Legendák Ligája

Matus

földesúr
2019. 12. 20.
627
5 375
Gyöngyös City
V4 karakter
Matus_Mazursky 👹
LV karakter
Kerim Gulek 🎭
Újra nyeregben, és már rögtön úton is vagyunk @Rikii feeder spanommal a gold felé! (bár én kicsit jobban teljesítek de ezt neki ne áruljátok el)
unknown.png


Tényleg ilyen nehéz lenne kijátszani ezt az Illóolaj fejűt? Bronztól goldig alig tudnak ellene hozni valamit.
unknown.png
unknown.png


Kis ízelítő amiről beszéltem pár képpel fentebb:
https://streamable.com/6nqwb3
 
  • Tetszik
Reactions: Rikii és kbazsy

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac

Darki

Barangoló
2022. 01. 09.
132
887
V4 karakter
@bosko.cizek
LV karakter
@zyrell.dorsey
Biztos van counter ami lehugyozza. Én az eddigiek alapján úgy látom, hogy lvl6ig kár gankelni is vele + sarizni. Lvl 6 elött nem ad lelket se a sari se a kill. Pár kill kell neki és azt csinál amit akar. Eszméletlen nagy attackspeedje van, first playem s-, de meg kell tanulni vele játszani és valóban broken lesz.

Q-ja undorító, 4 irányba ugrik és mind dmg, 4x tudsz bármit dodgeolni és alig követhető le.
W reseteli a Q-t és nevetségesen kis CD van rajta.. 🤣
Így lassan egy hét és egy patch elteltével sem csináltak vele semmit... Nyilván új champ, és időbe telik amíg balanceolják, de ez akkor sem mehet így. Jax és társaival nem tud mit kezdeni a Bel'Veth, de egy offmeta laner/junglert behozni amiatt, hogy egy embert elverj nem igazán megérős lássuk be. Nincs mit tenni, permabannolni kell és várni a balanceot. Ha meg nem tiltják ki akkor meg enni a kefét, és imádkozni, hogy ne legyen fed. 😂


edit: ez a bronz elo nem valami kitartó, tetszenek ezek a 13 perces gamek:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Cukro és kbazsy

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Igazából sose tetszett kayn, egyik nap kedvem volt hozzá, aztán rájöttem, hogy elég op. Viszont a red kaynt még mindig uselessnek tartom.
 
  • Tetszik
Reactions: kbazsy

Darki

Barangoló
2022. 01. 09.
132
887
V4 karakter
@bosko.cizek
LV karakter
@zyrell.dorsey
Igazából sose tetszett kayn, egyik nap kedvem volt hozzá, aztán rájöttem, hogy elég op. Viszont a red kaynt még mindig uselessnek tartom.
Ironikus red kaynt uselessnek tartani yasuos képpel, bár az gondolom "viccből" van beállítva. 😂


Ugyanitt, gondolatok a patchről? (Új Kayn skin baszónak néz ki)
 
Utoljára szerkesztve:

Cukro

hasagi
2019. 01. 10.
802
4 782
22
Cegléd
V4 karakter
Leo Duffy
LV karakter
Raul Ponac
Jobban megfogalmazva blue kaynben tobb lehetoseget latok, eddig 10/9 meccsnel jol jart a csapat vele. Yasuo a lol egyik alap memeje, volt egy idoszak mikor jatszottam vele, de hetek ota hozza se nyultam. 🤣

Belveth nerfnek orulok, szamitottam is ra. Annyira nem tetszett meg, hogy jatsszak vele tobbet, de ellene utaltam menni.
Viegoval mostansag jatszottam, kar azert a nerfert.
Az az amumu buff vicc, igy is rak a champ.
A kayn skin eleg jo, erre a blue essence shopra leszek kivancsi.
 
  • Tetszik
Reactions: kbazsy
2021. 04. 25.
19
141
V4 karakter
Matthias Whitewood
LV karakter
Alonso Wakura
Na helló sziasztok. Elkezdtem úgy május környékén szabadidőmben játszani eme híres játékkal és egy kérdéssel fordulnék hozzátok. A disruptive behavioros cuccot mikor szokták kiérdelmeni az emberek, mint ami a lenti képen is látható? Nem szokásom toxikus lenni a chatben, azt meghagyom a CSGO berkein belül. Mindegyik társam honorált és egész meccsen domináltam, végül egy pentával berusholtunk és nyertük a meccset. Tudom, hogy lehet kapni toxikusság és szar teljesítmény után kapni, de itt ezek közül egyik sem állt fent.

U.I: Igen, braindead Warwick játékos vagyok alpári névvel. Ezért előre is bocsánatot kérek mindenkitől.

ww1.png

k-p-2022-07-09-161314631.png
 
  • Tetszik
Reactions: Whitey és kbazsy