Mainst.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

realBálint

Pötyögtető
2019. 01. 10.
491
936
LV karakter
Nathan Sieg
belőled is elég volt már régóta csupakéz köcsög, fölöslegesen játszod az agyad a semmire
Sokra mész a multiaccoddal, kopasz. Attól mert mindenkit kibeszélsz a háta mögött, mint egy jó napközis az nem azt jelenti, hogy neked van mire fröcsögni. Gurulj el a fényes fejeden arrébb, aztán ha ezt a multiaccodat is kibaszták dway aztán még regisztrálj hármat, hátha addigra belátod hogy senkit nem érdekel a toxikus szöveged. A sablon szövegeidez meg lődd azoknak a /haverjaidnak/ akiket éppen aktuálisan nem beszélsz ki a hátuk mögött, ovodás.
 

alphonse

Újonc
2019. 04. 10.
19
25
V4 karakter
Tobias Gardere
Lap frissítve/bővítve.
Agyalunk még a normális, érthető kritikát vonzó hszeken.
13/04/19 14:25
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Wice

Ruiz

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 09.
940
1 170
V4 karakter
Fernando Ruiz Cortez
Sajnálatos, hogy egy leader hibázik, és már pályázható is a fraki. Ennek ellenére a mostani játékosok közül akik "komolyan" is veszik azok ti vagytok, ezáltal bennetek van a legtöbb potenciál minden téren. Remélem, hogy ti kapjátok meg a frakciót, és nem valami (volt) Laugather, Chapman vagy Cortez fogja, mert nagy valószínűséggel akkor nem arra lesz használva amire kéne. Sok sikert, hajrá!

nyilván nagyon tisztában vagy azzal hogy mivolt a Cortez Crime-ba :D nem szeretem amikor megy az oltogatás olyanról amiről foggalmad sincs...
 
Utoljára szerkesztve:

Adam

?A sztár?
Very Important Person
2019. 01. 09.
614
673
91
Vác
V4 karakter
David_Kearney
Mindenképpen olyan vezetőre lesz szükség a frakcióban aki nem unja meg 3 hónap után, és nem csinál butaságot. Sok sikert a pályázathoz.
Mellesleg nekem az utolsó kettő skin nagyon bejön valamiért. :)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Danesz

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 082
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
jujaj de nagy a szád pedig semmi komolyat nem láttunk még tőled kivéve a hetes projektjeidet.
Minden projektünket a közösség miatt hagytuk abba. :)

nyilván nagyon tisztában vagy azzal hogy mivolt a Cortez Crime-ba :D nem szeretem amikor meg az oltogatás olyanról amiről foggalmad sincs...
Lehet, hogy nem tudom, hogy "mi volt benne", viszont külsős szemmel látva sok mindent megtudtam, de nem megyek bele. (nem "oltogatásnak" szántam egyébként, ahogy ezt sem.)
 

alphonse

Újonc
2019. 04. 10.
19
25
V4 karakter
Tobias Gardere
A lap frissítve/bővítve..
13/04/19 21:26
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Wice

Trevor

Don't **** with my city.
2019. 01. 10.
1 005
585
22
Győr
V4 karakter
Bronson Sullivan
LV karakter
Adam Redmond
Foglalkoztatok a pályázattal, bővítgettétek, látszik az akarat. Már jobban tetszik így ;)

További sok sikert, hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: guido.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.