Régi adminjail rendszer behozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GERY.

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 11.
336
1 464
26
V4 karakter
Richard Kearney
Akkor lenne ez jó, amikor kevesebb adminjailt kap, most egy 200 perces jailnél ah elrontja, felugorhat 400ra is akár, stb stb.
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

#Logan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
229
185
26
Pécs
V4 karakter
Logan F Bennett
LV karakter
Logan F Bennett
V2 karakter
Logan F Bennett
Kérdezős jailt nagyon adtam régen,főleg ha afk miatt beraktak :D de a szopató jail is jó :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 421
1 223
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Sziasztok az ötlet önmagában kicsit nyers mert szerintem az a rendszer ami bent volt nem jó ötlet ha kompletten vissza kerülne. Mivel vannak hibái amik javításra szorulnának vagy inkább korrigálására.
Az ötlet nem rossz.
Szép napot kívánok! ?
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

ray.

Barangoló
2019. 01. 10.
85
43
V4 karakter
Ray M Curry
LV karakter
Ray M Curry
aki bent van ajben mit csinaljon? ulje azt nezze a monitort egesz vegig? azert tartsuk szem elott hogy ez egy jatek. akinek meg olyan az ucpje ugy is kap bant. nem hiszem hogy valaki direkt beteteti magat jailbe mert ugy is afkolni akar most.. sot erre is (meg a kamatozasra is) jott be direkt az h ha 20 percig afkolsz akkor nem szamolja a perceket.
folosleges lenne, foleg azert mert rengeteg problema (+bug)lenne ebbol mint regebben is.
 
  • Tetszik
Reactions: damien_

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 394
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez
Támogatom az ötletet, mivel a legtöbb ember csak végig afkolja a jailt es nem tanul a hibájából.Igy talán át gondolnák a játékosok , hogy mit és hogyan csináljanak.
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

phid

Barangoló
2019. 01. 10.
129
89
19
Dorog
LV karakter
Arif Narin
Támogatom, volt szerencsém kipróbálni a kérdéses cuccot még régebben, nem is értem miért nincs használva a mai napig, lenne értelme.
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

.Hawk

Újonc
2019. 01. 10.
36
29
V4 karakter
Maxim Hawk
Szerintem nem lenne hülyeség,de csak egyes esetekben alkalmazható.
 

creenyw0w

Újonc
2019. 01. 10.
71
103
23
Debrecen
V4 karakter
Jason Chapman
LV karakter
Jason Chapman
aki bent van ajben mit csinaljon? ulje azt nezze a monitort egesz vegig? azert tartsuk szem elott hogy ez egy jatek. akinek meg olyan az ucpje ugy is kap bant. nem hiszem hogy valaki direkt beteteti magat jailbe mert ugy is afkolni akar most.. sot erre is (meg a kamatozasra is) jott be direkt az h ha 20 percig afkolsz akkor nem szamolja a perceket.
folosleges lenne, foleg azert mert rengeteg problema (+bug)lenne ebbol mint regebben is.
"Aki bent van az mit csináljon?" Hát egyszerű a válasz. Ne kerűlj jailbe..
 
  • Tetszik
Reactions: mahogeri

Caponewok

Újonc
2019. 01. 10.
4
2
V4 karakter
Ezrah Parks
LV karakter
Shawn Bradford
Cső, egy gond van vele, ha valaki például kap 2000 perces jailt UB fejében, szinte BIZTOS hogy nem fogja az egészet letolni.
 

BAGWELL

Újonc
2019. 01. 11.
12
10
V4 karakter
Lucho De La Manzanares
LV karakter
-
V2 karakter
-
Maga az ötlet nem rossz, de ahogy már előttem is említették, lehetnének feltételei, mondjuk szinthez kötötten.
Értem ezt úgy, hogy egy 30-as szintű játékos, aki egy egyszeri hiba, félreértés miatt került AJ-be, annak nehogy már kérdésekre keljen válaszolgatni.
 

creenyw0w

Újonc
2019. 01. 10.
71
103
23
Debrecen
V4 karakter
Jason Chapman
LV karakter
Jason Chapman
1-es jail még ugyan úgy van. Ha valakit unbannolnak akkor szerintem nem 3-as jailbe fogják rakni. / Személyes meglátás /
 
  • Tetszik
Reactions: mahogeri

Caponewok

Újonc
2019. 01. 10.
4
2
V4 karakter
Ezrah Parks
LV karakter
Shawn Bradford
Jason mondjuk egy admin killes srácot, meg ilyesmit nem 1es jailbe fognak rakni. Szerintem egy korlátozás fasza lenne, PL:400 percig tolja a kérdéseket, ha rosszul válaszol rá +3 perc vagy ilyesmi. 400 felett meg addig nem vonja a percet amég nem válaszol a kérdésre rendesen.
 

creenyw0w

Újonc
2019. 01. 10.
71
103
23
Debrecen
V4 karakter
Jason Chapman
LV karakter
Jason Chapman
Ha vissza kerülne akkor szerintem át lenne dolgozva. De szerintem nagy szükség lenne rá.
 

Crusher

Boxter Mechanic Shop - Főleader
Támogató
2019. 01. 09.
1 529
561
V4 karakter
Crusher F Brasco
LV karakter
Crusher F Brasco
Én is örülnék neki ha ki lenne javítva és visszakerülne. Igazán hasznos lenne!
Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: creenyw0w

Normanus

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
82
11
22
Kecskemét
V4 karakter
Norman P Eastman
Ez szerintem nagyon jó ötlet, de a 3-as az nagyon nehéz lenne főleg ha nagyobb mennyiségű a perc.
TÁMOGATOM
 

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
654
978
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
Hát,nem nyerte el a tetszésem.És mi van azzal akit 300percre beraknak frakijumpért ,vagy valami ilyesmiért.Nem kell ez ide.Senkinek sem lenne 300 percen keresztül ülni és unatkozni.Jó ez így ahogy van.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.