Kincskeresők védelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Szia, szerintem ennek nem lenne sok értelme, hiszen az illegálosoknak nincs rendes pénzszerzési lehetőség ezen kívül, értem én, hogy nem annyira jó érzés amikor kirabolnak, de úgy se ez lesz a legnagyobb problémád az életben. Erre neked azt tudnám tanácsolni, hogy a kocsidat egy forgalmas út mellé tedd le, és amikor találsz antikot tedd bele, és így nem tudják abból kivenni.
Szia. Ezért írtam hogy az illegálosnak is ha kell a pénz, fogjon egy detektort és keresse órákig a kincseket amíg annyit össze nem szed ami kell neki. A lehetőség adott. Nyílván egyszerűbb elvenni mástól 30mp alatt. Ha a pénzért csinálja dolgozzon meg érte ő is, ne azt vegye el amit más kitúrt órák alatt.
Ha meg rp miatt csinálja, nyomjon le egy komolyabb rpt, és ne mind vegye el.(ez mersze megint a hozzáállás beli dolog)
És ezért is írtam azt hogy ha legalább a csomiba be tudtam rakni, ne vetethesse ki. Nyílván erről nem én döntök de akinek erről kell döntenie lehet van jobb ötlete is arra hogy ezt a problémát némileg enyhíteni lehessen némi szabályozással.
 
  • Vicces
Reactions: uncleengi789

puskás

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
291
1 721
V4 karakter
Pablo Esperanza
Az utolsó hszem.

Volt már ilyen topic. Ott le lett írva minden.
1.Nagyon nagy pénzszerzési lehetőség a detektorozás, egy ennyi rizikó belefér.
2. Senki nem kényszerít arra hogy detektorozzatok.
3. Kipróbáltam én is ezt a szerver adta lehetőséget, 2órát voltam kint. Senki nem pakolt ki. Több helyen megfordultam....

Nem kell mindenért sírni aztán ennyi a megoldás.

4. Lehet menni más melót végezni, azzal nem rabolnak ki.

Na csumi.
 
  • Tetszik
Reactions: Kenzyke és Idej

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Az utolsó hszem.

Volt már ilyen topic. Ott le lett írva minden.
1.Nagyon nagy pénzszerzési lehetőség a detektorozás, egy ennyi rizikó belefér.
2. Senki nem kényszerít arra hogy detektorozzatok.
3. Kipróbáltam én is ezt a szerver adta lehetőséget, 2órát voltam kint. Senki nem pakolt ki. Több helyen megfordultam....

Nem kell mindenért sírni aztán ennyi a megoldás.

4. Lehet menni más melót végezni, azzal nem rabolnak ki.

Na csumi.
Nyílván elmehet az ember Fifázni is helyette vagy kecskét fejni.. nem muszáj seemta-val játszani. Persze nem.
Rá lehet mindenre húzni hogy senki nem kényszerít, csinálj mást. De mivel ez egy játék, ha az tetszik had játsszak már vele. Nyílván a vezetőknek is az a célja hogy minél többen élvezzék a játék minden részét. És nem az rá a megoldásuk hogy "huzzá, csinálj mást".. Csiszolni kell rajta egy picit hogy jobb legyen. Ennyi és nem elzárkózni ettől.

Én is kipróbáltam meg még páran is írták ebben a topicban, hogy igen is gyakran rabolnak..ez nem kitaláció mielőtt a végén még azt hoznád ki a dologból..

Ha te szoktál rabolni akkor nyílván nem tetszik ez a topic. Akkor megértem ezt a teljesen elzárkózást ettől a témától.
Ha kincset keresel miért nem lenne jobb neked ha valamelyest megvédene egy szabály? (lehet szereted ha elveszik amit órák alatt találtál)
Ha semelyik akkor miért kampányolsz ennyire ellene..

Arra kell törekedni hogy minél több ember élvezze a játékot, azzal ha meg folyamat kirabolnak biztosan elmegy pár ember kedve a dologtól.
 

Kristof011

Barangoló
2021. 08. 02.
98
125
Kaposvár
V4 karakter
Bastian Hielscher
Szevasztok!
Mint tudjuk, jelenleg az illegálnak így sincs sok lehetősége a szerveren, főleg ha pénzszerzésről van szó. Ez az egyetlen komolyabb lehetőség rá, hogy egy illegális tevékenységből pénzt szerezz.
Kár lenne ezt a lehetőséget elvenni, így is rengeteg pénzt lehet szerezni a detektorozással. Amennyit meg elvesznek, szerintem bőven ki lehet bírni.
Másrészről meg ez egy RP szerver, ahol szerepjátékot KÉNE játszani, nem pedig feljössz, hogy ¨na most kiszedek egy csomó antikot¨.
Nem reális, az RP rovására megy. Egyértelműen NEM TÁMOGATOM!
 

Hallow

Újonc
2021. 06. 21.
14
45
V4 karakter
Kamil Leandré
LV karakter
-
V2 karakter
-
"Nyomjanak komolyabb RP-t" - Főleg amikor próbálsz RP-zni azzal akit rabolsz, de vagy leafkol, vagy húzza az RP-t. (Egy /do neki 2 perc-be telik) - Erre simán arra járőrözhet bárki, a rendvédelmet meg pont az fogja érdekelni, hogy te éppen RP-zel, ott helyben sokkolnak/fogják rád a fegyvert. Meg az is érdekes szokott lenni, mikor egy embert pakolsz ki, elveszed telefonját/rádióját, de 2 perc nem telik el a rendőrség a seggedben, mert körözés van autódon.

Meg ne említsem, hogy admint kell hívni RP-tagadásért, közben belekerülsz egy másik RP-be, stb.
Rengeteg faktor játszódik a rablás cselekményében is. Ne hidd azt, hogy azért írnak 2 sort, mert dögök rá az emberek. Inkább azzal a felével van baj, akit csak a pénz érdekel, mert az nem vevő bármiféle szerepjátékra sem.

Az illegálosok amúgy nem szoktak rabolni, vagy ritkán, inkább RP-znek. Raboló népség nagyrésze amúgy is azok akik yt-re töltik fel a menekülösös/darás videókat. (Tisztelet a kivételnek)
 

Ticoo

Barangoló
Támogató
2022. 05. 15.
91
168
20
LV karakter
Tico Hawkins
V2 karakter
Ticoo Pablito
Szia, szerintem meg kell adni az illegálnak ezt a plusz lehetőséget. Idővel szerintem rendeződni fog s megunják, mivel nem éri meg az elvett tárgyak ára a rizikót.
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 891
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
Ha te szoktál rabolni akkor nyílván nem tetszik ez a topic. Akkor megértem ezt a teljesen elzárkózást ettől a témától.
Ha kincset keresel miért nem lenne jobb neked ha valamelyest megvédene egy szabály? (lehet szereted ha elveszik amit órák alatt találtál)
Ha semelyik akkor miért kampányolsz ennyire ellene..
Rabló, kereső, vagy egyik sem, azért mindenki tisztában lehetne vele, hogy ami ekkora pénzszerzést biztosít, azt valamivel egyensúlyozni kell. Ha nem lehetne rablással elvenni a cuccokat, akkor lassan ott tartanánk, hogy az égből esik a szerverre a pénz. Évekkel ezelőtt sok tíz óra áruszállítás kellett ahhoz, amihez most 10 perc keresőzés. Aki pénzt akar keresni a szerveren, az mára elég sok munka/hobbi közül tud válogatni. Aki beéri kevesebbel, az dolgozik és nem rabolhatják ki, akinek meg a lehető legtöbb kell, az vállalja az esetleges kockázatot, vagy csak simán előzze meg a bajt.

Arra kell törekedni hogy minél több ember élvezze a játékot, azzal ha meg folyamat kirabolnak biztosan elmegy pár ember kedve a dologtól.
Talán ha a pénzen kívül mást is látná az említett pár ember a szerveren, akkor nem lenne akkora szívfájdalom elveszteni a virtuális vagyont. Akik pedig azért vannak fent, hogy különböző eseményekkel megteremtsék a szerepjátékot a szerver számára, azoknak meg a fenti játékos típus veszi el a kedvét az egésztől.
 
  • Tetszik
Reactions: xixoo és Hallow

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Rabló, kereső, vagy egyik sem, azért mindenki tisztában lehetne vele, hogy ami ekkora pénzszerzést biztosít, azt valamivel egyensúlyozni kell. Ha nem lehetne rablással elvenni a cuccokat, akkor lassan ott tartanánk, hogy az égből esik a szerverre a pénz. Évekkel ezelőtt sok tíz óra áruszállítás kellett ahhoz, amihez most 10 perc keresőzés. Aki pénzt akar keresni a szerveren, az mára elég sok munka/hobbi közül tud válogatni. Aki beéri kevesebbel, az dolgozik és nem rabolhatják ki, akinek meg a lehető legtöbb kell, az vállalja az esetleges kockázatot, vagy csak simán előzze meg a bajt.


Talán ha a pénzen kívül mást is látná az említett pár ember a szerveren, akkor nem lenne akkora szívfájdalom elveszteni a virtuális vagyont. Akik pedig azért vannak fent, hogy különböző eseményekkel megteremtsék a szerepjátékot a szerver számára, azoknak meg a fenti játékos típus veszi el a kedvét az egésztől.
Ahogy hogy ki afkol le rablásnál meg lyenek nem érdekel, azt majd az adminok intézik.
ez igaz az illegálra is. Ha pénzen kívül mást is látna.. de már leírtam többször is, ha kirabolnak nem lenne akkor probléma. Csak ha órákat járkálok fel le és azt elveszik röpke 5 perc alatt..(ezzel lehet sokat is mondtam) na az dühítő. Tegyük fel úgy alakult az életed, akár suli,munka, család, ez mindenkinek a privát ügye, hogy pl het 3x tud fellépni 1-2 órácskát és ez történik vele..
Tökmindegy mekkora a haszon ebből, a befektetett idő rengeteg ahhoz képest amilyen gyorsan el tudják venni azt. De nagyon sokan érveltek mert mekkora a haszon. Hát akkor ez is lehet egy megoldás, csökkentsék ezeknek az értékét. Most lehet ezen rugózni hogy mekkora bevétel, kell ellensúly, kockázat. Igen, de amikor játszol és pislogsz egyet elveszik, hát.. már leírtam.
 

Kristof011

Barangoló
2021. 08. 02.
98
125
Kaposvár
V4 karakter
Bastian Hielscher
Ahogy hogy ki afkol le rablásnál meg lyenek nem érdekel, azt majd az adminok intézik.
ez igaz az illegálra is. Ha pénzen kívül mást is látna.. de már leírtam többször is, ha kirabolnak nem lenne akkor probléma. Csak ha órákat járkálok fel le és azt elveszik röpke 5 perc alatt..(ezzel lehet sokat is mondtam) na az dühítő. Tegyük fel úgy alakult az életed, akár suli,munka, család, ez mindenkinek a privát ügye, hogy pl het 3x tud fellépni 1-2 órácskát és ez történik vele..
Tökmindegy mekkora a haszon ebből, a befektetett idő rengeteg ahhoz képest amilyen gyorsan el tudják venni azt. De nagyon sokan érveltek mert mekkora a haszon. Hát akkor ez is lehet egy megoldás, csökkentsék ezeknek az értékét. Most lehet ezen rugózni hogy mekkora bevétel, kell ellensúly, kockázat. Igen, de amikor játszol és pislogsz egyet elveszik, hát.. már leírtam.
Csak egy kicsit kell elgondolkodnod azon, hogy az illegál mivel mennyi pénzt tud szerezni, és ehhez mennyi befektetett időre van szüksége, és rájössz, hogy ennek semmi értelme nem lenne.
Arra inkább nem is mondok semmit, hogy miért annak akartok kedvezni, aki heti 3x ér rá 1-2 órát a szerveren tölteni (és akkor is csak detektorozni lép fel), nem pedig annak aki aktív és csinál is valamit, esetlegesen egy illegális frakció tagja.
 

puskás

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
291
1 721
V4 karakter
Pablo Esperanza
Nyílván elmehet az ember Fifázni is helyette vagy kecskét fejni.. nem muszáj seemta-val játszani. Persze nem.
Rá lehet mindenre húzni hogy senki nem kényszerít, csinálj mást. De mivel ez egy játék, ha az tetszik had játsszak már vele. Nyílván a vezetőknek is az a célja hogy minél többen élvezzék a játék minden részét. És nem az rá a megoldásuk hogy "huzzá, csinálj mást".. Csiszolni kell rajta egy picit hogy jobb legyen. Ennyi és nem elzárkózni ettől.

Én is kipróbáltam meg még páran is írták ebben a topicban, hogy igen is gyakran rabolnak..ez nem kitaláció mielőtt a végén még azt hoznád ki a dologból..

Ha te szoktál rabolni akkor nyílván nem tetszik ez a topic. Akkor megértem ezt a teljesen elzárkózást ettől a témától.
Ha kincset keresel miért nem lenne jobb neked ha valamelyest megvédene egy szabály? (lehet szereted ha elveszik amit órák alatt találtál)
Ha semelyik akkor miért kampányolsz ennyire ellene..

Arra kell törekedni hogy minél több ember élvezze a játékot, azzal ha meg folyamat kirabolnak biztosan elmegy pár ember kedve a dologtól.
Nem szoktam rabolni detektorosokat.
Nem írtam hogy fifázni menj, arra céloztam, hogy van más meló a szerveren amivel 0 rizikóval juthatsz pénzhez.
Nem ellened kampányolok, csak simán jól van ez így.
Van rp az illegálnak, van rp a legálnak, van rp a civilnek+ lóvé.
 

kiss Norbert

Újonc
2021. 11. 21.
18
15
29
Nagykáta
V4 karakter
Mike Holt
Szerintem kellene egy Engedély amit vh-n válthatsz ki ha az megvan akkor te legálisan keresel engedélyel és úgy ne lehessen rabolni de annak legyen meg az ára pl heti 50.000$ vagy valami ilyesmi. Aki meg nem váltja ki rizikózhat hogy vagy ki rabolják vagy nem. Akinek még megvan nyugodtan kereshet mert nem rabolhatják.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
503
5 519
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
ha az megvan akkor te legálisan keresel engedélyel és úgy ne lehessen rabolni
Ha van jogsim ugyan úgy ellophatják az autómat mint azoknak akiknek nincs jogsia, szóval ilyen szempontból ez csak fölösleges korlátozás lenne.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: puskás

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Csak egy kicsit kell elgondolkodnod azon, hogy az illegál mivel mennyi pénzt tud szerezni, és ehhez mennyi befektetett időre van szüksége, és rájössz, hogy ennek semmi értelme nem lenne.
Arra inkább nem is mondok semmit, hogy miért annak akartok kedvezni, aki heti 3x ér rá 1-2 órát a szerveren tölteni (és akkor is csak detektorozni lép fel), nem pedig annak aki aktív és csinál is valamit, esetlegesen egy illegális frakció tagja.
Én nem az illegál pénzszerzési dolgaival kezdtem a problémát. De az illegálos is el tud menni kincset keresni. bár az tovább tart mint kirabolni bár embert.
De nem írom le sokadjára.
Szóval akinek kevés ideje van fellépni játszani, az ne is játsszon.. és ha csak detektorozik akkor mivan? Ez egy kritérium nálad hogy ha rendes player vagy ezzel azzal kell keresed a pénzt ezt meg azt csinálhatsz és minimum napi 5órát kell játszanod?.A Nyílván mivel van oka hogy keveset tud felmenni játszani, akkor nem tud frakciókban rpzni, meg bele menni mély dolgokba. ez pedig egy nagyon rossz hozzáállás a részedről hogy akinek nincs ideje órákat kockulni az le van szarva..az ne is élvezze a játékot..nyugodtan rabolják ki..
Ez alapján akkor kedvezzünk csak annak aki anyagilag támogatja a fejlesztők munkáját...
 

Kristof011

Barangoló
2021. 08. 02.
98
125
Kaposvár
V4 karakter
Bastian Hielscher
Én nem az illegál pénzszerzési dolgaival kezdtem a problémát. De az illegálos is el tud menni kincset keresni. bár az tovább tart mint kirabolni bár embert.
De nem írom le sokadjára.
Szóval akinek kevés ideje van fellépni játszani, az ne is játsszon.. és ha csak detektorozik akkor mivan? Ez egy kritérium nálad hogy ha rendes player vagy ezzel azzal kell keresed a pénzt ezt meg azt csinálhatsz és minimum napi 5órát kell játszanod?.A Nyílván mivel van oka hogy keveset tud felmenni játszani, akkor nem tud frakciókban rpzni, meg bele menni mély dolgokba. ez pedig egy nagyon rossz hozzáállás a részedről hogy akinek nincs ideje órákat kockulni az le van szarva..az ne is élvezze a játékot..nyugodtan rabolják ki..
Ez alapján akkor kedvezzünk csak annak aki anyagilag támogatja a fejlesztők munkáját...
Még mindig nem érted meg a lényegét, annak amit ide leírtam. Nem arról van szó, hogy ne élvezze a játékot vagy ne játsszon akinek kevés ideje van. Abba gondolj bele, ha elmész egy postás vagy egy nagyker futár melóba, amit jól tudsz csinálni keresel egy óra alatt 60.000$-t komoly munkával, ha pedig elmész detektorozni szerzel két tárgyat és már kb. 80.000$ - 100.000$-t szereztél és közel sem telt 1 órádba. Vidd el többször a leadóba, vagy tedd le egy-két darab után egy biztos helyre és meg is van oldva.
 

TrockenSocken

BigJoe
2019. 01. 10.
233
1 652
dahoam
V4 karakter
Mario Badalamenti
LV karakter
Jonathan Azzini
A detektorozók ezt a lehetőséget egy talált pénznek tekintik és azt hiszik, hogy ez jár nekik alanyi jogon. Most ha valósághoz hasonlítjuk messze nem fogsz ilyen könnyen meggazdagodni. Nem tudom hogy tudatosan, vagy véletlenül, de a szerveren kialakult ehhez egy balance, ami minden rp rendszer alapja kelle legyen. A legtöbbet fizető “munka” egyben a legrizikósabb. Lehetne ez a rizikó hogy megtámad egy vad, vagy eltörik a lábad ha rossz helyre lépsz, vagy eltévedsz, vagy hogy nem találsz semmit, de esetünkben a rizikót az adja, hogy kirabolhatnak. Ha te azt mondod hogy nem akarom hogy kiraboljanak elmész egy olyan munkát végezni, ami közel sem fizet ennyit, de cserébe nincs benne rizikó vagy kevesebb. És minden rendszert ez alapján kellene felépíteni. Példàul az illegàl munkák keresnék a legtöbbet, cserèbe ott a rizikó hogy elkapnak(ez közel sincs így a szerveren, de így kéne legyen). Szerintem ezzel a szerver egy nagyon jó rendszert hozott be ami önmagát “tartja fent”, és ezt nem szabad leszabàlyozni. És ez a munka kell hogy a legtöbbet keresse, és eztàn bármi scriptet hoznak be ezt a rizikó-fizetés arànyt kell tartani
 

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
125
543
V4 karakter
Teal© C Jackson
Jó kis hozzászólás... azt felejted el hogy gyakorlatilag ezért más megdolgozik, és pont ez az ami fáj az embereknek igazából, hogy a befektetett időt veszik el egyúttal. Nem ez a munka keres sokat, hanem a többi baromi keveset, végre van egy valami ami habár nem izgalmas, de bárhol, megérősen végezhető dolog, hosszú idők óta a legkorrektebb pénzkeresési lehetőség, tegyül fel, ha egy buszos melóval 2/3-át megkeresnéd, ugyan annyi idő alatt, na az korrekt lenne, de közel sincs így.

Nem kell oltogatni a srácokat akik a védelmet kérik... nem fogják megkapni, szóval nem kell "rinyálni" hogy nem tudtok majd rabolgatni (akinek nem inge...), attól függetlenül azt kéne felfogni hogy ez is igazából egy meló, ami most a legjobb befektetés (IDŐBEN) (lásd anno a bányászt, buszost stb...).

Amúgy, van néhány nevetséges hozzászólás: hogy detektorozni se kötelező, de arra válasz már nincs hogy az emberek szándékos megkárosítása (anyagi és időbeli) sem kötelező, pláne nem amikor ak-val meg m4-el, desert-el, helikopterrel, spazzal, sniperrel rabolják az embereket, 20-50.000 dollárnyi cuccért.... "De a rablás RP lehetőség" duma ki lett vesézve, nem, nem az (az ATM sem volt...). Baromira nem mindegy hogy kik rabolnak ki, na ez az amire már megy a magyarázkodás.

Érdekes, hogy nem olyanok írnak ide, akik peugeottal, 20.000-res shotival rabolnak, tényleges pénzszerzésből, szükségből! Pedig elhiszem hogy nekik úgymond ez is lehetőség, mert rövidebb idő alatt megvan ugyan az a bevétel, mintha keresőzne, meg a rablót is ritkábban rabolják ugye... (mellesleg amúgy én úgy gondolom hogy főként miattuk nem vették el a rablás lehetőségét, mert amúgy voltak páran akik így raboltak ki, tehát léteznek!)

Ezektől függetlenül, mindenki két pad közé esett, a lehetőség mindkét félnek adott. Én is detektorozok, vállalom a rizikót, ahol többször raboltak ki, oda nem járok, vagy nem olyan időpontban. Bármilyen oldalhoz is tartozik az ember, ahogy lenni szokott, biztos hogy van igazság a mondandója mögött, pont ezért maradt így a helyzet.
 
  • Tetszik
Reactions: MarcoPolo

Idej

Barangoló
2022. 09. 04.
88
776
V4 karakter
Gard Lauve
még mindig vannak detektorozók, és elég sokan voltak a zacisnál amikor utoljára voltam kb 3 hete, akkor tele volt az egész, ordibálták, hogy antikot veszek, antik eladó stb. szóval nemhiszem, hogy olyan sokat rabolnának, hogy nem lenne lehetőség pénzt szerezni ebből akik detektoroznak, szoktak lenni igen akik rabolnak de a rendévdelem is csinálja a dolgát, figyel a rablókra szóval szerintem ez így korrekt. ezek mellet meggvan az az időszak amikor lecsökken a rablók száma, hajnalba, reggel, és ilyenkor jobban is megéri detektorozni, hisz nem akkora eséllyel fognak rabolni, mint késő délután, délután.
 
Utoljára szerkesztve:
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
3 hete meg osszebirtam detektorozni egy csomagtartonyi cuccot 2 nap alatt,most 4-5 darab ha szerencsem van.Igen rengetegen vasarolnak antikot mert miert ne?Az egesz szerver ott allhatna a zacsis elott es kiabalhatna ,,antikot vesz,, de eladok kevesebben mennek,ha mennek is 1-2 darabbal.Ha csak sajat szemszogembol nezem mar nem annyira megeros mint eddig,ok,ha talalsz jobban fizet mint barmelyik munka de azt a sok elfecserelt idot es idegeskedest nem biztos megeri. Jo ez igy ahogy van,ugyse fog semmi valtozni csak annyi hogy egyre kevesebben fognak detektorozni es rabloknak se lessz kit rabolgatni hamar a detektorra is szukseguk van.
Egy korlatozast bevezetnek!
Az ujakat,pl 10-es szintig ne rabolhassak ki,nekik ez jo penzszerzesi lehetoseg a kezdetekre,a magasabb szintu jatekosok mar tudjak mi hogy megy es volt idejuk osszekaparni valamit!
 

Hallow

Újonc
2021. 06. 21.
14
45
V4 karakter
Kamil Leandré
LV karakter
-
V2 karakter
-
Én nem az illegál pénzszerzési dolgaival kezdtem a problémát. De az illegálos is el tud menni kincset keresni. bár az tovább tart mint kirabolni bár embert.
De nem írom le sokadjára.
Szóval akinek kevés ideje van fellépni játszani, az ne is játsszon.. és ha csak detektorozik akkor mivan? Ez egy kritérium nálad hogy ha rendes player vagy ezzel azzal kell keresed a pénzt ezt meg azt csinálhatsz és minimum napi 5órát kell játszanod?.A Nyílván mivel van oka hogy keveset tud felmenni játszani, akkor nem tud frakciókban rpzni, meg bele menni mély dolgokba. ez pedig egy nagyon rossz hozzáállás a részedről hogy akinek nincs ideje órákat kockulni az le van szarva..az ne is élvezze a játékot..nyugodtan rabolják ki..
Ez alapján akkor kedvezzünk csak annak aki anyagilag támogatja a fejlesztők munkáját...
Én gondoltam sikerült felfognod ennyi idő alatt de látom, még mai napig nem. Ha tudod, hogy nincs sok időd játszani / nap, akkor miért kockáztatod azt, hogy az egész hiába mehet? - Meg amúgy, Roleplay szerverre jársz fel, és azt sem mondhatod, hogy frakcióba nem lehet menni, mert nincs idő. OMSZ-hez és OKF-hez sem kell sok heti perc. Ez egy olyan játék ami időt igényel, ezért egy szerepjáték szerver. Ha nincs időd belefektetni a szerverbe akkor ilyen módon, miért játszol? Azért mert ha neked nem adatik meg, nem fog egy egész közösség hozzád igazodni. A másik meg az hogy, amióta a topikot megnyitottad mást hozzád hasonló helyzetben levő embert nem érdekelt ez az egész ügy. (1-2 embert kivéve akit napi szinten fentlátok több órát is..) Amúgy meg, legfőbb dolog. Örüljetek, hogy egyáltalán van lehetőség arra, hogy ekkora mennyiségű pénzt össze lehet szedni pár nap alatt.
 
  • Tetszik
Reactions: puskás és Idej

WZ113

Újonc
2022. 10. 25.
47
188
V4 karakter
x
LV karakter
Silas Zhuang
V2 karakter
x
Szia, szerintem ennek nem lenne sok értelme, hiszen az illegálosoknak nincs rendes pénzszerzési lehetőség ezen kívül, értem én, hogy nem annyira jó érzés amikor kirabolnak, de úgy se ez lesz a legnagyobb problémád az életben. Erre neked azt tudnám tanácsolni, hogy a kocsidat egy forgalmas út mellé tedd le, és amikor találsz antikot tedd bele, és így nem tudják abból kivenni.
Szia, elolvastad az ötletet? Ott írták, benne, hogy maximum, csak az illegál frakciónak legyen "joga" elvenni az antik holmit.
Az pedig, hogy még kötelezhetnek arra, hogy kinyisd a kocsidat...
Ide már az összes általam ismert negatív jelző kevés, ez már pofátlanság egy olyan magas szintje ami a felhőket nyalogatja...
Az is hasznos válasz volt, hogy olyan helyen detektorozz, ahol nem rabolhatnak ki. Köszönjük...
Ennyi erővel ne is menj detektorozni... Elég satnya megoldás.. Vagy számolj, azzal, hogy kirabolnak, vagy csökkentsed le az eddig általad, detektorozáshoz használt területet 90%-al.. Ezért igazán kár volt berakni egyáltalán ezt az opciót...

Aki nem képes, rp-zni, egy rp szituációban pontot rakni mondat után, vagy nagybetűvel kezdeni a szöveget, normálisan /me /do /ame parancsokat használni (Ezeket persze kreatívan) .. És a rablás Rp ott kész, hogy /me rászegezi a pisztolyt. /say Ez egy rablás kezeket fel. /me megmotozza xy személyt..
Na az ne is élhessen azzal a joggal, hogy elvegye azt amit más, több órán keresztül gyűjtögetett össze.. majd Hihetetlenül pofátlan módon még a járművét ls kinyissa..

Csatlakozzon egy bandához, az rp-tudásával.. És akkor normális kereteken belül, legyen képes elvenni az antik holmit.. Elvégre ez még mindig egy RP szerver. Nem kereskedő, tolvaj, mmorpg, vagy más egyéb..

Egyéni vélemény. Ha nem tetszik nem kell elolvasni / reagálni rá., mint ahogy detektorozni sem kell ha nem vállalod a rizikót.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.