Legendák Ligája

Steɯ

Újonc
2020. 11. 26.
42
222
V4 karakter
Davey Jonson
LV karakter
Jake Morton
bej-tt.png

Végre sikerült pár jó game egymás után.
 

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
én mostanába morgana/lux supportokat kapok, még jók is lehetnének ha eltalálnák a skillshotokat💀💀
 

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 400
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Sziasztok!
Én csak jöttem megmutatni, hogy mi a useless fogalma.
Mint a képen is látható, Én egy 6/5/40-es "useless" voltam.
Nem értek pár embert. Oké, 6/5/40 nem az amit kiteszel a falra, de attól még egy igen szép kis stat.

De azért kedves Brandunk (14/10/23) beszólt végig, mert, olyan geci vagyok, hogy:
- Nincs 5 mp-nként ultim neki, mivel minden Trash hook-ba belement.
- Mikor besétál torony alá LOWOSAN, hogy Ő most megöl 2 szintén lowost, nem tudok neki 1 csillió shieldet adni.
- Luluval nem tankolok DMG-t, hanem hátul vagyok a 2 tank mögött, vele ellentétben, aki előre megy a pofonért.
- Elmenekülök, ha az utolsó teammate is halott, mert tudok rotálni, így nem halok hősi halált vele.

Nem is értem, hogy lehetek ilyen noob.
Amúgy nem tudom hogy miért léteznek ekkora bohócok :ROFLMAO:

image.png
 

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 400
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Én egy Vayne maint szeretnék magam mellé amúgy.
Ki 200IQ-ztam.
Mivel ugye Anivia main vagyok (oké, mostanában inkább mid-en, de suppnak indult). Vayne a falamnak lökve tudja stunnolni az ellent, valamint az ultim lassítása végett a W passzívja is gyorsabban stackel, mert gyorsabban utoléri. Szóval szerintem egy full működő dolog.
 
  • Imádom
Reactions: Whitey és kbazsy

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
Én egy Vayne maint szeretnék magam mellé amúgy.
Ki 200IQ-ztam.
Mivel ugye Anivia main vagyok (oké, mostanában inkább mid-en, de suppnak indult). Vayne a falamnak lökve tudja stunnolni az ellent, valamint az ultim lassítása végett a W passzívja is gyorsabban stackel, mert gyorsabban utoléri. Szóval szerintem egy full működő dolog.

🙋‍♂️🙋‍♂️ ha úgy van addolj és mehetünk: vayne, jinx, kai'sa, jhin, ezreal megy 0-24