San Fierro feltámasztása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tamas0611

Barangoló
Támogató
2019. 05. 14.
84
164
V4 karakter
Luis Von Gonsales
Mindegyik szinte megoldható CPvel. Semmi modellezést, mappolást nem igényel.

Autóbérlő amúgy is csak egy CP. - Jó lenne, fölösleges bármi konkrétumot még hozzáírni.
Kórház csak 1 NPC, meg 1 CP hogy benti rész is legyen. - Bőven jó lenne.
Városháza 1 darab CP, illetve azon belül maximum 3 NPC. (Ingatlanos, munka, iratok.) - Nem lenne rossz.
Piac is bőven kivitelezhető, oda sem kellene mappolás. Végülis az is konkrétan egy darab NPCvel megoldható lenne. - Viszont fölöslegesnek tartom én is, nem azon a pár percen fog múlni a dolog.

Ne csak olvass, értelmezd is azt ami le van írva.
SF-ben piacnak kialakított mappolás amúgy.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
503
5 519
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
az elso ket latogatason kivul nem foglalkozol tobbet a mappolassal, ha lerakod a piacos elados npcket mar kesz is a piac, azt meg be tudod intibe is rakni a malac, csirke, diszno kecske eladoson kivul.

bar a piac a tobbi kozul kb a leglenyegtelenebb meg ha az nem is lesz, de a berlo, korhaz, varoshaza boven hasznosak lennenek
 

Törpe

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
84
140
Vác 📍
V4 karakter
🤍 Abi_Mocco 🤍
LV karakter
-
V2 karakter
-
Valóban nem lenne hülyeség egy picit felkapni SF-et ezekkel a dolgokkal, személy szerint egy Korház, Autóbérlő nagy segítség lenne. Támogatom én is!
 
  • Tetszik
Reactions: Ayyden

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
554
1 714
V4 karakter
Richard Reyes
az elso ket latogatason kivul nem foglalkozol tobbet a mappolassal, ha lerakod a piacos elados npcket mar kesz is a piac, azt meg be tudod intibe is rakni a malac, csirke, diszno kecske eladoson kivul.

bar a piac a tobbi kozul kb a leglenyegtelenebb meg ha az nem is lesz, de a berlo, korhaz, varoshaza boven hasznosak lennenek
Így van.
Nem feltétlen szükséges egetrengető mappolásokkal telepakolni emiatt SF-et.
A lényeg mindössze annyi, hogy SF-ben is lehessen intézni mindent, amit LS-ben.
 
Utoljára szerkesztve:

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
261
464
otthon
V4 karakter
ernest meeks
Támogatom. Szerintem elég egy kórház, egy CP-s városháza iratok/munka/ingatlan miatt esetleg, meg egy autóbérlő.
 
  • Tetszik
Reactions: korneliosz

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
554
1 714
V4 karakter
Richard Reyes
Támogatom. Szerintem elég egy kórház, egy CP-s városháza iratok/munka/ingatlan miatt esetleg, meg egy autóbérlő.
autóbérlő is fontos, ha kórház is lesz, hogy ne sétálgatni kelljen, vagy taxizni, ha illegál van az emberünkön, aki SF-ben halt meg.
 
  • Tetszik
Reactions: camelbox és Ayyden

Icco

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
131
508
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
V2 karakter
-
Városháza szerintem felesleges, akinek ilyen problémája van, ki tudja váltani LS-ben. Ha van műszaki lapod és megmutatod a NAV-os egységnek, akkor nem szoktak büntetni.
A kórházi NPC-t, az utánfutóbérlőt és a piacot támogatom, nagyon hasznos lenne. Nem hiszem, hogy az NPC miatt csökkene az OMSZ feladata, de talán jobb nekik, ha nem kell 5-6 percenként SF-be rohanniuk LS-ből.
 
  • Fájdalmas
Reactions: Bhrgur

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Viszont, ha lenne városháza San Fierroban is, akkor a személyin fel lehetne tüntetni, hogy mondjuk az adott személy San Fierro-i vagy Los Santos-i lakos. Ez a rendvédelem számára is egy új szálat vezetne be az RP-be (természetesen civil oldalról is), valamint számomra pl. nagyon vonzó ötlet lenne az is, aki végre szabadulni akar Los Santos-ból - akár az FPS laggok, akár a lakosságtól (hiszen ahol több a pénzt ott... nem biztos, hogy az ész is annyi...) - akkor lenne lehetősége arra, hogy elszeparálódjon a gazdag nagyvárostól és mondjuk letelepedjen vidéken. Számomra nagyon szimpi Tierra Robada, és ha SF-ben lenne minden olyan ami LS-ben is, akkor ez például abszolút lehetséges lenne, ezzel létrehozva mini közösségeket, önkormányzatokat, községeket... újabb RP szál nyílna meg a játékosok előtt. Tierra Robadának is lehet egy önkormányzata, amely azt néhány falut összeköti és a kormányzásáért felel, azonban egyértelműen SF kerülethez tartozna, mivel ahhoz túl kicsi, hogy önálló lehessen.
 

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
554
1 714
V4 karakter
Richard Reyes
Ha van műszaki lapod és megmutatod a NAV-os egységnek, akkor nem szoktak büntetni.
Ez nem teljesen igaz.
A büntető törvénykönyv 22. § pontja szerint ha van műszaki engedély, de nincs kiváltva, FEH ( forgalmi engedély hiánya ) miatt 3500$ büntetést kell kiszabni.
személyin fel lehetne tüntetni, hogy mondjuk az adott személy San Fierro-i vagy Los Santos-i lakos.
Ez egy nagyon jó ötlet!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: camelbox és Ayyden

Smokeee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
170
110
Debrecen
V4 karakter
Eric G Kenzo
LV karakter
➖
V2 karakter
➖
Viszont, ha lenne városháza San Fierroban is, akkor a személyin fel lehetne tüntetni, hogy mondjuk az adott személy San Fierro-i vagy Los Santos-i lakos. Ez a rendvédelem számára is egy új szálat vezetne be az RP-be (természetesen civil oldalról is), valamint számomra pl. nagyon vonzó ötlet lenne az is, aki végre szabadulni akar Los Santos-ból - akár az FPS laggok, akár a lakosságtól (hiszen ahol több a pénzt ott... nem biztos, hogy az ész is annyi...) - akkor lenne lehetősége arra, hogy elszeparálódjon a gazdag nagyvárostól és mondjuk letelepedjen vidéken. Számomra nagyon szimpi Tierra Robada, és ha SF-ben lenne minden olyan ami LS-ben is, akkor ez például abszolút lehetséges lenne, ezzel létrehozva mini közösségeket, önkormányzatokat, községeket... újabb RP szál nyílna meg a játékosok előtt. Tierra Robadának is lehet egy önkormányzata, amely azt néhány falut összeköti és a kormányzásáért felel, azonban egyértelműen SF kerülethez tartozna, mivel ahhoz túl kicsi, hogy önálló lehessen.
Egyet tudok érteni veled, szerintem sokkal több rp lehetőség lenne így. Ha sikerülne megvalósítani ahogy most leírtad akkor az tényleg király lenne. Fontos szempont lenne, hogy más is vevő legyen erre.
 

miniQ

Zöldfülű
2019. 01. 12.
215
219
25
Németország
V4 karakter
Jack Martons 🇩🇪
LV karakter
Jack Martons 🇩🇪
V2 karakter
-
Autóbérlőket cégek biztosítanak, többi dolgokat részemről nem támogatom.
 

Sergey

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
699
1 753
V4 karakter
Dwight Dwyer
LV karakter
-
V2 karakter
Nincs
A kórház közelében lehetne egy autó kölcsönző, mivel a taxisok nem mindig fogadják a hívást. Ennek több oka is lehet, pl kevesen vannak, sok a fuvar, szereltetnek stb. Ha pl 4-5 percen belül nem fogadják el a hívást akkor engedné a script, hogy bérelj egy kocsit. A halál jel 20 percig aktív, ha jól tudom. 15 perc alatt bárhová el lehet jutni egy bérelt kocsival.
 
  • Tetszik
Reactions: Idej

Abolma

Újonc
2022. 01. 25.
59
131
V4 karakter
Kovacs Alfred 🍗
LV karakter
Alfredo Garcia 👴
Haló! Szerintem a lőtér, autósiskola, kikötő, piac és autókereskedés felesleges mivel szerintem ezekből 1 is bőven elég. Viszont a Bank, Kórház, autóbérlő, utánfutóbérlő és Városháza jól jöhet, párat egy már eleve meglevő sima SA-ban is meglévő mappoláshoz egy interiorral meglehetne oldani, így megmarad az fps, viszont mégsem kell a világ másik felére elkocsikázni. Mondjuk a kórházat és VH-t (SF Farmoknál lévő 4 épület.) már az eleve meglevő mappolásokhoz lehetne beköltöztetni egy interior formájában. Illetve az egyik leghasznosabb dolog az utánfutóbérlő mivel szerintem az alapból nem a legelőnyösebb helyre lett betéve, így mondjuk valahova régi stadionhoz, vagy esetleg lefoglaltakhoz lehetne rakni. Az ötletet alapvetően Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Rey

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
554
1 714
V4 karakter
Richard Reyes
A kórház közelében lehetne egy autó kölcsönző, mivel a taxisok nem mindig fogadják a hívást. Ennek több oka is lehet, pl kevesen vannak, sok a fuvar, szereltetnek stb. Ha pl 4-5 percen belül nem fogadják el a hívást akkor engedné a script, hogy bérelj egy kocsit. A halál jel 20 percig aktív, ha jól tudom. 15 perc alatt bárhová el lehet jutni egy bérelt kocsival.
Ez is jó ötlet. LS-ben is hosszú perceket kell futni a kölcsönzőig, ha nincs taxis.
 

rileksz

Újonc
2019. 01. 13.
15
30
Miskolc
V4 karakter
Dominic Powey
Sziasztok!

A fentiekkel nem kívánok vitába szállni. Szerintem senkit sem zavarna pár új cp San Fierroban. Viszont amivel ki szeretném egészíteni ezt az egészet, az a reptér.
Igazából ez Los Santosban is megvalósítható lenne, de talán lenne benne egy kellemes csavar. Amikor nekem volt helikopterem megfordult a fejemben, hogy milyen jó is lenne a reptéren tartani azt. Lenne egy kis feelingje, olyan igazinak tűnne nem? Ehelyett palominoban a ház mögött parkolt a füvön. Csak hogy a reptér zárva volt.(Még mindig zárva van?)

Akár bérleményként is ki lehetne adni hangárokat, ahol az ember tudná tárolni a helikoptert.
Gondolom most jönnek majd az ilyen-olyan ellenérvek. Mert mind tudjuk, hogy akinek helikoptere van, az túlnyomó többségben fegyveres akciókhoz használja. Tehát nem lenne túl rp-s mindenféle fegyverekkel a hátadon behajtani egy hatalmas reptérre.
Ettől függetlenül nekem nagyon is szimpatikus lenne, ha a helikopterek számára is lenne egy csinos kis "parkoló".
 
  • Tetszik
Reactions: Abolma

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 056
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
  • Tetszik
Reactions: Distle
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.