Régi adminjail rendszer behozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pierce

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
232
213
V4 karakter
treshawn.pierce
LV karakter
treshawn.pierce
V2 karakter
-
teljes mértékben egyetértek, sőt szerintem mindenki.
 

Patrick Coulson

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
35
2
V2 karakter
Patrick Coulson
Szerintem legfeljebb úgy lenne értelme hogy x perccel csökken a jail ideje -ha eddig is így van megoldva akkor elnézést- mivel 300 perc írogatós/kérdezős szinte már embertelen, és teljesen céltalan. Nem ez fogja meggátolni a személyt a további szabályszegésben.
 

Csongi

Barangoló
2019. 01. 10.
83
13
V4 karakter
Bruno R Richter
LV karakter
Fernando Jose
V2 karakter
Én vagyok
Nagyon jó ötlet szerintem is, támogatom. Bár nem hiszem, hogy behozzák, bár nagyon jó lenne.
 

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
596
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Mind szép és jó, de ha 29. nap végén kilépsz, és kapsz egy 5 órás FK jump jailt,
vagy egyéb, akkor álljak a sarokba 5 órán át?
Kisebb jaileknél azt mondom oké, de 2 méteres UB fejében jaileknél?
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 616
22 131
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Lehet,hogy nem hozzák vissza,pedig tényleg ezen el kellene gondolkozni. Egyre kevesebb az-az ember akit megingat egy adminisztrátor által kiosztott jail. Viszont,hogy ha az illető csak /kemény/ munkával tudja azt elérni,hogy a jail lekerüljön,talán elgondolkozik azon,hogy máskor nem csinálja. Gondolatmenetemet folytatva talán az sem ártana,hogy ha akinek olyan az UCPje,annak mehetne is egy örökös kitiltás. (Régebben ez is jobban volt figyelve,most úgy veszem észre,hogy ez kicsit elmarad.)

Wins kommentjére reagálva pedig,szerintem erre lehetne valami megoldás,hogy egy újabb kioszott jail után ne ebbe a rendszerbe adja hozzá.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: miyaa és creenyw0w

Dió

Ex GameAdmin [5]
2019. 01. 09.
699
185
21
Békéscsaba
V4 karakter
Tobias F Brasco
LV karakter
Richard D Gloss
Szerintem néhány esetben hasznosak lennének ezeknek a jaileknek a vissza hozzása, akik kisebb butaságok, szabályzat nem ismerése miatt kerülnek jailbe
 

Benito

the notorious one. $$
2019. 01. 09.
3
1
24
Pomáz
V4 karakter
Mark Kearney
Teljesen egyetértek, mindaddig semmibe veszik a jailt, amíg nem gyűlik össze túl sok, aztán persze megy a hisztéria, hogy miért kapnak utolsó esélyt. Ez növelné a jail súlyát a szerveren.
 

Rolika

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
271
171
22
Debrecen ééés Románia(Diószeg)
V4 karakter
Aron Sierra
LV karakter
Aron Sierra
V2 karakter
Aron Sierra
Én is csak támogatni tudom, mert mostanában tényleg nincs súlya sok jail-nek. Például ha egy kezdő játékos kap egy 15 perces adminjail-t akkor úgy van vele hogy leafkolja most, hogy csak ilyen jail van, de ha újra kellene válaszolgatni, akkor ismételgethetné a szabályzatot amit elvileg meg kellett, hogy tanuljon és itt az akkor elsajátított tudást át tudná ismételni.
 

Osztin

ex ?????????
2019. 01. 10.
222
196
23
Maldegem
V4 karakter
Austin R Barrera
LV karakter
Tevoris Ross Hicks
Tetszik az ötlet, teljes mértékben támogatom.
 

Miss Tomy

Írnok deák
2019. 01. 11.
598
2 724
V4 karakter
Robert Dixie
Természetesen támogatom. Nagyon sok alkalommal kivannak kickelve az emberek afk miatt. Az éjjeli playerek 90%-a pedig csak ezt csinálja amikor nincs fent admin.
 
  • Tetszik
Reactions: 2wo

DrakeBáttya

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
25
210
Alsószentmárton
www.instagram.com
V4 karakter
Drake Chapman
nagyon adnám! igen is ráférne az emberekre,véleményem szerint valamilyen szinten vissza lehetne szorítani a szabályszegéseket,és sokkal jobban meggondolnák hogy mit miért tesznek,manapság már senki sem fél az AJ-től,ez a legnagyobb probléma..igen is tartania kellene tőle mindenkinek hogy ha valamit rosszul csinál azt igen is jutalmazhatják írogatós jail-el is.
 

KevNetIT

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
200
152
24
Esztergom
V4 karakter
Kevin Weyl
Jó ötlet én Támogatom! Nem lenne 1 óra alatt 30 Admin jail, mert a játékosokat már tényleg nem érdekli. És csak AFK embereket látni VH elött ahova ledobja őket miután "leafkolta"
 

vrexon

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
64
8
LV karakter
Cedric Ward
Teljesen egyetértek veled. Egy újraformálás után simán visszakerülhetnének az írogatós és a kérdezős adminjailek. Én Támogatom!
 

Greg

had legyek valaki
2019. 01. 09.
181
539
22
LV karakter
leah.anys (理維)
Ahogy Whyme úr mondja:
Nem rossz ötlet, igazad van.

Hozzátenném, hogy a rendszer bent van, csak jelenleg nem alkalmazzuk. Szerintem elavult, amit frissíteni kéne.

Amúgy nagyon nagy ötlet lenne, hogy ismét használatba kerüljön. Legalább az adott illető nem csak AFKolja a jailt, hanem tesz is azért, hogy kikerüljön.
 
  • Tetszik
Reactions: whyme és creenyw0w
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.