Legendák Ligája

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
végre a nagybátyus is meglett lvl7
lol108.png


tökéletes cd nem léte
giphy.gif
 

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Yorick: broken
enemy teemo nem bírt kijönni tower alól, beküldtem a kis minionokat és állandó haza kellett járnia
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: kbazsy és Ivano

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
nesze neked csapatjáték, egymás orrába dugdossák fel a zsírkrétát, csak némelyiknek túlságosan felcsúszott és 10 éve hordozza magával, aztán legjobb időtöltés isi után ha megvan irva a házi leülni egy kis chilles lol /fullmute all és lessgooo, háttérbe imagine dragons enemy azt nyomjuk. Nagy szart ér a premade ha vannak idióták, az olaf és a kayn 1 teamfightnál nem volt ott, 2v8aztunk endnél 1v5 spawnon, de az olaf fent üti a minionokat topon, aztán meg team diff. Full retardáltakkal vagyunk körülvéve állandó. Semmi értelme leülni egyedül játszani, mert lehetsz te 2 millió pontos aphelios, ha az enemybe van egy 20k pontos garen és végigpörgi az egész meccset 6x pentázik, vagy csak 1 visszamaradott van a csapatotokban aki lehúzott egy liter kannásbort rá egy kis patkányméreg és bepickeli a jhin jg-t. Kikapcsolódásra van kitalálva ez a szerencsétlen játék, de csak idegörlő, hogy ennyire képesek elvenni az ember kedvét.

lol111.png


és semmi cry, ótvar volt katával a farmom, voltak hülye halálaim nekem is, de legalább tudtam mikro-makro módon játszani. Azzal is tisztában voltam, hogy szar pick, mert rengeteg az enemy cc, de ha nem lett volna se fix lose ezekkel a majmokkal.

lol112.png
 
Utoljára szerkesztve:

Darki

Barangoló
2022. 01. 09.
132
887
V4 karakter
@bosko.cizek
LV karakter
@zyrell.dorsey
No akkor társalogjunk picikét!
Az új patchben valamilyen oknál kifolyólag Olaf bitang erős lett, az eddiginél sokkal erősebb, annak ellenére is, hogy a W-ből eredő pajzs mértéke jelentősen kisebb lett. Nem tudom játszottatok-e már Olaf ellen a 12.10 patchban, de az eddigi tapasztalataim alapján talán a patch meta junglese lehet. Az idézők mit gondolnak erről?



Egy kis flexnek azért ezt itt hagyom! 😂
 
  • Tetszik
Reactions: kbazsy és Whitey

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Lattam a frissitest, de azokon futok csak at akivel jatszok/gyakori enemybe. Hallottam, hogy mindenki hypeolta olafot. Egyszer jatszott a csapatban amit ki is tettem, de az is csak lehuzta a meccset, jo tudni utolag, hogy ilyen patch utan is sikerult neki.