Kincskeresők védelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
125
543
V4 karakter
Teal© C Jackson
Okés... mondjuk én el szoktam gondolkodni azon, ha már a negyedik ember van rólam (vagy hozzászólásomról) negatív véleménnyel, akkor általában én megyek szembe az autópályán. Ami meg nem inged, ne vedd magadra, én sem vettem a kereskedős sztorit, mert nem szoktam. Amúgy ne azt gondold, hogy minden véleményed rossz, ezt senki se írta, mindenben van igazság, ha nem is teljesen valós. Korábbi topicban dobtam fel ötleteket, azért nem dobok már mert tudom hogy a téma igazából le van zárva.

SZERK: a szervernek az a lényege amit te belelátsz... ha te az rp-ben találtad meg az értelmét, akkor neked az. Senkitől nem veheted el a játékát, a szerver azért ennyire változatos, hogy mindenkit ki tudjon szolgálni.

Nem kell bunkónak, személyeskedőnek lenni ahhoz, hogy meghallgassanak. Ha valaki hangosan ordibál, általában nem szokták meghallgatni csendben, hanem hasonló módon kapja a választ.... Sok jó hozzászólás szokott lenni a fórumon, mert pont olyanok írnak akiket érdekelnek a dolgok folyása, pont azért érdekes a dolog mert mindenkinek van véleménye, és jó hogy nem azonos, unalmas világ lenne.

Azért szoktam hozzászólni az ilyenekhez, és harcolni, mert sokan úgy írnak a témát feldobó srácnak, mintha sárba kellene taposni, nem boszorkányüldözést kell hirdetni, hanem véleményt írni.

Frakciót nem minősítettem.

Köszönöm, hogy kulturáltan válaszoltál.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Hallow és Macseek

iambarnee

jobb láb a gázon, bal láb a jobbon
2022. 10. 06.
120
312
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
egyszerű a megoldás, ha nem szeretnéd kockáztatni a vagyonod úgy keresel, hogy ne érjen meg kirabolni(nem hagysz magadnál semmit) vagy olyan helyen keresel ahol nem rabolhatnak ki. valamit valamiért, ha kell sok kincs akkor legyen már az a kockázata meg, hogy elveszted az egészet, másképp nagyon egyszerű lenne és elenyésző idő alatt nagyon sok pénzt lehetne csinálni(így is ha tudod a taktikákat gyorsan lehet sok pénz csinálni) és még több pénzt vinnénk be a szerverre. szerintem ez még egy olyan dolog lenne ami szopná ki az rp-t a közösségből, nem mintha a rablások az rp köré épülnének, de ha lenne ilyen ,,védelem” akkor annyi lenne, hogy mindenki detektorozna mindenhol és eléggé illúzió romboló lenne ez számomra(szerintem még masoknak is). de viszont a rablásra kitérve, kicsit jobban meglehetne fogni a rablók kezét, bőven kevés a min. rp ami szűkséges egy rabláshoz. minden playert aki rabolni szeretne karakterlaphoz kötnék, és egy komolyabb, jobban megtervelt előrp-t kérnék rablásokhoz.

edit: persze mindennek van érve, ellenérve, ez nekem a személyes véleményem.

//telo//
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.