Jóga oktatás - See City első jógával foglalkozó vállalkozása!

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Köszöntünk az oldalunkon!

Régóta szívügyünk a testi - lelki felüdülés, azonban ehhez semmi féle szolgáltatást nem találtunk See Cityben. A sok autó hirdetés között, a szolgáltatások menüpont alatt sajnos csak Antik kereskedéssel vagy Névre szólóval foglalkozó ajánlatokat láttunk. Így nem maradt más választásunk, minthogy mi indítsuk el a saját szolgáltatásunkat.

Hogy is kötöttél ki ide? - Sokan sokféle választ adhatunk a kérdésre, de az biztos, hogy most itt vagy és ennek nagyon örülünk.​


Mobilon

Lehet a mobilodon, épp az álomautód után keresve egy hirdetésen akadt meg a szemed.

Furgon

Lehet, hogy épp a birkáidnak szállítottál szalmát, amikor a piros lámpánál állva egy furgon oldalán egy paintjob tetszett meg.

Weblap

Teljesen véletlenül bescanneltél egy érdekes QR kódot, vagy éppen csak a Jóga szót írtad be a keresőbe és ránk bukkantál.


Újság

Egy újság hirdetései között egy antik kereskedő és egy névreszólóval foglalkozó cikk között találtál meg minket.


Edzőterem

Amikor edzőtermünkben végeztél a súlyemelgetésekkel és megpillantottál a terem falán egy posztert.

SCAN ME!


(Ha nem jó kattints a képre)
Nagyon sok helyen megtalálhatsz minket, de csak rajtad múlik, hogy kapcsolatba is lépsz velünk.

Hogyan változtatja meg a jóga a tested, már az első alkalom után…

  • Jobb agyi funkció
    brain.png

  • Erősebb csontozat
    3481336.png

  • Szorongáscsökkentő hatás
    6961901.png

  • Jobb szexuális funkciók
    1935395.png

  • Messzebbre futsz
    2688284.png

  • Nagyobb tüdőkapacitás
    3699480.png


poszter1.png
Tudnivalók!

Óráinkat jelenleg csak jelentkezés alapon tartunk. Érdeklődni SMS-ben a +38-76-640-6411 -es telefonszámon.
Az Online foglalás esetén mindenképpen SMS-ben kell időpontot foglalni.

Helyszín:
  • Los Santos legszebb városrészén, Verona Beach közepén.
  • Déli határhoz vezető főúton, a nagy stég mellett.
  • Aranybanktól a strand felé nézve párszáz métert sétálva.
  • Los Santos Marinai Burger Shot-tól a part felé vezető út végén.
  • Az Autósiskolától, a Déli határ felé indulva 100 méterre.
map-marker-icon-1320166582858325800.png

Pontos cím: Los Santos.Verona Beach, 425 W Expressway, 41. Nagy stég sarkán.

mobil.png

Telefonszám: +38-76-640-6411 Csak SMS!

542638.png

E-mail: erdeklodes@jogaoktatas.com

dc2.png

Discord: jogaoktatas-Jógaoktatás




Nem is szeretném hosszúra nyújtani a bemutatkozásunkat, bővebben mindent megtalálsz a weboldalunkon.

Weboldalunkról röviden:
A fejlécen található gombok segítségével eljuthatsz a megfelelő menüpontokhoz.
  • Logónkra kattintva eljutsz a kezdőlapunkra, ahol leírjuk, hogy miért is jó a jóga, mivel foglalkozunk és hogy milyen szolgáltatásaink vannak.
  • Óráink menüpontra kattintva eljutsz a főbb szolgáltatásainkhoz: Jóga oktatás, jóga óra kezdőknek, haladóknak.
  • Rólunk menüpontra kattintva megtalálod kik is vagyunk mi. Megalakulásunk történetét és tanáraink bemutatását, illetve a meglévő szakhatósági engedélyeinket.
  • Kapcsolat menüpontra kattintva eléd kerül az összes elérhetőségünk. Cím, mobil, email, közlekedés.
  • Online foglalás menüpontunk a legfontosabb, mivel rengetegen érdeklődtetek a jógáról, így létrehoztuk az online foglalási rendszert.
  • Referenciák menüpont pedig fejlesztés alatt, de ha már részt vettél óráinkon elküldheted véleményedet.

Namaste!​

 
Utoljára szerkesztve:

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Megnyitó

2023.09.03​

Hatalmas örömömre szolgál, hogy hosszú idő után bejelenthessem, hogy MEGNYITOTTUNK!​

Két napig írtam az újság bejegyzés szövegét és szerkesztettem a formátumát, de a mai napra készen lett, így remegő kézzel írtam meg a hozzá kapcsolódó mobil hirdetést is. Végül 15:00-kor került ki az újság hirdetés és nem sokkal utána a Mobil is.
Szerencsére nem kellett sokat várnom az első érdeklődőkre. Pár SMS váltás után, megérkezett az első online foglalás, valamint egy SMS-ben leszervezett csoport is. Egy öt tagú csoport jött az első órámra, ráadásul öt férfi. Mivel abszolút kezdők voltak, ezért csak lassú és hajlékonyságot nem igénylő pózokat vettünk fel. Néha el vicceskedték a dolgot, de minden esetre nagyon jól érezték magukat, közölük ketten a további órákon való részvételt is igényelték. Ez is azt bizonyítja, hogy nem csak nőknek való a jóga, hanem férfiaknak is, még akkor is ha csak kipróbálás szinten, de bárkinek javasolni tudom a jógát.​
mta-screen_2023-09-03_17-55-39.png
mta-screen-2023-09-03-21-21-45.png

A napot pedig egy izgatott, nagyon csinos hölgy oktatásával zárhattam. Mivel sportos lányról volt szó, ezért már a bemelegítés és nyújtás során bebizonyosodott, hogy meg van neki a szükséges hajlékonyság. Így vele már a haladóknak szánt pózokba is belekezdtünk. Elmondása szerint nagyon élvezte a velem való jógát, ezért még a jógaóra befejezése előtt időpontot foglalt a holnapi napra.

Végül pedig a résztvevők és nézők beleegyezésével a weboldalon frissítettem a képeket, ahogy zajlanak a jóga órák, úgy bővítem folyamatosan a galériát, illetve a fejlesztéssel se állunk le. Valamint kaptam három darab értékelő üzenetet is, melyeket nagy örömmel raktam ki a Referenciák közé.​


Hírdetések​

K-pkiv-g-s.png
mobil.png
Azt hiszem még sokat kell dolgoznom a mobil hirdetésen, sajnos az lett a legbénább.Viszont nagyon örülök, hogy az újság hirdetést a kiadó statisztikái szerint már az első nap végénél közel 200 fős olvasottságot mutatott.
Köszönöm a rengeteg megkeresést, igyekszek mindenkinek időpontot adni.​

A számok magukért beszélnek

stat.png

El se tudom hinni, hogy az újság statisztikái után a weboldal is micsoda szárnyalásba kezdett. Jelenleg éjfél van és a grafikonokat nézem izgatottan, csillogó szemekkel.​

Volt három alacsony létszámú zárt teszt fázis, hogy minden a legjobban működjön, egy űrlap se vesszen el és minden kattintás a megfelelő oldalra vezessen. Na de ez, hogy a kihirdetés után 9 órával a weboldal megtekintéseinek a száma elérte a 377-et. Ez csodálatos, el se hiszem. Köszönöm a sok látogatót!

Köszönettel: Chihiro

Namaste!​

 
Utoljára szerkesztve:

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Micsoda nap!​

2023.09.05.​

Nyugodt napnak indult a mai. Nem volt betervezve egy óra se, nem jelzett előre egy vendég se, úgyhogy megengedtem magamnak egy kis kényeztetést, reggel sokáig aludtam. Aztán bementem a stúdióba egy kis rendet rakni, takarítani és nekiálltam tovább frissíteni a weboldalt. Tíz percre ültem csak le, de azonnal egy SMS szakított félbe. Egy korábban érdeklődő pár, a mai napra kért egy kezdő oktatást. Meglepetésemre ismét két férfi jött el hozzám. Itt szeretném megragadni az alkalmat arra, hogy elmondjam, mindenkinek való a jóga, nem csak női hobbi! A fiúkkal felvettünk pár egyszerűbb pózt, nem is volt semmi gond, viszont hamar elvesztették az érdeklődésüket, motivációjukat, ezért vagy egymással vagy velem voltak elfoglalva. Bekövetkezett az első sérülés is, az elkalandozás miatt egy hirtelen mozdulattól megrándult a válla az egyik úriembernek. Sajnos nem következett volna be a sérülést, ha mindent az oktatás szerint csinál, illetve a jóga nem is a gyors mozdulatokról szól. Egy kis ápolás után végeztünk is. Épp visszaültem volna a laptophoz, máris egy ismerős csapat látogatott meg este. Szerettek volna egy órát venni, de már késő este volt.​
mta-screen-2023-09-05-21-13-07.png

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy az elő regisztráció nem hiába van erőltetve a honlapon, mivel így elkerülhetők a kellemetlenségek. Mi is jobban tudjuk tervezni az időnket és fel tudunk készülni egy órára és önök is akkor tudnak jönni, amikor biztosan szabad a terem és az oktatónk.
Köszönettel: Chihiro

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Reklám és tervek​

2023.09.07.​

Délelőtt ismét nyugodtan telt, ezért a furgonnal kilátogattam Blueberry-be, egy kicsit hirdetni a jógaóráinkat. Egy két érdeklődőn kívül nem érkezett komolyabb, viszont a lényeg, hogy látták a kocsit és a reklámot, úgyhogy remélhetőleg később is eszébe jut valakinek. Apropo kocsi, tulajdonképp ez volt az első reklámja a vállalkozásunknak. Itt még nem is gondolkodtunk a weboldalon, így csak a telefonszám volt megadva kontaktnak. Már akkor nagyon sokan odajöttek a kocsihoz és érdeklődtek a szolgáltatással kapcsolatban, de mivel még cég se volt és székhely se, így folyamatosan elutasítottam a jelentkezőket. Dolgozunk egy újramatricázáson, viszont idő és pénz hiányában egyenlőre hanyagoljuk. Később azonban biztos, hogy a matrica tervét a weboldal és annak QR kódjával fogjuk megalapozni.​
2023-09-03-15-04-36.jpg

Első haladó​

Még kedden az egyik órám után, benn maradtam a terembe a fényképeket szerkeszteni, aztán hallom az ajtó nyitódást, hátranéztem íróasztalom mögül és megpillantottam egy hölgyet. Elmondta, hogy épp Verona Beach-en kocsikázott, amikor megpillantotta a kocsinkat és mivel már régebben is foglalkozott a jógával, ezért azonnal megállt és bejött a stúdiónkba. Szerencséjére ott tartózkodtam, így személyesen tudtuk megbeszélni az első órája időpontját a mai napra. Kezdő oktatást kért, úgyhogy arra is készültem.​
2023-09-07-17-15-55.jpg
Négy órára volt lebeszélve, amire az időpont előtt 5 perccel meg is jelent, aminek nagyon örültem, az első aki nem késik és nem kér halasztást. Kicsit meg is lepődtem, mert első találkozásunkkor egy elegáns, csinos, drága ruhákat viselő hölgyet ismertem meg, most meg talpig melegítő szettben, fej és karpántokkal lepett meg, alaposan felkészülve a jógára. Már az első póz felvevése során leesett az állam. Semmit nem kellett oktatni. A harcos pózt ismerte, sőt visszakérdezett, melyik a kettőből. A második pózt úgy vette fel, hogy én még el se kezdtem.​
mta-screen-2023-09-07-16-34-32.png
mta-screen-2023-09-07-16-59-04.png
mta-screen-2023-09-07-16-59-06.png
mta-screen-2023-09-07-17-01-12.png
Úgyhogy hamar stílust is váltottam, mellé állva, egyszerre vettük fel a pózokat, fokozatosan egyre nehezebbekben gondolkodva. Nem volt semmi gond, sőt egyre jobban élveztem, hogy olyasvalakivel jógázhatok, aki nem csak hogy ismeri a pózokat, hanem tökéletesen végre is tudja hajtani őket.
Remélem még találkozunk, ha ezt olvasod. Illetve mindenki aki olvassa ezen sorokat, ajánlom figyelmébe a weboldalon lévő előregisztrációt, vagy keressenek a nemrég frissített elérhetőségeinken.​

Jut is eszembe. Elérhetőségek...​

Még mindig napi szinten kapom meg a kérdéseket: Hol is van ez a hely? Hol találom? Merre van? Van terem is?
Kérem jelentkezés előtt vessünk pár pillanatot a "Kapcsolat" fülre. Mit is találsz itt? - Mondom.
  • Los Santos legszebb városrészén, Verona Beach közepén.

  • Déli határhoz vezető főúton, a nagy stég mellett.

  • Aranybanktól a strand felé nézve párszáz métert sétálva.

  • Los Santos Marinai Burger Shot-tól a part felé vezető út végén.

  • Az Autósiskolától, a Déli határ felé indulva 100 méterre.
map-marker-icon-1320166582858325800.png
Pontos cím: Los Santos.Verona Beach, 425 W Expressway, 41.

mobil.png
Telefonszám: +38-76-640-6411 Csak SMS!

542638.png
E-mail: erdeklodes@jogaoktatas.com

dc2.png
Discord: jogaoktatas-Jógaoktatás
GPS.webp

2023-08-21_19-57-42.webp
Köszönettel: Chihiro

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto
r-inkgomb.png

A tizedik vendég​

2023.09.09.​

Nem is gondoltam volna, hogy ennyire különleges vendégekkel fogok találkozni, de az látszik, hogy az élet legkülönbözőbb tájairól jönnek hozzánk. Délelőtt kaptam egy SMS-t, hogy egy elég széles időintervallumra, délutánra foglaltak időpontot, azt szeretnék pontosítani. Mivel nem volt vendégem, ezért rögtön ebéd utánra meg is beszéltük. Csak pár percet kellett várnom, máris belépett az ajtón. Először meg is lepődtem, egy szakállas, kalapos úr lépett be a szentélyembe. Átöltözött, aztán bemelegítés során megismerkedtünk. San Fierroból jött, csak hozzám, hátha segít neki a stressz oldásban. Ő például katona, egy pilóta volt, sose gondoltam volna, hogy egy Honvédet is vonzani fogja a jóga. Elkezdtük az egyszerűbb pózok gyakorlását és a légzésgyakorlatot. Szerencsére a mindennapos kiképzései miatt, az erőnlétével nem volt probléma, viszont a hajlékonysága meglepett. Ha nem is elsőre, de másodjára simán beállt az Uttanasana pózba.
mta-screen-2023-09-09-14-05-26.png
2023-09-09-14-40-18.jpg
mta-screen-2023-09-09-14-43-08.png


Átvertek​

Legutóbbi vendégem is tudja bizonyítani, hogy a céges furgonunk már nem volt a legjobb állapotában. Sajnos arról, hogy hogyan sérült meg, arról nincs információnk. Valószínűleg a főúton való száguldás miatt, valaki megcsúszott, elveszítette az irányítását az autója felett és nekiütközött a kocsinak. Nem kaptunk semmi féle értesítést az esetről, valószínűleg kárrendezés helyett szimplán továbbhajtott az okozó. A jóga óra után el akartam menni a Boxter Mechanic Shop-ba megszereltetni a furgont. Mikor beültem, megpróbáltam elindítani, de csak kattogó hangot adott ki. Szerencsémre épp arra járt valaki és segített bebikázni. A dokkok felé vezető úton vettem észre, hogy a kormány jobbra húz. A szerelőtelepen egy tanulót fogtam ki, de azt gondoltam, hogy ért a szakmájához, mert felmérés során elmondta, hogy a motort is meg kell javítania. Nem értek hozzá, de mivel előtte nem volt gond a motorral, így gondoltam nem szeretném azt most megjavítani, csak a lámpát és a kormányt, vagyhát felfüggesztést. A munka lapot akkor nem néztem át rendesen, mert több SMS-t is kaptam a jógaórával kapcsolatban. Már a szerelés végeztével feltűnt, hogy nem vitte a kocsit futómű beállításra, de gondoltam ez biztos valami új technológia. Már a szerelőtelepről kihajtás során éreztem, hogy megint húz a kormány. Félreálltam és megnéztem a számlát, de nem hittem el amit láttam.

mta-screen-2023-09-10-13-04-58.png

2023-09-10-13-16-22.jpg


Mint látható, a fényszóró ki lett cserélve, viszont egy olajcserét és egy motorgenerált is megcsinált a kocsin, pedig ezeket nem kértem. Így utólag már értem miért lett 50 ezer dollár a végösszeg. De ez nem is bosszant annyira, inkább az, hogy a kormány még mindig húz jobbra. Úgyhogy megint el kell mennem a szerelőtelepre, értékes órákat kihagyva így.​




Köszönettel: Chihiro

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto
r-inkgomb.png

Izgalmas nap​

2023.09.11.​

mta-screen-2023-09-11-18-56-43.png
2023-09-11-19-25-13.jpg
A mai nap mire odaértem a Jóga stúdiónkhoz, már két újságíró fogadott. Érdeklődtek a jóga iránt, egy bemutató órát is kértek. Nem utasítottam vissza, szívesen fogadok el bármi féle reklámot. Kicsit furcsa érzés volt kamera előtt végezni a gyakorlatokat, de azt hiszem egész jól sikerült. Izgatottan várom a megjelenő cikket.​

A kolléganőjük sajnos nem a jógához öltözködött, így nem volt túl ügyes benne, ezek a pózok nem szűk farmerhez lettek kitalálva. Fel is hívnám a figyelmet, hogy hozzatok magatokkal edző ruhát nyugodtan, hiszen a helyszínen is át tudtok öltözködni. Fontos a jóga során, hogy kényelmesen öltözködjünk hozzá. Ehhez legalkalmasabb a tipikus fitnesz ruha vagy melegítő szett, de bármi megfelel ami légáteresztő és kényelmes.​


mta-screen-2023-09-11-19-40-27.png
2023-09-11-19-50-08.jpg
Közben megérkezett egy korábbi vendégem a párjával, akit próbált rávenni a jóga, tanulmányok szerint bizonyított jótékony lelki hatásaira és klinikailag megerősített egészség fejlesztő hatására. Erről bővebben olvashattok weboldalunkon, a főoldalon. De nem akarta kipróbálni, amit én nagyon is megértek. Sokszor mondom a pózok gyakorlása során is, ha nem vagyunk elég hajlékonyak nem kell erőltetni. Ugyanez vonatkozik arra is, hogy valakiben megvan e a megfelelő határozottság ahhoz, hogy részt is vegyünk egy oktatáson. Végül a haladó szintű lánnyal felvettünk pár egyszerű, aztán pár nehezebb pózt is, de idő hiány miatt rövidre fogtuk, mert már be volt foglalva egy időpont kezdő oktatásra.


fen-k.png


mta-screen-2023-09-11-20-51-27.png
mta-screen-2023-09-11-20-48-36.png
Végül az esti órákra megérkezett egy anya-lánya páros. Kicsit fel kellett kötnöm a nadrágot, a két nő egészen más vitalitással és hajlékonysággal rendelkeztek, de a Jógaoktatás kezdőknek szolgáltatásunk pont az ilyen különbségek kiküszöbölésére jók, hogy míg a fiatal lányt következő alakalommal már haladóként taníthatom, úgy az anyukát, további kezdő oktatáson való részvétellel biztatom, hogyha az élet nem is minden területén, de a jógában mindenképp közelebb hozzam egymáshoz őket.

Furgon​

A tegnapi blogbejegyzésem után rengeteg megkeresést kaptam arról, hogy mi a helyzet a furgonnal. Egy páran fel is ajánlották segítségüket, amiért nagyon hálás is vagyok. Volt aki felvetette a panasz írását, de közösen megegyeztünk abban, hogy a bizonyíték nélküli panasszal nem érünk el sok mindent. Az ilyen esetek miatt lehet a későbbiekben hozzátok fordulok egy menetrögzítő kamera beszereléséhez is.

2023-09-11-22-49-50.jpg
sz-ml.png
Végül késő este eljutottam a szerelőtelepre, ahol immár egy mester szerelő fogadott. Már fel is készültem, hogy ismét át akarnak verni valamivel. Elmondtam, hogy mi a problémám, azonnal nekilátott a felmérésnek, ő már legalább leszedte a kerekeket is, hogy megnézze tényleg rossz e a futómű. Végig a kocsi mellett álltam, mégis két perc után odajött hozzám ez a mester ember, hogy nem láttam e az ügyfelét. Mondom én vagyok az, majd válasz nélkül folytatta a szerelést. Amikor befejezte, már nyomta is a kezembe a számlát és kijelentette, hogy a futóműnek semmi baja, de ha akarom akkor megnézi a beállító padon. Így is tett, aztán jött a pofára esés. Nem csak a sérült jobb oldal volt pár fokkal eltérve, hanem az összes. Szóval munkadíj nélkül beállította végül a futóművet.​
Köszönettel: Chihiro

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto
r-inkgomb.png

Problémák a weboldallal​

2023.09.13.​



Mint kiderült, sajnos alul terveztük a weboldal terhelhetőségét. Kezdetekben nem akartunk referenciák menüpontot, de mivel rengetegen kértétek, ezért kis fejlesztéssel betettük az első órák után. Nem is volt gond vele pár napig, de mint kiderült az Online foglalásos és a Referenciák űrlapjai rendkívül megterheli a weboldalt. Sajnálatos módon az utolsó egy-kettő foglalást emiatt nem kaptuk meg, ezért elnézésüket szeretném kérni, illetve hogy SMS-ben egyeztessenek velünk új időpont miatt. Egy napra elérhetetlenné tettük a véleményes menüpontokat, hogy még több foglalás ne vesszen el.
A mai napra viszont új űrlap funkciót tettünk be, remélhetőleg tetszeni fog nektek.
Köszönettel: Chihiro

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto
r-inkgomb.png

Lopás történt!​

2023.09.15.​

Csütörtök este még rutinból kikapcsoltam a zenét, átöltöztem, aztán bezártam a stúdiónkat. Pénteken viszont amikor bejöttem dolgozni körülbelül délelőtt tíz órakor, akkor már leparkoláskor észrevettem, hogy a kinti hangfal nincs a helyén. Belépve a terembe pedig láttam, hogy az összes benti hangszórót elvitték. Rutinos, szakértő betörők lehettek, mert megrongálás nélkül távolították el a rögzített hangfalakat és a hozzájuk tartozó kábelezést. Kihívtam a rendőrséget, akik azonnal ki is jöttek, körülnéztek, de mivel a rablók semmilyen nyomot hagytak, még egy nyomozót is kihívtak, viszont felvétel vagy bármiféle nyom híján lezárták az ügyet.
hifi1.png
hifi2.png

Kérlek titeket, amennyiben látjátok a városban ezeket a Hangfalakat, úgy értesítsetek engem vagy a rendőrséget. Előre is köszönöm.

Beszerzés​

Mivel a jóga óráinkhoz szorosan hozzátartozik a nyugodt zene, ezzel kialakítva a meditatív hangulatot, ezért nem tétlenkedtem, még a mai nap elindultam körülnézni milyen lehetőségeim vannak új Hifi-k és hangszórók terén. Több boltot is végigjártam, mint kiderült a mostani legnépszerűbb termékek, a Hifi, a Pici Hifi és a Modern Hifi. Mivel a furgonra az utóbbi időben sok pénzt költöttem, főleg a szélhámos szerelők miatt. Egyébként pont a mai nap láttam a BMS új kampányának a felhívását és a hirdetéseit, amiben olcsó árakat és gyors kiszolgálást ígérnek. Remélem amikor legközelebb kell vinnem a furgont hozzájuk, ezek az ígéretek megmaradnak. Úgyhogy a pénz hiány miatt mindenképp olcsóbban szerettem volna megvenni a kiszemelt Hifit.
A választásom a Modern Hifire esett, mivel több helyen is ezt a típust javasolták és segítettek is az igényeimnek megfelelőt kiválasztani. Nem tudom észre vettétek-e, de az egyes boltok árai között több száz dolláros különbségek is lehetnek. Láttam olyan helyet, ahol 57.000$-ért adták ezt a terméket és olyat is, ahol 20.000$-ért. Ezek az összegek még mindig magasak számomra, főleg hogy kettőt, akár hármat vásárolnék belőlük.
shop-icon-original.png
a5a617a83347abfb7b27234dfddeda8a.png
Muzbo-shop-logo-black.png

Remélem a mellettem aktívan hirdető Will's Shop, ZERO-SHOP, esetleg Muzbi Shop boltoknál láthatom a Modern Hifi-t akcióban, esetleg kisegítenek egy párral.

2023-09-15-15-23-06.jpg
2023-09-15-15-14-50.jpg
pici.png





De kedves vendégeim addig se maradtok zene és kellemes hangulat nélkül, a városban ugyanis megtaláltam azt a helyet, ahol a legolcsóbb a Pici Hifi. Ez nem más mint a KEVNETIT - MARKET - B1 boltja. Ami nem mellesleg közel is van stúdiónkhoz, úgyhogy csak javasolni tudom nektek. Szóval akik mai nap jelentkeznek jógára, azok remélem nem is fognak semmit se észrevenni a változásból. (Nem reklám)

Köszönettel: Chihiro

Namaste!​

 
Utoljára szerkesztve:

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto
r-inkgomb.png

Túszejtés​

2023.09.16.​

mta-screen-2023-09-16-22-43-57.png
Nem fogjátok elhinni mi történt velem. Szombaton, a heti pénzemet le akartam tenni a bankba, úgyhogy amikor bezártam a stúdiónkat, sétálva elindultam a legközelebbi ATM felé, ami sajnos itt a környéken, csak a See City Bank & Gold Depot-ban van. Út közben érkezett pár érdeklődő SMS a jóga órákkal kapcsolatban, így út közben azokra válaszoltam. Amikor beértem a bankba, először csak egy alakot láttam meg az emeleten, de gondoltam csak a személyzet egy tagja, szóval tovább sétáltam beljebb. Amikor mobilomból feltekintettem a banki ügyintézők előtt, akkor lepődtem meg, ugyanis nem volt ott a helyén egyik alkalmazott se. Körülnézni se volt időm, máris egy fegyveres, maszkos alak, egy gépfegyvert szegezett a hátamnak és ordítoztak velem, hogy azonnal mennyek hátra. Lekísértek a széf terembe, ahol elvették tőlem a telefonom és összetörték. Innentől kezdve egész udvariasan bántak velem, szerencsére mást nem vettek el tőlem, még a pénzt se. Ha nem lennék még most is az események hatása alatt, azt is mondhatnám, hogy az első sorból néztem végig egy bankrablást. Egyébként az egyik bankrabló rám ismert, mert megkérdezte, hogy én vagyok e az a jógás, de mint kiderült nem ő volt az egyetlen. Tarkóra tett kézzel, térdelve kellett megvárnom a rablókat, hogy végezzenek, megígérték, hogy sértetlenül elmehetek akkor.

Egy párszor lejöttek és aranyrudakat vittek fel a rablók, aztán pár fegyver ropogást
2023-09-16-23-06-58.jpg
hallottam és végül két kommandós rohant le hozzám. Érdekes módon, az egyik rögtön egy olyan köszönést mondott, amire a legritkább esetben egy túszejtés helyszínén, egy kirabolt bank széfjében tennének fel. Terepruhás fegyveres kommandós: Szia Jóga tanárnő. Minden jó? Nem is értettem a helyzetet, aztán a másik talpig feketébe öltözött kommandós: Jógáztatok? Értem én, hogy ismernek, de egy rémült nőt, egy kirabolt bank széfjében, térdelve, tarkóra tett kezekkel egyből ez a helyes intézkedési mód? Nem az, hogy jól van? Esetleg bántották?

Ha ez még nem volt elég szürreális, a következőket el se fogjátok hinni. Amíg a jógával voltak elfoglalva a kommandósok, addig mögöttük a széf rács ajtaja bezáródott, így ott ragadtunk benn, ugyanis belülről nem lehet ezeket nyitni. Azért rápróbált az egyik, egyből megszólalt a riasztó, szóval a rádióján segítséget kért. Amikor egy csomó fegyveres rendőr, katona lejött a széf terembe, akkor realizáltam, hogy nem csak szerintem, hanem a rendvédelmisek között is a legbénábbakkal futottam össze. A rács túloldaláról ilyen megjegyzésekkel illették őket: -Ügyesek. -Kukucs. -Gratulálok.. -Na ide flex kell. és -Fúrjátok ki. Az egyik pénzügyőr még integetett is. Egy kis gondolkozás után azért csak sikerült kinyitniuk a rácsot, úgyhogy a lifthez kísértek.

2023-09-17-00-15-53.jpg
Ezalatt szintén érdekes beszédeknek voltam fültanúja: -Kilootolták már. -Mi volt a széfekbe? -Valami jót nem hoztatok? Ha ez még mind nem volt elég, az egyik terepruhás hölgy, azt mondta a rádiójába, hogy: Üres, egy hölgy megadta magát. Végül egy másik megvédett, de nem is értem, hogy lehet feltételezni egy jóga szettben lévő, fegyvertelen, megrémült nőről azt hinni, hogy egy rabló, csak megadta magát. Végül kikísértek a bank elé és szó nélkül elfutottak.

Ami engem illet, még mindig kicsit meg vagyok rémülve, igyekszem túl tenni magamat a dolgokon. Remélem ha kialszom magam, akkor nem fogok már félni és remélem, hogy a későbbiekben is be merek majd menni a bankba. A telefonom összetört, de a SIM kártyát sikerült megmenteni belőle, úgyhogy jövő héten újra elérhető leszek a megszokott telefonszámon.
Holnap valószínűleg egész nap meditálni fogok, elnézését kérem azoktól akik vasárnap szerettek volna jógázni. Ideiglenesen nem tartok órákat. Megértéseteket köszönöm.​
Üdv: Chihiro

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

r-inkgomb.png

Az elmúlt napok​

2023.09.20.​

j-ga.png


Kellett pár nap, hogy helyreálljon a lelki békém. Sokat meditáltam és pihentem, úgyhogy a mai nappal ismét újult erővel fogadhattam a vendégeim. Apropó meditáció, remélem hallottatok már róla és nem kell bemutatnom. - A meditáció nem elmélkedés vagy gondolkozás. A meditációban semmiféle kísérletet nem teszünk arra, hogy ellenőrzésünk alá vonjuk a tudatot. Egyszerűen megfigyeljük, engedjük megnyugodni, békéssé válni, hagyjuk hogy lényünk mélyebb szintjeinek felfedezése és megtapasztalása közben egyre mélyebbre vezessen. - Nekem ez segít a mindennapi stressz elviselésében és a traumák legyőzésében. Amennyiben van igény meditáció órákra, úgy jelezzétek felém, lehetséges, hogy a későbbiekben bővítem vele a szolgáltatás listámat.



Késések​

mta-screen-2023-09-20-21-02-40.png


Szerencsére a mai napra nagyon sokan foglaltak időpontot. Először egy visszatérő vendégem SMS-ben kért időpontot 6 órára és meg is érkezett 5 perccel a
nagy.png
kezdés előtt, ki ha nem
mta-screen-2023-09-20-19-56-13.png
egy rendszerető katona. Erre az időpontra egy hölgy regisztrált, két barátjával online, de csak akkor írták meg, hogy késnek, amikor én kerestem őket. Ezért a pontosabb úrnak 20 percet kellett várnia, később emiatt nem is tudott maradni az óra végéig. Aztán egy pár érdeklődött és foglaltak fél 8-ra, ők még 7 óra előtt jelezték, hogy 8-ra se érnek ide, úgyhogy áttették 8:15-re, amiből fél 9 lett. Végül egy érdeklődő az első óra közben akart rögtön jönni, ezért javasoltam neki a fél 8-as időt, de arra meg se jelent és le is mondta. Tehát szeretnélek titeket arra kérni egyrészt, hogy amennyiben nem tudtok megjelenni egy leegyeztetett időben, akkor jelezzétek SMS-ben, legalább egy fél órával előtte.​
Köszönettel: Chihiro

Namaste!​


 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Megkeresés​

2023.09.23.​

Vannak még jó emberek! Annyi féle rossz dolog történt mostanában velem, hogy depressziósnak is mondhatnám magam. Először a céges furgon javításával, a Boxter Mechanic Shop-ban. Később a weboldal problémáival, amit viszont sikerült gyorsan kijavítanunk. Aztán a legfájóbb eseménnyel a külső és belső hangszórók ellopásával. Végül a Bankos esettel, ahol túszul ejtettek és még a rendőrség is bankrablónak titulált. Egyszerűen sok, kezdek elfáradni. Egy dolog tartja bennem a lelket. Azok ti vagytok! A jóga órák után hallani a sok jó kívánságotokat, látni az elégedett arcokat. Meglátni egy visszatérő vendéget és hogy köszöntök nekem az utcán. Nagyon sokat jelent nekem. Köszönöm, hogy vagytok nekem!

A Hi-Fi-kkel kapcsolatban történt előre lépés. A blog bejegyzésem után egyből kaptam egy levelet, a három megemlített bolt egyikétől, a Will's Shop-tól! Azért azt megjegyezném, hogy a többi bolt eddig fel se keresett, bár lehet hogy nem is olvassák a blog bejegyzéseim. Szomorú. Szóval felkerestek a Will's Shop tulajdonosai, hogy készséggel segítenek a vállalkozásom támogatásában azzal, hogy a legközelebbi akciózáskor külön az én igényeim szerint a Hi-Fi készülékek árát viszik lejjebb.

A részletekről hosszas tárgyalások folytak, de még az együttműködés megkötése előtt kíváncsi voltam mit is árul, mivel is foglalkozik ez a bolt. Szóval egyik nap amikor már nem voltak betervezett óráim, nézegettem a hirdetéseket és meg is akadt a szemem egy ismerős néven Will's Shop. Éppen Antik vásárt tartottak, ami nem kicsit figyelem felkeltő, hiszen a városban mostanság a legkeresettebb tárgyak az Antikok. Ez az egyetlen bolt ami ilyesmikkel foglalkozik, sehol máshol nem láttam hasonlót se. Úgyhogy ellátogattam az üzlethez. Mikor beléptem az üzletbe, rengetegen álltak a kasszák előtt, úgyhogy nem is akartam megzavarni az alkalmazottakat. Egyből a áruk polcait kezdtem nézegetni, mivel engem nem igazán érdekelnek az antikvitások. Viszont a többi termék felkeltette a figyelmem. Minőségi ugyanakkor árban is kedvező kínálattal rendelkeznek, amennyire észre vettem a létező összes termékkel rendelkeznek: italok, ételek, állateledelek és még sorolhatnám. Ami engem érdekelt az leginkább a Modern Hi-Fi volt.

chihi2.png
Ezen a napon nem vásárlási céllal látogattam el a bolthoz, így vásárlás nélkül távoztam és míg a más boltokból ismerős, méregető pillantások és mogorva beszólogatások helyett, illedelmesen köszöntek, de ahogy láttam eléggé el voltak foglalva azzal a tömeggel, akik mind az antikok miatt voltak ott. Mint később kiderült ebben a nagy kapkodásban is volt idejük egy képen megörökíteniük engem, éppen ahogy a bő termékkínálat sorai között sétálok. Sőt a nap végén az összefoglaló bejegyzésükben meg is említettek engem és a vállalkozásomat, melyről itt olvashattok: katt. Innen is nagyon szépen köszönöm nekik.

2023-09-23-18-47-29.jpg
A mai nap ismét ellátogattam az üzlethez, ahol a megszokott barátságos eladóval és tiszta, igényes környezettel találkoztam. Idő hiányában viszont csak egy kis nassolni valóért ugortam be, de mindenkinek ajánlom a figyelmébe a boltot, ami nem mellesleg nagyon közel is van hozzánk.​
(Promóció, reklám)






Filmsztár jógázik?​

kearney.png
Tegnap este sétáltam egy picit a városban, nézegettem a kirakatokat, az embereket, a táblákat, amikor is megpillantottam egy óriás plakátot. Nem más volt rajta, mint a SEENEMA hirdetése, a nemrégiben bemutatott "The SAFEMAN" című filmjéről. Ugyan én még nem láttam a filmet, de a plakátról a főszereplő nagyon is ismerősnek tűnt, először csak arra gondoltam, hogy biztos csak egy focista arcára ismertem rá, a felzselézett hajról és különös napszemüvegről, aztán eszembe jutott. A legutóbbi vendégeim! Egy furcsa pár volt, nagyon lelkesek voltak a jóga iránt, viszont kettejük közt tapintható volt a feszültség. Folyton beszólogattak egymásnak, csipkelődtek, civakodtak. A srác egy bizonyos Borisz Kearney volt és mint kiderült valóban ő a film főszereplője. Hihetetlen milyen kicsi a világ. Az én kis jóga stúdiómban egy film színész járt. Viszont ebből is látszik, hogy a sztárok élete nem csak a menő sportkocsikról és a csillogásról szól, ugyanúgy előfordulnak náluk is párkapcsolati problémák, mint mindenkinél. Ahogy már több helyen is leírtuk, a jóga nem a megoldást adja a problémáidra, hanem elindít az úton. Szóval remélem a kis jóga oktatással segíthettem nekik egy kicsit.
Amennyire láttam, legutóbb a Logan Ügyvédi Irodánál jártak, remélem nincs semmi komoly problémájuk.​

2023-09-22-22-26-05.jpg

Köszönettel: Chihiro

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Első újságcikk​

2023.09.27.​

Hogy őszinte legyek hozzátok, úgy látom egyre kisebb az érdeklődés a jóga iránt. Eddig majdnem minden vendégem csak kipróbálás szintjén jelentkezett az óráimra. Pedig szívesen megmutatnám a haladóknak is, hogy milyen szépségei vannak egy szabadban végzett, a természet közelségében, meditációval egybekötött jóga órának. Amelyre eddig még senki nem jelentkezett. Nyilván ez annak is köszönhető, hogy a városban rajtam kívül nincs olyan cég aminek hasonló szolgáltatása lenne, meg annak, hogy a lakók érdeklődés szinten se foglalkoztak a jógával.

Annyi meghatározó élményben és történésben volt részem a közelmúltban, hogy el is felejtettem azt az interjút, amin két hete vettem részt. Erről itt olvashattok a blogomban: katt. Ugyan nem ez volt a legelső ilyen megkeresés, de ez volt az első amire egyből sort is tudtunk keríteni. Éppen nyitásra jöttek hozzám, ezért természetesen tudtam őket fogadni. Bevallom akkor azt se tudtam kik ők és honnan jöttek, de így hogy az újságcikk elém került, így már tudom. Egy San Fierro-i újság, ami a napi aktualitásokkal is foglalkozik, illetve néha körüljár egy vállalkozást. Ha olvasni akartok pár igazán izgalmas cikket, akkor csak ajánlani tudom őket. Az újságcikket itt találjátok: N.A.S.F.


Megoldás a zene problémára...​

2023-09-27-18-07-59.jpg
Korábban írtam a Will's Shop-al való együttműködésünkről, aminek meg lett az eredménye. Hétfőn kaptam tőlük egy levelet, melyen leírták, hogy elindult a következő két hetes akciójuk, mely termékek között a Hi-Fi-ket is leárazták. Sajnos a hét elején eléggé be voltam táblázva, így nem tudtam eljutni a boltjukba, de a mai nap igen. Úgyhogy Will alkalmazottjai ismét segítettek minden kérdésem megválaszolásában, illetve a korábban kiválasztott Modern Hi-Fi-ből el is különítettek nekem három dobozzal is. Szóval kedves vendégeim, mai naptól ismét minőségi, jó hangzású és a legújabb hangszórókból hallgathatjátok a nyugtató zenéimet.​
(Promóció, reklám)
akcio.png






Üdv: Chihiro​

Namaste!​

 
Utoljára szerkesztve:

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto


A második interjú​

2023.10.01.​

mta-screen-2023-09-07-21-11-04.png
g6.jpg
Hetekkel ezelőtt kaptam egy érdekes SMS-t. A szokásostól eltérően nem egy újabb jelentkező vagy érdeklődőtől kaptam üzenetet, hanem egy bloggertől. Azzal a megkereséssel, hogy szeretne velem egy riportot készíteni. Sokáig próbáltunk időpontot egyeztetni, de vagy neki vagy nekem nem volt alkalmas. Végül fura mód teljesen véletlenül találkoztunk. Elmentem egy kocsmába szórakozni az este, mert mindenkinek jár egy kis szórakozás, még nekem is. A klubb előtt egy közös ismerősünk mutatott be minket egymásnak. Akkor már nem is jutott eszembe az SMS. Tehát Rókáról, a Le style c`est l`homme meme blog kitalálójáról, aki azért járja See City utcáit, hogy a legérdekesebb embereket megtalálja a városban.​

Nagyon köszönöm, hogy engem érdekesnek talál, de ez kölcsönös. Hiszen neki is borzasztó erős személyisége van. Képzeljétek el, rávett három kemény motorost is, hogy velem jöjjenek este egy bemutató jóga órára. Szóval tartottam nekik egy kezdő oktatást, de a bemutató és fotók kedvéért pár igazán látványos jóga pózt is felvettünk.​
j-ga1.png
g3.jpg
j-ga2.png



Talán ebben az interjúban beszéltem magamról a legrészletesebben, mindenképp ajánlom, hogy nézzétek meg az ő oldalán:​

A beszélgetést, és a késő esti jóga bemutatót köszönöm Rókának és a fotókat kedves közös ismerősünknek Ane Tinsley-nek.​
Üdv: Chihiro​

Namaste!​

 
Utoljára szerkesztve:

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Adóügyek​

2023.10.04.​

nav-logo-2.jpg
nav-logo-2.jpg
Mint tudjátok mindenki adózik, ki sokat ki keveset. Nekünk vállalkozóknak is adóznunk kell a bevételeink után. Mikor elindítottam a vállalkozást órákig csak a NAV Adóigazgatósági kisokosát, ahol le van írva, hogy mi a menete egy cég regisztrációjának, adatmódosításának, alkalmazottak bejelentésének. Itt azt is leírták, hogy a számlatömbbel rendelkező alkalmazottak minden héten vasárnap kell leadniuk a bevételeiket igazoló számlák másolatát. Ezekből a számlákból számolják ki az ügyintézők az össz bevételt, aminek a 20%-a számít adónak, aztán ezzel megterhelik a cégszámlát. Ennek megfelelően én is szorgalmasan minden egyes héten vittem a számlatömböket a NAV-hoz. Mint tudjátok a cégünket Augusztus 8.-án jegyeztük be, de az első hónapban nem termeltünk bevételt, mert csak Szeptemberbe nyitottunk meg. Az első hónapban csak a weboldalt fejlesztettük, a hirdetéseket szerkesztettük. Szóval közel két hónapja, hetente vittem a számlatömböt, vártam 20-30 percet az ügyintézőkre és mindig a bevételem utáni 20% volt az adóm.

Vasárnap szokás szerint megint leadtam egy számlatömböt, ahol az ügyintéző lecseszett, hogy miért viszem hetente, ugyanis az én cégem havi fix adózású. Tehát havonta egy adott összeget vonnak le. Erről engem korábban senki se tájékoztatott, a weboldalukon se találtam róla semmit. Szóval nekem legközelebb 2024. februárjában kell csak mennem elintézni az adót. Ezt mondjuk nem teljesen értem, hogy ha havonta vonják az adót, de nekem 4 hónap múlva kell bemennem legközelebb... Állításuk szerint azért, mert addig be van fizetve az adóm és akkor fog csak lejárni a cégbejegyzés. Érdekes, nem tudom van e köztetek olyan aki tisztában van ezekkel az adóügyekkel, jó lenne ha valaki érthetően elmagyarázná, hogy mi folyik itt.​

Szünet​

e098a98ca5ea73eb8d4e84e0b5f72666.png
Mióta egyre könnyebben lehet horgász felszerelésekhez jutni, azóta egy vendégem sincs a Jóga óráimon. A nagy pénzkereseti módszer mellett, már senki nem foglalkozik a saját egészségével, a lelki állapotával. Minden unatkozó ember a pénz miatt a vízpartokon áll és lógatja a kukacát. Pedig a Jóga igenis segít nekik. Heti három óra jóga gyakorlat erősebbé teszi őket, így könnyebb ki tudják fogni a halakat, nem ficamodik ki a karjuk, amit sokan írtak egy újságcikk alatt. Akár még a pénz problémájukat is megoldja, mert ha egészségesebb az ember lelke, akkor jobb döntéseket hoz a halak eladásakor.
9-Joey-Durden.png


Egyébként ezt a cikket az egyik kedves vendégem írta. Újabban a Luchese News-nál dolgozik, szerintem nagyon tehetséges fotós és újságíró. Mindenképp ajánlom a cikkei olvasását.

Tehát mindenképp megéri a jógával is foglalkozni, viszont elfáradtam picit. Úgy döntöttem egy ideig nem hirdetem a jóga órákat. Kis pihenés rám is rám fér. Ebben az időszakban új vendégeket nem fogadok, de azok akik már voltak nálam, azok nyugodtan írhatnak SMS-t, megbeszélünk egy időpontot és akkor jógázhatunk együtt. Remélem megértitek a helyzetem. Köszönöm, hogy vagytok nekem.
By: Chihiro​

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Szünet vége​

2023.10.08.​

haj.jpg
sziget.jpg
Legutóbbi posztomban arról írtam, hogy kis szünetet tartok. Szándékosan nem írtam dátumot, hogy meddig leszek szabadságon, mert nem tudtam meddig bírom majd nélkületek, munka nélkül. Hát el kell mondjam, hogy már pénteken mindenkinek azt mondtam, hogy csak a héten leszek szabadságon. Többen is jelezték, hogy szeretnének Jóga oktatásra jelentkezni. Úgyhogy holnaptól már nyugodtan megtehetitek a weboldalon, az Online foglalás menüpont alatt, de ne feledjétek, a foglalás után a telefonszámomon (+38-76-640-6411) egyeztessünk időpontot. Tehát még a hétvégén élvezzétek ki a nyarat, menjetek el ti is szabadságra. Élvezzétek a napsütést, a pálmafákat, ahogy én tettem a héten, hogy utána közösen jógázhassunk újult erővel.​

Vigyázzatok magatokra!​

1935395.png
Nemrégiben egy csomó brutális videó került ki a közösségi médiára. Bevallom én az első kettő után nem mertem megnézni a többit, hátborzongató, hogy mik történnek a városban. Ha még nem értesültetek volna róla, több cikk is született róla, amelyet én nem szeretnék kifejteni, de a Luchese News honlapján elolvashatjátok, egyik kedves újságíró barátom újságcikkét, a Terror és félelem - A rendvédelem nevében - /megrázó!, vagy a már velem is riportot készítő Róka blogjában a "Le style c'est l'homme meme"-ben, esetleg a szintén nálam járt újságnál a Neuigkeiten aus San Fierro-ban.
Nem tudom, hogyan történtek meg ezek az események, de ha egy rendőr van a közeletekben, esetleg igazoltatni, megállítani akar egy rendőrautó, azt nem mondom, hogy ne álljatok meg, de legalább akkor húzódjatok félre, amikor egy városba értetek, hogy mindenképp legyen szemtanú! Legyetek óvatosak és körültekintőek, engedelmeskedjetek a hatóságoknak, de azt is csak biztonságban!​
Szeretlek titeket: Chihiro​

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Félek​

2023.10.11.​

joey.png

Nemrég írtam nektek a terroristákról. Korábban nem féltem, azt gondoltam ez engem nem érint, ez a rendőrök dolga. Úgy éreztem kis hal vagyok én ebben a történetben, velem ilyen szörnyűség nem fordulhat elő. De mégis, most már félek! Nem merek az utcán álldogálni, de nem csak én vagyok vele így, mert minden járókelőnek a szemében látom ugyan ezt a félelmet. Akkor lettem a dolog részese, amikor egy közeli újságíró barátomnak nyoma veszett az egyik délután. Nem válaszolt az SMS-ekre. A motorja ott volt, ahol hagyta. Egyszerűen eltűnt. Persze azonnal mentünk a rendőrségre bejelentést tenni. De csak fapofa rendőrökkel találkoztunk, akik csak annyit mondtak, hogy ez nem az ő dolguk, amíg az egyik szóba nem állt velünk, de ő se látszott túl kompetensnek. Este ismét felkerestük a rendőrséget, de továbbra se mondtak semmit, nem találtak semmit az eltűnésével kapcsolatban. Aztán megláttuk a legújabb terrorista felvételeket....
ribbon-5172088_1280.png


Könnyes szemekkel írom ezen sorokat:
Őszinte részvétem családjának és barátainak. Joey-ben egy nagyon tisztességes, barátságos embert ismerhettem meg. Tehetséges fotós és újságíró volt. Szorgalmasan dolgozott és még a barátaira is minőségi időt fordított. Egy nagyon jó emberrel lett kevesebb a világ. Sajnálom!
Szeretettel: Chihiro​

Namaste!​

 
Utoljára szerkesztve:

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Horgászidény​

2023.10.13.​

391712936-821244880008773-6197224724790667645-n.jpg
Tekintettel a meghirdetett horgászidényre, annak időtartamával (2023.10.13.-2023.10.15.) párhuzamosan jóga stúdiónk is szünetet tart a lecsökkent érdeklődés miatt. Megértéseteket köszönöm, várlak titeket a jövőhéten. Továbbá szeretném elmondani, hogy bármennyire is nyugodt sport a horgászat, ott is érnek minket atrocitások:
  • Önön hibánkból elszakad, összecsomósodik a damil
  • Kificamodik a karunk a nagy halak kihúzásakor
  • Beáll a derekunk a sok álldogálástól
  • Rossz döntést hozunk a hal eladásakor
  • A csalit leszedi a horogról a hal és elúszik
  • Egy elhaladó hajó miatt elszakad a damil
  • A népszerű horgászhelyeken megzavar minket a szomszédos horgász
  • Naponta többször ellenőrzik a horgászengedélyt a hatóságok
  • Esetleg fegyveres bűnözők kirabolnak minket
És még sorolhatnám, hogy mennyi bosszúságot okozhat a horgászat. Ha hiszitek, ha nem, ezeknek a problémáknak a 90%-ára megoldást ad a jóga. A jóga erősebbé tesz minket, nem fogy el az erőnk, a hal fárasztásakor. Sokáig bírjuk ugyanabban a pózban. Lecsendesíti az elménket, megnyugszunk, nem idegeskedünk hasonló apróságokon. Továbbá pénzügyileg is jobban megúszhatjuk, ha kiváltjuk a horgászengedélyt, előre megtervezzük, hogy hol és hogyan horgászunk. Ha nyugodtak vagyunk, akkor az eladáskor is jobb eredményeket érhetünk el. Szóval mindenképp ajánlom, hogy legalább horgászat előtt figyeljetek saját egészségetekre, mentális állapototokra és akár otthon, akár a vízparton, pár jógagyakorlat elvégzésével, meditációval sokkal sikeresebbek lehettek a hétvégén.

Tüntetés​

A sorozatos emberölések és rendőr gyilkosságok miatt 2023. október 14-én, holnap 20.00 órakor tüntetés lesz a Los Santos-i Rendőr kapitányság előtt, olvashatjátok a "Le style c'est l'homme meme" oldalán.
Kérlek gyertek el minél többen, hogy választ kaphassunk tragédiákra, az
sajt.png
elhunytak emlékére és a városban érezhető mindennapos félelemre. Úgy tudom, hogy ezzel kapcsolatban továbbra se mondott semmit a rendőrség. Még a hétfői spontán tüntetés kapcsán sem, amiről a Los Santos Times cikkéből olvashattok bővebben: Vérbe fulladt a tegnapi tüntetés. Szerdán (2023.10.11.) volt elvileg egy sajtótájékoztató, viszont az ott elhangzottakról nem került ki nyilvános információ, sem az újságok által, sem a rendőrség által. Csupán egy szalagcímet láttam, a Los Santos Times oldalán, ami elég furcsa volt, de mire megnyithattam volna, már a cenzúra áldozatává vált. Biztos vannak közületek is olyanok, akik a gyilkosságok miatt veszítettek el szeretteiteket, úgy ahogy én is. Mint tudjátok, a legutolsó gyilkosság áldozata az LCN - Luchese News újságírója volt, aki azon kívül, hogy egy nagyon kedves barátom volt, azon felül, egy hiánypótlóan tehettséges újságíró volt, ő is írt egy cikket ezzel kapcsolatban, míg végül áldozatává nem vált. Amennyiben eljöttök a tüntetésre, kérlek nyugodtan viselkedjetek, kerüljétek az agressziót, remélhetőleg a hétfői spontán tüntetés után, ez az esemény békésen fog lezajlani és tájékoztatva leszünk.​
Üdv: Chihiro

Namaste!​


 
Utoljára szerkesztve:

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Újra itt!​

2023.10.23.​

Sziasztok drága vendégeim. Rég volt már, hogy posztoltam. Nem tűntem el itt vagyok, sőt most fejeztem be a mai első órámat. A horgászidénynek vége, így ismét tartok órákat, nyugodtan jöhettek, foglalhattok bármikor időpontot, elérhetőségeim továbbra is ugyanazok.

shelton.png
Az elmúlt hetekben volt időm gondolkodni, meditálni. Fel kellett dolgoznom az eseményeket. Először a terrorista fenyegetés, aztán az egyik barátom elvesztése. Folyamatosan nézem az újságokat, de továbbra sincs semmi hír a rendőrség sajtótájékoztatójáról, viszont egyik nap találkoztam merő véletlenül a rendőrség főparancsnokával, aki megnyugtatott, hogy a terrorista eseményeknek vége, viszont azt feltételezik, hogy a média is a terroristák kezébe lehet. Ezért nem írtak az újságok a sajtótájékoztatóról. Így viszont nem értem, hogy akkor a drága publikumot miért nem akarják értesíteni, akár a rendőrség honlapján. Viszont a rablások továbbra is fenyegetnek minket, hiszen kiderült, hogy sok rabló most már nem a detektorozókat fosztják ki, hanem a békés sporthorgászokat. Éppen ezért, ha közöttetek is akad pecás, kérlek vigyázzatok melyik vízpartot választjátok, nehogy a ti halaitokat is elvegyék.

Akik a horgászidény elteltével is folytatják a horgászatot, azoknak továbbra is azt tudom javasolni, hogy rendszeresen jógázzanak, hiszen a jóga sok bosszankodás elkerülésében segít. Illetve boldogabbak és kiegyensúlyozott életünk lehet.

Költözés?​

mta-screen-2023-09-27-19-09-35.png
mta-screen-2023-09-27-19-01-06.png
Nemrégiben megjelent egy cikk az LCN újságában, a "Megéri ezért egy aranybankot fenntartani? Újabb lövöldözés Los Santosban!" címmel, amit itt el is olvashattok: Katt! Mint tudjátok az én stúdióm is az aranybank közelében van, így minden nap tapasztalom, hogy majdnem óránként csenget, sípol és szirénázik a bank. Aztán a megjelenő járőrautók is szirénázva sietnek ki a helyszínre, végül pedig helikopterek köröznek a bank fölött, néha még a stúdióm fölött is elrepülnek. Ráadásul az állandó lövöldözés, folyton csak a fegyverropogás hallatszódik.​

Ezek mind megzavarják a nyugodt jóga órák tartását, akármennyire is zárt térben vagyunk és még a kellemes nyugtató zene is szól, akkor is hallani lehet. Így pedig képtelenség koncentrálni és ellazulni. Már azon gondolkozok, hogy el kell költöztetni a stúdiót. Remélem nem kell ebbe belefognom és a rendőrség valamit kezd a rendszeres bankrablások ellen. Viszont már elkezdtem nézegetni az eladó üzletek hirdetései között...
Üdv: Chihiro

Namaste!​

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Mi van ma?​

2023.10.24.​

2023-10-24-22-13-27.jpg
38762713264.png
Sziasztok! Én JÓGÁT OKTATOK! Mit nem lehet ezen érteni? Nem Happy finish, nem egyéb, nem szex, nem vállalok többet. Ez JÓGA csak! Bemelegítés, nyújtás, szint felmérés, légzés technika, egyszerűbb és nehezebb jóga pózok, nyugodtság és ennyi. Mondjátok meg, hogy melyik hirdetésemben írtam ennél többet? Minden bejegyzésem a JÓGÁRÓL szól. Én felkészültem, már akkor amikor elindítottam a céget, hogy hasonló megkeresések lesznek. Heti 1-2-vel még elboldogultam. De ma. Ma mi történt az emberekkel? Normálisak vagytok? Ma egész nap a perverz SMS-ekre válaszoltam, de nem egyre, hanem 5-6-ra. A legvégén pedig egy tegnapi vendégem, aki a feleségével jött jógázni. Megkérdezte, hogy erotikus, vagy intim jógát tartok-e pénzért? Milyen ember az ilyen? Tudjátok mit, adok 500.000$-árt annak, aki megmutatja nekem, hogy melyik hirdetésemben vállaltam szexuális tevékenységet! Sok sikert!
Ma nem volt egy normális megkeresésem se. Ennyire szexhiányos mindenki a városban? Nem tudnak csajozni, nincs barátnőjük és ezért lecsapnak arra, aki nőként munkát vállal, legyen az bármi is? Valaki segítsen, mert már nem bírom ezt. Mit lehet tenni ez ellen? Ezután minden hasonló SMS-t ignorálok, a telefonszámot elküldöm a rendőrségnek és még az oldalamon is közzéteszem. Nyugodtan hívogassátok őket.

Itt az első:
call.gif
call.gif
+38-76-271-3264

Meleg vagyok, este hívj! Sokáig csörgess, mert szeretem, ha rezeg. Ha nem tudok beszélni, tele a szám. Ha elutasító vagyok, csak kéretem magam, az csak az előjáték része. Minden hívással 5%-al beljebb vagy!




Üdv: Chihiro

Namaste!​

 
Utoljára szerkesztve:

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Szellemek!​

2023.11.05.​

szellem.jpg
zik.png
Kedves követőim! Visszatértem! Elnézéseteket kérem, hogy nem tájékoztattalak titeket a szabadságomról, hirtelen eltűnésemről, de lelki okai voltak. Az egész 2023.10.25.-én kezdődött, amikor egy titokzatos telefonszámról kaptam egy SMS-t, hogy Flint Country-ban paranormális jelenségek vannak. Először nem tulajdonítottam neki túl sok figyelmet, azt gondoltam, hogy téves számra küldték, de aztán sorra kaptam az üzeneteket, mindig más területeket megjelölve.A harmadik után már kíváncsi voltam, felhívtam a számot, de valami szellemirtókat kapcsoltak, elmentem a helyszínre, aztán jól megijedtem, mert See City-t megszállták a szellemek! Utána akárhová mentem, mindenhol szellemeket és szellemirtókkal találkoztam. Azt hittem visszatért a depresszióm, csak hallucinálok, de nem. Később jött a kormányzati tájékoztatás. Nagyon féltem, még otthon se bírtam megnyugodni, mindenhol szellemek voltak, úgyhogy elutaztam.



tokyo.jpg
Egy hétre vissza is utaztam szülőhazámba. Meglátogattam a rokonaim és pár barátomat és természetesen a jógázást se hagytam abba. Elmentem egy tradicionális Japán jóga mesterhez tanulni, neki köszönhetően megismerkedtem az Iyengar jógával. Ez a jóga típus főleg azoknak ajánlott akik az alakjukat akarják formálni. Amennyiben sokan fogtok érdeklődni erről a jóga fajtáról, úgy lehet felveszem a terméklistára.

Tehát 2023.11.06.-tól ismét tudtok jelentkezni jóga órára. Várlak titeket szeretettel.
Puszi: Chihiro

Namaste!​

 
Utoljára szerkesztve: