Kincskeresők védelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 121
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Érdekes, minket sosem raboltak el, ha többen csináltuk, valaki keres, a másik az autóban figyel és rádiózik, probléma megoldva.
 
  • Tetszik
Reactions: MarcoPolo és ZSABI

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Érdekes, minket sosem raboltak el, ha többen csináltuk, valaki keres, a másik az autóban figyel és rádiózik, probléma megoldva.
HA többen!! Ez is egy megoldás persze, kihívhatok 2 tekest hogy őrizzenek, de ezt tudod te is hogy nagyon sokan egyedül csinálják.
 

Hallow

Újonc
2021. 06. 21.
14
45
V4 karakter
Kamil Leandré
LV karakter
-
V2 karakter
-
Igen felfogás kérdése. Szerinted az nem lenne játékos barátabb hozzáállás ha pl ellopnak tőlem egy aranyrudat de a rabló ad nekem 100ezret? Máris nem élné meg a kincskereső azt a 3 órát elcseszett 3 órának.
És igen szabályokat kell alkotni mert anarchia lenne. És igen,mert én 3-4 órát sétálok érte. A rabló meg lehet belép, kirabol sorba 5 embert és kész. Én személy szerint nem a pénzért hanem azért hogy kipróbáljam ezt a melót is. Engem a pénz nem mozgat, van elég, legalábbis annyi hogy el legyek. Nem is sajnálom elkölteni drága taxira stb. azért van, nem mókuskodom össze, mit csináljak még többel.
Gondolom az illegálos emberkének sem tetszene, meg az illegálnak sem ha pl egy emberke megy fegyvert craftolni, én a barátommal odamegyek egy olyan fegyverrel amire ti nem vagy nagyon nehezen tudtok szert tenni így ki vagy szolgáltatva és elveszik az összes fegyvert amit összeraktál. És ezt napi szinten megtennék. (ezt a részét nem tudom pontosan hogy működik, ne ebbe köss bele a lényeget érteni fogd :D )
De most komolyan. Szerinted ez így egy az egyben tökéletesen jó hogy bármit bármikor elvehetnek? amibe a másik órákat öl?
Ne tagadd legalább, hogy nem a pénz miatt sírsz. Mert teljes mértékben ez az egész topic születési indoka. Kiraboltak, és fel vagy háborodva. Amúgy, nem kell ezt felfogás kérdése alapon venni. Itt a moralitás játszik az egészben. És nem, nem immorális az, hogy antikot rabolsz, a játék része. Az már embertől függ, hogy megsajnál, téged mint játékost vagy sem. De azt a részt bezzeg nem látod, hogy akik rabolnak, azok is több száz ezer dollárnyi fegyvert kockáztatnak + bírságot, és börtönidőt, amit kötelezően, le kell tölts semmittevéssel, 20 percenként mozgatva az egered.

És igen, így tökéletes, ahogy van.
 

palmangels.

Zöldfülű
2022. 01. 17.
207
799
Budapest
V4 karakter
guner renda
Ezerszer el lett mondva, hogy olyan helyen detektorozz ahol nem rabolnak ki vagy hordj magadnál fegyvert. Amióta lement a szigeten a hype a ládák iránt, azóta senki se jár oda, tehát az teljesen kiesett. Tapasztalatom szerint ap környéke is kezd már kihalni, szóval úgytűnik a játékosok egy része megértette, felfedezte a problémát, hogy folyamatosan kirabolják ezért máshol detektorozik. Született már erre kismillió topic, ugyanaz le lett írva mindenhova.
 
  • Tetszik
Reactions: Kiko. és ZSABI

atex

flawless
2020. 01. 05.
316
546
Nem muszáj meghalnia annak aki kirabol,és üldözöbe veszik.Lehet animba esik és bukott fegyvere ami egyes esetekeben drágább lehet.Ha igy történne a dolog a rendvédelem vissza szolgálja a dolgaidat és pénzedet.Ez egy hobby,nem egy munka,benne van,hogy kirabolnak,ha nem igy történne akkor kaszálsz azon amit kaptál.Régebben mikor detektoroztam 1-2 héten keresztül egyszer raboltak ki és akkor is elkapták a navosok,utána a dolgaimat vissza szolgálták.Szintugy ha illegált nézzük nem kötelező fegyvert craftolnia és eladnia,viszont hobbyból,kisebb pénzszerzés miatt megteszi.Itt is benne van,hogy veszítenek,ellentétes esetben pedig pénzt tudnak szerezni a fegyverek eladásával.
 
  • Tetszik
Reactions: MarcoPolo

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Ne tagadd legalább, hogy nem a pénz miatt sírsz. Mert teljes mértékben ez az egész topic születési indoka. Kiraboltak, és fel vagy háborodva. Amúgy, nem kell ezt felfogás kérdése alapon venni. Itt a moralitás játszik az egészben. És nem, nem immorális az, hogy antikot rabolsz, a játék része. Az már embertől függ, hogy megsajnál, téged mint játékost vagy sem. De azt a részt bezzeg nem látod, hogy akik rabolnak, azok is több száz ezer dollárnyi fegyvert kockáztatnak + bírságot, és börtönidőt, amit kötelezően, le kell tölts semmittevéssel, 20 percenként mozgatva az egered.

És igen, így tökéletes, ahogy van.
Kérj meg egy admint, megadom neki az összes logomat és nézze meg hogy kilettem e rabolva. És a válasz nem.. Másrészt én is kulturáltan próbálom az érveimet felsorakoztatni és a játékosok érdekeit leírni és nem írok ilyeneket hogy ki miért "sír", és nem egyből a meghazuttolás a szándékom úgy hogy fogalmad sincs igazából a tényekről. ebben az esetben hogy én azért írtam az egészet mert ki lettem e rabolva és e miatt hisztiznék, nagyon színvonalas társalgás..
Borzasztó nagy kockázat körbe nézni egy nem láttok semmit, gyors elvesztek mindent és ott sem vagyok. De elhiszem hogy itt is van kockázat, nyílván.
És igen, nem a pénz miatt. Szoktam mindig segíteni ha pl kezdővel találkozom, nekem nem a pénz van a központban a játékban ezért nem is annyira érint meg ha költök vagy elvesznek stb..


Atexhh: Persze elhiszem ezt. És emiatt vissza kanyarodnék mert már csak arra van kihegyezve hogy ki mit veszít. Az egyik fő ok az idő hogy mennyit keresgél az ember adott dolgokért és 10mp alatt ki van rabolva. És lenullázzák az embert. Ha 2 percenként találnék értéket oké de nem így van.
De én miközben kerestem kb 4percenként elvittek vagy ki akartak rabolni..(különböző helyszíneken, angle pine, fierro kikötőnél konkrétan a domb tetjén figyeltek hogy mikor kezdek ásni, és blueberrynél is ugyan ez volt a tapasztalatom.)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Ducar

Hallow

Újonc
2021. 06. 21.
14
45
V4 karakter
Kamil Leandré
LV karakter
-
V2 karakter
-
Kérj meg egy admint, megadom neki az összes logomat és nézze meg hogy kilettem e rabolva. És a válasz nem.. Másrészt én is kulturáltan próbálom az érveimet felsorakoztatni és a játékosok érdekeit leírni és nem írok ilyeneket hogy ki miért "sír", és nem egyből a meghazuttolás a szándékom úgy hogy fogalmad sincs igazából a tényekről. ebben az esetben hogy én azért írtam az egészet mert ki lettem e rabolva és e miatt hisztiznék..
Borzasztó nagy kockázat körbe nézni egy nem láttok semmit, gyors elvesztek mindent és ott sem vagyok. De elhiszem hogy itt is van kockázat, nyílván.
És igen, nem a pénz miatt. Szoktam mindig segíteni ha pl kezdővel találkozom, nekem nem a pénz van a központban a játékban ezért nem is annyira érint meg ha költök vagy elvesznek stb..


Atexhh: Persze elhiszem ezt. És emiatt vissza kanyarodnék mert már csak arra van kihegyezve hogy ki mit veszít. Az egyik fő ok az idő hogy mennyit keresgél az ember adott dolgokért és 10mp alatt ki van rabolva. És lenullázzák az embert. De én miközben kerestem kb 4percenként elvittek vagy ki akartak rabolni..
Na, most egy ige miatt ami kifejezi, hogy mit művelsz a poszt alatt nem kell nekem 12 soros bibliai verset írni. Csak egy újabb kis dolog amiatt bele lehet kötni a másikba. Fogadd el, hogy tévedsz, és tovább nem mondja el neked még legalább 50 fórum felhasználó, hogy miért nem kell ezt szabályozni.

Amúgy bocsi, hogy igy a lelkivilágodba hatoltam, nem volt szándékos.
 

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Na, most egy ige miatt ami kifejezi, hogy mit művelsz a poszt alatt nem kell nekem 12 soros bibliai verset írni. Csak egy újabb kis dolog amiatt bele lehet kötni a másikba. Fogadd el, hogy tévedsz, és tovább nem mondja el neked még legalább 50 fórum felhasználó, hogy miért nem kell ezt szabályozni.

Amúgy bocsi, hogy igy a lelkivilágodba hatoltam, nem volt szándékos.
Nem hatoltál a lelkivilágomba, a legkevésbé sem érdekel. Felőlem te azt látsz bele amit akarsz ha nyugodtabban alszol emiatt. Nagyon menő szöveg👌 Akkor nem értetted amit írtam hogy alaptalanul vádaskodsz de lehet ez nálad nem számít, csak dobálózol a gondolataiddal és ebbőól olyan következtetéseket vonsz le ami badarság. De te vagy a megmondó.
Érdekes a többiekkel normális stílusban meg lehetett vitatni, nem mindenki az én véleményemet osztotta, elfogadtam. De neked nem sikerült. sértegetésbe én meg nem megyek bele mert igazából már ez a szó váltás is felesleges..

És itt nem is arról volt szó hogy kinek van/volt igaza és ki téved, hanem javítani kellene ennek a dolognak a helyzetén. Két álláspont között lehet találni egy aranyutat is ami estelg mindkét félnek jó. Tudod nem mindenkit az önérdek vezérel, pláne egy ötlet topicban..
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
503
5 519
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Nem áll össze a kép, fel van hozva hogy a rablók nem az RPért csinálják a rablásokat....
......a detektorozók szerintük az RP miatt detektoroznak?
Mind a "3" oldalt a "profit" érdekli csak más stílusban..
- Detektorozót az érdekli hogy legyen pénze, de a kirabolhatják.
- Rablót azért érdekli hogy legyen pénze, de elkaphatják és bukhat mindent.
- Rendőrt azért érdekli hogy ne A és B pont között kelljen járkálnia és igazoltatgatni, viszont meghalhat a rablók által.

Csak hogy átlásd, a szerveren magasak az illegálban lévő árak. Ha venni akarsz egy sima Shotgunt, amivel szép szóval fogalmazva is szart nem érsz a rendvédelem ellen is fizetsz 100.000$-t. Ha picit előrébb akarsz lenni akkor Coltot veszel amivel még mindig nem nagyon érsz semmit, de barátibb akkor is 300.000$-t költesz. Ha viszont labdába szeretnél rúgni az arzenál ellen ami egy rendvédelmisnél van akkor minimum MP5, de inkább M4-t fogsz venni. Ami mind a kettő 1.000.000$ plusz, illetve ehhez a töltényt nem is vetted még alapul amiből kell olyan 200 darab hogy labdába tudj rúgni, az pedig 2500$/db minimum. Ha menekülésbe csap az "akció" akkor még a trafit is beleszámolhatod ha nem a terepen menekül folyamatosan amit átlagosan 100.000$ kb fixen van. Eközben pedig még ott van az is hogy az autó amivel csinálja pénzbe kerül, illetve még szereltetnie is kell. - Ezt az illegál oldal része.

Te(vagy nem te, lényegtelen) aki detektorozol ellenben tudsz reagálni arra hogy ne raboljanak ki. Hordhatsz fegyvert magadnál ami ugyan csak pénzbe kerül, de megtudod védeni magad. Tudsz több autóval detektorozni amit justcody is írt asszem, egyikkel elmész a lootért, elviszed a másikba amit viszont nem nyittathatnak ki mert olyan helyen van. Ezek mellett simán tehetsz egy bejelentést hogy xy helyen sok autó köröz a mezőkön a detektorozók körül, ami még csak nem is hamis bejelentés mert tényleg sokat szoktak ott mászkálni illetve nézni hogy mennyi vakondtúrás meg mennyi ember van az adott helyen belül.

A rendvédelmi oldal pedig.. szimplán örül annak ha van üldözés, lövöldözés és nem csak a kocsiban kell ülniük hogy levillogják a 32. autót aznap reggel/délután/este, mindegy.

Az semmiképp sem balansz, hogy a detektorozókat még a szabályzat is védje a rendőrökön, illetve saját magukon kívül. Ez a rablókkal szimpla kicseszés lenne, nem balansz.
Az sem járható út, hogy nekem pl aki téged kirabol oda kellene adnom a talált tárgyaid értékének a felét, mivel ennyi erővel akkor a rendvédelmis aki engem elkap és lecsuk miattad 5 óra 150.000$ra adja oda a rajtam található fegyverek felét pénzben, meg adja oda a ticket felét amit rám rak mert az úgy korrekt. Nem túl járható út, gondolom megérted.

Detektoroztam már több órát a szerveren mióta bejött, kevés alkalommal raboltak ki. Ezt értsd úgy hogy 30 óra detektorozás alatt kiraboltak maximum 3 alkalommal, ami 10 óránként 1 alkalomra jön ki. Rabló szemmel is zsákbamacska, vagy van nálad érték - vagy nincs, ellenben bejelented őket és már több embert szinte ki se tudnak rabolni mert reagálnak a bejelentésre, vagy rajtakapták őket a következő embernél.

Ameddig nem a szokásos helyeken detektoroznak az emberek nem lesznek rabolva, aki pedig 6000$-t nem szán rá arra hogy neki jó legyen hogy több autóval detektorozzon ne csak egy darabbal ami ott van közel mellette, az már nem a rablók hibája. Ellenintézkedés kell, nem lustaság ami 10 embertől 9 embernél jelen van. A topicod lényege érthető lenne, amenyiben a többi ember is figyelembe van véve a maradék 2 oldalról a detektorozókon kívül.
Jó ideje jelen van az hogy inkább megírnak egy topicot fórumra és majd a többi ember a hozzászólásaival kifejti azt amire te gondolsz miközben te ugyan úgy csinálod a kis dolgodat tovább, kellő idő/munka befektetés nélkül és várják a megváltást, a csodát hogy legyen valami szabályozás rá és ne neki kelljen foglalkozni vele.
Jelen pillanatban ez rád nem vonatkozik mert a legtöbb hozzászólás tőled jön, ezáltal látni hogy nem csak megírtad azt lesz ami lesz hozzáállásod van a topiccal kapcsolatban, szóval ne vedd magadra.
 

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Nem áll össze a kép, fel van hozva hogy a rablók nem az RPért csinálják a rablásokat....
......a detektorozók szerintük az RP miatt detektoroznak?
Mind a "3" oldalt a "profit" érdekli csak más stílusban..
- Detektorozót az érdekli hogy legyen pénze, de a kirabolhatják.
- Rablót azért érdekli hogy legyen pénze, de elkaphatják és bukhat mindent.
- Rendőrt azért érdekli hogy ne A és B pont között kelljen járkálnia és igazoltatgatni, viszont meghalhat a rablók által.

Csak hogy átlásd, a szerveren magasak az illegálban lévő árak. Ha venni akarsz egy sima Shotgunt, amivel szép szóval fogalmazva is szart nem érsz a rendvédelem ellen is fizetsz 100.000$-t. Ha picit előrébb akarsz lenni akkor Coltot veszel amivel még mindig nem nagyon érsz semmit, de barátibb akkor is 300.000$-t költesz. Ha viszont labdába szeretnél rúgni az arzenál ellen ami egy rendvédelmisnél van akkor minimum MP5, de inkább M4-t fogsz venni. Ami mind a kettő 1.000.000$ plusz, illetve ehhez a töltényt nem is vetted még alapul amiből kell olyan 200 darab hogy labdába tudj rúgni, az pedig 2500$/db minimum. Ha menekülésbe csap az "akció" akkor még a trafit is beleszámolhatod ha nem a terepen menekül folyamatosan amit átlagosan 100.000$ kb fixen van. Eközben pedig még ott van az is hogy az autó amivel csinálja pénzbe kerül, illetve még szereltetnie is kell. - Ezt az illegál oldal része.

Te(vagy nem te, lényegtelen) aki detektorozol ellenben tudsz reagálni arra hogy ne raboljanak ki. Hordhatsz fegyvert magadnál ami ugyan csak pénzbe kerül, de megtudod védeni magad. Tudsz több autóval detektorozni amit justcody is írt asszem, egyikkel elmész a lootért, elviszed a másikba amit viszont nem nyittathatnak ki mert olyan helyen van. Ezek mellett simán tehetsz egy bejelentést hogy xy helyen sok autó köröz a mezőkön a detektorozók körül, ami még csak nem is hamis bejelentés mert tényleg sokat szoktak ott mászkálni illetve nézni hogy mennyi vakondtúrás meg mennyi ember van az adott helyen belül.

A rendvédelmi oldal pedig.. szimplán örül annak ha van üldözés, lövöldözés és nem csak a kocsiban kell ülniük hogy levillogják a 32. autót aznap reggel/délután/este, mindegy.

Az semmiképp sem balansz, hogy a detektorozókat még a szabályzat is védje a rendőrökön, illetve saját magukon kívül. Ez a rablókkal szimpla kicseszés lenne, nem balansz.
Az sem járható út, hogy nekem pl aki téged kirabol oda kellene adnom a talált tárgyaid értékének a felét, mivel ennyi erővel akkor a rendvédelmis aki engem elkap és lecsuk miattad 5 óra 150.000$ra adja oda a rajtam található fegyverek felét pénzben, meg adja oda a ticket felét amit rám rak mert az úgy korrekt. Nem túl járható út, gondolom megérted.

Detektoroztam már több órát a szerveren mióta bejött, kevés alkalommal raboltak ki. Ezt értsd úgy hogy 30 óra detektorozás alatt kiraboltak maximum 3 alkalommal, ami 10 óránként 1 alkalomra jön ki. Rabló szemmel is zsákbamacska, vagy van nálad érték - vagy nincs, ellenben bejelented őket és már több embert szinte ki se tudnak rabolni mert reagálnak a bejelentésre, vagy rajtakapták őket a következő embernél.

Ameddig nem a szokásos helyeken detektoroznak az emberek nem lesznek rabolva, aki pedig 6000$-t nem szán rá arra hogy neki jó legyen hogy több autóval detektorozzon ne csak egy darabbal ami ott van közel mellette, az már nem a rablók hibája. Ellenintézkedés kell, nem lustaság ami 10 embertől 9 embernél jelen van. A topicod lényege érthető lenne, amenyiben a többi ember is figyelembe van véve a maradék 2 oldalról a detektorozókon kívül.
Jó ideje jelen van az hogy inkább megírnak egy topicot fórumra és majd a többi ember a hozzászólásaival kifejti azt amire te gondolsz miközben te ugyan úgy csinálod a kis dolgodat tovább, kellő idő/munka befektetés nélkül és várják a megváltást, a csodát hogy legyen valami szabályozás rá és ne neki kelljen foglalkozni vele.
Jelen pillanatban ez rád nem vonatkozik mert a legtöbb hozzászólás tőled jön, ezáltal látni hogy nem csak megírtad azt lesz ami lesz hozzáállásod van a topiccal kapcsolatban, szóval ne vedd magadra.
Sok jó dolgot írsz, az illegál részébe nem látok bele, mi mennyi stb, el is hiszem neked.
Engem sem raboltak még ki mert autóba raktam a kincset, viszont sokakat kiraboltak ott amikor ott voltam. Az egyiket a szemem láttára miután elment tőle a fegyveres ki is lépett. Elment a kedve, nyílván ideges lett.
Vannak praktikák hogy ne raboljanak ki. Csak ugye amit én tapasztaltam 3 különböző helyszínen kb 3 óra keresés után hogy szinte futószalagon jönnek a rablók. Tehát ha már van egy késem akár rabolhatok.. Személyes tapasztalat, a domb tetején várt egy autó, várok 5-10 percet hátha elmegy, jeleztem a rendvédelemnek nem jött senki. Ott várok még 10percet jön e rendőr, a dombon a csávó meg figyeli mikor kezdek el ásni. Emiatt várok 20percet akár és nem csinálok semmit a játékélmény 0. Nagyon sok a kieső idő amikor nem csinálok semmit pedig játszani lép fel az ember. És nem mindenkinek vannak órái hogy játszon. Persze lehet mondani játszon mással, de miért ne játszon ezzel? Ha valakinek az hogy kincset keres akkor az. Elmehetek a kocsimhoz hogy elmenjek de akkor odajön kiszedi belőle, vagy ha a másik kocsiba ahogy írták páran azzal nem leszek előrébb mert valószínüleg a másik autó nem a map másik felén lesz hogy ne legyen ott a csávó aki figyel.
Azt a dolgot hogy ha kirabolnak akkor a kincs értékének felét adja nekem ezt semmiféleképpen nem szabályban való megalkotásként gondoltam, hanem maga a hozzáálllásnak egy picit a megváltoztatásán. nem muszáj az illegálnak is a "könyörületlennek" lennie.
Ez egy játék. Lehet ott játszik egy 10 éves, kirabolod és kilép, nem játszik többet. de ez csak egy példa volt.
 

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
125
543
V4 karakter
Teal© C Jackson
Volt már erről egy alaposan kibeszélt topic, a vezetőség nem kíván(t) beleszólni a dolgok természetes folyásába. Amúgy mostmár jóval kevesebb a rablás, mint amikor bejött a keresőzés lehetősége, erre is számítottunk.

Én úgy vagyok vele hogy mivel csomó rendőr van, be szoktam jelentgetni a rendszámot. Általában szerintem lecsücsülik szépen a rablást....
 
  • Tetszik
Reactions: MarcoPolo

puskás

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
291
1 721
V4 karakter
Pablo Esperanza
Borisz:

"Kicsit túlzásnak érzem az itt leírtakat 1-2 embertől.
Az update berakásánál is keresgettünk, akkor sem tapasztaltam ilyen sűrű rablásokat.
De most direkt kipróbáltam, álnévben és álruhában mint mátyás király, csúcsidőben és 2 óra után untam meg, hogy senki nem jött oda kirabolni. Tehát ezt, hogy 3 percenként kirabolnak nem nagyon tudom már elhinni. Nyilván tudom mázlim volt és azért nem raboltak ki stb.
Tehát itt a mennyiségek terén túlzásokat vélek felfedezni.
De csak a poén kedvéért valamelyik nap megint újrapróbálom, hátha végre kirabolnak."



Ne akarjátok már, hogy védettek legyetek...
Jó ez így ahogy van. A másik topicban le van írva minden erről.
Nagyon sok pénzt lehet szerezni vele, egy kis rizikó belefér.
 
  • Tetszik
Reactions: ZSABI és Plafon

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
Puskás, nem mondtam hogy védettek legyenek a kincskeresők. Csak picit legyen valahogy szabályozva ez a dolog. Mert az én pár órás tapasztalatom ez amiket előzőleg leírtam.
Hát kár hogy nem veszem fel ha játszom, mert eskü feltölteném. Nem mondok olyat ami nem igaz mivel nem az a célom hogy hazugsággal próbáljak meg változtatni valamit, vagy elhitetni valamit. Nyílván sokan nem használják a fórumot pl a kiraboltak köréből, meg sok ilyen nem is reagál ide semmit, lehet észre sem veszi ezt a topicot.. De nem is ez lényeg.
Én úgy gondolom ha nem is védetté ugye, nem is e mellett "kampányoltam" de valami féle pici szabályozást kapjon a dolog. legalább ha a kocsimban benne van ne pakoltathassa ki. Legyen egy pont amikor a kincskereső is biztonságban érezheti a szerzett kincset. De valamelyest finomítani a dolgon szerintem kellene ezt pedig aki az illetékes kitalál erre valamit. (persze ha szeretne, és lát igazságot abban amiket írok)
Szerintem nem véletlen hogy már többször született ilyen topic (én nem tudtam azért nyitottam).

Theengineer. Gratulálok, sikerült egy "építő jellegű"," értelmes" hozzászólást varázsolnod, remélem sokat gondolkodtál rajta. Ezt szerintem felesleges volt "ideböfögnöd".
 

puskás

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
291
1 721
V4 karakter
Pablo Esperanza
Már leírtam...Nagy pénzszerzési lehetőség.
Egy ennyi rizikó belefér.
Okosan kell csinálni és nem rabolnak ki.
 
  • Tetszik
Reactions: Kenzyke
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
En napi szinten keresozok,hol itt hol ott es napi szinten ki is rabolnak.Valaki irta vigyel magaddal fegyvert.Minek?Egyszer csak megall melletted a legnagyobb hegy kozepen egy demon es 2 emberke kiugrik rad Ak-val,elo sem veheted mert pg lenne,elveszik azt is.IRL olyan autoval a hegy aljan maradna mert nem mozdulna.

Igen ,kevesebb mar a rablas mint volt mert kevesebben detektoroznak,mar nem eri meg annyira mint eddig.Regebben jottek,kiraboltak,elvettek az antikot,kis penzt es rp-vel a telot hogy ne tudj segitseget hivni,odebb mentel es keresoztel tovabb,talaltal par antikot,mentel a dolgodra.

Jelenleg a keresozes ugy nez ki hogy jarkalsz 1 orat,a sok szemet utan talalsz 1 antikot es futsz 10 percet lepakolni gyorsan majd ujabb 1 ora mire talalsz valami hasznosat,ha szerencsed van nem kapnak el ut kozben,ha elkapnak,patt a kocsiba,elvisznek 5 kilometert,ami ertekes van nalad elveszik,detektor is megy a levesbe ugy aznap mar neked annyi a detektorozas.Nem veszel masik detektort es maszkalsz ujabb orakat.
Nem hiszem hogy szabalyok kellenenek minden aprosagra,minden a jatekos kozossegen mulik es nem lehet meg kicsit sem osszehasonlitani az irl-t a jatekkal ,,lasd, az autos resz.
Vannak ilyen es olyan emberek is,van aki jon,normalisan kirabol,neha meg egy kis rp is van es van Kis Pista,kis pisztolyal 6-os szinten aki konkretan a deli hatarnal az elhagyott benzinkuttal szemben 10 meterre kirabol mert az elhagyott kut ugy nem forgalmas.Olyankor mit lehet tenni?Nevetsz egyet magadban es atadod a cuccot,en nem hivtam admint de mas megteheti.
Ugysem fognak valtoztatni rajta,igy marad, a keresozest egy hobbinak kell felfogni,nem muszaly csinalni,en csak azert csinalom mert mast nem igazan tudok csinalni a szeron,mivel eleg keves fps-em van.A fenyezomuhely nem eri meg,a rakaszat jo melo lenne de onnan profit nincs es meg is serulsz allandoan,farm es kis keresgeles marad.egy jo melo volt,de az is regen a kukas,de kivettek mert kicsit bugos volt.
Jatszatok,ez egy jatek,ha el vesznek valamit akkor elveszik,semmi erteked nincs ugyse,az csak itt van a szeron,ha kitesznek itt marad,nem viszel magaddal egy tollat sem.Egyedul amit elvesztessz az az ido,azt nem tudja senki sem visszaadni!
Kellemes unnepeket!
 

MarcoPolo

Újonc
2021. 01. 01.
17
75
V4 karakter
Hjortur Bjarnason
En napi szinten keresozok,hol itt hol ott es napi szinten ki is rabolnak.Valaki irta vigyel magaddal fegyvert.Minek?Egyszer csak megall melletted a legnagyobb hegy kozepen egy demon es 2 emberke kiugrik rad Ak-val,elo sem veheted mert pg lenne,elveszik azt is.IRL olyan autoval a hegy aljan maradna mert nem mozdulna.

Igen ,kevesebb mar a rablas mint volt mert kevesebben detektoroznak,mar nem eri meg annyira mint eddig.Regebben jottek,kiraboltak,elvettek az antikot,kis penzt es rp-vel a telot hogy ne tudj segitseget hivni,odebb mentel es keresoztel tovabb,talaltal par antikot,mentel a dolgodra.

Jelenleg a keresozes ugy nez ki hogy jarkalsz 1 orat,a sok szemet utan talalsz 1 antikot es futsz 10 percet lepakolni gyorsan majd ujabb 1 ora mire talalsz valami hasznosat,ha szerencsed van nem kapnak el ut kozben,ha elkapnak,patt a kocsiba,elvisznek 5 kilometert,ami ertekes van nalad elveszik,detektor is megy a levesbe ugy aznap mar neked annyi a detektorozas.Nem veszel masik detektort es maszkalsz ujabb orakat.
Nem hiszem hogy szabalyok kellenenek minden aprosagra,minden a jatekos kozossegen mulik es nem lehet meg kicsit sem osszehasonlitani az irl-t a jatekkal ,,lasd, az autos resz.
Vannak ilyen es olyan emberek is,van aki jon,normalisan kirabol,neha meg egy kis rp is van es van Kis Pista,kis pisztolyal 6-os szinten aki konkretan a deli hatarnal az elhagyott benzinkuttal szemben 10 meterre kirabol mert az elhagyott kut ugy nem forgalmas.Olyankor mit lehet tenni?Nevetsz egyet magadban es atadod a cuccot,en nem hivtam admint de mas megteheti.
Ugysem fognak valtoztatni rajta,igy marad, a keresozest egy hobbinak kell felfogni,nem muszaly csinalni,en csak azert csinalom mert mast nem igazan tudok csinalni a szeron,mivel eleg keves fps-em van.A fenyezomuhely nem eri meg,a rakaszat jo melo lenne de onnan profit nincs es meg is serulsz allandoan,farm es kis keresgeles marad.egy jo melo volt,de az is regen a kukas,de kivettek mert kicsit bugos volt.
Jatszatok,ez egy jatek,ha el vesznek valamit akkor elveszik,semmi erteked nincs ugyse,az csak itt van a szeron,ha kitesznek itt marad,nem viszel magaddal egy tollat sem.Egyedul amit elvesztessz az az ido,azt nem tudja senki sem visszaadni!
Kellemes unnepeket!
Igen, a tapasztalataim alapján nekem ez jött le, én is megemlítettem a hozzáállást a közösség részéről ez ügyben de ez nem megválasztható sajnos, ezért kell szabályokkal egy "mederbe* terelni a játékosokat. Rengeteg szabály van most is. Miért? Mert a közösség megkívánja. Rengeteg játékos van, így nehéz is lenne közösségnek nevezni(nem kritizálás hanem több mint 800player van, de biztosan több) mert ennyi embert nagyon nehéz olyan hozzáállást megteremteni hogy ilyenek ne legyenek.
De ezeket kisebb szabályokkal meg lehet fogni. Nyílván hobbi, de ne az legyen a kincskeresés hogy elrabolnak állandóan meg hogy találok egy aranyórát és sprintelek az autóhoz hogy berakjam. De ha meglátnak hogy rohanok tudják van valami nálam.
Az is jó felvetés hogy legyen nálam fegyver. És mit csináljak? látom hogy jön egy autó azonnal daráljam szét? lehet nem azért jön. de ha igen honnan tudhatnám?
Meg mondta valaki hogy az illegálnak is kell a pénz. Akkor nekik is megadatik a lehetőség hogy elmenjenek és kincset keressenek. Keressenek órákig.A lehetőség ott van.
 
  • Tetszik
Reactions: Korpas Bendeguz

Idej

Barangoló
2022. 09. 04.
88
776
V4 karakter
Gard Lauve
Szia, szerintem ennek nem lenne sok értelme, hiszen az illegálosoknak nincs rendes pénzszerzési lehetőség ezen kívül, értem én, hogy nem annyira jó érzés amikor kirabolnak, de úgy se ez lesz a legnagyobb problémád az életben. Erre neked azt tudnám tanácsolni, hogy a kocsidat egy forgalmas út mellé tedd le, és amikor találsz antikot tedd bele, és így nem tudják abból kivenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.