A pénzpiacon át, a szabályzatig és a frakciókig...

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nicoka

Újonc
2023. 09. 26.
18
18
LV karakter
Pablo Sindacco
Egyetértek. Még a kezdetekkor 900.000$-ból enyém volt a világ. Mostanra oda jutott az egész inflálódàs, hogy autót amit 2 éve még eladtam max 500.000$-ért most akár 3,5-et is elkérhetnék érte ha meglenne. Nem tud az ember már pár millióból meglenni. Éshát igen, ki van ez a szerver is hegyezve a játékon belüli mikro tranzakciókra (pp) ha boldogulni akarsz akkor költs pénzt különben egy évig ülhetsz a gép előtt keresve a penzt.
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
354
917
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
Igazából a vezetőségnek nem érdeke az, hogy minőségi roleplayt folytassanak a játékosok
Aki kereskedik az megfogja venni a ppt drágábban, vagy többször, nem is fogja elhagyni azt a játékot amibe sok pénzt "ölt"
 

GameOver

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 07. 17.
312
345
LV karakter
Kayden Murray
Egyetértek. Még a kezdetekkor 900.000$-ból enyém volt a világ. Mostanra oda jutott az egész inflálódàs, hogy autót amit 2 éve még eladtam max 500.000$-ért most akár 3,5-et is elkérhetnék érte ha meglenne. Nem tud az ember már pár millióból meglenni. Éshát igen, ki van ez a szerver is hegyezve a játékon belüli mikro tranzakciókra (pp) ha boldogulni akarsz akkor költs pénzt különben egy évig ülhetsz a gép előtt keresve a penzt.
Nem tud az ember meglenne pár millióból? Mért, mik a célok? Milliárdos luxus életből, 50 db autóval, amivel lehet flexelni? Ez a legnagyobb probléma, tisztelet a kivételnek, de csak a pénzt hajtja az embert. Ezt hívják kereskedelemnek, persze azt is megértem, hogy vannak egyes célok amik komolyabb összeget igényelnek, de szerintem a ló másik túloldalára sem kellene esni, hogy nem lehet megélni milliókból.
 

Nicoka

Újonc
2023. 09. 26.
18
18
LV karakter
Pablo Sindacco
Nem tud az ember meglenne pár millióból? Mért, mik a célok? Milliárdos luxus életből, 50 db autóval, amivel lehet flexelni? Ez a legnagyobb probléma, tisztelet a kivételnek, de csak a pénzt hajtja az embert. Ezt hívják kereskedelemnek, persze azt is megértem, hogy vannak egyes célok amik komolyabb összeget igényelnek, de szerintem a ló másik túloldalára sem kellene esni, hogy nem lehet megélni milliókból.
Kikérem magamnak. Nem kereskedek. Sőt immáron nem is játszom a szerveren csak híbe-hóba. Ugyanis ez már nem az a közösség mint régen. A benzinkúton tankolok és elkezdenek ordibálni nekem hogy gyere ide te kutya vagy megdöglesz? :D Ugyan. De ez csak egy példa a sok player közül aki azt se tudja mi az az rp.
 

GameOver

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 07. 17.
312
345
LV karakter
Kayden Murray
Kikérem magamnak. Nem kereskedek. Sőt immáron nem is játszom a szerveren csak híbe-hóba. Ugyanis ez már nem az a közösség mint régen. A benzinkúton tankolok és elkezdenek ordibálni nekem hogy gyere ide te kutya vagy megdöglesz? :D Ugyan. De ez csak egy példa a sok player közül aki azt se tudja mi az az rp.
Van ez a réteg is, s van a másik réteg. Illeszkedj be egy olyan közösségbe, frakcióba ahol teljes mértékben kiélheted az rp-d. Emellett, valahogy érdekes módon csak a pénzzel tudtál jönni, tehát ez többet mond minden szónál, ami vall(hat) rád.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Danyi és RIVALE

sujer

Nekem ez játék. ✌️
SzerverAdmin
LV
2019. 11. 15.
70
203
LV karakter
sergio.lacasa
A szerveren megtalálható zacis, és a híd alatti rész BCbe haladva a legforgalmasabb hely a szerveren. Valahogy jó hogy jött ez a horgászat, nem mondom hogy nem változtatott néhány tényezőn amit felsoroltak fentebb, de semmiképpen sem elég. Nem leszek álszent, én is elmegyek zacishoz egy nap többször, mert nem látok máshol konkrétan embereket, detektorozok unalmamba akár reggel. Mivel a horgász event kikerült így újra a detektor a legjobb pénzforrás, bárki bármit mond, én láttam olyat aki 3óra alatt kiszedett 600+ összértékű antikot. Természetesen ez szerencsefüggő, de egy napi játékkal, kevesebb mint 4-5 óra alatt kiszedni egy középkategóriás/sport venomos kocsiknak az 1/7ét, 1/8át, azért eléggé durva.

És ez csak egy hobbi, eközben vagy ezután természetesen adhatja tovább a tárgyait/járműveit, amiknek napi szinten változik konkrétan az ára.
Hiába a 200 300 játékos, amikor találkozunk a másikkal max annyira hogy a járművével elmegy mellettünk, vagy szereltet, vagy épp afkolja a zacist, akár horgászik.
Nem mindenki ezt csinálja, de a szerver nagyon nagy százaléka viszont igen.
Ismerek olyat akinek 4 farmja van, napi szinten 560ezer dollárt kiszed csak a bárányokból. Elég ha valaki játszik a szerveren napi 2-3órát a farmmal, és egy hét alatt 4millió dollár kerül a zsebébe, ami régebben egy álomnak számított, konkrétan.


A játékosszám a horgászattal ugyan megnőtt, de az interakció a játékosok között nem, ami Magyarország legnagyobb MTA szervere egyikénél eléggé baj szerintem.

Visszatérve ha keresel, találhatsz frakciósokat akiknek az RP a fő, de viszont bele lehet unni abba is, senki ne mondja hogy nem. Társaság/ismerősök alakulnak ki, de természetesen a legtöbb ember örül annak, hogyha fejlődést lát a karakterén bármilyen játékban van benne, bármennyit játszik vele.

Ez az én személyes véleményem, lehet savazni.
 

GameOver

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 07. 17.
312
345
LV karakter
Kayden Murray
A szerveren megtalálható zacis, és a híd alatti rész BCbe haladva a legforgalmasabb hely a szerveren. Valahogy jó hogy jött ez a horgászat, nem mondom hogy nem változtatott néhány tényezőn amit felsoroltak fentebb, de semmiképpen sem elég. Nem leszek álszent, én is elmegyek zacishoz egy nap többször, mert nem látok máshol konkrétan embereket, detektorozok unalmamba akár reggel. Mivel a horgász event kikerült így újra a detektor a legjobb pénzforrás, bárki bármit mond, én láttam olyat aki 3óra alatt kiszedett 600+ összértékű antikot. Természetesen ez szerencsefüggő, de egy napi játékkal, kevesebb mint 4-5 óra alatt kiszedni egy középkategóriás/sport venomos kocsiknak az 1/7ét, 1/8át, azért eléggé durva.

És ez csak egy hobbi, eközben vagy ezután természetesen adhatja tovább a tárgyait/járműveit, amiknek napi szinten változik konkrétan az ára.
Hiába a 200 300 játékos, amikor találkozunk a másikkal max annyira hogy a járművével elmegy mellettünk, vagy szereltet, vagy épp afkolja a zacist, akár horgászik.
Nem mindenki ezt csinálja, de a szerver nagyon nagy százaléka viszont igen.
Ismerek olyat akinek 4 farmja van, napi szinten 560ezer dollárt kiszed csak a bárányokból. Elég ha valaki játszik a szerveren napi 2-3órát a farmmal, és egy hét alatt 4millió dollár kerül a zsebébe, ami régebben egy álomnak számított, konkrétan.


A játékosszám a horgászattal ugyan megnőtt, de az interakció a játékosok között nem, ami Magyarország legnagyobb MTA szervere egyikénél eléggé baj szerintem.

Visszatérve ha keresel, találhatsz frakciósokat akiknek az RP a fő, de viszont bele lehet unni abba is, senki ne mondja hogy nem. Társaság/ismerősök alakulnak ki, de természetesen a legtöbb ember örül annak, hogyha fejlődést lát a karakterén bármilyen játékban van benne, bármennyit játszik vele.

Ez az én személyes véleményem, lehet savazni.
Te is csak a pénzzel jössz, más érvelést valahogy nem tudsz nyújtani ami a topicnak a fő lényege.
Szerintem mindenki tisztában van a lehetőségeivel anyagaik terén, és ismeri már merre hány méter.
Aki RP-be beleun, ott már gondok vannak, főleg egy RP szerveren, ahol a lényeg egy olyan karaktert alakítani aki nem 0/24-ben csak a pénzt farmolja. Megint amit írtál, kb egyenlő a fentebbel. Pénz, pénz, pénz...Ez a probléma, hogy sok embernél csak ez az egyetlen forrás létezik, a pénzfarmolás.
 
  • Vicces
Reactions: Fremszy és Danyi

sujer

Nekem ez játék. ✌️
SzerverAdmin
LV
2019. 11. 15.
70
203
LV karakter
sergio.lacasa
Te is csak a pénzzel jössz, más érvelést valahogy nem tudsz nyújtani ami a topicnak a fő lényege.
Szerintem mindenki tisztában van a lehetőségeivel anyagaik terén, és ismeri már merre hány méter.
Aki RP-be beleun, ott már gondok vannak, főleg egy RP szerveren, ahol a lényeg egy olyan karaktert alakítani aki nem 0/24-ben csak a pénzt farmolja. Megint amit írtál, kb egyenlő a fentebbel. Pénz, pénz, pénz...Ez a probléma, hogy sok embernél csak ez az egyetlen forrás létezik, a pénzfarmolás.
Igen, én is csak a pénzzel jövök mivel ez a legnagyobb baj. Kinek lesz fontos az RP, akinek van vagyona, mivel szarrá kereste magát 3hét alatt, vagy akinek nincs vagyona, és keresi az RP szálat? Mi venné rá a vagyonosabb játékosokat az RPre? Segítek, semmi.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

GameOver

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 07. 17.
312
345
LV karakter
Kayden Murray
Igen, én is csak a pénzzel jövök mivel ez a legnagyobb baj. Kinek lesz fontos az RP, akinek van vagyona, mivel szarrá kereste magát 3hét alatt, vagy akinek nincs vagyona, és keresi az RP szálat? Mi venné rá a vagyonosabb játékosokat az RPre? Segítek, semmi.
Nem, egyáltalán nem a pénzzel van a baj. Bár aki a pénzre utazik, mint Te és sok más player, az valóban nem vágyik különösebb rp-kre. Tehát itt ez egy öngól.
Vannak a szerveren lehetőségek pénzt keresni, de aki ezt teszi minden logolástól számítva egészen az exitelésig, az csak a pénzre hajt. De még mindig a szerver LEGFŐBB jelleme az RP, akárhogy is csűrjük csavarjuk.
Igen egy vagyonos embernek is szerintem ki kellene venni a részét az rp-kben, legyen ez bármi, kivéve a szándékos kötekedés, feszültségkeltés...
Szerintem van egy pár frakció ahol helyt lehet állni RP-ben, de frakció nélkül is lehet olyan közösséget felépíteni civilként, ahol pöröghet az RP.
Aki kezdő/újonc friss regisztrációs, az igen keressen valamennyi pénz a kezdő meginduláshoz, de már millió lehetőség nyílik az RP-re.
Én is vagyonos vagyok, de tudok rp-zni, gyakran a semmiről is. Egyrészt nincsen nagyon már szükségem a pénzre, másrészt még mindig ez egy RP szerver.
Legfőbb probléma, hogy az emberek nem ismerik maga a szónak a fogalmát hogy mi az az RP.
/ame /do /me /megpróbál (ismétlem magam megint csak tisztelet a kivételnek, mert vannak jó páran frakciótól függetlenül)
Szívem szerint kíváncsi lennék, hogy mi lenne pénz nélkül a szerveren. Tehát se autó, se kp, se antik, se horgászat, semmi. Kivenném egy időre, szívesen megnézném a playereket, hogyan találnák fel magukat, és hány player lenne ezekkel a feltételekkel XY ideig.
 

sujer

Nekem ez játék. ✌️
SzerverAdmin
LV
2019. 11. 15.
70
203
LV karakter
sergio.lacasa
Bár aki a pénzre utazik, mint Te és sok más player, az valóban nem vágyik különösebb rp-kre.
Mostanában adtam el kb 5-6 járművet. Mielőtt itt nem hagytam, nyáron is RPztem egy társasággal, azelőtt frakcióban voltam,azelőtt sok NS projektben vettem részt. Alapvetően azért jöttem LVre mert hívtak NSezni is, de te a semmit látásból egy kalap alá veszel, és belelátsz az agyamba, hogy én mire vágyok, és mire nem, mert leírtam hogy a pénz a fő probléma.

Én is vagyonos vagyok, de tudok rp-zni, gyakran a semmiről is. Egyrészt nincsen nagyon már szükségem a pénzre, másrészt még mindig ez egy RP
Most írod, hogy vagyonos vagy, de tudsz RPzni. Én arról beszéltem, hogy sokaknak a pénzszerzés miatt kimarad az RP, és azt, hogy aki vagyonos, az nem RPzik már, vagy csak ritkán, de itt nem magamra értettem a dolgot, de azért köszönöm a véleményed. Neked jelenpillanatban azért nem kell a pénz után gürizned, mert vagyonos vagy, és úgy gondolod felesleges, inkább az RP. De az odavezető út az mi volt nálad? Nem hiszem, hogy ameddig kerested a pénzed neked is inkább az RP lett volna a fő. Ismerek olyat, aki nagyon nagyon sok ideje játszik, frakcióban is volt, de viszont alig van egy kocsija, pár fegyvere. Neki tényleg az RP a fő, nem vagyonos, az RPért jár fel. De itt most mindenki rossz, csak te vagy a jó, mivel te vagyonosan is nagyon frankón RPzel elmondásod szerint. Akkor téged is egy kalap alá lehet venni a vagyonosokkal, mivel te is grindoltad ugyanúgy a szervert.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

GameOver

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 07. 17.
312
345
LV karakter
Kayden Murray
Mostanában adtam el kb 5-6 járművet. Mielőtt itt nem hagytam, nyáron is RPztem egy társasággal, azelőtt frakcióban voltam,azelőtt sok NS projektben vettem részt. Alapvetően azért jöttem LVre mert hívtak NSezni is, de te a semmit látásból egy kalap alá veszel, és belelátsz az agyamba, hogy én mire vágyok, és mire nem, mert leírtam hogy a pénz a fő probléma.


Most írod, hogy vagyonos vagy, de tudsz RPzni. Én arról beszéltem, hogy sokaknak a pénzszerzés miatt kimarad az RP, és azt, hogy aki vagyonos, az nem RPzik már, vagy csak ritkán, de itt nem magamra értettem a dolgot, de azért köszönöm a véleményed. Neked jelenpillanatban azért nem kell a pénz után gürizned, mert vagyonos vagy, és úgy gondolod felesleges, inkább az RP. De az odavezető út az mi volt nálad? Nem hiszem, hogy ameddig kerested a pénzed neked is inkább az RP lett volna a fő. Ismerek olyat, aki nagyon nagyon sok ideje játszik, frakcióban is volt, de viszont alig van egy kocsija, pár fegyvere. Neki tényleg az RP a fő, nem vagyonos, az RPért jár fel. De itt most mindenki rossz, csak te vagy a jó, mivel te vagyonosan is nagyon frankón RPzel elmondásod szerint. Akkor téged is egy kalap alá lehet venni a vagyonosokkal, mivel te is grindoltad ugyanúgy a szervert.
A kérdésedre a válasz, ha már ennyire kotorgálsz az játéktudásomban és az elért játékbeli eredményeimben, szívesen elmondom, hogy tudtam tartani egy 50-50%-os mértéket.
Ez annyit takar hogy pénzkeresés és rp egyszerre egy játékidőn belül. Nekem fegyverem sincs, 1 db autóm van összvissz.
Senki nem mondta hogy mindenki rossz, ez a saját agyad szüleménye, bár ezzel nem tudok mit tenni, hogy mit adsz hozzá, s mit veszel el a kombinálásodból.
De szerintem jobb ha nem próbálsz meg személyeskedni velem, mert nincs ahhoz jogod sem érveid. Felőlem vehetsz egy kalap alá, volt egy célom a játékban amit elértem.
Probléma talán? Hidd el nem monotonitásból szedtem össze a vagyonom.
Élvezettel csináltam bármit is, legyen ez detektor, urmatrans, stb stb. De mindig tudtam, hol a határ.
Bár a legutóbbi PK-d elnézve, aki egy forgalmas helytől nem messze animba levő játékost akar kirabolni, majd ezt megkérdezi admintól hogy lehet-e, ott szerintem ne is menjünk bele, hogy számodra mit jelent az RP szerver. Részemről lezártam veled.
 

Borisz

borisz@see-game.com
Manager
2019. 01. 06.
4 545
10 136
25
Budapest
armin.kim
Sziasztok.

Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy akik itt felháborodva és sok esetben lenézően, megvetően írnak azokról a játékosokról, akik dolgoznak, kereskednek vagy ahogy ti mondjátok grindolnak a szerveren, miért foglalkoztok velük? Miért bánt ez titeket, hogy vannak olyanok akik ezért játszanak és ezt élvezik, nekik ez a kikapcsolódás? Ártanak nektek? Irigyek vagytok rájuk? Nekik is ugyan úgy bele kell rakni a munkát, hogy ezt elérjék, nem az ölükbe hullik. Esetleg ti ezt elítélitek? Rendben, de akkor minek foglalkoztok velük? Én még egy embert sem láttam a másik oldalról idejönni és csesztetni titeket, hogy ti mivel foglalkoztok vagy épp mivel nem. Adjuk meg szerintem a lehetőséget mindenkinek arra, hogy azért jöjjön fel és azt csináljon amit akar vagy ami jól esik neki. Gipsz Géza mikor hazajön a melóból hulla fáradtan és leül játszani miért várjuk el, hogy azt csinálja ami a ti elvárásaitoknak megfelelő? Miért nem farmozhat vagy detektorozhat nyugodtan magába ha neki az tetszik?

Ahogy itt láttam már megfejtettétek, hogy a szerver 80%-a az RP-re vágyik és nem érdekli a pénz, nem érdekli a vagyon de nagyon zavarja, hogy nincs RP.
Ha ti vagytok a 80% akkor ez miért jelent problémát? Az erős többség úgy érzem, hogy ki kellene szorítsa a gyenge 20%ot. Vagy ha ez nem megy akkor ezekszerint lehet, hogy mégsem így vannak az arányok?
De teljesen mindegy, hogy milyen arányok vannak. Aki meg akarja találni magának a szórakozást az meg is fogja. A lehetőség adott mindenre. Vagyon nélkül is tudtok csinálni mindent a szerveren. Ahhoz, hogy egy király klub rp szülessen nem kellenek a milliók. Ahhoz, hogy frakcióba csatlakozzatok szintén nem kellenek a milliók. A legtöbben itt azt hangoztatják, hogy őket nem érdekli a vagyon csak az rp, mégis egyfolytában a pénzről írtok. De miért?

A másik rendszeresen visszatérő pont, hogy régen mi volt. Régen itt voltak playerek, régen ezt csinálták, régen azt csinálták. Azt sajnos el kell fogadni, hogy ahogy változnak az idők úgy változnak a trendek. És a trendeket ti, játékosok alakítjátok és rajtatok múlik. Ha a szerver többsége valamit máshogy csinál mint régen, ahhoz a kisebb rétegnek kell alkalmazkodni és nem azokat szidni akik változtattak. Nyilván ha nem tetszik az új trend (pl zacis) akkor nem kell odamenni. De semmiképp sem az a megoldás, hogy fröcsögünk a másikra.

Amit én itt látok és ezt most minden bántás nélkül írom, hogy sokan a múltban ragadtatok és azt szeretnétek, hogy az az időszak legyen a szerveren mikor TI a legjobban éreztétek magatokat. Ez lehet, hogy valakinek fél évvel ezelőtti időszak, valakinek pedig 3 évvel ezelőtti időszak. De abba is gondoljatok bele, hogy sokaknak meg pont ez a legszebb időszak a játékos pályafutása során. Sajnos ez ilyen, ahogy változnak az idők, változtok ti is, változik a szerver is, változik a közösség is és változnak a közösség igényei is. Ezt el kell fogadni, aki ezt nem tudja megugrani az folyamatosan csak rossz tapasztalatokat fog szerezni és fölöslegesen hergeli csak magát. Alkalmazkodni kell. Aki pedig nem tud alkalmazkodni az legalább emelt fővel fogadja el a helyzetet és ne a másik basztatása menjen. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy nem lehet véleményt mondani vagy nem lehet ötleteket adni a szerverrel kapcsolatban. De ebben a topicban sajnos nem ezt látom. Hanem legtöbb esetben a siránkozást és a nagyobbnál-nagyobb baromságokat (tisztelet a kivételnek). Az ötletek jók ha vannak, sőt kellenek is. Kellenek a vélemények is. Csak nem mindegy milyen formában. A topic közepén polgárháborús állapotokat közelítettetek meg, lázadásra és sztrájkra buzdítottatok. Ennek mi értelme? Szerintetek lesz eredménye?

Végszóként mindenkit nyugalomra intenék, várjátok meg mit hoz a jövő, próbáljátok meg élvezni a játékot hisz azért vagyunk itt. Tartsátok tiszteletben a másikat és fogadjátok el őket. Lesz még a szerveren változás nem is kevés, folyamatosan fognak bejönni az újdonságok és a jobbnál jobb lehetőségek. Próbáljátok meg azokat kihasználni.

Félve remélem, hogy célba fog érni ez a kis üzenet és sikerül megragadni a lényeget belőle. Mi minden esetre folyamatosan azon dolgozunk, hogy nektek játékosoknak a legjobb élményt nyújtsuk, még ha ez nem is nyeri el mindenki tetszését. Hála égnek a visszajelzések és a számok minket igazolnak.

Csodaszép napot nektek.
 

RIVALE

Barangoló
2022. 08. 30.
87
882
V4 karakter
Emma Moreno
LV karakter
Dave Larsen
Nos hát, Üdv néked!
Sziasztok.

Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy akik itt felháborodva és sok esetben lenézően, megvetően írnak azokról a játékosokról, akik dolgoznak, kereskednek vagy ahogy ti mondjátok grindolnak a szerveren, miért foglalkoztok velük? Miért bánt ez titeket, hogy vannak olyanok akik ezért játszanak és ezt élvezik, nekik ez a kikapcsolódás? Ártanak nektek? Irigyek vagytok rájuk? Nekik is ugyan úgy bele kell rakni a munkát, hogy ezt elérjék, nem az ölükbe hullik. Esetleg ti ezt elítélitek? Rendben, de akkor minek foglalkoztok velük? Én még egy embert sem láttam a másik oldalról idejönni és csesztetni titeket, hogy ti mivel foglalkoztok vagy épp mivel nem. Adjuk meg szerintem a lehetőséget mindenkinek arra, hogy azért jöjjön fel és azt csináljon amit akar vagy ami jól esik neki. Gipsz Géza mikor hazajön a melóból hulla fáradtan és leül játszani miért várjuk el, hogy azt csinálja ami a ti elvárásaitoknak megfelelő? Miért nem farmozhat vagy detektorozhat nyugodtan magába ha neki az tetszik?

Ahogy itt láttam már megfejtettétek, hogy a szerver 80%-a az RP-re vágyik és nem érdekli a pénz, nem érdekli a vagyon de nagyon zavarja, hogy nincs RP.
Ha ti vagytok a 80% akkor ez miért jelent problémát? Az erős többség úgy érzem, hogy ki kellene szorítsa a gyenge 20%ot. Vagy ha ez nem megy akkor ezekszerint lehet, hogy mégsem így vannak az arányok?
De teljesen mindegy, hogy milyen arányok vannak. Aki meg akarja találni magának a szórakozást az meg is fogja. A lehetőség adott mindenre. Vagyon nélkül is tudtok csinálni mindent a szerveren. Ahhoz, hogy egy király klub rp szülessen nem kellenek a milliók. Ahhoz, hogy frakcióba csatlakozzatok szintén nem kellenek a milliók. A legtöbben itt azt hangoztatják, hogy őket nem érdekli a vagyon csak az rp, mégis egyfolytában a pénzről írtok. De miért?

A másik rendszeresen visszatérő pont, hogy régen mi volt. Régen itt voltak playerek, régen ezt csinálták, régen azt csinálták. Azt sajnos el kell fogadni, hogy ahogy változnak az idők úgy változnak a trendek. És a trendeket ti, játékosok alakítjátok és rajtatok múlik. Ha a szerver többsége valamit máshogy csinál mint régen, ahhoz a kisebb rétegnek kell alkalmazkodni és nem azokat szidni akik változtattak. Nyilván ha nem tetszik az új trend (pl zacis) akkor nem kell odamenni. De semmiképp sem az a megoldás, hogy fröcsögünk a másikra.

Amit én itt látok és ezt most minden bántás nélkül írom, hogy sokan a múltban ragadtatok és azt szeretnétek, hogy az az időszak legyen a szerveren mikor TI a legjobban éreztétek magatokat. Ez lehet, hogy valakinek fél évvel ezelőtti időszak, valakinek pedig 3 évvel ezelőtti időszak. De abba is gondoljatok bele, hogy sokaknak meg pont ez a legszebb időszak a játékos pályafutása során. Sajnos ez ilyen, ahogy változnak az idők, változtok ti is, változik a szerver is, változik a közösség is és változnak a közösség igényei is. Ezt el kell fogadni, aki ezt nem tudja megugrani az folyamatosan csak rossz tapasztalatokat fog szerezni és fölöslegesen hergeli csak magát. Alkalmazkodni kell. Aki pedig nem tud alkalmazkodni az legalább emelt fővel fogadja el a helyzetet és ne a másik basztatása menjen. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy nem lehet véleményt mondani vagy nem lehet ötleteket adni a szerverrel kapcsolatban. De ebben a topicban sajnos nem ezt látom. Hanem legtöbb esetben a siránkozást és a nagyobbnál-nagyobb baromságokat (tisztelet a kivételnek). Az ötletek jók ha vannak, sőt kellenek is. Kellenek a vélemények is. Csak nem mindegy milyen formában. A topic közepén polgárháborús állapotokat közelítettetek meg, lázadásra és sztrájkra buzdítottatok. Ennek mi értelme? Szerintetek lesz eredménye?

Végszóként mindenkit nyugalomra intenék, várjátok meg mit hoz a jövő, próbáljátok meg élvezni a játékot hisz azért vagyunk itt. Tartsátok tiszteletben a másikat és fogadjátok el őket. Lesz még a szerveren változás nem is kevés, folyamatosan fognak bejönni az újdonságok és a jobbnál jobb lehetőségek. Próbáljátok meg azokat kihasználni.

Félve remélem, hogy célba fog érni ez a kis üzenet és sikerül megragadni a lényeget belőle. Mi minden esetre folyamatosan azon dolgozunk, hogy nektek játékosoknak a legjobb élményt nyújtsuk, még ha ez nem is nyeri el mindenki tetszését. Hála égnek a visszajelzések és a számok minket igazolnak.

Csodaszép napot nektek.
Nem tudom, hogy valójában elolvastad-e a topicot vagy csak a főcím és két komment alapján döntötted-e el, hogy mit írsz. Viszont tény és való, és legnagyobb tisztelettel jegyezném meg, hogy kiválóan forgatod a kártyákat a saját javadra.

Aki csak a te kommentedet olvassa el, annak az jön le, hogy mi a kereskedő/pénz kergető játékos réteget ocsároltuk a topicban, miközben valójában ( 1-1 kommentet kivéve ) ilyesmi nem történt. Mi nem a játékosokat, hanem a szerver (V4-es) gazdaságát és egyéb hiányosságait vitattuk meg. Ezt viszonyítva a régebbi mod-hoz és fejlesztésekhez. Plusz ehhez kapcsolódóan megoldásokat írtunk, hogy mivel lehetne könnyen orvosolni ezen dolgokat.

Nyilván a közösség felfogása is szóba került, amely ilyenkor kulcsfontosságú. Eső sincs felhő nélkül.

Ha az ötlet csomag véleményed szerint megvalósíthatatlan és szerintetek nincs benne fantázia, én elfogadom. De a horgász update előtt 180 volt a játékos szám, az az előtti (V3-as mod-ban lévő) 280-300-hoz képest.
Így szerintem az volna a legcélravezetőbb, ha az LV-n aktívan játszó kisebb, nagyobb adminok lennének meghallgatva ez ügyben. Ha neked LV játékosainak szava kevés, akkor úgy kérlek adj az ő véleményükre.
Változtatni kellene, ezt mi jól tudjuk akik naponta megfordulnak a szerveren és nem egy diagram vagy mások elmondásai alapján ítéljük meg a dolgokat.

Nem lázadunk, ezt nem tudom honnan vetted. A közösségnek abból van elege, hogy adtatok nekünk egy új modot, amely a fő szerveré és nem a miénk. De nyilván ezt csak mi tudjuk, hiszen mi játszottunk/játszunk a szerveren. Mi érezzük ennek hatását és isszuk meg a levét.

Nem ellened véleményeztünk, nem is a szerver ellen hanem értetek. Mi pontosan látjuk, hogy hová megy ez és mi lehet ennek a vége. A célunk egy és ugyanaz, itt tartani a játékosokat hosszútávon.

Tudod, régen rájöttek arra hogy a királynak legalább annyira szüksége van a népre, mint a népnek a királyra.

Ha egy a cél és egy az akarat nincs lehetetlen. De ha most azt mondod nekem/nekünk, hogy ennek itt nincs helye és három hét múlva ismét lecsökken a játékosok száma, szerintem egyikünk sem fog ismét topicot nyitni vagy egy külön discord szervert létrehozni csak azért, hogy közösen felmenjünk játszani, azért hogy ne unjanak rá többen.

Viszont kívánom a csoda szép napot neked, s ezzel együtt minden olvasónak.
 

slide

test subject
2019. 03. 15.
413
561
LV karakter
Oliver_Cantrell
Nyilván ha nem tetszik az új trend (pl zacis) akkor nem kell odamenni.
ennél magyarabb mondat nem létezik a világon, 'ha nem tetszik ne menj oda' ezzel mossátok a kezeiteket és konstatáljátok, hogy milyen jó munkát végeztetek
nekem pl olyan trendek nem tetszenek, amikről a playerek nem tehetnek, ergó, hogy a pp árak gyomorforgatóan magasak (arról pedig nem beszélve, hogy ugye nagyon sok tuning 2300 pp, az arany csomag pedig 2200at ad, minden bizonnyal ez véletlen), az, hogy az autó százfelé törik (és erre megint százféle pps kártya van, hogyha a gyorssávval nem rendelkező szerelőhöz nem akarsz bemenni, mert a car mechanic simulator rendszer miatt fél órát minimum ott töltesz akkor százféle dolgot lehessen megjavítani ppért), az, hogy a frakció skinslotokat nem kaptuk meg mert túl nagy lenne a mod pedig éveken át a v4 volt az etalon, hogy azzal minden jó lesz és mindent megkapunk, az, hogy arra a kevés playerre is szétszedtétek a mapot, határon túl több ember van mint bent a városban, az, hogy vezetem a helikoptert és lecsúszik a hudom (ez nem gondolnám, hogy a realisztikus vezetési élménybe tartozik), az, hogy ha megnyitom a dashboardot akkor egy ki nem kapcsolható animáció játszódik le amit nem vagytok hajlandóak opcionálissá tenni, az, hogy az IRS-t beleszámolja a rendvédelmi tagok közé 4 hónapba telt kijavítani, az, hogy a setsignba beleírja feleslegesen az 'LVMPD' szót és még az egységek 3d blipje sem jelenik meg.

de ez csak néhány a sok közül, és ha csak a playerszám-statisztikákat nézitek, akkor ti is látjátok, hogy overpromise underdeliver a v4, több hasznos dolog került ki, mint be.
 

szabooka

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
387
630
21
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
roscoe.rieff
egy venom régen 900 pp volt, ami lazán kijött egy ezüstből, most pedig 1200, az ezüst pedig 1100-at ad. nyilván ez azért történt, hogy kétszer vásároljanak az emberek.
nem baj ugyanaz lett leirva legyen akk ketszer
 
Utoljára szerkesztve:

Nicoka

Újonc
2023. 09. 26.
18
18
LV karakter
Pablo Sindacco
9.) A hozzászólásodnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni! - rajna
egy venom régen 900 pp volt, ami lazán kijött egy ezüstből, most pedig 1200, az ezüst pedig 1100-at ad. nyilván ez azért történt, hogy kétszer vásároljanak az emberek.
draga volt a fejlesztes vissza kell hozza az árát 😂
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
231
525
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Sziasztok.

Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy akik itt felháborodva és sok esetben lenézően, megvetően írnak azokról a játékosokról, akik dolgoznak, kereskednek vagy ahogy ti mondjátok grindolnak a szerveren, miért foglalkoztok velük? Miért bánt ez titeket, hogy vannak olyanok akik ezért játszanak és ezt élvezik, nekik ez a kikapcsolódás? Ártanak nektek? Irigyek vagytok rájuk? Nekik is ugyan úgy bele kell rakni a munkát, hogy ezt elérjék, nem az ölükbe hullik. Esetleg ti ezt elítélitek? Rendben, de akkor minek foglalkoztok velük? Én még egy embert sem láttam a másik oldalról idejönni és csesztetni titeket, hogy ti mivel foglalkoztok vagy épp mivel nem. Adjuk meg szerintem a lehetőséget mindenkinek arra, hogy azért jöjjön fel és azt csináljon amit akar vagy ami jól esik neki. Gipsz Géza mikor hazajön a melóból hulla fáradtan és leül játszani miért várjuk el, hogy azt csinálja ami a ti elvárásaitoknak megfelelő? Miért nem farmozhat vagy detektorozhat nyugodtan magába ha neki az tetszik?

Ahogy itt láttam már megfejtettétek, hogy a szerver 80%-a az RP-re vágyik és nem érdekli a pénz, nem érdekli a vagyon de nagyon zavarja, hogy nincs RP.
Ha ti vagytok a 80% akkor ez miért jelent problémát? Az erős többség úgy érzem, hogy ki kellene szorítsa a gyenge 20%ot. Vagy ha ez nem megy akkor ezekszerint lehet, hogy mégsem így vannak az arányok?
De teljesen mindegy, hogy milyen arányok vannak. Aki meg akarja találni magának a szórakozást az meg is fogja. A lehetőség adott mindenre. Vagyon nélkül is tudtok csinálni mindent a szerveren. Ahhoz, hogy egy király klub rp szülessen nem kellenek a milliók. Ahhoz, hogy frakcióba csatlakozzatok szintén nem kellenek a milliók. A legtöbben itt azt hangoztatják, hogy őket nem érdekli a vagyon csak az rp, mégis egyfolytában a pénzről írtok. De miért?

A másik rendszeresen visszatérő pont, hogy régen mi volt. Régen itt voltak playerek, régen ezt csinálták, régen azt csinálták. Azt sajnos el kell fogadni, hogy ahogy változnak az idők úgy változnak a trendek. És a trendeket ti, játékosok alakítjátok és rajtatok múlik. Ha a szerver többsége valamit máshogy csinál mint régen, ahhoz a kisebb rétegnek kell alkalmazkodni és nem azokat szidni akik változtattak. Nyilván ha nem tetszik az új trend (pl zacis) akkor nem kell odamenni. De semmiképp sem az a megoldás, hogy fröcsögünk a másikra.

Amit én itt látok és ezt most minden bántás nélkül írom, hogy sokan a múltban ragadtatok és azt szeretnétek, hogy az az időszak legyen a szerveren mikor TI a legjobban éreztétek magatokat. Ez lehet, hogy valakinek fél évvel ezelőtti időszak, valakinek pedig 3 évvel ezelőtti időszak. De abba is gondoljatok bele, hogy sokaknak meg pont ez a legszebb időszak a játékos pályafutása során. Sajnos ez ilyen, ahogy változnak az idők, változtok ti is, változik a szerver is, változik a közösség is és változnak a közösség igényei is. Ezt el kell fogadni, aki ezt nem tudja megugrani az folyamatosan csak rossz tapasztalatokat fog szerezni és fölöslegesen hergeli csak magát. Alkalmazkodni kell. Aki pedig nem tud alkalmazkodni az legalább emelt fővel fogadja el a helyzetet és ne a másik basztatása menjen. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy nem lehet véleményt mondani vagy nem lehet ötleteket adni a szerverrel kapcsolatban. De ebben a topicban sajnos nem ezt látom. Hanem legtöbb esetben a siránkozást és a nagyobbnál-nagyobb baromságokat (tisztelet a kivételnek). Az ötletek jók ha vannak, sőt kellenek is. Kellenek a vélemények is. Csak nem mindegy milyen formában. A topic közepén polgárháborús állapotokat közelítettetek meg, lázadásra és sztrájkra buzdítottatok. Ennek mi értelme? Szerintetek lesz eredménye?

Végszóként mindenkit nyugalomra intenék, várjátok meg mit hoz a jövő, próbáljátok meg élvezni a játékot hisz azért vagyunk itt. Tartsátok tiszteletben a másikat és fogadjátok el őket. Lesz még a szerveren változás nem is kevés, folyamatosan fognak bejönni az újdonságok és a jobbnál jobb lehetőségek. Próbáljátok meg azokat kihasználni.

Félve remélem, hogy célba fog érni ez a kis üzenet és sikerül megragadni a lényeget belőle. Mi minden esetre folyamatosan azon dolgozunk, hogy nektek játékosoknak a legjobb élményt nyújtsuk, még ha ez nem is nyeri el mindenki tetszését. Hála égnek a visszajelzések és a számok minket igazolnak.

Csodaszép napot nektek.
nekem csak azt magyarazza el valaki miert kellett fo szervert csinalni lvbol
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.