A pénzpiacon át, a szabályzatig és a frakciókig...

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

B4Ly

Barangoló
2019. 12. 31.
117
914
V4 karakter
Ewan Hayes
LV karakter
Woods Cunningham
Viccen kívül, de az volt a jó amikor még lehetett 4 sárkány előtt randalírozni. Jó, oké volt amikor feleslegesen kötöttek egymásba az illetők, admin ügy/ban lett a vége, de most ettől tekintsük el.
Amikor még normális player szám volt, zaci sem volt akkor a szerver java 4 sárkány elé járt szinte kivétel nélkül vagy tuninghoz. De a kaszinó volt az a hely ahol sok-sok frakcióval interakcióba lehetett lépni, random arcokkal lógni ( akik később akár éves barátságra szerződtek...). Ha valami balhé adódott jóformán mindenki röhögött rajta ahelyett hogy rinyált volna. Normális keretek között, úgy hogy mindkét fél vevő volt az esetleges bunyóra ( meg a lövöldözésre és társaira is, de ez másik kérdés XD) szerintem nem volt annyira gáz a szitu.
Nem azt mondom hogy lehessen újra huligán életmódot folytatni a zaci, kaszinó előtt, de valami úton módon megint össze kellene hozni a játékosokat, ahol normálisan tudnak ismerkedni, beszélgetni és végül de nem utolsó sorban élvezni a szervert. Sokan régen feljöttek mondjuk 1 órára esténként mert annyira volt idejük és abban az 1 órában élvezték azt hogy a szerveren vannak. Most ennyi időt el sem töltesz a szerveren mert olyan mintha szellem városban járnál.
 

Termi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 20.
339
484
18
LV karakter
Javier Bonachera
Sose a kaszinó előtti balhézás lehetőségével volt baj, csak voltak bizonyos csoportok akik direkt azért jártak fel hogy reggeltől estig az első random embert akit kiszúrnak körbeállják (úgy hogy mozdulni sem tud) és belékössenek, ezzel egy miskolci gettó színvonalára lesüllyesztve a 4d-t. Emlékszem az ilyen esetek után vezették be a balhézás tiltását. Viszont voltak olyan karakterek akik nem feltétlenül azért viselkedtek seggfájdalom módjára mert egy hatalmas bunyót akartak, csak szimplán ilyen volt a személyiségük, és igen, sokuk igazán jól csinálta, valami hangulatot adva ezzel a helynek, hiszen a való életben is ilyen helyek előtt előfordulnak ilyen emberek, és valljuk be egy ilyet sokkal élvezetesebb RP-zni mint csak egy Average Joe-t. Ezzel a szabállyal is lehetne kezdeni valamit.
 
Utoljára szerkesztve:

Danyi

Barangoló
2019. 03. 12.
91
91
21
Szerbia.
LV karakter
Nebojsa Milenko
Gondoltam énis írok pár sort, deee le a kalappal előttetek srácok mindent amit gondoltam mosolygós szájjal olvastam végig. Mert bizony itt minden le van írva ami hiányzik ebböl a szerverből. Átállas elött és talán átállás után is 1 honapig ez a szerver volt árakkal a legstabilabb Mtan szinten. Itt ha vettem egy atutó 22 ben egy év után max 100-200 ezer változott, kár volt ennyire tőnkre vágni egy Need For Speed és Bárány(legfőbb hiba) rendszerrel. Nem sértésből írom ezeket a szavakat mint
-Hud
-Fejlesztés
-Farm(bárány árán kivűl)
le a kalappal mindenki előtt. De ez a tuning rendszer hogy Animes felnött emberek mászkálnak egy Las Vegas komoly városban érdekes. Meg hogy a Animés mercedéssel megy és csinálja a bárányt ami amugy olyankárban már Birka ha itt tartunk. Valami rossz fele vette az irányt...
 

hdhunx

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 25.
323
219
LV karakter
Howard McKenzie
Gondoltam énis írok pár sort, deee le a kalappal előttetek srácok mindent amit gondoltam mosolygós szájjal olvastam végig. Mert bizony itt minden le van írva ami hiányzik ebböl a szerverből. Átállas elött és talán átállás után is 1 honapig ez a szerver volt árakkal a legstabilabb Mtan szinten. Itt ha vettem egy atutó 22 ben egy év után max 100-200 ezer változott, kár volt ennyire tőnkre vágni egy Need For Speed és Bárány(legfőbb hiba) rendszerrel. Nem sértésből írom ezeket a szavakat mint
-Hud
-Fejlesztés
-Farm(bárány árán kivűl)
le a kalappal mindenki előtt. De ez a tuning rendszer hogy Animes felnött emberek mászkálnak egy Las Vegas komoly városban érdekes. Meg hogy a Animés mercedéssel megy és csinálja a bárányt ami amugy olyankárban már Birka ha itt tartunk. Valami rossz fele vette az irányt...
most az animés dolog teljesen ic ügy az hogy ki mire használja a paintjobot mig ic kereteken bellü maradunk és nem sért vele az illető szabályt irl is nem 1 animés matricás autók vannak. az ár változásra annyit hogy kb 22-ben év eleje körül 1.3-1.4 volt a demon 22 év végén meg már 2 be adták őket a jeep srt8 al eggyüt .
 
  • Tetszik
Reactions: Termi és RIVALE

Ayana

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
78
153
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Én egyébként simán kitiltanam az embereket a zacistol, (ha igazából nincs ott dolgod, akkor menj onnan) nonszensz hogy üres az egész város de mindenki a zacis előtt tobzodik.. most ha azzal jövök hogy IRL... IRL sem láttam soha még, hogy a zálogház előtt emberek százai hering módjára kiabaljak, hogy "Antik eladó". Szerintem ezt is ugyanúgy szankcionálni kéne mint azt, mikor random ember odamegy hozzád es kérdi hogy, "üdv, eladó?", mert Nonrp-s. Másrészt elmész BB-be és instant FPS drop. Vidéken FPS drop, a város meg kihalt...
Másik amit nem értek, rp szerver de nincs igazából közösségi tevékenység lásd: billiárd, horgászat. Nem is értem ezeket miért is kellett kivenni és most nem bántásból, de kicsit olyan mintha direkt arra menne ki az egész, hogy még véletlenül se maradjon a szerveren közösség kovácsoló tevékenység... (Hál istennek azért a femkereses megmaradt 🙏). V3-on (edit: főszerveren, elírtam, pardon.) ugyanez a helyzet, ott sem jobb... LS üres. SF-be még látsz mozgó embert, ez a 10%... a maradék pedig vagy sorban áll a szerelonel, vagy farmozik, esetleg vakondozik, kezdők nyomják az urmatranst mert egy lvl1esnek más lehetősége nincs, mivel a VH-s munkákat hál istennek kiszedték, hogy még véletlenül se legyen sokszínű/sokrétű ez az egész... a többi.. hát a többi pedig zacisnál éli a szociális életét, ami kimerül abban, amit fentebb is említettem, "antik eladó"... Ez így rendben van?
Gyökeres változásokra lenne szükség. Ilyen téren már pesszimista vagyok, mert szerintem marad minden így, ahogy most...

/telo
 
Utoljára szerkesztve:

lowass

Újonc
2023. 08. 22.
8
46
V4 karakter
Liam_Reed
LV karakter
Kendrick Owen
a vezetőségen áll, hogy közösséget vagy aranybányát szeretne-e. Több éven át nem ért a szavunk a semmit, egyszer sem hallgattak meg minket, még meg se fordult bennük, hogy felkérdezzenek minket, arról, hogy mit is szeretne a nagy közönség.
fölösleges topicok sokasága után se történt változás, jó talán egyszer Jézus Krisztus születése előtt 900-zal.
döntse el mindenki, hogy mit gondol róluk, de nem mondanék hülyeséget, hogy legalább 100+ ember azon a véleményen van, amit, ha kijelentenék, több hozzászólás nem érkezne felőlem.
ha már csak a negyedét fordították volna arra, hogy a közösséget építsék/segítség, mint amit a szerverfejlesztésre fordítottak, akkor még mindig lenne játékos a szerveren, és nem születne ilyen topic, ahol megy a hardcry.
sajnos ez van, pár hónap és 50-100 player fog csak aktívan tevékenykedni, ha nem állnak a sarkukra.
dead szerver.


V3>>>V4❗
 

Danyi

Barangoló
2019. 03. 12.
91
91
21
Szerbia.
LV karakter
Nebojsa Milenko
Nem tudom nézi e a topicot egyálltalan valami felsőség, de Vasárnap délután 190+ ember játszik. Ez ha nem motiválja őket hogy változás legyen semmi nem fogja...
EDIT: Nincsenek rpre szoritva az emberek, régen bár volt annyi hogy /do kocc de mostmár még erre sincs kötelezve a kis Jancsika. Nem hogy majd írjon nekünk pár sort /me /do-ba
 

RIVALE

Barangoló
2022. 08. 30.
87
882
V4 karakter
Emma Moreno
LV karakter
Dave Larsen
Úgy érzem, hogy eddig fújta szél a vitorlát, innentől fogva evezés következik hölgyek és urak.
Rajtunk múlik, hogy ez a hajó meddig jut el... Hogy célba ér-e az a rakomány, melyet mérhetetlen türelemmel és rideg elszántsággal sikerült összecsomagolnunk, együtt.
Örömünkben táncot járunk, amiért a hőn áhitott horgászat végre visszakerült a játékba. Viszont szerepelt még több dolog is a listánkon, amelyből nem tudunk engedni.

Mi az, amit megtehetünk közösségként?
Első és legegyszerűbb opció, nem lépünk fel a szerverre. ( Bár sokan már maguk is rádöbbentek erre ) S egy idő után észlelik a játékos számon, hogy valami nincs rendben.

Második, igyekszünk közösen feljárni, kialakítani a saját kulturális közegünket valamelyik utcán. RP-zni együtt azért, hogy ne hagyják itt azok a szervert, akikért mégiscsak kár lenne. Közben pedig reménykedünk abban, hogy valami változást sikerül elérnünk.

Ez két nagyon különböző lehetőség, ha a második nem jön be még mindig választhatjuk az elsőt. De ha rögtön az elsőt választjuk, azzal elvetjük a másodikat.
Nos hát...
 

Darell

Zöldfülű
2019. 01. 10.
186
1 087
LV karakter
Gustavo Arrabal
Előttem lévő szavakat megerősítem válszélességgel. Aki tényleg érez magában bármilyen kalandvágyat RP-vel kapcsolatban, a fent belinkelt discordon egy remek kis közösség kovácsolódott össze, különböző NS és frakció tagok tapasztalatai alapján. Bárkinek bármi terve van, általában szívesen benne vannak az úriemberek.
Remélem elindítanak valamit az urak ezzel ahullámmal.. :)
 
Utoljára szerkesztve:

hdhunx

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 25.
323
219
LV karakter
Howard McKenzie
Nos kaptunk egy összetett Horgászatot, már is látszodik a szerveren egy nagyobb élet, mi lenne akkor ha ténylegesen megkapnánk azt amit a játékosok 80% szeretne, szerintem 300-350 player lenne hetköznaponként este fele.
igen de az hogy milyen áron lett az sajnos borzasztó szerintem de szerintem ha belejön az ember akkor nagyon jó. De ez az én véleményem kivánvcsi lennék más véleményére is ezzel kapcsolatban.
 

B4Ly

Barangoló
2019. 12. 31.
117
914
V4 karakter
Ewan Hayes
LV karakter
Woods Cunningham
Úgy érzem, hogy eddig fújta szél a vitorlát, innentől fogva evezés következik hölgyek és urak.
Rajtunk múlik, hogy ez a hajó meddig jut el... Hogy célba ér-e az a rakomány, melyet mérhetetlen türelemmel és rideg elszántsággal sikerült összecsomagolnunk, együtt.
Örömünkben táncot járunk, amiért a hőn áhitott horgászat végre visszakerült a játékba. Viszont szerepelt még több dolog is a listánkon, amelyből nem tudunk engedni.

Mi az, amit megtehetünk közösségként?
Első és legegyszerűbb opció, nem lépünk fel a szerverre. ( Bár sokan már maguk is rádöbbentek erre ) S egy idő után észlelik a játékos számon, hogy valami nincs rendben.

Második, igyekszünk közösen feljárni, kialakítani a saját kulturális közegünket valamelyik utcán. RP-zni együtt azért, hogy ne hagyják itt azok a szervert, akikért mégiscsak kár lenne. Közben pedig reménykedünk abban, hogy valami változást sikerül elérnünk.

Ez két nagyon különböző lehetőség, ha a második nem jön be még mindig választhatjuk az elsőt. De ha rögtön az elsőt választjuk, azzal elvetjük a másodikat.
Nos hát...
Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel...rossz chat. Tényleg akinek van affinitása vagy csak beszélgetni szeretne csatlakozzon. Főként LV a téma, de aki esetleg V4-en tengeti napjait, azt is várjuk szeretettel. Meg nem kell magában tartania senkinek semmit, ez nem az a hely ahonnan kikerülnek a dolgok.
Szóval, join us!
 

lowass

Újonc
2023. 08. 22.
8
46
V4 karakter
Liam_Reed
LV karakter
Kendrick Owen
Ez csak egy lépés volt a többi másik közül. Köszönöm szépen, aki aktívan hozzátett e siker eléréséhez. Továbbiakban se maradjon el, remélem mások is felbátorodnak ezek után, hogy látják már sikerült valamit elérnünk. Legutolsó sorban a vezetőségnek!❤️

Vezetőség pedig ne aludjon vissza, mert megszólal a motiváló csengőhang! Még egy rossz húzás, én fogom felhúzni az ebresztőtöket! Ezt vehetitek fenyegetésnek.


e.: Nem tudtam, hogy új rendszert raktak be, és valószínűleg nemrég lett kész, így visszavonom a vezetőség felé irányuló "le a kalappal"-omat.
 
Utoljára szerkesztve:

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
231
525
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Ez csak egy lépés volt a többi másik közül. Köszönöm szépen, aki aktívan hozzátett e siker eléréséhez. Továbbiakban se maradjon el, remélem mások is felbátorodnak ezek után, hogy látják már sikerült valamit elérnünk. Legutolsó sorban a vezetőségnek!❤️

Vezetőség pedig ne aludjon vissza, mert megszólal a motiváló csengőhang! Még egy rossz húzás, én fogom felhúzni az ebresztőtöket! Ezt vehetitek fenyegetésnek.

horgaszat nem a topic miatt kerult be, ezt alsohangon 2 honapja fejleszthetik. Ennek a brainstormingnak majd felev mulva LEHET hatasa.
 

lowass

Újonc
2023. 08. 22.
8
46
V4 karakter
Liam_Reed
LV karakter
Kendrick Owen
horgaszat nem a topic miatt kerult be, ezt alsohangon 2 honapja fejleszthetik. Ennek a brainstormingnak majd felev mulva LEHET hatasa.
Akkor visszavonom a fentebb írtakat, hogyha tényleg így van. Azt hittem, hogy pozitívan lehet csalódni a SeeMTA-ban.
 

lowass

Újonc
2023. 08. 22.
8
46
V4 karakter
Liam_Reed
LV karakter
Kendrick Owen
3.) A játékostársaknak kötelező megadni a tiszteletet. Tilos a felhasználók sértegetése, zaklatása, továbbá a frakciók rossz színben való feltüntetése. (Alpári, fenyegető, agresszív, trágár, sértő hangnemű hozzászólások) - rajna
most neked nem mind1 hogy a topic miatt van megint horgaszat vagy mas miatt?🤡 a lenyeg hogy van.
Craftold csak a horgászbotodat 🤡 Annyi bajom van, hogy nem a mi követelésünkre került vissza, még mindig... ****nak a fejünkre. Eléggé kevés, hogy megmelengesse a szívünket ez a kis "update", aminek már régóta bent kéne lennie. Úgy érzem rossz topicban túrkálsz.
➡️ https://forum.see-game.com/forums/hirdeto-reszleg-lv.456/

téma lezárva, nem érsz több energiát.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.