet tudok érteni, de leszögeztem, hogy NEM ilyen FPS evő
hatalmas mappolásokra gondolok egyik esetben sem.
Ha lenne SF-ben is több dologra lehetőség, szerintem az nem lenne olyan rossz, ha pedig több lehetőséget nyújtana SF is, talán kicsit tehermentesíthetné LS-t, ami mindenkinek jól jönne, aki a szerveren eltöltött idejének nagy részét LS-ben tölti.
 

devil557

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
657
26
V4 karakter
Zion_Santana
LV karakter
Miles_M_Russel
V2 karakter
Chiara_Lucia
NEM ilyen FPS evő
hatalmas mappolásokra gondolok egyik esetben sem.
Szerinted a városháza mappolása nem enné az FPS-? vagy mire gondolsz? Meg igazából egész SF aktív ha megnézed például már szinte nincs is igényelhető ház SF területén.
 

N1KO

Pötyögtető
2019. 07. 16.
423
313
18
*Magyarország*
V4 karakter
Matteo Presti
LV karakter
Tyler Stifler
Szerintem sf-ben megvan jó pár épület ennek kivitelezésére.Mint pl a házak sem eszik az fps-t annyira.Így a vh-t és minden mást.Cps- interiorral meglehetne oldalni (Szerintem).
 

Distle

pupak
2021. 08. 27.
273
1 144
V4 karakter
evidio.mercadante
Szerinted a városháza mappolása nem enné az FPS-? vagy mire gondolsz? Meg igazából egész SF aktív ha megnézed például már szinte nincs is igényelhető ház SF területén.
Azért még de, vannak igényelhető házak. Calton Heights-en van legalább 20-25 igényelhető interior, én is a napokban igényeltem egyet. Viszont azzal egyet értek, hogy egyre több ember van SF-ben.
 

TARIK

Újonc
2021. 02. 18.
47
135
19
V4 karakter
Johnny Campbell
LV karakter
Ray Burnett
Attól tartok nem lesz változás e-téren sem. V4-re majd biztos jön egy újabb FPS zabáló városháza, pláza LS-be, meg betesznek pár - az autófényezőhöz hasonló - scriptelt kisvállalkozást aztán ennyi lesz a V4.
 

Jordan Lawrence

Újonc
Támogató
2021. 12. 26.
8
3
20
V4 karakter
Jordan Lawrence
LV karakter
Jordan Destanov
V2 karakter
Jason Manson
Igazából szerintem a piac, meg a korház ami fontosabb lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Rey

jas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
315
25
V4 karakter
Jas Davis
Már magától fellendült az utóbbi 1 évben San Fierro, mármint játékosok terén. Még a falra festett ajtónál is CP van, annyian rakattak le intit oda. Mondjuk ettől függetlenül jó lenne pár cucc ami ls-ben is van.
 

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
556
1 715
V4 karakter
Rey_Kuznetsov
Utóbbi két hozzászóló tökéletesen jól leírta, hogy nem ( feltétlen ) MINDEN, ami a topicban le van írva kell, hogy bekerüljön, de ez az 1-2 dolog, mint a piac, kórház, elég fontosak és hasznosak lennének, és talán senki gépét nem készítenék ki.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.