Legendák Ligája

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
valaki duoq? mid, adc, top, jg-t tudom vinni ha úgy van 🤪
 
  • Tetszik
Reactions: Cukro

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 400
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
jah hát mi is szarok vagyunk. 10 meccsből megyünk egy makkot és azt kitesszük!
Vagyis hát mások nevében nem beszélhetek... :ROFLMAO:

Tegnap volt egy meccs amúgy.. Rendes megsajnáltam az ellenséget xd

image.png
 
Utoljára szerkesztve:

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Múltkor eltűnt, szóval yas lvl7 meglett
lol79.png


most bedobott topra, a midesem elvitte yasuot szóval kénytelen voltam a nagytesóval játszani egyet, jó volt, csak a yone-yas combo miatt 6x misseltem a pentát
lol83.png


@Ivano vicces látni azokat a yoneket akik "menekülésre" használják az e-t, csak elfelejtik, hogy az egy free kill

@amar1ka továbbra is adc-t igényelne.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: amar1ka és kbazsy

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 400
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
@Cukro nem volt buta, arra várt h legyen ultija és azzal elmeneküljön (pár mp kellett neki csak).
El is nyomta az ultit (vagy mi az neki, amivel arrább dzsal), ki is ment a területi sebzésemből, csak ahogy visszajött ráküldtem egy aranyos 300 DMG-t még az E-vel, hogy megpuszilja :ROFLMAO:
Annyira nem volt buta. Ellenben a Rangarjuk igen
 

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 400
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Supportnak egész oké volt a vision score, bár tény, hogy a képen elég kevés a ward.
A baj azzal volt (néztem a meccsről statod neki), hogy a Jhin rossz helyen volt. Ideális esetben neki a baronnál kellett volna lenni, Lux-nak meg a bot JG lewardolását követően kellett volna bot-ot tolni, hogy elterelje a figyelmet és magára húzza őket.
Nem volt meg a dinamika a csapatban. Együtt mozgás, ki/mikor tol micsodát, stb. Vagyis szerintem.
image.png
 

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Ja igazabol az volt a kep lenyege, hogy 0 db 5v5 teamfight volt. A jhin maszkalt ossze vissza, majd mikor meghaltunk bement hatulrol az 1v5be
Es eleg szomoru, hogy ha nem pre jatek megy, akkor ennyi csapatmunka nincs, hogy legalabb egyutt vagyunk teamfightnal.