San Fierro feltámasztása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yed

Újonc
Támogató
2019. 10. 04.
42
36
22
Switzerland
V4 karakter
Stephen_D_Roger
V2 karakter
Graham B Timothy
Hatalmas FPS problémákat tudna megoldani ez az egész dolog ha megvalósulna.
Volt pár ismerősöm akik FPS problémák miatt nem játszottak a szerveren, pedig szerettek volna, de lehetőségük nem volt új és fejlettebb számítógépet vásárolni!
Ha feloszlanának a játékosok és mindkettő városban adottak lennének a posztban felsorolt lehetőségek és nemcsak LS be bezsúfolva lenne mindenki biztosan segítene sok ember játékélményén,illetve maga a játékban is jól jönne ez az egész!
Én is TÁMOGATOM!
 

palcika

Barangoló
2022. 07. 03.
98
67
Győr
V4 karakter
tay.gokce🇹🇷
LV karakter
arben.spes🇹🇷
Utánfutó bérlő is elférne valahol, támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: Rey

StreeTBoY681

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 01. 05.
228
267
Nyíregyháza
V4 karakter
Carlo Berezov
LV karakter
Carlo Berezov
V2 karakter
x
Kórház piac és utánfutóbérlőt teljes mértékben Támogatom !! Többi szerintem felesleges . Taxival el lehet jutni bárhova .
 

brendonxd

Újonc
Támogató
2021. 06. 24.
31
724
Sopron
V4 karakter
Alf Castro
Helló! Utánfutó bérlő az eléggé jól jönne SF-be, szóval támogatom az ötletet!
 

kiss Norbert

Újonc
2021. 11. 21.
18
15
29
Nagykáta
V4 karakter
Mike Holt
Korház nagyon is jó ötlet mikor éjszaka pl hajnal 2-kor meghalok sf-ben már nincs taxi. Akkor van a game-nek vége nálam. Másnap meg szenvedés az egész mire vissza jutsz sf-be úgyhogy a korház jöhetne.
 
  • Tetszik
Reactions: Rey

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Korház nagyon is jó ötlet mikor éjszaka pl hajnal 2-kor meghalok sf-ben már nincs taxi. Akkor van a game-nek vége nálam. Másnap meg szenvedés az egész mire vissza jutsz sf-be úgyhogy a korház jöhetne.

Mondjuk, hogy LS vagy SF-ben éledné újjá az attól függene, hogy hol halnál meg. És akkor a legközelebbi kórháznál ébrednél fel.
 

brendonxd

Újonc
Támogató
2021. 06. 24.
31
724
Sopron
V4 karakter
Alf Castro
Mondjuk, hogy LS vagy SF-ben éledné újjá az attól függene, hogy hol halnál meg. És akkor a legközelebbi kórháznál ébrednél fel.
azt hiszem, hogy V3 LV-n pontosan így van megoldva a dolog, nem lenne egy rossz dolog, hogyha v3-ra is megcsinálnák ezt a dolgot, szerintem sok ember örülne neki.
 
  • Tetszik
Reactions: Rey

Zozzer

Vive quod mentitur Mendacium quod vivis
2019. 01. 09.
189
252
Oroszlány
V4 karakter
Rowan Khan
LV karakter
Tommy Logan
V2 karakter
Zack Corvia
Hasznos és szükséges lenne, sokan vannak már SF-ben is játékosok. Sanda sejtésem, hogy ez már csak V4-el kerül be, de pozitív vagyok ezzel kapcsolatban! Bincot stb. úgy szintén fellehetne lendíteni. Nagy a potenciál csak kérdés a vezetőség mennyire szeretne ezzel élni.
 
  • Tetszik
Reactions: Rey

Ticoo

Barangoló
Támogató
2022. 05. 15.
91
167
20
LV karakter
Tico Hawkins
V2 karakter
Ticoo Pablito
Kifejezetten jó ütlet! Ha már benn van SF-is legyen élet is! Támogatom
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Hasznos lenne ezért is támogatom!azert a bol b be nem jó cikázni jobb lenne ha sfbe is lenne !
 
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
Reszben tamogatom az otletet mert egy kis frissites mindig jo bar ebbol se lessz semmi,szerintem teljesen meg fog valtozni minden.
Az utanfutoberlo jo lenne,de:
Szerintem meg egyaltalan nem is kellett volna utanfuto igy rengeteg idegeskedestol megszabadult volna az ember.Van a szerveren Walton,Bobcat,F150,annak a platojara siman feldobott volna az ember 3-4 zsak tapot vagy szalmat.Az autofenyezovel ugyanez a helyzet,egy body a sprinterre es megvan az autoszallito!Nem azt mondom,az utanfuto korrekten van megcsinalva,jol szikronizalt,bar az autoszallito nalam nagyon remeg.
Az a SAn Fiero feltamasztasa-Szerintem eleg elenk,megfelel a gyengebb fps-el rendelkezo jatekosoknak.Meg ha ls-ben nem is,sf-ben elegendo fps van a napi teendok elvegzesere!
 

Seelöwe

Barangoló
Támogató
2021. 11. 14.
117
153
19
Dunaújváros
guns.lol
V4 karakter
🇩🇪 Mario Gantzmann

Szia! Kórházat és városházát támogatom, megosztaná a játékosok helyzetét ami szerintem akár plusz fps - t is hozhat a játékosoknak.

 
  • Tetszik
Reactions: Rey

Balidzs

Én ezt nembiom máááááááááááá
2021. 10. 02.
21
1 113
Székesfehérvár
V4 karakter
Chloe Crepin☄️
V2 karakter
Bailey Bubek
Fasza ötlet, itt nyilván esetleg az FPS-el lehetne probléma valakiknek, de azon kívül szerintem mehetne simán, szimplán nem mikróról kell nyomni.
 

xXPossEmoxX

Újonc
2019. 06. 17.
36
40
23
V4 karakter
John Poirier
LV karakter
John Poirier
V2 karakter
Nincs.
Korrekt és hasznos ötlet. V4-re szerintem lesznek majd változások SF-ben is. Az ötleted támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:

Rey

relentless
2020. 03. 16.
430
1 654
V4 karakter
Richard Reyes
Lőtérre a NAV illetve a Honvédség miatt van szükség.
Mindkét frakció SF-i székhelyű és a tanulóiknak LS-be kell így járkálni.
( Honvédségnél az M4-et, NAV-nál a desertet/mpt5-t kell kötelezően egy bizonyos szintre kihúzni. )
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.