Régi adminjail rendszer behozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Beroti

Újonc
2019. 01. 13.
2
0
V4 karakter
Ben Botond
Nem lenne rossz mert mostanság annyi a NONrp, hogy az már botrányos.
 

MUNKAS

been through alot
2019. 01. 09.
1 271
6 555
www.youtube.com
V4 karakter
trenton graves
LV karakter
clyde burks
Azért azt nem mondanám, hogy nem érdeki őket..
Nekem folyamatosan sirnak PM-ben, hogy miért kaptak ilyen sokat, stb.
 

Marco

Bʀᴜʜʜ ✌✌??
2019. 01. 10.
1 031
2 226
see city
V4 karakter
rolfo curto
Gondoltam,hogy valaki elkezdi,hogy nem kéne. De úgy őszintén,te sosem voltál jailba? Mikor kezdő vagy és a buszoddal kitérsz 1 utcányit kapod a 45 percet,mert alig van hpd és kéne gyógyszer.Senki sem ülne le 300 percet úgy hogy jönnek a kérdések.

Ha jól válaszolsz levesz pár percet mindig, ha rosszul hozzáad.
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

creenyw0w

Újonc
2019. 01. 10.
71
103
23
Debrecen
V4 karakter
Jason Chapman
LV karakter
Jason Chapman
Szerintem ha jól válaszolsz nem vesz le percet. Ez nem biztos de, úgy tudom hogy erre lett átjavítva még régebben.
 

Snyder

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
348
227
V4 karakter
arno_mandelbaum
V2 karakter
snyder_nabryce
Én arra gondoltam, hogy ha valaki kap 400p jailt és 5percenkét jönne kérdés és ha helyesen válaszol akkor levonna 5 percet.
 

Vitamin

Barangoló
2019. 01. 10.
124
242
V4 karakter
Borislav Kuzmanovic
Támogatom, esetleg még úgy lenne a jó, hogy bent lenne mind a kettő rendszer és a súlyosságtól függ, hogy melyikbe pakolják, mert nem mindegy, hogy átszöksz a határon ami 15 perc vagy DM ami 200 perc.
 

.Hawk

Újonc
2019. 01. 10.
36
29
V4 karakter
Maxim Hawk
@MUNKAS erdekli oket, de olyan szempontbol,hogy nem ertenek egyet a velemenyeddel,nem olyanbol,hogy megbantak volna tettuket. I guess.
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

Kispali

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
530
1 838
23
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Régen nem volt ennyi nonrp míg használták az adminok. Jó lenne vissza, főleg a hármas.
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
529
1 901
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Mindenképp hasznos lenne a 3-as jail.
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

Mower

╭⚈¬⚈╮
2019. 01. 09.
333
855
V4 karakter
Aage Nil
LV karakter
Abe Neal
A 3-as nagyon túlzás volt. Ne várják már el tőlük, hogy ott üljenek a gép előtt órákat és mást se tegyenek, csak írogassák a hosszabbnál-hosszabb szám és betű kombinációkat. Még akkor sem, ha jogosan kapják a jailt. Ez egy játék még mindig.
 

TrockenSocken

BigJoe
2019. 01. 10.
233
1 651
dahoam
V4 karakter
Mario Badalamenti
LV karakter
Jonathan Azzini
Mowernek kell igazat adjak. Ez már hatalom, ami nagyon veszélyes. Egy ilyen jailel az admin dönti el, hogy te mennyit ülj a gép előtt. Kezdőknek csak elvenné a kedvüket a játéktól, régebbi játékosok meg nem nonoznak szerintem. Aki menthetetlen visszaeső, annak ez sem számítana. De őket úgyis kibanolják.
 

creenyw0w

Újonc
2019. 01. 10.
71
103
23
Debrecen
V4 karakter
Jason Chapman
LV karakter
Jason Chapman
Ez a sima egyes típus meg már senkit nem hat meg. 600 perc AFK és csumesz. :) Ezért van ennyi DM meg sorolhatnám..
 

Blaise.

ExGameAdmin 5
2019. 01. 10.
407
220
Debrecen
V4 karakter
Blaise_F_Curry
Mowernek kell igazat adjak. Ez már hatalom, ami nagyon veszélyes. Egy ilyen jailel az admin dönti el, hogy te mennyit ülj a gép előtt. Kezdőknek csak elvenné a kedvüket a játéktól, régebbi játékosok meg nem nonoznak szerintem. Aki menthetetlen visszaeső, annak ez sem számítana. De őket úgyis kibanolják.

Aki menthetetlen visszaeső, az üljön csak a gép előtt. Lehetne egy szabály akár a hármas jailre, hogy az ilyen játékosoknak lehetne azt adni, aki nem bír magával és csak gyűjti a DM,PG,RK és akármi egyéb jaileket sorra, mint kisgyerek a cukrot.
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

KLMR

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
497
438
Budapest
LV karakter
Omar Hicks
Jó ötlet, valaki úgy van h leafkolja az AJ időt azt rá egy-két percre ugyanúgy csinálja. Hasznos lenne
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.