Mainst.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

alphonse

Újonc
2019. 04. 10.
19
25
V4 karakter
Tobias Gardere
Önéletrajz (nem éreztem fontosnak, ezért elég tömör és hanyag pár mondat lett)

• Sablon szöveget inkább nem írok, az nem ide való, és nem is amiatt fog eldőlni SZERINTEM, hogy kit választanak.
Tizen-hatodik életévemet töltöm, jelenleg Magyarország egyik legveszélyesebb városában élek, szerintem tudja mindenki, hogy melyik az (nyilván poén).
Gyorsírással, gépírással foglalkozok, ami amúgy nem igazán köt le, ezért is bizonyítanak az elégséges értékelések pár beadandómon.
Ezek mellett mivel mással foglalkoznék mint a temérdek órát a gép előtt letöltendő MTA jelenséggel, amin valamiért elkezdtem játszani, máig se értem, hogy miért, de most itt járok.
Jelenleg egy szakgimnázumba járok, már imént említettem, hogy Gyorsírással, Gépírással foglalkozok, nem nagyon megy, de legalább szeretem csinálni, ez a fontos nem? Nagyon ritkán hétvégenként szoktam lejárni ide a helyi klubba, gondolom mindegyik mai fiatal éppeszű diák leszokott járni bulizni, vagy csak simán iszogatni. Zenei érzékem nagyon nincs, de inkább a trap felé húzódok, legalábbis olyan stílusú zenéket szoktam hallgatni..


sdfb.png


A szervezet eredeti felségterülete a város keleti részére eső 104th utca és a Colden ave között elhúzódó 98th utcában volt fellelhető, aminek mára a banda egykori belsőviszályinak köszönhetően feledésbe merült a 2000's évek derekán.
Mára megmaradt maréknyi tinédzser az El Corona felé vezető Washington St.-et lepte el, ezzel kisajátítva bűncselekményeiknek melegágyaként fenntartva a környéket. Incidens West LS-ban, ahol a 98th Main Street Mafia Crip (MSMC) tagjai számos költséggel szembesülnek. A legtöbb utcai bandához hasonlóan 98th Main Street Crip is nagy mennyiségű graffitit fújnak fel az Easti falakra.

A Main Street Mafia Crips a Mafia Crip brand-et követő Crip csoportusulatok mellett van számontartva, mint akár

• Fudge Town Mafia Crips;
• 99Watts Mafia Crips;
• Blue Gate Mafia Crips


Ismeretek alapján az (MSMC) minden egyéb Mafia Crip set-tel korrelációban áll.
AWD.png

A BANDA FŐBB SZÖVETSÉGESEI/RIVÁLISAI

Enervált Crip bandák:

102 East Coast Crips
• 97 Gangster Crips
• 112 Broadway Gangster Crips
• Neighbourhood Crips
• East Coast Crips
• Raymond Avenue Crips
• Hardtime Hustler Crips
• Hoover Gangs


A BANDÁHOZ KÖTHETŐ FŐBB ILLEGÁLIS TEVÉKENYSÉGEK:

Kábítószerekkel/ajzószerekkel való visszaélés | annak feketepiaci értékesítése, Bolti betörések, autolopás/ személyek elleni fizikai erőszak, Éles lőfegyverekkel/ emberi élet kioltására alkalmas szúró-vágó eszközökkel való visszaélés | annak feketepiaci értékesítése.

Céljaid a frakcióval kapcsolatban

Egy újjabb irány kialakítása lenne a fő cél, ami némileg erős gyökereket köt a régebbi crip frakciókhoz, itt nem azt kell elképzelni, hogy kék impalákkal, mind kék bandanákkal teli baszott skinekkel/autókkal járkálni, ezekről minősíthetetlen élményképeket csinálni, nem.
Minden az (ig-ic) eseményekről szólna, nem menne át az egész dolog az abszurd oldalra. Számos szerepjáték-lehetőség kialakítása, a bandák aktivitásának fellendítése, visszahozni az előzőektől a banda kultuszt, amit a saját kreatívitásunk szerint oldunk meg, mind rp szinten, mind élménykép szinten.

Miért téged válasszunk?
• Több ember nevében is írok.. Megvan hozzá a kellő tudás, tapasztalat.
A legjobb minőséget tudjuk nyújtani szinte bármiről, amiben jártasak vagyunk, és érdekel is a téma.
Minőségi élményképek, roleplay szituációk, baráti körön kívüli kúlturált kommunikáció, vezető stílus..

Miért NE téged válasszunk?
• Hangulatingadozó, fásult és mind ezek közt még hiszékeny is.
A nagyképűség tesz láb alól, még saját magam is kikészítem vele, több ROSSZ tulajdonság nemhiszem, hogy érdekelné az itt lévő embereket, és ami többet elmondana rólam, szerintem jól megfogalmaztam ezt a négy szót, amiben tömören meg van az összes tulajdonság ami rám vall.

Frakció felépítése (rangok, leaderek/alleaderek száma, stb.)

Leaderek : @alphonse @uDuNN0

Szerveren lévő f3 panelen belüli rangok :
OG (Original Gangster)
OYG (Original Young Gangster)
BG (Baby Gangster)
TG (Tiny Gangster)


Skin modok
8.png
1.png
2.png
3.png

4.png
5.png
6.png
7.png

A mostani női skin, 78-as ID-vel ha lehet, bent hagynánk, az jól jönne.
Az egészet bírálás után tudjuk intézni, méretcsökkentésre lenne szükségünk még, és + 1 készülőben lévő editelt skin, arra várunk.

Mappolás
wwww.png
A mappoláson még gondolkozunk, nem biztos, hogy szükséges.

Referenciák

@alphonse :
• Idlewood Piru Blood - Leader Pozíció (V3)
• Crip - Tag Pozíció (LV)
• Marvin 3x - Tag Pozíció (LV)

@uDuNN0 :
• Idlewood Piru Blood - Tag Pozíció (V3)
• Marvin 3x - Leader Pozíció (LV)


(nem valami összeszedett lap lett, de nemhiszem, hogy ez bizonyít is bármit, ennyit tudok, ezt kiraktam, többieknek meg hajrá)
 
Utoljára szerkesztve:

Trevor

Don't **** with my city.
2019. 01. 10.
1 005
585
22
Győr
V4 karakter
Bronson Sullivan
LV karakter
Adam Redmond
Nem lett rossz lap, de valóban kissé összeszedetlennek érzem. Illetve ahol magadról írsz, ott van néhány helyesírási hiba.
Mindenesetre sok sikert!
 

hooprk

Újonc
2019. 04. 10.
55
53
V4 karakter
Andres Futton
LV karakter
Rico West
enis kisse osszeszedetlennek erzem
nezd vagy nezzetek az megegyszer
 

alphonse

Újonc
2019. 04. 10.
19
25
V4 karakter
Tobias Gardere
A lap folyamatosan bővítés alatt lesz, minden kisebb hibát javítunk ami észrevétlenül maradt.
Kösz a visszajelzéseket.
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 081
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Sajnálatos, hogy egy leader hibázik, és már pályázható is a fraki. Ennek ellenére a mostani játékosok közül akik "komolyan" is veszik azok ti vagytok, ezáltal bennetek van a legtöbb potenciál minden téren. Remélem, hogy ti kapjátok meg a frakciót, és nem valami (volt) Laugather, Chapman vagy Cortez fogja, mert nagy valószínűséggel akkor nem arra lesz használva amire kéne. Sok sikert, hajrá!
 

russzo

The Real Yugoboss
2019. 01. 10.
577
3 037
Budapest
V4 karakter
Dominick Massino
Alapvetően a formázás igénytelen, legalább pár rl képpel feldobhatnátok, és a helytelen mondatokat javítsátok ki. Gondolok itt pl “emberi élet kiontása” emberi életet kioltani szoktak, kiontani a vért szokás, de nem mennék bele a nyelvtan órákba. Egyszer elküldtem normálisan, de nem sikerült azt kirakni. De ti tudjátok, nekem mindegy.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Jerry és Csabi

weloveyouago

most hated
2019. 01. 10.
1 301
9 359
LV karakter
Adrian_Meloi
Jó lesz ez, csak kapjuk is meg.?
 
Utoljára szerkesztve:

russzo

The Real Yugoboss
2019. 01. 10.
577
3 037
Budapest
V4 karakter
Dominick Massino
Itt nem Csabiról van szó, neki elküldtem egy IC leírást meg a célokat, amiből erősen merítettél, ami nem is baj mert csak jobbá teheted vele, csak az bosszant hamár kijavítom a nyelvtani hibákat erre visszarakod a sajátod az már kicsit romboló.
 
  • Tetszik
Reactions: Jerry

alphonse

Újonc
2019. 04. 10.
19
25
V4 karakter
Tobias Gardere
Itt nem Csabiról van szó, neki elküldtem egy IC leírást meg a célokat, amiből erősen merítettél, ami nem is baj mert csak jobbá teheted vele, csak az bosszant hamár kijavítom a nyelvtani hibákat erre visszarakod a sajátod az már kicsit romboló.
Nem akarunk vagost haver, törődj bele. A megvalósítás a lényeg, nem az, hogy te, meg Csabika bezsebel egy frakciót, mi meg csináljuk a képeket. xd
Pályázzatok egyet, ha annyira érdekel a téma. Már az én hszeimet törölgeted a Csabikával, mert nem témához tartozik, pedig pont a lényeget küldtem be, és írtam le.
 

von deuce

Újonc
2019. 01. 10.
63
46
V4 karakter
Olin_Dunn
LV karakter
Telemaco_Cara
V2 karakter
N/A
Szerintem inkább a pályázatról szóljon már.;)
 

guido.

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
453
Budapest
V4 karakter
Pedro Juarez
V2 karakter
Hachi Goro
A lapnak nincs egy jó elképzelése. Magasan ez a legjobb lap az eddig látott pályázattok közül, viszont amennyiben Csabi igazat mond nagyot fogsz zakózni. Ajánlom a szerver nevében is, hogyha elfogadásra kerül a lap akkor a toxic stílust ((amennyiben van)) felejtsd el. Picit többet vártam ettől a laptól. "A BANDÁHOZ KÖTHETŐ FŐBB ILLEGÁLIS TEVÉKENYSÉGEK: " erőteljesen fogalmazd újra nem lehet érteni mit akartál. A rangoknál meg könyörgöm hagyjuk el ezeket a gangster-es szarokat. Lehet, hogy valakinek tetszik de nekem szúrja már a szemem. Mindenhol ilyen rövidítéseket látni, pályázatoktól kezdve, egészen más szervereken lévő bandákig, szinte egy az egyben ugyan ezek. Kreativitás a kulcsszó az összes gond megoldására. HAJRÁ!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.