Legendák Ligája

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Hánynom kell ettől a közösségtől

lol94.png


first play

lol95.png

lol93.png
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: amar1ka és kbazsy

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
jó tipp ha squishy matchup botrk->nashor->és riftmaker ezzel sok a on hited és geci erős v
 
  • Tetszik
Reactions: aRoDzser

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Tipikus magyar lol játékosok. (tisztelet a kivételnek)
Aranyszabály ha magyarral dob össze tilos megszólalni vagy lebuktatni magad.
néha szoktam a végén megdicsérni őket, ha nem retardáltak, vagy ha az enemybe vannak a végén leugatni őket elköszönésképp, hogy triggerelődjenek.

btw mitől van az, hogy ha pre meccs megy (ugye @Ivano) akkor full int, ha meg solo akkor carry? :ROFLMAO: vagy ez csak az én balszerencsés jelenségem?
 

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 400
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Cukro, Én általában akkor szívom meg, ha egyedül megyek :"D
A saját lane-m mindig rendben tartom (főleg, ha mid-re megyek), általában a premadek is. A randomok feedelnek főleg nálam. :D
Bár hozzáteszem, hogy a legutolsó meccsünkön egész jók voltunk xd 2 nexus torony targetelt, enemy adc lőtt folyamyatosan, de Én békéssen ütöttem a tornyot xd Aztán amint be lett ütve, odamentem és megettem a Kalistát xdddddd
Mondjuk nem csoda, több HP-m volt, mint a Baronnak xd (amit szintén megettem)

Utóirat: Bár legutolsó meccsünk kedvenc momentuma, hogy tankolom az enemy Ireliat mid game-ben mikor még nem volt nagy feedem.. Ott álltatok Dáviddal fél centire tőlem, de nem jöttök segíteni. Mondom HE miért nem jöttök: "Hát nem akartunk meghalni". Erre mondtam h nem feedelt, ez volt az első kille, mert terrorban volt tartva. "Ohh. Hát nem figyeltük a tab-ot, de olyan ilyesztően nézett ki. Ultizott, ugrált meg minden" :ROFLMAO: :ROFLMAO: Vissza kellett volna venni xd
 
Utoljára szerkesztve:

Ricco

Ex GameAdmin [5]
2019. 09. 10.
645
2 158
22
V4 karakter
alonzo.ricco 🌵
LV karakter
nariah.stokes 🔱
Iszom szavaid. Mennyire igaz. Attól még én is ordibálni szoktam.
 
  • Imádom
Reactions: kbazsy