Jóga oktatás - See City első jógával foglalkozó vállalkozása!

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

EcoDay​

2024.05.30.​


Programajánlónak is mondhatnám, de igazából egy jógázási lehetőségnek is nevezhetem. Szóval 2024.06.01.-én szombaton 17:00-tól megrendezésre kerül a Los Santosi Reptéren az EcoMotion születésnapja, vagyis az EcoDay! Sok féle programon vehetnek majd részt a kilátogatók, mint például az autós szépségverseny, ügyességi akadálypálya, drift pálya, online quiz és labirintus, illetve a végén tűzijáték és tombola, eredmény hirdetések. Kérdezhetitek, hogy hol van ebben a jógázási lehetőség. Nos, az EcoMotion igazgatósága felkeresett, hogy a programok között jógát oktathatnék, hasonlóan, mint a Szent Flórián ünnepen. Szóval elvállaltam, nyugodtan keressétek majd a furgonomat a helyszínen. Végül pedig, az autós szépségversenyen is részt fogok venni, mint zsűri. Ígérem, megpróbálok ellenállni a csábításnak és nem csak a hazai (japán) autókat pontozni. A rendezvény részleteiről a képre kattintva, vagy ide kattintva tudtok tájékozódni.

7000?​

7000-l-togat-2024-05-30.png

Mint tudjátok, immáron 9 hónapja csinálom ezt a vállalkozást. Néha kezdem feladni a reményt a nagyon kevés vendég miatt, de mindig meglepődök, amikor ilyen nagy számokat elérünk. Én kezdem azt hinni, hogy én már mindent megtettem és pár ezer megtekintéstől nem lesz több, de mégis. Egy hónappal az előző, a 6000-res posztomnál azt gondoltam nincs tovább. Ti viszont megmutattátok, hogy mégis van. Szóval ismét egy hónap alatt összehoztatok még 1000 darab látogatást. Eszméletlenül hálás vagyok nektek, nem akarok csalódást okozni, úgyhogy kitartok amíg még lehet! Köszönöm, tényleg nagyon köszönöm!

Namaste!

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Hírnév​

2024.06.14.​

Kedves vendégeim! Az utóbbi időben összeszedtem a gondolataim és összegeztem az eddig velem történteket és arra a következtetésre jutottam, hogy én egy nagyon szerencsés lány vagyok. Lassan több mint 100 vendégem volt és az üzletnek hála több barátot is szereztem, illetve én is sok-sok vállalkozót megismertem. De ami még fontosabb, hogy ez az ismertség fordítva is igaz, ugyanis rengetegen megismertek engem is. Ezt a hírnevet sokáig nem ismertem fel, de rá kellett jönnöm, hogy megannyi üzleti és baráti kapcsolatot, mind a vállalkozásommal értem el. Ugyan mostanában nincsenek is vendégeim, illetve én se hirdetem sokszor, mégis több helyről felkeresnek, hogy én legyek a vendégük, meghívottjuk. Ez hihetetlenül jó érzés, hogy fontos vagyok, nem egy jelentéktelen kis jóga oktató. Viszont megígérem nem száll a fejembe a hírnév.

Újságírás?​

Gaijin-Media-logo.png
Igen, tudom ez se kapcsolódik a jóga oktatáshoz, mégis szeretném megosztani veletek. Az újságírás gondolatát már felvetettem, viszont lehet túlságosan elhamarkodott volt az ötletem. Nemrégiben megismerkedtem egy igazi újságíróval, aki nagyon érdekes cikkeket írt, úgyhogy folyamatosan nézegettem a megjelenő irományait. Nagyon lelkes voltam, valahogy támogatni szerettem volna a munkásságát. Viszont bár ne tettem volna, rá kellett jönnöm, hogy az újságírás nem csak játék és mese. Bizony rengeteg veszéllyel tud járni, óvatosan kell fogalmazni, mert lehet hogy valakinek rossz lesz a cikk, aztán bosszút áll valamilyen módon. Nem fogok belemenni a részletekbe, csak helyzetjelentésként osztom meg veletek ezt a gondolatot. Szóval még átgondolom a dolgot, pedig már meg van az újságom logója.

Namaste!

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Nemzetközi Jóga nap!​

2024.06.20.​

Joganap.png
Kedves vendégeim! Szeretettel meghívlak titeket a Nemzetközi Jóga nap alkalmából rendezett ingyenes csoportos jóga órámra!
  • Bemelegítés
  • Könnyű és nehéz jóga gyakorlatok
  • Páros jóga pózok
  • Könyv vásár
Helyszín: SeeRing Parkolóház előtti rét
Időpont: 2024. 06. 21. 19:00 - 20:00

Szeretettel várok mindenkit, aki szeretné kipróbálni a jógát, felfrissíteni testét és lelkét, valamint közösségben ünnepelni a Nemzetközi Jóga Napot. Hozzatok magatokkal egy jógamatracot, kényelmes ruhát és jókedvet!


Namaste!

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Aranyláz​

2024.06.29.​

miner-chest-event-fb-feed.png
Először is szeretnék megosztani veletek egy kis beszélgetést, egy jóga iránt érdeklődővel: A történet ott kezdődik, hogy a palominoi tónál láttam el szervezői feladatokat, a mai buli miatt, amikor is odaállított két srác, akik egyből azzal kezdték, hogy be vannak feszülve a bányászat miatt. Nos, mint már mondtam én nem orvos vagyok, egészségesen gyertek hozzám. Volt amikor csak így bejelentkezés nélkül is belementem az oktatásba, aztán csak a végén derült ki, hogy nincs is rá pénzük, úgyhogy most azzal kezdtem és jól is tettem, hiszen nekik se volt 35.000$-juk, ami egy kezdő oktatásnak az ára. Szóval érdekes, hogy milyen emberek vannak. Bányásznak, milliókat keresnek, luxus kocsikkal járkálnak, mégsincs 35 ezrük, egy jóga órára. A másik dolog, hogy tegnap, pénteken elindult az ismételt aranyláz SeeCity-ben, most megint mindenki csak a bányákban a köveket ütik az értékes ércek és ládák reményében. De ha már bányásztok, tudok ajánlani egy jó programot. Gyertek el jógázni és legyen pénzetek kifizetni. A másik, pedig...

Palomino Lake Party!​


Mint tudjátok, a The Club Management csapata tagja vagyok, így a Palomino Lake Party szervezésében is részt vettem! Mivel aktívan részt vettem a tervezésben, így biztosan kijelenthetem, hogy ez egy hatalmas buli lesz. Remélem mindenki jól fog szórakozni, gyertek el sokan a mai nap, szombaton este a palominoi tóhoz és érezzétek jól magatokat. A legjobb zenék, a legcsinosabb lányok, a leghűsítőbb italok és a legfinomabb kaják várnak titeket. Aztán ne felejtsétek otthon a fürdőruhátok!

Sajnos én nem leszek a városban, már bőven a szervezés előtt le volt fixálva egy szabadságom erre a napra, úgyhogy sajnos nem is leszek a városban. De nélkülem is érezzétek jól magatokat. A következő bulira, mert lesz még ne aggódjatok. Szóval a következőn már biztos ott leszek.

Namaste!

 

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
179
1 655
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto

Programajánló!​

2024.07.12.​

fishing-logo-Made-with-Poster-My-Wall.jpg
Kedves vendégeim! Nemrégiben felkérést kaptam egy újabb rendezvényre. Szóval ide is meg szeretnélek hívni titeket, amennyiben szeretnétek velem találkozni, a jóga órámon részt venni. Személy szerint én sokáig nem is tudtam ennek a cégnek a létezéséről, de utána olvasva elég jónak hangzik. Ez a horgászegyesület az EcoMotion Inc. tagvállalatai közé tartozik, tehát valamilyen módon kollégáim is, a Pet Grooming & Shop által.

Horgász verseny!
A rendezvény jegy ára: 40.000$, amely 6 havi tagdíjat, illetve egy SeeRod 2000, egy doboz csali, egy tekercs damil és egy úszó átvételéhez jogosít.
Helyszín: Tierra Robada, az autópálya leállósávjában lévő közkedvelt horgászhely.
Időpont: 2024.07.14. 20:00-21:30-íg.
Nyeremény: 1.000.000$

Gyertek el, fogjátok ki a legnagyobb halakat, jógázzunk egy jót és érezzük jól magunkat!

Könyv​

k-nyvkiter-tett.png
Szeretném ismételten felhívni a figyelmet, hogy az "Én a Jóga oktató" önéletrajzi könyvemet már online is megrendelhető, illetve E-book formában is letölthető!

- Ebben az önéletrajzi könyvben mesélem el életem a különös történetét. Hogyan kerültem SeeCity-be, milyen munkáim voltak, merre laktam és milyen extrém kihívásokkal is találkoztam. Mesélek a vallásról, a jógáról, a meditációról, még arról is, hogy miként lábaltam ki a mély depresszióból. E törénetből kiderül, hogyan lettem a város legnépszerűbb jóga oktatója és még pár tanáccsal is ellátom a vállalkozni vágyókat.
Üdv: Chihiro

Namaste!